Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.03.2021., 01:04   #961
pdx
Premium
Moj komp
 
pdx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: krk
Postovi: 482
Pozdrav,

Naime narucio sam jucer bez previse browsanja.. https://www.centar-tehnike.hr/perili...roizvod-11671/

Sve placeno.. No nisam citao uvjete isporuke i tako to.. sad mene zanima jel itko ikad narucivao iz ovog shopa i jel moguce stornirati placeno na rate ako roba nije poslana?

Zadnje izmijenjeno od: pdx. 16.03.2021. u 01:35.
pdx je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2021., 08:28   #962
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Nema razloga da ne mozes napraviti to. U najboljem slucaju nazoves shop i posaljes mail (da ostane pisani trag), objasnis, trebali bi to napraviti bez problema. Ako postoji problem da je npr roba krenula, dakle u najgorem slucaju, prije nego ti stigne roba obavjestis shop da ces odbiti posiljku i da zelis raskinuti ugovor iz ovog ili onog razloga.

Nisam to radio s ves masinama, ali sam prosao takve situacije kao kupac.

Na kreditnoj ce ti se ukloniti rezervacija nekoliko dana nakon sto trgovac oslobodi sredstva. Ako ti je u medjuvremenu izdan racun s prvom ratom, a stornirao si narudzbu i nisi nista duzan, zovi karticarsku kucu i reci ce ti da oduzmes iznos rate s mjesecnog racuna jer ce oni vidjeti da vise nema rezervacije. Been even there...
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2021., 14:11   #963
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,180
Ja sam uzimao od njih, duže je trajalo(oko božića) kao cekali dostavu od electroluxa, ali je stiglo sve bez problema poslali su mi i racun na mail prije nego što je došao frižoder da mogu produžiti garanciju

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 16.03.2021. u 14:28.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2021., 14:30   #964
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
U pitanju je GORENJE TGR80N bojler.
Prije mjesec dana sam očistio kamenac jer je bojler počeo "slabije grijati". Brzinski se istušira jedna osoba i to je to, nema više tople vode. Nakon čišćenja stvar se malo poboljšala, ali tek toliko da se umjesto brzinskog (5min), može istuširati (10ak min). Kada sam čistio kamenac unutra sam našao neki plastični "štap" promjera oko 2cm i duljine 10ak za koji nemam pojma od čega je uopće, ali vjerujem da ima veze sa senzorom temperature pošto pokazivač zagrijanosti ne radi.
Je li mu ima spasa ili je spreman za zamjenu? Ako da, koji bojler 80-100L preporučate?
Bullet1 je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2021., 14:40   #965
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 2,987
Imam isti model bojlera, star jedno 10.ak godina, čišćen kamenac nekoliko puta i ne sjećam se da sam vidio tako neki dio. Mene je zezao jednom zamjenski grijač koji je bio loše dizajniran i grijao je jako termostat koji je onda isključivao puno prije vremena.
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2021., 09:30   #966
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 704
Ja bi nagađao da je ta puknuta cijev zapravo dio cijevi koja ide do vrha bojlera za uzimanje naravno tople vode, čim nije čitava te uzima sa dna, kapacitet je drastično smanjen. Ja sam imao takav slučaj, zovnio majstora da mi zamjeni bojler jer sam imao drugog no odmah je detektirao problem te mi je čak umjesto te plastične cijevi stavio bakrenu, problem riješen...
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2021., 16:04   #967
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
Hmm.. nije šuplja cijev već puna plastika koja je korodirana bila. Žao mi je što nemam sliku toga sada. Dumao sam i ja od čega bi moglo bit, ali nisam dokučio.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Bullet1 je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2021., 16:15   #968
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 2,987
Ma da nije zaštitna magnezij anoda, otpala s grijača?
Samo što to nije plastika

Daj fotku da vidimo to čudo
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2021., 16:23   #969
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
Nemam slike, ali evo proguglao i čini se da je to to

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Bullet1 je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2021., 16:41   #970
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 2,987
To ti ima šaraf dolje s kojim se zavida na podnožje grijača. Kupiš novi komad za 30-ak kn ili možeš slobodno baciti, moj bojler radi već 10+ godina bez toga
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2021., 21:56   #971
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Ekipa, kaj radite sa kondenzatom iz sušilice? Jel to ok za iskoristit za peglu?
Dal je to čista destilirana voda ili sadrži i deterdžent i ostala sranja?
domina je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2021., 22:42   #972
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
Citiraj:
Autor domina Pregled postova
Ekipa, kaj radite sa kondenzatom iz sušilice? Jel to ok za iskoristit za peglu?
Dal je to čista destilirana voda ili sadrži i deterdžent i ostala sranja?
Nije čista voda, često prodju i mali komadići tkanine.

Nemoj to koristiti za peglu. Čak mi u uputama od pegle piše da ne koristim slučajno tu vodu iz sušilica haha

Please do not use perfumed water, water from the tumble dryer, vinegar, starch, descaling agents, ironing aids, chemically descaled water or other chemicals as they may cause water spitting, brown staining or damage to your steam iron.

"Apparently the water contains really really fine lint which will eventually clog up the steam cents in the iron."
buljaka je online   Reply With Quote
Staro 19.04.2021., 14:36   #973
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Gledamo koji hladnjak sa zamrzivačem uzeti i zbunjeni smo
Za svu tehniku želimo da bude A ili višeg razreda. Sve smo našli osim hladnjaka.

Prvo smo bili zapeli za ovaj SAMSUNG RS68A8840B1/EF koji se neko vrijeme reklamirao kao A+ razred, da bi sad unazad par dana promijenili opis i stavili da je F razred.

U izboru nam je i GORENJE NRS9182VB koji se predstavlja kao A+.

I sad gledajući ponudu, ispada da Gorenje i Midea (nikad čuo do nedavno) imaju najviše A, A+, A++ hladnjaka na tržištu. Kako je to moguće da jedno Gorenje radi energetski učinkovitije hladnjake od, recimo Samsunga ili Boscha?

U međuvremenu smo odlučili da ćemo ipak uži, jednokrilni uzeti, no situacija je identična.


I kad sam već na ovoj temi, što je vaša preporuka, ugradbeni ili samostojeći? Ugradbeni se naravno bolje uklopi u prostor, no brine me zamjena istog danas-sutra. Koliko je to zajebano ili nije?
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2021., 14:57   #974
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 758
Mi imamo taj gorenje, druge boje samo.
To im je stara oznaka, sad je taj mode u E razredu.
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2021., 14:59   #975
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,019
Ne bih ulazio u tehničke specifikacije, ali vidim da si prvo htio dvokrilni hladnjak, pa onda standardni i sad razmišljaš o ugradbenom. Uzmi u obzir da je ugradbeni najmanji, pa razmisli da li ti je bitnija estetika ili funkcionalnost.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2021., 15:00   #976
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
I ja ga imam. Ali onaj sa otvorom za cugu https://www.centar-tehnike.hr/hladnj...roizvod-13477/

Kao što kolega kaže, e razred po novom
buljaka je online   Reply With Quote
Staro 19.04.2021., 16:38   #977
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Ne bih ulazio u tehničke specifikacije, ali vidim da si prvo htio dvokrilni hladnjak, pa onda standardni i sad razmišljaš o ugradbenom. Uzmi u obzir da je ugradbeni najmanji, pa razmisli da li ti je bitnija estetika ili funkcionalnost.
Ma još smo u fazi projektiranja kuhinje tako da ni jedna opcija nije u potpunosti izbačena.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2021., 16:44   #978
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Ma još smo u fazi projektiranja kuhinje tako da ni jedna opcija nije u potpunosti izbačena.
Ja sam 3 mjeseca kalkulirao, na kraju samo na ugradbeni otišao.

I provjeri si za energetske razrede. Ako sam Samsung ima F, Gorenje sigurno nema A+, samo još nisu promijenili.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 19.04.2021. u 16:53.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2021., 16:47   #979
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,180
Promjenila se specifikacija razreda sad nedavno, a nisu svi updateali jos.

Stvarno pazi ako ces ugradbeni, nije dovoljan ko jedini frizider+zamrzivac u kuci.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2021., 17:49   #980
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Sad baš to našao, da se u 3. mjesecu sve mijenjalo. Super. Sad još manje znam što uzeti
Sve što je bilo A, A+, A++, A+++ su sad manje klase, kao recimo ovaj Samsungov koji je bio A+, a sada je F. Još uvijek mi je bolje uzeti takav koji je pao u razredu, nego neki koji je originalno bio F. No, nisu svi to updejtali još.
A razred je po novome prazan ili ima svega par modela koji su veoma skupi.

Što se tiče ugradbenog, planiramo uzet i odvojenu škrinju u smjesit je odvojen prostor. Ali još nismo sigurni što nam je pametnije uzeti.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2021., 18:05   #981
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Gledaj 5 godina garancije i fokusiraj se na brendove.

Electrolux, Bosch, Liebherr, Samsung su meni way to go.

Nemoj se toliko fokusirati na energetske razrede, jer osim cijene, nisu baš neka razlika na kraju krajeva.

Prvo se raspitaj za kuhinju, dati će ti oni savjete što je bolje. Ja sam imao u planu dvokrilni vanjski, pa su mi rekli, prvo da će mi uzeti previše mjesta, drugo da neće dobro izgledati i treće da će biti izbočen iz kuhinje.

Naviknuti ću se na 200L frižider i 80L škrinju. Danas je na svakom uglu trgovina, ne trebam 3 pune ladice mesa.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2021., 18:30   #982
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova

Prvo se raspitaj za kuhinju, dati će ti oni savjete što je bolje. Ja sam imao u planu dvokrilni vanjski, pa su mi rekli, prvo da će mi uzeti previše mjesta, drugo da neće dobro izgledati i treće da će biti izbočen iz kuhinje.
Ma de lol, frižider vanjski sigurno zuzima manje mjesta od ugradbenog, u odnosu na to koliko frižider ima uporabnog prostora. Što se tiče izgleda, jedino kada bih išao na bijelu kuhinju bi razmišljao o ugradbenom. I ovo da će stršiti, pa imaš 60cm dubine frižidere.

Svako sebi pravi i odlučuje i sve 5, ali ovakvi argumenti koje su ti i rekli su bulshit
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2021., 19:08   #983
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Ma de lol, frižider vanjski sigurno zuzima manje mjesta od ugradbenog, u odnosu na to koliko frižider ima uporabnog prostora. Što se tiče izgleda, jedino kada bih išao na bijelu kuhinju bi razmišljao o ugradbenom. I ovo da će stršiti, pa imaš 60cm dubine frižidere.

Svako sebi pravi i odlučuje i sve 5, ali ovakvi argumenti koje su ti i rekli su bulshit
Nitko to meni nije rekao, nego na temelju onoga što sam čuo, vidio, savjetovao se i probao, sam sam to zaključio. Onaj koji prodaje će ti prodati bilo što gdje vidi da te ima. Ja sam htio vanjski frižider, koji u mom stanu nikako nije pasao.

I ne možeš reći da kada ti oni nacrtaju da ti ustavi daje pravi osjećaj što, kako, zašto? Ja sam sve to imao u glavi, kada nisam vidio nacrt. Odmah je vanjski frižider pao u vodu.

Samostojeći frižider nije ništa manji od ugradbenog, štoviše, isti je ako ne i veći. Kod mene su bile uključene i blende, tako da je ispao 60cm, čak i više.
Dubina je identična (kod mene, zbog razmaka iza, je bio izbočem par cm van).

Da ne pričam o komponiranju u izgled kuhinje.

Sve ima svoje prednosti i mane.

Ugradbeni je skuplji, manji ali puno lijepši.
Samostojeći je jeftiniji, veći i nikako nije išao u moj izgled kuhinje.

Žao mi je što je tako, ali jebiga, nije drugačije išlo.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 19.04.2021. u 19:54.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2021., 00:26   #984
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,180
Apsolutno jedina prednost ugradbenog je bas ta, ljepši je imam ga, i svakih par dana mi fali mjesta u njemu, stalno fali, navise u zamrzivacu. Frizider je i okejish.
I nije on skupji samo zato jer je skuplji sam od sebe, ljudi zaborave u računati jos koju tisucicu velikog ugradbenog ormara i fronti koji idu s ugradbenim, i probleme sa izvlačenjem i vraćanjem istog ako zatreba(meni zatrebalo, kuhinja nema niti godinu).
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2021., 11:06   #985
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Apsolutno jedina prednost ugradbenog je bas ta, ljepši je imam ga, i svakih par dana mi fali mjesta u njemu, stalno fali, navise u zamrzivacu. Frizider je i okejish.
I nije on skupji samo zato jer je skuplji sam od sebe, ljudi zaborave u računati jos koju tisucicu velikog ugradbenog ormara i fronti koji idu s ugradbenim, i probleme sa izvlačenjem i vraćanjem istog ako zatreba(meni zatrebalo, kuhinja nema niti godinu).
Jasno.
Meni je žao što nemam mogućnosti (tj. nije da nemam, nego moram raditi brdo kompromisa onda), da nemam vanjski.

Ali 200/80, takav imam i sada vanjski, dovoljno je.

Fali mjesta u ljeto kada je pun frižider sokova i pivi hladnih, oko blagdana kada su kolači unutra i mesina itd., ali ostalo, dovoljno je.

Moram naučiti šparati prostor i gotovo.

U moju visoki sjaj bijelu kuhinju, vanjski nikako nije odgovara, što izgledom, što konceptom.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2021., 15:50   #986
sokre10
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 405
Krepala mi je perilica veša nakon 12 god.

Miele w3241.

Generalno sam jako zadovoljan s njom.
12 godina je odradila bez problema.
Ima li netko za preporuciti servisera?
Mislim da je nesto od elektronike riknulo, naime ne otvara mi ventil za dovod vode.
Ne dobiva napon i voda uopce ne ulazi u perilicu. Ocisceni su svi filteri i vode ima.
Serviser onak telefonski veli da je nekakva skretnica (cca 1300kn) ili elektronika (cca 3 000kn +).
Jos je tu defektaža oko 500kn i sve to skupa mi se čini kao neisplativo.

Razmišljam o mieleu, ali me zanima jesu li zadrzali razinu kvalitete i mogu li računati na 10 godina mira ili je sve to postala konfekcija pa uzmi što ima više garancije?

Neka preporuka perilice?

Hvala!

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk
sokre10 je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2021., 16:20   #987
Vorda Keršu
Premium
Moj komp
 
Vorda Keršu's Avatar
 
Datum registracije: May 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 64
Citiraj:
Autor sokre10 Pregled postova
Krepala mi je perilica veša nakon 12 god.

Miele w3241.

Generalno sam jako zadovoljan s njom.
12 godina je odradila bez problema.
Ima li netko za preporuciti servisera?
Mislim da je nesto od elektronike riknulo, naime ne otvara mi ventil za dovod vode.
Ne dobiva napon i voda uopce ne ulazi u perilicu. Ocisceni su svi filteri i vode ima.
Serviser onak telefonski veli da je nekakva skretnica (cca 1300kn) ili elektronika (cca 3 000kn +).
Jos je tu defektaža oko 500kn i sve to skupa mi se čini kao neisplativo.

Razmišljam o mieleu, ali me zanima jesu li zadrzali razinu kvalitete i mogu li računati na 10 godina mira ili je sve to postala konfekcija pa uzmi što ima više garancije?

Neka preporuka perilice?

Hvala!

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Slično se i meni dogodilo. Generalno sam dojma da se servis ne isplati, radije gledaj nove perilice uz koje dobiješ (barem) 5 godina jamstva (ne 3+2 ili obrnuto, te +2(3) idu preko nekih osiguranja i sam servis se zna odužiti uz nepotrebne tehnikalije. Nisam isprobao, samo prenašam iskustva drugih).
Što se tiče samih servisera, imaš Pušić u Dubravi, ne trudi ih se uopće zvati, ne javljaju se, ali ako im pošalješ mail, nazovu oni tebe u roku 2 dana. Dolazak i dijagnozu naplaćuju 220kn + popravak. Imaš i Mašinko, djeluju dostupno i profesionalno.

Ali eto, imam i ja upit, što se tiče kupnje novih perilica ima li itko dužeg iskustva s Gorenje novijim modelima ili konkretno modelom WE60S3 kao i narudžbi preko Abrakadabra online shopa, koliko znam oni su dio Konzuma?
Vorda Keršu je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2021., 17:37   #988
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Gorenje je ok.
Abrakadbra nije dio Konzuma(sestrinska firma) već je dio Agrokora tj Fortenove.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2021., 14:15   #989
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor sokre10 Pregled postova
Neka preporuka perilice?

Sve ovisi kaj ti treba. Imam končar perilicu rublja i ok imala je neki kratki spoj pa je krepao "modul". Ima pet godine garancije i to se dogodilo u zadnjoj godini. Servis je obavljen i ok radi dalje.

U kućanstvu smo žena i ja tak da mašina radi 1-2x tjedno. Ako imaš klince ili tak nekaj onda trebaš ipak nekaj kvalitetnije.

Tada nas je prodavač upozoro da ne peremo mašinu za mašinom nego da pustimo da se malo "dobije".

Gorenje ne znam kakvo ti je ali ako je suditi prema frižderima kvaliteta izrade je pala i to jako. 16 godina stari gorenje je krepao kod mojih staraca i zbog glupih dimenzija i mojg inzistiranju na no frostu opet sam uzeo gorenje. Kvaliteta je onak...ne baš.

Sve je tanko nikakvo. Vidiš da je "lošije" pod prstima.

Inače tehnopolis ti ima super cijene. Uzeo sam frižder od njih i bilo je sve ok s cijenom, dostavom...generalno super.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2021., 10:38   #990
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Je li netko nabavljao rezervne dijelove za Phillips blendere ili sl.? Odakle početi tražiti i ima li toga kod nas za kupiti?

Radi se o nožu za blender HR3657, prosvirao ležaj i zapekao se u radu:
https://www.amazon.com/Cutter-Philip.../dp/B07ZRVVT5Q
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na