Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 18.08.2008., 18:51   #1
rprivrat
Premium
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ribarska 29, 52203 Medulin, Hrvatska
Postovi: 225
Gdje kupiti DELL monitor po normalnoj cijeni?

Odlučio sam kupiti DELL monitor LCD 2408WFP UltraSharp Wide, 24" LCD, 1920x1200, 6ms, 3000:1, DVI, HDMI, Pivot, crni

Treba mi uglavnom zbog gledanja filmova i korištenje u multimedijalne svrhe (igranje ništa ili jako malo).

E sad vani taj monitor u svakoj birtiji košta 648 USD što bi po nekom današnjem kursu dolara ispalo 3162 KN.

Gledao sam po nekim našim trgovinama (Ve-Mil, Megatrend) tamo je cijena za isti monitor 5500 KN (za gotovinu). E sad neznam dali se tu netko zaje**va sa nama ili mi stvarno IDEMO DALJE i pičimo u PETOJ BRZINI, he,he ali to je za mene malog običnog Hrvata oko 75% skuplje nego za bilo koga Amera ili Europljana tako da molim sve koji imaju kakvu informaciju u vezi gore navedenog monitora i trgovine gdje se on moze nabaviti po nekoj normalnoj (nezaidiote) cijeni, a da je to u Hrvatskoj neka mi napiše, biti ću zahvalan.

Pozdrav
rprivrat je offline  
Staro 18.08.2008., 19:28   #2
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,758
sta sad, svi koji su kupili dell monitor su idioti?
ocito nisi svjestan koliko nasi trgovci uzimaju marze...
sumnjam da ces ga naci po tebi 'nekoj normalnoj cijeni' u hr, ako mozes kupi si ga vani po neidiotskoj cijeni pa si ga prevezi
lp
bluefluid je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.08.2008., 20:07   #3
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor rprivrat Pregled postova

E sad vani taj monitor u svakoj birtiji košta 648 USD što bi po nekom današnjem kursu dolara ispalo 3162 KN.

Kupi ga onda u birtiji i rijesio si problem.
morph je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na