Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.12.2023., 07:08   #571
Flegma
Premium
Moj komp
 
Flegma's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb/Šibenik
Postovi: 764
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Nisam u toku.

Wipe?
Navodno wipe prije nove godine, a Arena je izasla nama s EOD i starim accountovima pred 10-15 dana.
Bit ce fun, kad ti dosadi questove radit, malo odes u Arenu pucat
__________________
Bila je toliko lijepa da sam poželio da nikad ne otvori usta. A onda mi je nekako objasnila da je nijema. Oženio sam ju Las Vegasu, tjedan dana kasnije. I sad napokon živim sa ženom koju razumijem.
Moj PC - https://www.twitch.tv/flegmoar
Flegma je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2023., 15:12   #572
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Vidim da će wipe biti sutra ili prekosutra, mora biti prije 29.12.

Taman krenem igrati nakon nove, ne mislim igrati Arenu.

Tarkov sam igrao baš zato što ne volim takva napucavanja 3v3 i 5v5, volim spori, taktički shooter s razvojem lika i lootanjem.

Ali mislim da će arena ubiti taj dio...
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2024., 12:38   #573
Flegma
Premium
Moj komp
 
Flegma's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb/Šibenik
Postovi: 764
Mislim da ce Arena "ubit" glavnu igru samo zbog tog sta se u glavnoj igri 70% vremena nalazis u inventoryu, slazes preslazes itd.
Morat ce malo QoL updateova ubacit da taj period smanje i da mozes brze igrati.
__________________
Bila je toliko lijepa da sam poželio da nikad ne otvori usta. A onda mi je nekako objasnila da je nijema. Oženio sam ju Las Vegasu, tjedan dana kasnije. I sad napokon živim sa ženom koju razumijem.
Moj PC - https://www.twitch.tv/flegmoar
Flegma je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2024., 23:56   #574
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Ovaj wipe se gotovo cijela ekipa s kojom sam ikada igrao aktivno vratila igrati.

Početak je bio jako obečavajući. Pozitivne promjene, poneko oružje, mapa koja služi ujedno kao tutorijal za početnike ali je i zapravo donekle zanimljiva, potpuno novi recoil, te armori sada napokon štite onoliko koliko bi trebali, ali se pojavljuju i stvari kao kevlar/aramid te ploče preko itd itd......

Međutim cheateri, bugovi, i scavovi koji gađaju one shot glave kao NIKAD dosad su nam svima zgadili igru do one zadnje mjere.
Evo jedan sam od najvećih fanatika ove igre, ali kada me lik sa kd-om od 85 pogodi kroz zid svako drugi raid....

Iskreno mislim da upravo BSG prodaje cheateve te da aktivno prave cheateve i prodavaju ih, u isto vrijeme tu i tamo nakon jako velikog broja sati što cheater provede u igri, banaju ga.... on kupi novi account ( većinom su to likovi što prodaju ingame gear a cheatevi koštaju po 150 dolara na tjednoj bazi ) te tako je BSG na ogromnom dobitku a igra u apsolutno nikad gorem stanju.

Da postoji neka ekipa hakera da im bar sruši sve servere i uništi igru da se nikad više ne upali.
__________________
S3 Trio 64 , Voodoo 2 , Kyro 3d , GeForce MX 440 SE , Radeon 9000Pro , 6600 GT , 9600 GT , 260GTX , 560GTX , 760GTX, 1060 GTX, 1080 GTX, 3080 RTX
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2024., 01:42   #575
Flegma
Premium
Moj komp
 
Flegma's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb/Šibenik
Postovi: 764
Vidis, ja totalno drugacije iskustvo, bas imam osjecaj da je ovo Wipe di nailazim na najmanje cheatera.
Reportam ja kad ima nesto sumnjivo, daleko od toga, ali sad da je bas blatant ono pucanje kroz zid i k/d 85, to nisam dozivija.
Mozda imam srece u odabiru servera
__________________
Bila je toliko lijepa da sam poželio da nikad ne otvori usta. A onda mi je nekako objasnila da je nijema. Oženio sam ju Las Vegasu, tjedan dana kasnije. I sad napokon živim sa ženom koju razumijem.
Moj PC - https://www.twitch.tv/flegmoar
Flegma je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2024., 03:20   #576
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
Na pocetku bi isto nailazia na poprilican broj ovih +20KD best gaming chair likova
Al procita negdi da kao ne odaberes servere koji imaju najnizi matching time, nego malo sporije.
Otkad san to prominia nema ih skoro uopce, al zato sad bolje primjetin debilne esp-ere.
Malo mi redovno ekipa s boljim misevima prefirea vec aimanu glavu na lokaciji di me nisu vidili ni culi.
I potpisujem ovo za usrane scavove, jebeni head/eyes konstantno, 80% smrti su mi od obicnog scava sta me one tapa sa 100m buckshotom

Jedva cekan da izadje sad ovaj GayZone Warfare pa da se pribacin ca sa ovog jer je Nikita totalno nesposoban, ako u 8god nije uspia rjesit osnovne probleme u igri onda nema tu kruva.
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2024., 08:12   #577
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Igra, realno, u zadnjih 4 godine nije dobila ništa vrijedno spomena, osim dvije-tri mape, od kojih je jedna (Streets) bila neigriva prvih par mjeseci za većinu.

Nova mapa sada za prvih 4 questa je super za igrače s par tisuća sati, kako da novi igrač završi questove na toj mapi prvih 2-3 tjedna Wipea?

Gotovo nemoguće.

I dalje je to jedna od najboljih, ako ne i najbolja igra koju sam ikada igrao, ali kako je kolega prije rekao, najbolja i najgora igra svih vremena.

Cheatera više nego ikada.

Najgore mi je što su Questovi toliko neinteresantni i bez ideja. Ti imaš jedan Shorline gdje 3 questa idu u istu prostoriju u Resortu. A tolika mapa.

Itd.

Očekivao sam da će se uozbiljiti, ali ništa od toga.

Odigram, dođem do 42 i prestanem. Nemam vremena ganjati Kappu, nikada ju neću više ni dobiti, s 2000 sati u igri, više mi nemaju što ponuditi osim friškog Wipea, koji me sve manje drži u igri.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2024., 10:17   #578
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
Ja san 41 i nekih 15 kvestova od kape i mimo citera i instagib scavova ovo je dosad najbolji wipe u povijesti Tarkova.
Optimizacija je bolja, Streats je igriv, armor sistem je odlican, recoil change prejeben.
Napokon mogu ubit nekoga sa rafalom bez da moran slagat meta gun od 500k i nosenja slicka konstantno.

Cheateri su doslovno ubili Cycle Frontier, a jedini razlog zasto Tarkov ne umire je zato jer nema niti jedna druga fps igra ni priblizno slicna a da ima ovakav risk/reward sistem.
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2024., 11:01   #579
Flegma
Premium
Moj komp
 
Flegma's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb/Šibenik
Postovi: 764
Ja se samo nadam da ce sa Unity updateom performanse napokon bit 2x bolje nego sta su s ovim wipeom jer mi se gadi to da sa svojom konfiguracijom se moram mislit ocu li na Streetsima imat 90 ili 100 fps-a.

Cheateri ubijaju sve igre (CS2, Warzone, PUBG), ne samo Tarky.
__________________
Bila je toliko lijepa da sam poželio da nikad ne otvori usta. A onda mi je nekako objasnila da je nijema. Oženio sam ju Las Vegasu, tjedan dana kasnije. I sad napokon živim sa ženom koju razumijem.
Moj PC - https://www.twitch.tv/flegmoar
Flegma je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2024., 16:01   #580
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
Pozz
S obzirom da nisam dugo igrao EFT
Pogledao par updejtova i info i vidim da nude na stranici stash size upgrade za određenu lovu i skinove(ko voli nek izvoli naravno)
Što se tiče stash size upgradea dali je moguće kupiti više puta taj max size i dali je stvarno region lock price radi pdva itd?
Znali itko ako je probao?
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2024., 08:43   #581
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor kasper_sky Pregled postova
Pozz
S obzirom da nisam dugo igrao EFT
Pogledao par updejtova i info i vidim da nude na stranici stash size upgrade za određenu lovu i skinove(ko voli nek izvoli naravno)
Što se tiče stash size upgradea dali je moguće kupiti više puta taj max size i dali je stvarno region lock price radi pdva itd?
Znali itko ako je probao?
EDIT:
Nisma znao da se može stash upgrade-ati za 3EUR po liniji.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2024., 09:16   #582
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
Dada nedavno su dali tu opciju. Plus neki skinovi za karaktera/playera ako to lajkaš... Osobno mi je skupo, ali kužim da je to sve biznis i dobro uzimaju lovu. Igra je svjetski poznata i vjv. će uskoro nuditi da sve možeš kupiti. Tkz pay to win, ali do neke mjere.
Mislim da s porezom ispadne 53e full upgrade za stash iako nude neke questove da upgrejdaš for free in game.
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na