Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.08.2012., 15:55   #3661
Sanogo
Premium
Moj komp
 
Sanogo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 187
Citiraj:
Autor The_Void Pregled postova
Nije problem u igri kao njoj samoj nego je stvar sto su ljudi previse ocekivali. Diablo 1/2 su bili super i svi su ocekivali napredak i strasnu igru jer se u medjuvremenu blizz strasno obogatio (jos je blizz maksimalno hypao). 8-10 godina cekanja za produkt koji ima toliko problema, koji je losiji od svog prethodnika itd... Nema pvpa, uzasan launch, djecije pogreske (beskorisni legend, mislim sta su mislili s njima slijepac bi mogao vidjeti da nitko nece nikada koristiti windforce npr) itd itd. Jednostavno nedovrsen produkt+pojednostavljen do maksimuma+cilj razvijanja igre je samo kako ostvariti veci profit na rmah. Igra je u beta fazi jos uvijek, ne znaci da nece biti dobra nakon xx patcheva ali ovo je stvarno premalo od ovakvog proizvodjaca i predhodnih igara. Umjesto da naprave kopiju d2/krenu u totalno novi project koji ce donijeti inovativne stvari (sto su se svi nadali) oni su jednostavno napravili zatupljeni d2 kroz wow engine i sto je jos gore nisu ga ni dovrsili nego izdali na trziste. I sto je najgore unistili su 2 najbolje stvari iz d2, duel i onaj osjecaj kad cekas da padne boss i trenutak kad ti dropa bolesno dobar item/runa. Nije fun ici okolo ignorati mobse i ganjati elitesa da bi nakon killa samo pokupio raresa od kojih ocekujes da ce biti smece.
Jednostavno nema tog osjecaja. Onda kad tu jos dodamo ias nerf koji su napravili jer bi ljudi samo nakupovali ias iteme na rmah i ne bi bilo prometa vise-igra je uzasnoooo spora. Ne znam koji genije se sjetio da izjednaci ias sa faster hit recovery i da wpn dps znaci toliko za dmg al kad napravis jednu takvu promjenu pokrenes chain of events koji unisti dosta stvari. Strasno me nervira sto u danasnje vrijeme sve igre tako pojednostavljuju kao da je ova nova generacija debili a ne ljudi

Mislim ima toliko losih stvari u igri da bih mogao napisati esej

Plus tu je jos hrpa wow nubova nove generacije koji oceukuju da im igra bude ista kao wow, stalno novi content itd onda placu po forumima 24/7

Veliki +1, očekujem nove patch-eve i nadam se boljem.
Sanogo je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2012., 17:21   #3662
Boopsy
Premium
Moj komp
 
Boopsy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 208
Meni je Diablo dobar, kao da jedinica i dvojka nisu bili grindanje....
Jos jedna stvar, dosta Vas pljuje wow, dok smatram da je wow jedna od najboljih igara svih vremena. Igram ga od TBC-a i Blizz je u jednom postu napisao da im se ne isplati da 5% ljudi koji igraju wow vidi high end game poput Sunwilla i Black Tamplea iz TBC-a. Od tada su uvodili sve lakse i lakse raiding modove, ali i dalje heroic content bez nerfa nije ocistilo 0,5% populacije wow-a.
__________________
C2D e6320, AC freezer Pro
Asus P5B Deluxe wifi
Sapphire 2900Pro
HDD Hitachi 80Gb
4x1Gb DDR2 800
Corsair 450
Boopsy je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2012., 17:30   #3663
The_Void
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 108
Citiraj:
Autor Boopsy Pregled postova
Meni je Diablo dobar, kao da jedinica i dvojka nisu bili grindanje....
Jos jedna stvar, dosta Vas pljuje wow, dok smatram da je wow jedna od najboljih igara svih vremena. Igram ga od TBC-a i Blizz je u jednom postu napisao da im se ne isplati da 5% ljudi koji igraju wow vidi high end game poput Sunwilla i Black Tamplea iz TBC-a. Od tada su uvodili sve lakse i lakse raiding modove, ali i dalje heroic content bez nerfa nije ocistilo 0,5% populacije wow-a.
Ne pljuje se wow nego ljude smeta sto su od brzog i kompleksnog Arpg napravili ovo sto jesu ubrizgavajuci stvari sporog mmorpg koji nema nista zajednicko. Igrao sam i ja od pocetka wow tbca-kraja cate i smatram ga super igrom (nastranu to sto sam prestao jer su zatupili dosta stvari+expanzije ne donose nista novo+ne igraju mi se pokemoni i pande)

Nije problem grindanje, problem je sto grindanje nije fun kao u d2 radi xx razloga. U d2 sam grindao da bih pojacao lika do razine godlike/equipao 100 drugih likova/pripremao se za pvp dok u d3 grindas i patis i kupis zute iteme koji znas da ce biti shit u nadi da bi 185 dex item pretvorio u 190 radi cega?
The_Void je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2012., 17:31   #3664
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,469
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
kupi prodaj , grindaj, kupi, grindaj , prodaj I tako iz sata u sat.
U tome je stos... onome kome je cilj da dnevno 'zaradi' 1-2EUR u igri, njemu je D3 fenomentastican.
No drugima (kao ja npr.) to je bas ono sto ubija samu igru. Kakvi pravi novci.. kako uopce razmisljanje o tome koliko koji item VRIJEDI...
I na kraju, sam osjecaj da igras igru gdje postoje pay2win pravila.

.. a da ne govorim o samoj mehanici igre, koju su totalno sjebali, i ni jedan patch nece popraviti (hint: lame 'suffixi' kao lightning sentry i sl.).
Nick7 je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2012., 17:35   #3665
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Ma to vise ne pali sa tim flipanjem. Moze imat srece jednom, dvaput ali generalno ne. Zna vec ekipa jako dobro koliko sta kosta i ima ih gomila koja prati AH i spremna je dat puno vise golda nego ja ti itd..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2012., 20:39   #3666
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
pali pali Samo treba brzo ulovit , tj. gledat kad se "stavi" item
  Reply With Quote
Staro 11.08.2012., 20:57   #3667
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Ak pali onda stavi SS da vidimo te trgovine. Ko mene to ne pali vec dugo. Samo kupujem i tome ili gemove i tu mogu nest zaradit a sa itemima jako tesko. Prevelka konkurencija... Jedva kupim nesto debelo precijenjeno a di po duplo manjoj cijeni ili sl..

Ovak nesto..



Ak si prodo jednu ili dve stvari nemoj se ni trudit. To je cista sreca koja mozda sam tak nestat.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2012., 21:37   #3668
The_Void
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 108
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Ak pali onda stavi SS da vidimo te trgovine. Ko mene to ne pali vec dugo. Samo kupujem i tome ili gemove i tu mogu nest zaradit a sa itemima jako tesko. Prevelka konkurencija... Jedva kupim nesto debelo precijenjeno a di po duplo manjoj cijeni ili sl..

Ovak nesto..

Ak si prodo jednu ili dve stvari nemoj se ni trudit. To je cista sreca koja mozda sam tak nestat.
Pali i dalje samo je teze naci iteme. Ocito ili kupujes ne bas dobre iteme ili ih precijenis, najbolje je buy low sell medium strategija. Ljudi su i dalje clueless kod stavljanja itema na ah samo sto je problem ah bot koji je dostupan publicu prije nekih 10ak dana, vecina stvari koje je lako iskljuciti pod statsima bude instant buyout

Naravno flipanje ne radi ni blizu kao prije, velika razlika u broju igraca i hrpa igraca je sad super equipana pa ne trazi nekakav medium gear, ponuda potraznja je prilicno losa
The_Void je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2012., 09:34   #3669
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Jučer sam malo halo act 2...od black ss....pa do belajla...palo mi je jedno 10 rare itemova od kojih je jedno 5 komada bilo ispod lvl 59....Vrhunac mi je bio lvl 55 item




Ja neznam ko je tu lud.....samo čekam Boba Segeta da mi izleti iz tastature i viče America's Funniest Home Videos....Kako takvo grindanje može nekome biti gušt....Imam nekakvih preko 300 sati i nije mi dropao niti jedan wow koristan item.....Zadnji legendary koji mi je opao sam nakon mjesec dana uspio prodati za 5k golda..

Nema tu kruha....zasad prekidam pa možda probam sa sljedecim patchem.....


Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2012., 10:52   #3670
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Stvarno je bilo čudno. Igrao sam igrao act3 3 sata, od toga skoro 3 sata s 5 valora, a nije mi palo ništa preko 60lvl žutih. Plavih preko 60 k'o pljeve, al žutih ne. Jako čudno. Mora da su nešto brljali po serverima.
Naravno, nisu bili 59/58, nego 55/56, a samo par komada preko 56.
Užas jedna.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2012., 11:20   #3671
imik
Premium
 
imik's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 611
Na act I padaju preko lev 60 ko peljva. Nisu nešto ali tu i tamo padne nešto korisno.
imik je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2012., 12:20   #3672
The_Void
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 108
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Stvarno je bilo čudno. Igrao sam igrao act3 3 sata, od toga skoro 3 sata s 5 valora, a nije mi palo ništa preko 60lvl žutih. Plavih preko 60 k'o pljeve, al žutih ne. Jako čudno. Mora da su nešto brljali po serverima.
Naravno, nisu bili 59/58, nego 55/56, a samo par komada preko 56.
Užas jedna.
trebas veci mf
The_Void je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2012., 12:56   #3673
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
To stoji, ali čudnovato ga nisam toliko trebao do prije par dana.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2012., 15:38   #3674
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
danas cemo preorat act 1 i 2 do magde pa da vidimo. Mijenjaju situaciju s dropovima iz dana u dan ocito
  Reply With Quote
Staro 13.08.2012., 15:48   #3675
imik
Premium
 
imik's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 611
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
danas cemo preorat act 1 i 2 do magde pa da vidimo. Mijenjaju situaciju s dropovima iz dana u dan ocito
Ja farmam Act I već tjedan dana i ništa se nije promijenilo. Svaki dan otprilike isto. Samo je pitanje na koliko ćeš goblina naletiti što je čista sreća.
imik je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2012., 18:00   #3676
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
evo ovako . Act 1 , 5 nephalem valora magic find BEZ NJIH možda 5 %. Pun stack Itema ide ovako 60 % žutih = krš ispod lvl 60 i ispod. 35 % = krš iznad lvl. 60 , 5%= 3 itema za AH , niš posebno al zajedno može za neki 450-500k. A , tako je to čisti loto , strpljenja treba. I naravno čekamo patch.
  Reply With Quote
Staro 13.08.2012., 20:11   #3677
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Znam da neki preziru MF gear (najvise zbog swappanja), ali osjeti se razlika sa i bez. Gearao sam oko 175% MF bez NV i tako farmam act2. Pada vise zutih i padaju bolji itemi.

Za one kojima je defaultni prikaz presaren, skinite si svakako Dark D3 plugin za grafiku. Odobrio Jay Willson :-) . Sharp efekt strasno osvjezi grafiku.

http://darkd3.com/
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2012., 20:55   #3678
The_Void
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 108
Ah jos uvijek bugged, underpriced itema kao u prici... Tek se sad vidi koliko nubova ima i koliko underpricaju iteme kad nema botova da ih skinu instant. Kako ce se obogatiti oni koji pogode da su online kad fixaju bug...
The_Void je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2012., 01:42   #3679
sharyn
Premium
Moj komp
 
sharyn's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: grubišno polje
Postovi: 553
šta se dogodilo sa onim nagađanjima da će diablo3 bit oslobođen igre preko neta-a, hoće li bit šta od toga?
__________________
sharyn je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2012., 01:53   #3680
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor sharyn Pregled postova
šta se dogodilo sa onim nagađanjima da će diablo3 bit oslobođen igre preko neta-a, hoće li bit šta od toga?
Ništa, sve radi preko blizzardovih servera, što neće micati nikad.


Igra tko hardcore?
Ja sam počeo sa svojim WDom jučer (link), level 26 sam, početak acta 3, ako mi se tko želi pridružiti u ruskom ruletu
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2012., 09:20   #3681
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Ništa, sve radi preko blizzardovih servera, što neće micati nikad.


Igra tko hardcore?
Ja sam počeo sa svojim WDom jučer (link), level 26 sam, početak acta 3, ako mi se tko želi pridružiti u ruskom ruletu

tko zna...ako nastave s opadanjem broja igrača sve je moguće . Skill i item system su totalni promašaji meni. U D2 sam konstantno isprobavao nove buildove i počinjao ispočetka i stalno me držalo da igram ali u D3 kad prođem igru sa svim likovima toga više neće bit trebali su ostavit pronalaženje runa i da se taqko mjenjaju skillovi, biulo bi dosta bolje nego ovako. Itemi su daleko bolji bili u D2 i iskoristivi. Ovdje 98% itema koji padnu su ne iskoristivi na infernu...em su preslabi za bilo što dalje od Act1 a na hellu ih eventualno mogu koristit na act 4 . Ali uz sve to i dalje klikćem .
klem je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2012., 09:25   #3682
imik
Premium
 
imik's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 611
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Ništa, sve radi preko blizzardovih servera, što neće micati nikad.


Igra tko hardcore?
Ja sam počeo sa svojim WDom jučer (link), level 26 sam, početak acta 3, ako mi se tko želi pridružiti u ruskom ruletu
I ja sam počeo hardcore prije par dana sa barbarianom ali sam tek level 6.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/G.../hero/18549199
imik je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2012., 09:30   #3683
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
Citiraj:
Autor imik Pregled postova
I ja sam počeo hardcore prije par dana sa barbarianom ali sam tek level 6.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/G.../hero/18549199

meni je to malo prerisky i izgubio bi živce ako bi krepo zbog laga . Htio sam im sve po spisku jučer izrecitirat kad sam hebenih 5 puta krepao za redom zbog laga . Koljemo elite pack na act 3 i sve stane osim mene . 10-15 sekundi nakon toga samo vidim da sam mrtav . Itako u nedogled i čudno ali samo se dešavalo kod elite packova
klem je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2012., 09:42   #3684
imik
Premium
 
imik's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 611
U zadnje vrijeme tu i tamo imam rubberbanding ali to je vrlo rijetko, tako da nije toliki rizik kao nekada kad je bilo neigrivo.
imik je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2012., 09:45   #3685
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Act2 , "magda run"= puno bolje za farmanje! Gotovo svi itemi iznad 60-61 , 2 dosta dobra pala!
  Reply With Quote
Staro 14.08.2012., 10:41   #3686
The_Void
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 108
Idemo se skupit pa napravit grupu za hc lvanje, tebalo bi biti fun. Mislio sam lvlati monka pa bih mogao biti semi tenk u grupi
The_Void je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2012., 11:38   #3687
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
dal se možemo dogovorit za power leveling par likova? Ne da mi se normal i nightmare prelazit ponovo?
  Reply With Quote
Staro 14.08.2012., 12:02   #3688
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
kak se power levelaju likovi od 1 levela?
ja bi power levelo monka i witchdoctora
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2012., 01:16   #3689
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Opet su izabrali savršeno vrijeme za maintenance. Taman kad mogu igrat. Gamad. Konačno palo par itema za prodat i jedan čak za koristiti.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2012., 08:22   #3690
Tumor
prof.dr. gospodar svemira
Moj komp
 
Tumor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 382
Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
Znam da neki preziru MF gear (najvise zbog swappanja), ali osjeti se razlika sa i bez. Gearao sam oko 175% MF bez NV i tako farmam act2. Pada vise zutih i padaju bolji itemi.
Ja zadnjih par dana farmam sa 215 MF i razlika jedva da je primjetna.
I dalje hrpa smeca. Najgore od svega mi je kada vidim da mi se zarola fantastican roll statsa i onda bude ili na nekom iLv5x itemu ili iLv61 weaponu.
Jucer dobijem iLv61 bow koji zarola nekih 790 DPS-a. Da je bio iLv63 sa tako odlicnim rollom bio bi vrhunski item i vjerovatno fino preko 1100 DPS.
Na iLv63 ako i padne u pravilu smece roll.
Ali da vidim preveliku razliku - bas i ne.

Trenutno sam na moru, pa mi veza nije bas predobra za ganjanje Act3.
Kad se vratim budem probao Act3 sa swapanjem (trenutno Act1 farmam sa MF gearom i njega mogu i bez swapanja), pa da vidim.

BTW, sto se tice AH problema od prije par dana - vidim 1-hander sa hrpom VIT, nekih 120 INT (dobro dodje za AR), debelo preko 900 LoH i nekih 830 DPS za 66666 Golda. Bas bi fajn uletio mom barabi. Naravno da se nije mogao buyoutat i cim je AH "dosao sebi" item odletio.
Mislim da je s tim bugom Blizzard mogao savrseno detektirati sve AH botere jer vjerovatno na takvim itemima bot accounti imaju na tisuce pokusaja buyouta.
Takodjer, fakat se s tim bugom vidi koliko AH unistavaju AH botovi i kako bi se bez njih moglo kupiti stvari po normalnim cijenama. AH je bio krcat odlicnim itemima po super cijenama, ali naravno da nista nisi mogao kupiti. I cim je proradio vjerovatno su ih sve automatski pokupovali botovi i spucali nazad po 100 puta visim cijenama (ili na RMAH).
__________________
If you are not paranoid you don't have enough information

Zadnje izmijenjeno od: Tumor. 15.08.2012. u 08:28.
Tumor je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na