Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.12.2004., 12:29   #1
xabre
Premium
 
xabre's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: KŽ-ZG
Postovi: 321
Fortron???

Kakvi su to Fortroni u Vemilu po 300 i 180 kn!!?
Zna li netko možda?


Vemil
xabre je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2004., 13:37   #2
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
1. Fortron je poceo radit sroteks napajanja
2. Ve-mil ide ispod cijene da zajebe konkurenciju
3. Links je bezobrazno skup

Zaokruzite tocan odgovor.
spawn je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.12.2004., 17:09   #3
MentalHarikiri
Premium
Moj komp
 
MentalHarikiri's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,560
Citiraj:
Originally posted by Bruno_Rv
1. Fortron je poceo radit sroteks napajanja
2. Ve-mil ide ispod cijene da zajebe konkurenciju
3. Links je bezobrazno skup

Zaokruzite tocan odgovor.
: roller :

3.
MentalHarikiri je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2004., 17:53   #4
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Re: Fortron???

Citiraj:
Originally posted by xabre
Kakvi su to Fortroni u Vemilu po 300 i 180 kn!!?
Zna li netko možda?
Stare Fortronove verzije napajanja, obicno bez P4 kontrolera i slicnog. Super napajanja koja mogu pogoniti 90% danasnjih racunala. Naravno, svaki ce ti nadri 'aker reci da nevaljaju jer nisu Ciftek, PiSiKuler ili kakovec te ne kosta 500kn, ali ta su napajanja sasvim ok. Osobno trosim jedno na 24/7 workstationu, suti i radi vec vise od pola godine; takodjer nekoliko korisnika koja su kupila racunalo u VeMilu nemaju problema s tim mapajanjem.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2004., 19:48   #5
Vedran
Premium
 
Vedran's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Kutina
Postovi: 1,208
ok, ali sudeći po onome što ja vidim na njihovom cjeniku ono od 300kn je fortron 350w s 12cm ventom, dakle isti onaj koji je u linksu 410kn ili tu negdje...
Vedran je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2005., 12:18   #6
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Citiraj:
Originally posted by MentalHarikiri
: roller :

3.
Reče on koji ima 3% popusta u linksu

Pazi da ti ne smanje "popust"

Svaka čast linksu al svaka kuna je bitna...
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2005., 15:53   #7
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Stari moj to fortona vidlo nije.... Gledo u sloveniji preračunato 411kn. Meni tu nekaj smrdi big time. Tak i tak da dođeš u vemil bi ti rekli da ga više nemaju. Tak su mene i željca neki dan sjebali kad smo išli po one 120mm 950okretaja glacial tech ventove po 39kn. Sory več ti ih nemamo 50dana, ali da li želite možda nešto drugo, a zvao sam ga dan prije dal imaju na zalisi da nejdem bezveze. Pička im materina Vemilska. .

Zato zaključak:

BEŽI OD VEMILA KOLKO TE NOGE NOSE
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2005., 16:48   #8
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Postoji đabalesku Fortron 350W i normalni Fortron 350W ...
dakle treba čitat i napajanja kako se čitaju grafičke tipa ATi 9x00 XT da je ima i 9x00 SE i slično.

Fortron šiteks ili Fortron Source FSP350-60PN(PF) 350W ATX je oko 40€

Fortron malo bolji ili Fortron Source FSP350-60BTP 350W ATX je nekih 80€

Fortron pošteni ili Fortron Source FSP700-62R01 Redundantes Netzteil 2x350W ATX je nekih 280€

Ja i dalje tvrdim da je Codegen 480W bolji od svih osim od ovog potonjeg FSP700-62R01 ...

Mislim postoji i Fortron Source FSP300-60PN(PF) 300W ATX sa passive PFC • +3.3V: 15.1A/28A • +5V: 30A/21.5A • combined Power (+3.3V & +5V): 200W • +12V: 15A • -5V: 0.3A • -12V: 0.8A • +5Vsb: 2.0 koji košta astronoskih 15€
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2005., 18:06   #9
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Originally posted by Black Dragon
Fortron šiteks ili Fortron Source FSP350-60PN(PF) 350W ATX je oko 40€

Fortron malo bolji ili Fortron Source FSP350-60BTP 350W ATX je nekih 80€

Fortron pošteni ili Fortron Source FSP700-62R01 Redundantes Netzteil 2x350W ATX je nekih 280€
Pobogu, znas li to uopce sto znaci _redundantno_ napajanje, i kakve ono veze ima s postenim i "nepostenim" napajanjima, a ponajprije onima za kompjutere "za podoma"?
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2005., 18:55   #10
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Citiraj:
Originally posted by Bubba
Pobogu, znas li to uopce sto znaci _redundantno_ napajanje, i kakve ono veze ima s postenim i "nepostenim" napajanjima, a ponajprije onima za kompjutere "za podoma"?
ne, glup sam i blesav i prvi put sam vidio riječ redudantno i uz 14 riječnika, 2 tajnice i 3 pomočnika i na jedno 10tak servera koji imaju ta neka rududabananetanao napajanjem nisam saznao šta je ali sam siguran da ćeš mi ti uskoro objasnit ... na jedno 14 - 15 stranica objašnjenja kako si ti pameta i kako si stegao doktorat iz googlanja i da je www.google.com močna sprava da se čovjek pravi okolo krajnje mudar i pametan ...

Tebi su u školi odma počeli objašnjavat razlomke i nokada ti nisu morali koristiti usporedbe 1/4 kruha ti je ono kaj ti daju za sandwich kada nema više kifli i tom slično ... i šta je komkupukuter za po doma ... ? mislim ja imam tu neki Bubbakus ali ćeš me ti sada ispraviti da je to abakus ili tako neka sprava koju je tamo neke izumio neki lik ali nije sigurno jer izum svojataju određena grupa ljudi koja ... itd. itd. itd. i sad će opet kako sam ja uspio izvuč šovinističko., seksističko, nacionalističko, i ostale ičke primisli iz tvoje tako kratke i izjave ... složit ću se sa ozrenom ti si stvarno naporan ... mislim gle čovjek koji mijesi kruh u tvojoj lokalnoj pekari je vjerojatno priučeni automehaničar ali to ne znači da mu kruh ne valja jer nema doktorat sa prehrambenog faxa, a po tebi bi svaka usporedba, navod i slično trebalo biti provjereno, dodatno provjereno i onda od nekog službenog organa odobreno kojim bi naravno predsjedavao ti i naravno da ne bi bilo dobro jer ti nisi prvi to poduzeo i pokrenuo ...
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.01.2005., 19:08   #11
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Citiraj:
Originally posted by Bubba
Pobogu, znas li to uopce sto znaci _redundantno_ napajanje, i kakve ono veze ima s postenim i "nepostenim" napajanjima, a ponajprije onima za kompjutere "za podoma"?
Naporan si sa svojim pametovanjem o svemu i svačemu.
Aj sad malo meni ponovno uleti sa pametovanjem da me obrazuješ
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2005., 19:10   #12
Vedran
Premium
 
Vedran's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Kutina
Postovi: 1,208
sorry black dragone, al čini mi se da malkice lupetaš... kao prvo ne možeš trpat redundantna i 'obična' napajanja u isti koš... kao drugo fortron je bog i batina od napajanja i to upravo taj fsp350-60pn(pf) kojeg ti nazivaš šiteks i ravnaš s kodegenerik napajanjem... mislim da bi trebalo otić u vemil (ili nazvat) i vidjet točno o kojem se napajanju radi...

@fleks:
vidim, ti imaš fortron 350 pa ajde molim te, nebud lijen pogledaj koji je točno p/n na tvom napajanju... čisto reference radi...
Vedran je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2005., 20:14   #13
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
ma joj, ja sam redudantno stavio usporedbe radi, a ovo sp350-60pn(pf) sam vidio na 4 mjesta da je ubilo komp nako 2 - 3 mjeseca upotrebe ... sada jeli bila loša serija ili šta ali da u roku 3 mjeseca vidim 4 ista napjanja i 4 mrtva kompa je nekaj kaj nije ni na nivou JNCa ... Fortron je batina od napajanja ali ovaj sp350-60pn(pf) ja izbjegavam, bila loša ono serija ili ne ... (negdje početak ove godine 2 - 3 mjesec ... odem do susjeda pa pogledam, on ima još jedno doma kao "pogledat" će ga i "popravit" ... volja od čovjeka i škrtac na 3ću ...)
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2005., 20:36   #14
Vedran
Premium
 
Vedran's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Kutina
Postovi: 1,208
okay, al malo ti je usporedba bila neprikladna... nego, taj fortron koji svi hvale, meni se čini da je upravo to taj fsp350-60pn(pf)... dakle onaj isti kojeg aopen i sharkoon prodaju kao re-brandirane... mislim da je najbolje pričekat da fleks javi p/n, a i sky ima fortron 350w i mogli bi njega pitat, on je ipak (čini mi se) ponajbolje upućen u napajanja...
Vedran je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2005., 20:55   #15
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Originally posted by Black Dragon
ne, glup sam i blesav i prvi put sam vidio riječ redudantno i uz 14 riječnika, 2 tajnice i 3 pomočnika i na jedno 10tak servera koji imaju ta neka rududabananetanao napajanjem nisam saznao šta je ali sam siguran da ćeš mi ti uskoro objasnit ... na jedno 14 - 15 stranica objašnjenja kako si ti pameta i kako si stegao doktorat iz googlanja i da je www.google.com močna sprava da se čovjek pravi okolo krajnje mudar i pametan ...
Obuzdaj se, izrast ce ti pristic na nosu. Da, ocito ti je mica maca sapnula za neka super kul ridandant napajanja, pa su sad jedino ona prava i uber dok su ostala Codegen. O tome da se doticna uvelike razlikuju od AT(X) napajanja, imaju mogucnost hotswapa i pregrst dodatne logike te se rade u bitno manjim serijama i da ih mozes gurnut u mali broj skupih kucista, necemo. Jos mi i dalje nije jasna osporedba napajanja za PCe iz VeMila i servera, no ako tebe veseli...

Citiraj:
Tebi su u školi...
/snip
...prvi to poduzeo i pokrenuo ...
Nisam imao vremena citati sve... Ima nesto pametno unutra?
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2005., 21:14   #16
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
pametnog ??? Jednako onoliko koliko ima pametnog i ikome iole korisnog, osim samom tebi, u svim tvojim postovima, dakle ništa pametnog nisam napisao unutar: "Tebi u školi /zip pokrenuo ..."

da se vratimo na pametno sa pametnima, koji čuju i razmišljaju o još nećem osim o tome kako nosom oboriti AirBus A320...

ma kužim da sam trebao napisat neko drugo napajanje umjesto tog redudantnog pa bi i izbjegao ovog davitelja, ali mislim to sam samo nabacao sa cjenika ... kao što sam bio i rekao Fortron je dobro napajanje ali sam u jako kratkom vremenu vidio dosta onih koja su loše završila pa znaš kako ide, lako je poljuljat povjerenje u nešto, ja niti pod razno ne bi uzeo više taj fsp350-60pn(pf) bez obzira ko ga "svojatao" ...
http://www.fsp-group.com.tw/chinese/...1_overview.asp
tu je lista pa pogledaj koje ti najviše odgovara ... (Form Factor pa ATX12V su za "kućna" računala, valjda ako me opet ne ispravi ... )
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2005., 22:38   #17
Vedran
Premium
 
Vedran's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Kutina
Postovi: 1,208
da vidio sam još prije na njihovim stranicama da imaju pravi arsenal napajanja... ali pitanje je šta je od toga dobavljivo kod nas... evo nabava.net mi izbacujeovo, dakle nema baš previše izbora...
Vedran je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2005., 23:05   #18
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
da primjetio sam da je izbor mali, da je u Linksu taj nepoznati/poznati 350W u dolasku i da je oko 420 kn i da je vjerojatno isti taj ali samo pod AOpen imenom u Dingu http://217.14.221.177/MOL/EUWeb/Star...TrvXq33dKM2TnE nekih 450 kn kao što je i u HGSpotu ali ga ni oni nemaju jedini VeMil ima tu neku čudnu cijena za 100kn manju (a niti VeMil ga nema) koja prema svim cijenicima koje sam vidio u RH/EU odgovara samo tom fsp350-60pn(pf) modelu koji je vani tih nekih 40€ - 60€i to bi mogla biti ta cijena od 300 - 420 kn kod nas ... jel onaj drugi Fortron Source FSP350-60BTP 350W ATX je oko 80€ vani ...
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2005., 23:09   #19
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Moje (brijem i skyevo) je FSP 350-60pn (PF) aka na BD šroteks. Aham sad da ja kažem što su mi rekli ljudi koji rade cijeli životg sa PCima i imaju cca 20-30g iskustva i nemoraju se praviti pametni ko bubba i kompanija (BD nekad bubne i ostane živ, ali ubiti što kaže je istina, ngalasak na ono u biti). Kažu da je to jedino napajanje (i ona koja se rade na njegovom temelju) koje ima OMJER plačeno/dobiveno. NIKAD nisu čuli da je skuren radi fortona neki PC. Za kurenje na svijetu ima dosta JNC/everpower/codegen napajanja. Jedino koje mu parira po tišini osim pasivnih (silverstone....) je noisetaker serija koja je oko 2x skuplja, a daje gotovo istu struju. Inbače vidio sam u kod brežica neki FSP 450w za nekih 550kn, ali sumnjam da če mi trebat.

Subjektivni dojam: Fakat uber tiho, u pol 3 sa 30cm udaljenosti NEČUJNO. Daje stabilnu strujum koja ne skače ko ona na 350w everpoweru koje sam dobio sa kučištem i jedva dočeko da ga frknem.

Ajde BD faco imam napajanje več dva mjeseca ako mi ne skuri PC za 12mjeseci moraš platit čevape i frutek.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2005., 23:18   #20
Vedran
Premium
 
Vedran's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Kutina
Postovi: 1,208
evo ja sam malo kopajući po netu došao do jednog čudnog saznanja: izgleda da postoje više napajanja s istim p/n-om... fortron 350w aurora, dakle onaj koji svijetli plavo isto ima p/n fsp350-60pn(pf), vidi tu na jednoj od slika skroz na dnu stranice... isti p/n ima još jedan fortron 350w ali u plavom kućištu (isti link, slika pri sredini stranice)... i na kraju evo još jedan link testa fortrona, ali se na slikama ne vidi jasno p/n, ali autor navodi da je fsp350-pn(pf), dakle fali onaj '60' u nazivu, ali ja takav ne nalazim nigdje na fortronovim stranicama... kako izgledaju oni koje si ti vidio da su odapeli?
Vedran je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2005., 23:18   #21
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Originally posted by Black Dragon
pametnog ??? Jednako onoliko koliko ima pametnog i ikome iole korisnog, osim samom tebi, u svim tvojim postovima, dakle ništa pametnog nisam napisao unutar: "Tebi u školi /zip pokrenuo ..."
Prilicno diskutabilno, no ako ti tako kazes.

Citiraj:
ma kužim da sam trebao napisat neko drugo napajanje umjesto tog redudantnog pa bi i izbjegao ovog davitelja, ali mislim to sam samo nabacao sa cjenika ...
Fuzzy logic? Analogija ti je ista kao da si nabrajao A64 ploce i onda naveo Tyan K8QS. BTW, nisu li te doma uciti kada se obracas nekome, da je ruzno o tome istom govoriti u trecem licu?
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2005., 23:22   #22
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Platim ja izjavu temeljim na iskustvu (20 godina ), znam i svjstan sam činjenice da je net pun hvale za taj Fortron FSP 350-60pn (PF) i ne sumnjam u to (mislim google pa reviwe i ime) i samo superlativi ali ja kažem ono kaj sam vidio ... ali ona koja sam ja vidio bila su sa dodatkom miomirisa i crne boje. Možda je to bila kako kažem loša serija ili "falz" Fortron ...
Mislim realno niti Mercedes sa Njemčaku nije isti kao onaj za Hrvatsku ili Ukrajinu kako smo nedavno čuli od Eurolaina (se sječate lika koji je išao zapaliti svoju E klasu mecu pred salonom) ... zašto bi bilo drugačije sa napajanjima ... Forum je tu da kažu ljudi iz iskustva a ne negdje sam pročito, vidio, imo, probo, dva metra od mene netko ima ... BTW meni to napajanje nebi niti pokrenulo komp nema 35A na +5V liniji
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2005., 23:31   #23
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Gle ja to nisam pročito na netu i jebenom BUG-u (fakat je greška) nego su mi pričali ljudi dok sam ih gledo u oči u jednoj firmi koja održava 1000+ računala. Sastavlja server/laptope/home theter/server računala i jedna je od vodečih u srednjoj europi (američka korporacija). Ja nisam kupio napajanje dok nisam čuo od njih jer ja ne vjerujem svemu što piše na netu.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2005., 23:32   #24
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Citiraj:
Originally posted by VedranP
... kako izgledaju oni koje si ti vidio da su odapeli?
http://www.pc-look.com/boutik/Fortron.html ova stranica pa ovo upolirano drugo po redu ... http://www.pc-look.com/boutik/Prod_F...on-FSP350-60PN(PF)-V.-12-cm-RM-20-dBA-350W__608_fr.html to ... takva su bila sva ...
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2005., 23:35   #25
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Originally posted by Fleks
Aham sad da ja kažem što su mi rekli ljudi koji rade cijeli životg sa PCima i imaju cca 20-30g iskustva i nemoraju se praviti pametni ko bubba i kompanija (BD nekad bubne i ostane živ, ali ubiti što kaže je istina, ngalasak na ono u biti).
Wow, WoW i WOW i say. I ja bi volio da sam radio s PCima prije 30 godina kao tvoji mali prijatelji. Steta sto tada nisam imao tako dobre veze u IBMu kao sada, pa da mi uvale jedan eksperimentalni primjerak prije svjetske premjere...

BTW, imam i kompaniju? Hm? Pa gdje su ti ljudi?

Citiraj:
NIKAD nisu čuli da je skuren radi fortona neki PC.
Kao i svako napajanje koje je posteno dizajnirano. Naravno, u svakom zitu ima kukolja. Osobno znam za 500W< Enermaxa koji je, nicim izazvan, odnio sve u kucistu. Shit happens.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2005., 23:42   #26
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Samo sam htio reč da su se nagledlali svega i svačega i da zanju biti nepristrani i realni. Zato se ne zapale svaki put kad Intel izbaci prescot (čudo nm tehnologije) ili AMD 64 (čudo 64bitne tehnologije).

Inače Bubba ovaj forum češ brzo napustit ak nastaviš ovak flejmat. BD stavi argument ti baš kuriš vatru.

Pun mi je kurac ljudi koji pogledaju review na netu i kažu da je nešto super i prave se pametni. Nedavno sam baš negdje pročito na neko poznatom internet magazinu nahvale Tt silent towera. Ma dobar je on, ali ima jedan sitni problem da se neda stavit na 95% intel matičnih. Zaključak: kupi amd-a.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2005., 23:45   #27
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
BD: To nije moj forton. Moje nema manual regulaciju.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2005., 00:03   #28
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Originally posted by Fleks
Inače Bubba ovaj forum češ brzo napustit ak nastaviš ovak flejmat. BD stavi argument ti baš kuriš vatru.
Ozbiljno? Argumente? Slobodno stavi copy paste... No koliko sam shvatio, covjek je i sam priznao (nevoljko i uz mnogo buke, no Boze moj) da se shebo. Desi se, grijesiti je ljudski...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2005., 00:08   #29
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
ma ajde bubba ti si uvjek upravu...
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2005., 00:18   #30
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Meni bi baš bilo interesantno da je bubba dobio na nagradnjači
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na