Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 26.12.2020., 17:56   #1
dzura
bla bla...
Moj komp
 
dzura's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Split
Postovi: 242
Earth2 io

Nadam se da je u dobrom podforumu, ima dosta naznaka da je povezano sa kriptovalutom.
https://earth2.io/
Jel zna netko vise o tome, je proucava i istraziva?
Nemogu nac puno o ideji ali koliko vidim nije prijevara
Radi se o kupnji djela virtualne zemlje, kvadratica od 10x10m.
Ja sam ubacio 20dolara iz sprda cisto da me podsjeti procit kako napreduje.
__________________


Zadnje izmijenjeno od: Neo-ST. 26.12.2020. u 22:21. Razlog: Mod edit: promoviranje ref kodova nije dozvoljeno
dzura je offline  
Staro 26.12.2020., 18:27   #2
tomov
Premium
Moj komp
 
tomov's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 586
Ovo što si shillao vrijedi koliko i tvoj avatar na ovom forumu (ispruženi srednji prst)...
tomov je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.12.2020., 22:21   #3
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Molio bih te da mi pojasniš kakve ovo veze ima s cryptom, u protivnom ide lock ?
Neo-ST je offline  
Staro 26.12.2020., 22:38   #4
dzura
bla bla...
Moj komp
 
dzura's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Split
Postovi: 242
Neznam ni sam gdje bi smjestio, al ucinilo mi se zanimljivo (obicno te internet ponzi sheme nanjusim na kilometar al ovo me zainteresiralo na prvu). Zanimljivo mi je i jer suosnivac Oculus-a, Dillon Seo stoji iza projekta pa ne vjerujem da bi se za obicnu prjevaru izlaga. Takoder firma je registrirana u Austrajliji sta i nije najbolja opcija ako imas mutne planove.
A u uvjetima koristenja previse spominju crypto da nebi imalo neki znacaj u buducem razvoju i da nece neki svoj coin izdat u nekom obliku:

"We reserve the right in the future to convert your holding of Virtual Land (or any equivalent credits held in the Earth2 platform) to an equivalent value of a crypto-currency that we may create in the future. Any conversion would be conducted at a valuation reasonably determined by us. "

"If we have converted Virtual Land holdings to a separate crypto currency (as permitted by these terms), then you will maintain your rights to that crypto currency separately from your registration to the Website, in accordance with the terms that govern that crypto currency. Those rights will not be automatically extinguished if your membership is cancelled. "

U fazi 2 se spominju resursi na zemlji, dal ce ti resursi bit povezani sa crypto ko zna.
Neznam mozda imaju ideju kako povezat VR, video igru tipa second life, internet marketing i reklame i u taj miks ubacit crypto, tojest neki vid blockchain da to sve skupa pogoni. Moglo bi bit nesto zanimljivo a vrlo vjerovatno i mozda samo obicna navlakusa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________

dzura je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na