Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.10.2006., 17:00   #1
radoznalko
Premium
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: dubrovnik
Postovi: 289
dvb-t nece da mi skenira programe :( ??

evo uzeo sam aver tv dvb-t usb 2.0 ..instalirao je i neće nikako da mi pokrene skeniranje programa ..trebao bih imat signal zemaljske digitalne televizije - u dubrovniku sam preko puta odašiljača..neznam u čemu je problem, uopće nema nekakvih pokazatelja da mi skenira išta..može pomoć ? hvala..
radoznalko je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2006., 17:27   #2
radoznalko
Premium
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: dubrovnik
Postovi: 289
dal to znači da iako sam blizu odašiljača uopće nemam prijema ili jednostavno znači da nešto sa instalacijom nije uredu - pošto nema nikakvih pokazatelja skeniranja..tj. da li iako recimo hipotetički nemam prijem kartica ipak mora nešto skenirati ?
radoznalko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.10.2006., 18:51   #3
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
jesi restartao nakon instalacije?
raf je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2006., 19:37   #4
radoznalko
Premium
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: dubrovnik
Postovi: 289
hvala bogu riješio sam problem...ej, al kako..kao prvo reinstaliro sam bio 2 puta aplikaciju i driver sa cd koji sam dobio bio i ništa..onda sam mijenjo antene, upisivo frekvenciju sa srđa odašiljača i ništa..popizdio dodatno sve deinstaliro opet i pošo na stranice avermedie..tamo skinuo najnovije drivere i aplikaciju..instaliro i ništa..al mi je javilo prilikom skeniranja kao da za moju zemlju nisu unesene frekvencije..onda sam se sjetio pa pošo na faq od avermedie (prije toga im piso pritužbu )..i tamo slučajno našao da se treba kopirat datoteka za frekvencije..skinuo freqency update provo ponovo skenirat i prvi put nakon 6 sati za***ancije sa karticom počelo skenirat i začudo uhvatilo sva 4 programa i sada ih gledam mamu im njihovu ..slika je super ton takodjer..
savjet za sve koji stavljaju nove dvb-t..ako neradi idite na stranice proizvođača i kopajte..sretno..ja odoh vidjet što može ova kartica
radoznalko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na