Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.11.2010., 11:11   #1
fizicica
Premium
 
fizicica's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 60
Aku bušilica

Htio bih kupiti neku, ali ne one kineske igracke nego neku kvalitetnu tipa Bosch ili Makita ili tako nes. Ako netko ima kakav savjet, slusam.
fizicica je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2010., 11:29   #2
OgyAMD
Zagorac
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagorje,Zabok
Postovi: 55
Koju god od tih boljih kupiš nećeš pogriješiti samo gledaj koja ti ima najjaću bateriju i neka ti
to bude glavni faktor kod kupnje
OgyAMD je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.11.2010., 12:28   #3
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,241
Makita BDF343SHE

Kupio prije 2 mjeseca. Zašarafio preko 2000 šarafa, izbušio rupa i rupa od Ø4 do Ø10, što u drvo što u beton (nema vibru).
Šarafio u tiple Ø10 šarafe Ø8 dužine 70 mm sa nastavkom za gedore.
U prvoj brzini izuzetno jak okretni moment i treba paziti da si ne sjeb... zglob.
Sa njom se dobije brzi punjač. Maxsimalna dužina punjenja 1 sat, za 30 min napuni se na minimalno 80%. Lithium baterije 2 komada, nema memory efekta niti samopražnjenja.
Težina sa nastavkom za šarafljenje 1.396 kg
Pogledaj video, ista bušilica samo je baterija jača.
http://www.youtube.com/watch?v=hX_6A...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=gtlWi...eature=related

Cijena 2069 kn.
Amdejac je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2010., 12:48   #4
AbAdd0n
Premium
Moj komp
 
AbAdd0n's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 246
^ htio sam preporuciti istu . odlicna je !
samo naravno - nesmijes ocekivati previse od aku busilice .
__________________


test konfa

Zadnje izmijenjeno od: AbAdd0n. 26.11.2010. u 12:59.
AbAdd0n je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2010., 13:03   #5
veki19
Premium
Moj komp
 
veki19's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Viškovo,Rijeka
Postovi: 488
Makitu,ovisno o snazi koju trebaš,slobodno kupi.Moj stari koji je limar ( onaj što se pentra po krovovima ) ima samo Makitu,buši kroz dupli lim na spoju,probuši tisuće rupica a bušilica traje i traje,jedino samo što njemu pada to s krova pa kupi svako tolko novu .Baterija dosta dugo traje,tako da Makita all the way.
veki19 je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2010., 13:06   #6
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Radim i ja s tom Makitom i jedina joj je mana što zna opterećivat ruku nakon dužeg korištenja, to nije aku za višesatni rad.
Sad je pitanje za što autoru teme treba aku i koliko bi ju koristio.
Radim i s Bosch aku, imaju jako zanimljive, kompaktne modele, lakše su i rad s njima je 10x ugodniji nego s ovom makitom, a jačina je bolesna.
Ne znam točan model (treba googlat), kao ni cijenu, ali mislim da je skuplja od Makite.
khm je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2010., 13:40   #7
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,241
Ja nisam htio ići na 18v jer bi mi onda bila preteška dok su ova 10 voltne preslabe. Tako da mi je optimalno bilo za uzeti 14,4v, 1,4kg.
Iako sam se bio prvotno napenalio na plavi Bosh, ali ga je kod nas teško za naći (skoro nemoguće) zbog nekih EU propisa. Navodno plavi (profi) Bosh nesmiju prodavat u zemljama koje nisu članice EU.
I AEG ima zanimljivih modela s garancijom od 3 godine.
Metabo je navodno dobar, ali sam nekako skeptičan prema njemu.
I tu je neizostavni Dewalt koji je po meni u rangu sa Makitom i Plavim Boshom ostalo su sve igračke naspram ovih alata.
Hilti nije loš, ali kod nas nedovoljno zastupljen sa aku bušilicama.
Amdejac je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2010., 13:41   #8
AbAdd0n
Premium
Moj komp
 
AbAdd0n's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 246
cekaj cekak pa ima i makita od 18v i 1,4 kg ako se ne varam
__________________


test konfa
AbAdd0n je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2010., 13:43   #9
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,098
Moja Einhelova za 100 kuna je zašrafila dosad 4000 šrafa za knauf, bušila 5 mm u željezo, 8 mm u betonu, 10 mm u drvu i s obzirom na to koliko je koštala, mogu ju baciti u smeće, a još radi, 2000 kuna za to dati je suludo

Svi majstori koji su mi dosad radili na zgradi imaju sve ove najjeftinije alate tipa Prowork, Einhel itd i vele da im se bolje isplati nego kupovati skupe alate, jer kad se kaj strga ili pokvari, jeftinije je kupiti taj drek npr čajna štemericu za 300 kuna nego za 3000 kuna jer 10 štemerica od 300 kuna traje 5 puta duže nego ta jedna od 3000kn

Btw, vidio sam negdje SKill aku bušilicu na akciji unutar nekih 500 tinjak kuna
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2010., 13:49   #10
FERRYS
AutoCad & Allplan expert
Moj komp
 
FERRYS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zagreb-Karlovac i okilica
Postovi: 2,159
svaka kineska če poslužit za hobby. Najslabija stavka im je baterija koja brzo gubi kapacitet. Mehanički dio jako rijetko netko pokvari...
__________________
none
FERRYS je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.11.2010., 13:53   #11
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Citiraj:
Autor AMD Pregled postova
Navodno plavi (profi) Bosh nesmiju prodavat u zemljama koje nisu članice EU.
Mislim da ovo nije istina, pa imaš sve na službenoj HR stranici >> http://www.bosch-pt.com.hr/profesionalno/index.shtml
Dovoljno ti je upisati svoju adresu i on ti izbacuje ovlaštenog trgovca u okolici, a i njihovi trgovački putnici masovno idu po firmama i nude nove modele.
khm je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2010., 13:59   #12
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,241
Citiraj:
Autor AbAdd0n Pregled postova
cekaj cekak pa ima i makita od 18v i 1,4 kg ako se ne varam
Ima jači model sa 18v. Mislim da je to ovaj:
http://www.makita.biz/product/catego...52/bdf452.html

Citiraj:
Autor khm Pregled postova
Mislim da ovo nije istina, pa imaš sve na službenoj HR stranici >> http://www.bosch-pt.com.hr/profesionalno/index.shtml
Dovoljno ti je upisati svoju adresu i on ti izbacuje ovlaštenog trgovca u okolici, a i njihovi trgovački putnici masovno idu po firmama i nude nove modele.
Sve to stoji, ali prošao sam cijeli ZG i plavog bosha nema (mislim na accu bušilice), plavih štemerica ima.

Citiraj:
Autor FERRYS Pregled postova
svaka kineska če poslužit za hobby. Najslabija stavka im je baterija koja brzo gubi kapacitet. Mehanički dio jako rijetko netko pokvari...
Istina. S tim kineskim sran... sam više čekao da se napuni baterija nego što sam radio.

Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Moja Einhelova za 100 kuna je zašrafila dosad 4000 šrafa za knauf, bušila 5 mm u željezo, 8 mm u betonu, 10 mm u drvu i s obzirom na to koliko je koštala, mogu ju baciti u smeće, a još radi, 2000 kuna za to dati je suludo

Svi majstori koji su mi dosad radili na zgradi imaju sve ove najjeftinije alate tipa Prowork, Einhel itd i vele da im se bolje isplati nego kupovati skupe alate, jer kad se kaj strga ili pokvari, jeftinije je kupiti taj drek npr čajna štemericu za 300 kuna nego za 3000 kuna jer 10 štemerica od 300 kuna traje 5 puta duže nego ta jedna od 3000kn

Btw, vidio sam negdje SKill aku bušilicu na akciji unutar nekih 500 tinjak kuna
To su majstori koji tu i tamo koriste accu bušilicu ili štemericu.
Imam jednog susjeda koji postavlja knauf od jutra do mraka i kaže da svoju Makitu s kojom već radi 8 godina nebi mjenjao za niti jednu drugu. Dok drugi koji postavlja klime vjeruje samo Dewaltu. Svake zime sav alat ide na servis jer kad ode na more radit nemože si dopustiti da mu alat crkne.

Zadnje izmijenjeno od: Amdejac. 26.11.2010. u 14:07.
Amdejac je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2010., 14:28   #13
SilentException
Premium
Moj komp
 
SilentException's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: RI-KR
Postovi: 789
Vidim da ti treba kvalitetna pa:

http://www.milwaukeetool.com/tools/c...driver/2410-22

Strava busilica. Lagana (dosta laksa od makite) a radi predobro. Za cijenu nisam siguran ali ima 5g garancije. Moje preporuke
__________________

| Dell XPS m1530 Red | 15,4'' UltraSharp WSXGA+ (1680x1050) | Intel Core2Duo T7500 2.2GHz 4MB | 3GB RAM (1x2GB + 1x1GB) | nVidia GeForce 8600M GT 256MB DDR3 | Seagate 200GB 7200RPM | Slot Loading Dual-Layer DVD+/-RW | 6-cell (2.5 sati) & 9-cell (4.5 sati) batteries | Media Remote Control IR | Intel 4965AGN Wireless (2.4GHz & 5GHz Radio), Bluetooth, Fingerprint Reader, 8in1 Card Reader, 2 MegaPixel WebCam, LAN, HDMI 1080p connector, 3xUSB, Firewire, S-Video, VGA, ExpressCard slot | Windows Vista Home Premium | Logitech VX Nano Cordless Mouse | Logitech Alto Cordless Notebook Stand & Keyboard | Logitech AudioHub Notebook Speakers |


| TBA |


| Silverstone GD01B-MXR | Corsair HX620 620W Modular PSU | ASUS P5W DH Deluxe | Intel Core2Duo E6600 2.4GHz (3.0GHz) | nVidia GeForce 8800GTX 768MB DDR3 | AverMedia AverTV Hybrid Duo PCI-E | Creative Labs X-Fi Elite Pro | 200GB Seagate Barracuda 7200.8 7200RPM | BenQ DW1650 | Scythe Ninja Mini & Sharkoon Silent Eagle 92mm | 2x Sharkoon Silent Eagle 80mm | Case separated in two termal zones (CPU, HDD, DVDRW, TV Card & PSU, GPU, Sound Card) | AZiO BTD603-132 USB 2.0 Bluetooth Adapter | Logitech MX Revolution Cordless Laser Mouse | Logitech diNovo Edge Keyboard |


| D-Link DNS-323 A1 v1.05 fun_plug-ed + many mods | 2 x 320GB Seagate Barracuda 7200.10 7200RPM RAID0 | Cat6 Gigabit Network | 9k Jumbo Frames | Average (WRITE): 19,32 MB/sec | Average (READ): 28,60 MB/sec |


| D-Link DNS-323 B1 v1.05 fun_plug-ed + many mods | 2 x 1TB Samsung HD103UJ F1 7200RPM | Cat6 Gigabit Network | 9k Jumbo Frames | Average (WRITE): XX,XX MB/sec | Average (READ): XX,XX MB/sec |


| TBA (work in progress ) |

SilentException je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2010., 14:30   #14
[GOW]Nec
Premium
Moj komp
 
[GOW]Nec's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Moja Einhelova za 100 kuna je zašrafila dosad 4000 šrafa za knauf, bušila 5 mm u željezo, 8 mm u betonu, 10 mm u drvu i s obzirom na to koliko je koštala, mogu ju baciti u smeće, a još radi, 2000 kuna za to dati je suludo

Svi majstori koji su mi dosad radili na zgradi imaju sve ove najjeftinije alate tipa Prowork, Einhel itd i vele da im se bolje isplati nego kupovati skupe alate, jer kad se kaj strga ili pokvari, jeftinije je kupiti taj drek npr čajna štemericu za 300 kuna nego za 3000 kuna jer 10 štemerica od 300 kuna traje 5 puta duže nego ta jedna od 3000kn

Btw, vidio sam negdje SKill aku bušilicu na akciji unutar nekih 500 tinjak kuna
Na ovo odmah potpis!

Negdje 2005 sam kupio nekakav Einhell-ov set u kojem je bila ubodna pila, vibro brusilica, kutna brusilica, bušilica i baterijska bušilica.

Flexa još dan danas maže kao luda, a napravila je auta i ograda da im ni broja ne znam.
Baterijska bušilica je na svim tim stvarima bušila, šarafila i raspunktiravala i još radi, čak je i baterija kao nova.

Doduše, ja sam jedan od onih pacijenata koji kad kupe alat, prvo sve raskopaju i podmažu sve prijenose... Možda zato i rade.
__________________
Udomljujem stare laptope i njihove dijelove.
[GOW]Nec je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2010., 15:03   #15
branuschi
Premium
Moj komp
 
branuschi's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 397
Ja mogu preporučit : Black & Decker AST14XC 14.4V
Odlična bušilica imam je već više od 5.god. nikad problema s njom a ko zna koliko je probušila rupa(čak i beton sam bušio) i zavidala vijaka!Baterija danima traje bez punjenja dnevnog konstantnog rada ok 2-3sata!
Link ista ovakva kao na slici moja je kupljena u njemačkoj pa je možda različita oznaka nego kod nas!

Vidio sam da je ima u metro-u oko 450-500kn!
__________________
Moje trgovine: 1 ,2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24
branuschi je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2010., 15:17   #16
SlavoS
Premium
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,115
pogledaj si modele Bosch-a s getribom.
ako trebas veci moment saltas u prvu, a za busenje u drugu.
naravno 12V je minimum, 14,4
__________________
SS
SlavoS je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2010., 15:25   #17
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Ja imam Würth bs 96-a compact. Baterija je 9,6V 1,4Ah. Mislim da je nova bila preko 1500kn, nisam ziher jer je sad vec stara preko 4g. Baterija jos dan danas i vise nego zadovoljava. Obrtni moment glave je 22Nm sto je vec jako solidno.

Isto tako mogu prepouciti i Festool (jako kvalitetna marka)
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2010., 15:31   #18
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor branuschi Pregled postova
Ja mogu preporučit : Black & Decker AST14XC 14.4V
Odlična bušilica imam je već više od 5.god. nikad problema s njom a ko zna koliko je probušila rupa(čak i beton sam bušio) i zavidala vijaka!Baterija danima traje bez punjenja dnevnog konstantnog rada ok 2-3sata!
Link ista ovakva kao na slici moja je kupljena u njemačkoj pa je možda različita oznaka nego kod nas!

Vidio sam da je ima u metro-u oko 450-500kn!
imam istu ovakvu i maloprije ju bas koristio, radi se nesto . uglavnom ja svoju ubo u Uradi sam prije dvije-tri godine, mislim da je bila oko 450 kuna. uglavnom jako jako zadovoljan sam, nisam imao prije akumulatorsku busilicu, ali mi je proslo masa busilica, i na ovoj B&D nemam zamjerke.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2010., 15:34   #19
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
nadam se da ste svjesni da je B&D hobi alat od dewalta (odkad ih je isti kupio)
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2010., 15:54   #20
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor Problem Pregled postova
nadam se da ste svjesni da je B&D hobi alat od dewalta (odkad ih je isti kupio)
ne, kvragu, sta sada? moram biti nezadovoljan ili zadovoljan, sada kada ovo znam hoce bolje raditi ili ce mi krepat nakon dva zalaska sunca?

iskreno - koga briga, mala me sluzi bez ikakve frke, da pise na njom TAS ili TAM isto bi mi bilo svejedno .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2010., 16:14   #21
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Svašta se ovdje piše.
Gle, prvo si razmisli za što ti i koliko često treba. Ako ti treba često, definitivno ili plavi Bosch ili makita. Festo i Metabo su također odlični (na http://www.schachermayer.hr/ pod aktualno - akcije - metabo - imaš dvije na akciji, baci oko). Ispod 14,4 V ne bih išao. Također, primjetit ćeš da što baterija ima veću amperažu, i više košta.
Ako ti ne treba tako često, jebga, kupi si bilo kaj, einhell ili nešto slično. Baterije kraće traju, brže se gubi moment al opet, nije to tako drastično, znaju one radit dosta dugo. Između Black & Deckera u klasi 500 kn radije bih uzeo najskuplji einhell iste cijene. Razlog tome je moje iskustvo s Black & Deckerom. Negativno naravno. I skill nije loš, a nije preskup i u vlasništvu je boscha. Nešto u rangu zelenog boscha ali malo jeftinije. Ali to je i dalje hobi alat, ne pro.
10 bušilica po 300 kn će trajat duže nego jedna od 3000? OK, možda i hoće. A možda i neće. I računaj da nikad ne znaš kad će jeftini krepat. Razlog? Kvaliteta ugrađenih materijala. Zupčanici se troše 20 puta brže, rotor ima kratak vijek trajanja itd itd. A nije zgodno kad ti treba a ti moraš u neki dućan kupovat novu. Sve to govorim iz iskustva, ne pričam bezveze.
Kad jednom kupiš kvalitetno, to ne krepava samo tako. Imam jednu prastaru iskru el. bušilicu (ne povezivat je sa sadašnjom iskrom), stara je preko 25 godina i dan danas radi. Promjeni četkice i bok. Imam Bosch star 15 godina koji dan danas radi besprijekorno. Jesi ikad vidio knaufera koji radi s ičim drugim osim s makitom? Ja nisam. Postoji i einhellov zavrtač za knauf, košta oko 300 kn. Misliš da može zašarafit toliko šarafa ko makita od 1200 kn? Nema šanse. Mislim da čak ni 4 einhella neće uspjet ko ta jedna makita.
Dakle, ak će ti trebat tu i tamo, za po doma, ne treba ić na skupa riješenja, al ako ti treba svakodnevno, mislim da je profesionalni alat jedini izbor.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je online   Reply With Quote
Staro 26.11.2010., 16:42   #22
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor SilentException Pregled postova
Vidim da ti treba kvalitetna pa:

http://www.milwaukeetool.com/tools/c...driver/2410-22

Strava busilica. Lagana (dosta laksa od makite) a radi predobro. Za cijenu nisam siguran ali ima 5g garancije. Moje preporuke
Potpis na ovu marku, susjed mi ima dvije aku od 14,4v i busilice su prebolesne. Ima čeličnu glavu i za malo tezi rad su stvorene a baterija traje jako dugo, recimo jednom mi je radio knauf u kuci i baterija je drzala skoro cijeli dan a busio je u beton i sarafio non stop. Jedino sto ne znam gdje to kod nas ima za nabaviti ako uopce ima jer je on to dofurao iz SAD-a.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2010., 17:13   #23
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,241
Nije razlika između Einhela i Makite (samo uzimam za primjer) u cijeni.
Razlika je u materijalu. Makita čvršći materijal, otporan na padove i lakši.
Baterija Liion naspram NiCd. I tu je već razlika u težini, kapacitetu, memori efektu.
Getriba lošiji materijal i prijenos koji se očituje u okretnom momentu.

To su razlike kao i između skupog i jeftinog auta iako i jedan i drugi su prijevozno sredstvo od točke A do točke B. Skupog i jeftinog računala iako i jedan i drugi mogu na net, raditi u wordu, exelu, gledat filmove, slušat muziku.
Da ne dužim, kad će jeftinjak od 100 kn raditi ovakve stvari:
http://www.youtube.com/watch?v=jKZfk...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=F9Erf...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=JQK3y...eature=related
Amdejac je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2010., 17:23   #24
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Milwaukee u RH bi trebao prodavati zastupnik za AEG, firma je negdju u ili oko Zapresica bila. Cijene su paprene jer se radi o zaista vrhunskom alatu.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2010., 20:04   #25
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Citiraj:
Autor AMD Pregled postova
Nije razlika između Einhela i Makite (samo uzimam za primjer) u cijeni.
Razlika je u materijalu. Makita čvršći materijal, otporan na padove i lakši.
Baterija Liion naspram NiCd. I tu je već razlika u težini, kapacitetu, memori efektu.
Getriba lošiji materijal i prijenos koji se očituje u okretnom momentu.

To su razlike kao i između skupog i jeftinog auta iako i jedan i drugi su prijevozno sredstvo od točke A do točke B. Skupog i jeftinog računala iako i jedan i drugi mogu na net, raditi u wordu, exelu, gledat filmove, slušat muziku.
Da ne dužim, kad će jeftinjak od 100 kn raditi ovakve stvari:
http://www.youtube.com/watch?v=jKZfk...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=F9Erf...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=JQK3y...eature=related
I einhell radi li-ion baterije sad. A da će iskrunirat onoliko rupa, mošsimislit.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je online   Reply With Quote
Staro 02.12.2010., 08:31   #26
fizicica
Premium
 
fizicica's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 60
thnx

Hvala svima na savjetima, sad idem vidjeti sta je ostalo od place pa da si slozim neki best buy :-D
fizicica je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2010., 16:22   #27
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Makita LXT je super serija, ja s tim radim stalno i nikakvih problema, a glava je dobra i čvrsto drži a lako se otpusti...

http://www.tena-g.hr/

na ovom linku si pogledaj ponude...
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2014., 09:21   #28
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,142
Da se i ja umješam, trebam nekakvu aku bušilicu, potreba je jednom-dvaput godišnje, znači - ne trebam Makitu 18V sa litij-ion baterijom za 2000kn (mada bi baš to volio)... ne radim već duže vrijeme itd itd pa me zanima gdje i kakvih ima najnajjeftinijih?! THX
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif
Remixer je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2014., 20:53   #29
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,241
Citiraj:
Autor Remixer Pregled postova
Da se i ja umješam, trebam nekakvu aku bušilicu, potreba je jednom-dvaput godišnje, znači - ne trebam Makitu 18V sa litij-ion baterijom za 2000kn (mada bi baš to volio)... ne radim već duže vrijeme itd itd pa me zanima gdje i kakvih ima najnajjeftinijih?! THX
Prati letke šta ti ih ubacuju u kaslić.
Amdejac je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2014., 22:46   #30
dani77
Premium
Moj komp
 
dani77's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Val
Postovi: 304
Citiraj:
Autor Remixer Pregled postova
Da se i ja umješam, trebam nekakvu aku bušilicu, potreba je jednom-dvaput godišnje, znači - ne trebam Makitu 18V sa litij-ion baterijom za 2000kn (mada bi baš to volio)... ne radim već duže vrijeme itd itd pa me zanima gdje i kakvih ima najnajjeftinijih?! THX
Parkside aku bušilica iz Lidla, bila je opet na akciji pred koji tjedan, vjerojatno ih još ima negdje. Vlasnik sam jedne skoro dvije godine i radi bez greške, baterija drži super.

http://s.popustolovac.hr/attachments...c13bb2bc3f1a26
__________________
"You know, you come from nothing - you're going back to nothing. What have you lost? Nothing!"
dani77 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na