Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.02.2021., 05:20   #151
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,033
Citiraj:
Autor Psycho Pregled postova
da je 30ak dolara rekao bi kul poklon, pa cak i 50 dolara po steelwalletu. ali 100dolara, ma bjezi

@kopija bit ce ovo sta ti kazes
Nemoraš čak ni radit enkripciju klasičnu, već Psycho-enkripciju.
Recimo da si rođen 1978: samo rotiraš poziciju prve i devete riječi seedphrase-a.
Voila, enkripcija u domaćoj radinosti.
Možeš isprintati taj "enkriptirani" seedphrase i objaviti ga na lokalnoj oglasnoj ploći ako hoćeš ili ga fino uokvirit i poklonit nekom da ga objesi na zid u dnevnoj sobi.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2021., 22:28   #152
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
Nemoraš čak ni radit enkripciju klasičnu, već Psycho-enkripciju.
Recimo da si rođen 1978: samo rotiraš poziciju prve i devete riječi seedphrase-a.
Voila, enkripcija u domaćoj radinosti.
Možeš isprintati taj "enkriptirani" seedphrase i objaviti ga na lokalnoj oglasnoj ploći ako hoćeš ili ga fino uokvirit i poklonit nekom da ga objesi na zid u dnevnoj sobi.
dao si mi sad jako fora ideju

pogotovo sto je XXX skocio lijepo od kad sam djeci uzeo coineve
ako nsita drugo, bit ce za polovan auto kad navrse 18 god
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.02.2021., 06:23   #153
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,033
Citiraj:
Autor Psycho Pregled postova
dao si mi sad jako fora ideju

pogotovo sto je XXX skocio lijepo od kad sam djeci uzeo coineve
ako nsita drugo, bit ce za polovan auto kad navrse 18 god
Ma jok, starci su weak link, odnosno weak hands, bit će panic sell scenario čim padne 10%. Bolje ti hodl-aj pa im daj kad navrše 18.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2021., 10:42   #154
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
Ma jok, starci su weak link, odnosno weak hands, bit će panic sell scenario čim padne 10%. Bolje ti hodl-aj pa im daj kad navrše 18.
U tome je stvar, upravo u ovom okretanju seed wordova lijepo imaju rijeci, ali bez pravog redoslijeda nista.

A pravi redoslijed ce ostati kod mene u cloudu i paper verziji. Roditelji ionako nemaju pojma sta je crypto, kao da pricam o alkemiji

ali treba sprijeciti paper handse za sell
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2021., 11:33   #155
Night
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Dbk
Postovi: 978
Iz Trezora je radi lošeg dizajna (ne koristi secure čip nego ključ drži u mikrokontroleru) moguće izvući private key metodom power glitchinga. Što znači ako vam netko ukrade Trezor, ili ima pristup njemu na par minuta, to je kao da vam je ukrao i sve u njemu.

https://medium.com/@Zero404Cool/trez...s-761eeab03ff8
Night je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2021., 12:27   #156
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
Citiraj:
Autor Night Pregled postova
Iz Trezora je radi lošeg dizajna (ne koristi secure čip nego ključ drži u mikrokontroleru) moguće izvući private key metodom power glitchinga. Što znači ako vam netko ukrade Trezor, ili ima pristup njemu na par minuta, to je kao da vam je ukrao i sve u njemu.

https://medium.com/@Zero404Cool/trez...s-761eeab03ff8
Iako je tekst iz 2017.godine koliko vidim i dalje je isti problem na Trezoru: https://medium.com/@Zero404Cool/tear...t-a92923a5b6ce

S druge strane ono što nisam skužio da li je problem u premalih 12 riječi passphrase? ako je, da li je onda rješenje napraviti 24 ili više riječi?

Btw, drago mi je što si našao taj tekst, jer to je to zašto nam treba svima informiranje, zato veliko hvala na ovome!
lit je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2021., 12:57   #157
Night
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Dbk
Postovi: 978
Citiraj:
Autor lit Pregled postova
Iako je tekst iz 2017.godine koliko vidim i dalje je isti problem na Trezoru: https://medium.com/@Zero404Cool/tear...t-a92923a5b6ce

S druge strane ono što nisam skužio da li je problem u premalih 12 riječi passphrase? ako je, da li je onda rješenje napraviti 24 ili više riječi?

Btw, drago mi je što si našao taj tekst, jer to je to zašto nam treba svima informiranje, zato veliko hvala na ovome!

Problem je u tome što Trezor za smještaj privatnog ključa koristi EEPROM memoriju u mikrokontroleru. Mikrokontroleri u pravilu imaju "read protect" funkciju kojom se zaštite da ne bi mogao bilo tko pročitati sadržaj ROMa i EEPROMa pomoću programatora i klonirati komercijalni uređaj ili doći do podataka do kojih ne bi trebao.

Međutim neki mikrokontroleri imaju slabost koja se iskoristi tako da se manipulira naponom i dovede kontroler na rub normalnog funkcioniranja i tada je moguće pročitati sadržaj memorije koja po dizajnu ne bi smjela biti čitljiva.
Pravilno dizajnirani uređaji koriste "secure element" odnosno čip kojem je sigurnost glavni prioritet, obično imaju fizičku zaštitu od brušenja čipa i dodatne mjere kojima se onemogućava čitanje sadržaja. Nešto kao čip u bankovnoj kartici ili tokenu. Trezor to ne koristi nego se oslanja na mikrokontroler generalne namjene i tu nastaje problem.


Još malo svježih detalja o izvlačenju tajni iz Trezora pomoću voltage-glitching metode :
https://hackaday.com/2021/02/04/hack...from-a-trezor/


Jednostavno sa hardverom koji koristi ne može biti siguran, odnosno radi se o fundamentalno pogrešnom dizajnu za takav uređaj.

Zadnje izmijenjeno od: Night. 15.02.2021. u 13:10.
Night je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2021., 10:54   #158
hrvojezg00
Premium
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 376
Bok svima. Imam Trezor wallet na kojem drzim bitcoin, te namjeravam prebacivati na njega i eth recimo nakon svakih mj dana mine-anja. Sad sam išao isprobati trade eth u btc unutar trezora, samo fee je vrlo mali (5-6 usd), no kada napravim konverziju, na cca 0.3 btc u eth i obratno izgubim oko 400 usd. Je li to normalno? Šta ne bi trebala vrijednost crypta trade-ana unutar trezora imati istu vrijednost?
__________________
cm stacker 830
tyan thunder s2895 k8we
2x265 opterons
gefoce gtx 275
4x1gb ecc reg samsung
74gb wd raptor
300gb seagate
samsung 242mp 24*
hrvojezg00 je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2021., 15:58   #159
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 758
I mene isto zanima,

Doduše kodmene je Ledger Wallet, minam ETH na njega i prošli put sam išao prebaciti cca 150€ vrijednosti ETH u BTC i prilikom konverzije tražilo mi je potvrdu da se slažem da će uzeti 0.002xxx ETH (cca 4€) za fee što mi je ok ali kad se konverzija obavila uzeto mi je 0.0003xxx BTC (15ak €).

Gdje onda konvertirati najbezbolnije?
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je online   Reply With Quote
Staro 02.04.2021., 17:08   #160
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Kod traženja najpovoljnijeg moraš voditi računa da li se još naplaćuje i transfer crypta sa wallet X na wallet Y
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.04.2021., 17:21   #161
Night
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Dbk
Postovi: 978
Sve promjene se događaju na blockchainu, a ne u uređaju za čuvanje ključa (Trezor ili Ledger). Ti uređaji služe samo za sigurno čuvanje ključa za pristup računu koji se nalazi na blockchainu, tako da ne postoji nešto kao offline razmjena valuta iz jedne u drugu, svaka promjena se mora provesti u blockhainu. I onda tu idu naknade.
Night je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2021., 15:42   #162
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208
Postoji li još neki razlog za kupovinu Ledgera kod nas u gotovini naspram službene stranice i ostavljanja osobnih podataka tamo osim mogućnosti phishinga (otvorim mail samo za to) kakav je bio pred par mjeseci? Mogu li kako kasnije uređaj i račune na njemu povezati sa mnom?
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2021., 15:45   #163
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,725
Pa ako se ne desi još koji hakerski napad, onda ne mogu.

Ni prvi put ne bi mogli da im nisu provalili bazu kupaca. A kod registracije, najmanji je problem email, puno veći je što moraš ostaviti i adresu i broj telefona radi dostave. A kad ta baza padne, padaju i ti podaci.

Tako da... mislim da su se opekli jedanput i da im se to više neće dogoditi, ali, znaj ti.

Hoću reći - kod nas mozes ledger kupiti npr u Linksu... ako kupis putem webshopa, opet tvoji podaci ostaju u nekoj bazi kupaca, i ako Linksu provale tu bazu, opet ce se tebe moci povezati sa kupnjom Ledgera. Samo sto hakerima Links nije toliko zanimljiv koliko je bas direktno Ledger.
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2021., 16:25   #164
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208
Da, zato i jesam uzeo Nano S za gotovinu u Linksu koji bi sada prebacio za backup jer uz Exchange aplikaciju ne podrzava ni 3 coina u nekim kombinacijama. Nano X je na webu s popustom 711, a kod nas 1000.
Ali da li mogu doci do iceg vise od toga da je neki Srdan koj zivi na toj i toj adresi kupio Nano X?
Koliko vidim iz Francuske su, dakle EU pa po GDPR-u imam pravo zahtijevati i brisanje svojih podataka iz baze?
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2021., 16:41   #165
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,725
Mozes ti traziti i brisanje, ali nakon sto jednom baza procuri, bog te vise nece izbrisat s interneta i da nisu iz FR opet bi se mogao pozvati na GDPR. Ali kazem, kad je jednom vani, gotovo je.

A sto se tice ovog drugog, ne, samo baza kupaca je procurila. Osim imena prezimena, adrese, telefona, emaila... nemaju nista drugo u bazi... eventualno sifra od registracije u nekom hashu, ali to je stvarno nebitno.

Koliko mi je poznato, secure element u samom Ledgeru radi 24 random rijeci i ni sam ledger nema bazu koji ledger ce imati koje rijeci odnosno seed. Tako da po pitanju sigurnosti, tu i nema sto iscuriti ili ukrasti.
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2021., 17:07   #166
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208
Ma narucio. Za 3 tjedna kad stigne cu ih trazit brisanje iz baze. U k i sve ako bas u ta 3 tjedna bude novi leak.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2021., 17:18   #167
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,453
Koja je uopće prednost hardware walleta? Čini mi se sigurnije generirati svoj privatekey i novčanik, spremiti na sigurno i to je to.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2021., 19:55   #168
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Koja je uopće prednost hardware walleta? Čini mi se sigurnije generirati svoj privatekey i novčanik, spremiti na sigurno i to je to.
Imaš 2FA potpisivanje, ne možeš povući lovu s walleta bez provjere i potvrde na samom walletu.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2021., 17:31   #169
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208
Da li mogu povezati Ledger s Metamaskom i kupovati coine kojih nema na Ledger Liveu poput Safemoona i Tixla? To znači da se istovremeno mogu koristiti i Ledger Liveom i Metamaskom te na jednom i na drugom vidjeti isto stanje recimo BTC računa?
Da li mi se tako degradira sigurnost koji imam koristeći samo Ledger Live?
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2021., 17:54   #170
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,725
Safemoon je coin na binance smart chainu, dakle treba ti privatni kljuc od adrese na BSC-u, a to ce ti biti tvoj seed kojeg imas zapisanog na papiru kad si radio ledger.

Znaci teoretski, mogao bi dodati seed u metamask i imati pristup ethereum mrezi i BSC mrezi preko ledgerovog seeda, ali time ledger gubi svrhu kao sto i sam kazes. Poanta ledgera je da je seed u njemu i nigdje drugdje, eventualno na papiru u sefu u banci kao backup, a ne u nekoj online aplikaciji.
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2021., 19:17   #171
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208
Ne mogu ovako spojiti? Nigdje ne upisujem seed.
https://docs.binance.org/smart-chain/wallet/ledger.html
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2021., 11:26   #172
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208
Ili za dodatnu sigurnost za te lijeve stvari i wallete koristiti private key od standardnog 24w seed-a, a za sluzbenu aplikaciju onaj koji se dobije s dodatnim passphraseom?
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2021., 18:04   #173
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Pripazite što vam poštar donosi!

https://www.bleepingcomputer.com/new...ryptocurrency/

Znači da i ja mogu očekivati paketić jer sam na popisu. A baš su kreativni... Koliko su oni sigurni da će ljudi nasjesti pa da idu raditi toliki projekt, nije to mala stvar. Napraviti fake device, zapakirati tvornički, shippati tko zna u koje dijelove svijeta,...
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2021., 19:26   #174
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
Lol znaci samo odlemim ovaj njihov usb drive i dobijem funkcionalni ledger (((((:
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2022., 21:00   #175
Rivi
Ovo ispod nisam ja! :)
Moj komp
 
Rivi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 1,692
Pitanje...
Prebacio bi NANO (XNO) s Binanca na Ledger, za što aplikacija kaže da mi treba Nault.cc, odnosno 3rd party app.
Prebacio sam malu količinu NANOa i sve radi ok, svaku transakciju je potrebno potvrditi Ledgerom.
Ono što mene zanima je, zašto u Ledger Live appu ne vidim NANO amount, nego se moram logirat na Nault.cc?
__________________
Potpisujem!

Zadnje izmijenjeno od: Rivi. 18.06.2022. u 21:38.
Rivi je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2022., 00:04   #176
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,725
Pa sam si sebi odgovorio - zato jer Ledger live nema podršku za NANO. Isto kao što nema ni za FTM (fantom), HNT (helium) i još brdo drugih coina.

Bit će kad bude kako bi rekli. A do tad koristi 3rd party appove. Ono što je bitno je da Ledger nikad ni jednom appu (Nault ili Metamask i sl.) ne daje pristup seedu, znači u tom pogledu si sigurniji nego imati seed u txt fajlu na Desktopu
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2022., 10:15   #177
Rivi
Ovo ispod nisam ja! :)
Moj komp
 
Rivi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 1,692
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Pa sam si sebi odgovorio - zato jer Ledger live nema podršku za NANO. Isto kao što nema ni za FTM (fantom), HNT (helium) i još brdo drugih coina.

Bit će kad bude kako bi rekli. A do tad koristi 3rd party appove. Ono što je bitno je da Ledger nikad ni jednom appu (Nault ili Metamask i sl.) ne daje pristup seedu, znači u tom pogledu si sigurniji nego imati seed u txt fajlu na Desktopu
E, fala! Bitno mi je samo da znam da je Nano tamo siguran, jer, šta ako cikne stranica...
__________________
Potpisujem!
Rivi je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2022., 11:17   #178
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Novi hardverski wallet Tillitis, poseban po tome šta je potpuno open source:

Mullvad creates a hardware company

https://www.tillitis.se/
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2022., 00:20   #179
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,453
Na koji način se Nano S Plus može koristiti s Android telefonom? Samo s Ledger Live aplikacijom ili podržava i neke druge wallete tipa Math, Trust, Coinbase...?

Drugo pitanje, za točno što je 24 word seed. Pošto sam Ledger sadrži više novčanika u sebi (ETH, BTC, ...) nije mi baš jasno kako jedna 24 word seed vraća pristup svim novčanicima koji svaki posebno ima svoj neki seed. Ako netko zna pa da malo objasni.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2023., 22:47   #180
blozer
Doktor znanosti!
Moj komp
 
blozer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg,Peščenica/borongaj
Postovi: 1,305
Pozdrav, uzo sam si ledger nano s plus i nemogu vechain kljuceve staviti nego me linka njihiva stranica na sync2 gdje bi kao trebao wallet napraviti i to povezati sa ledgerom. A sync2 stranica napise odmah da se nebi trebalo koristiti kao every day wallet , da je za developere bla bla. Tak da me malo strah . Jel ima netko da ga koristi?
blozer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na