Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.10.2011., 01:26   #2551
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020



Govoris o Seven Nije jelda ? i o borgu i o ablativnim stitovima i o tome kako ih je dala Janeway iz buducnosti.
nekada davno sam gledao i dosta toga mi je ostalo o Borgu,Seven of Nine i cjelokupno ostalim epizodama





Citiraj:
od filmova - first contact, da vidiš kako se zakuhala cijela stvar s dr. cochraneom
a ove ostale insurrection,nemesis,generations i starije se isplati pogledati ?
mislim prijeci cu preko efekata i sminke i kostima ako je gluma i radnaj dobra.


Citiraj:
ovisi kako na sve to gledas. ali zamislimo situaciju da jest realna, zavrsis u kvadrantu gdje nitko ne poznaje tvoju vrstu i sve vrste su najcesce neprijateljski nastrojene, kako odrzati mir i stegu u svojim redovima iz dana u dan nego forsirajuci pravila? plus sto kapetanica kata, posto je zena, mora pokazati cvrcsu musku ruku od prosjecnog muskog kapetana........ ali, da, kasnije ona smeksa, cak i neke odluke nisu bas skroz na najboljem mjestu (mene osobno najvise zivciralo taj neki majka-sin odnos sa harijem kimom, nije mi to sjedalo). ali dobar voyager, za bocu mi je bolji od picarda, ostatak je tek poslije njih dvoje.




sve to stoji , ali gledam drukcije na to , jer su bili izlozeni par puta sigurnoj smrti od Kazonaca s tim sto ona nije htjela dati replikatore i ostatak tehnologije.
mislim , ne bi ni ja dao , ali zar nije njihova duznost sigurnost i bezbjednost posade na prvom mjestu , a ne nekakva pravila i principi i moralni kodeksi kojih bi se trebali pridrzavati.
par puta je pokrenula destrukciju broda , koliko vidim po izrazima posade nije im se svidjelo.
ali kad gledam ja nikada ne bi forsirao diplomaciju i miran nacin razrijesenja problema , shields up and arm torpedo i fire at will ! u nekim situacijama ali ona je to rijesila na miran nacin.



mogli bi u raspravu , ali ostaviti cemo to zar star trek temu

Crveni Patuljak cu obavezno pogledati proslog ljeta na moru sam to gledao iz dosade , i mogu reci bilo je tona humoristicnih scena i dijaloga ,ali prvo da se zabavim ozbiljnijm serijama hehe
-->
@flyer1 ne spojlas mi nista , ne brini




Govoris o Seven Nije jelda ? i o borgu i o ablativnim stitovima i o tome kako ih je dala Janeway iz buducnosti.
nekada davno sam gledao i dosta toga mi je ostalo o Borgu,Seven of Nine i cjelokupno ostalim epizodama





Citiraj:
od filmova - first contact, da vidiš kako se zakuhala cijela stvar s dr. cochraneom
a ove ostale insurrection,nemesis,generations i starije se isplati pogledati ?
mislim prijeci cu preko efekata i sminke i kostima ako je gluma i radnaj dobra.


Citiraj:
ovisi kako na sve to gledas. ali zamislimo situaciju da jest realna, zavrsis u kvadrantu gdje nitko ne poznaje tvoju vrstu i sve vrste su najcesce neprijateljski nastrojene, kako odrzati mir i stegu u svojim redovima iz dana u dan nego forsirajuci pravila? plus sto kapetanica kata, posto je zena, mora pokazati cvrcsu musku ruku od prosjecnog muskog kapetana........ ali, da, kasnije ona smeksa, cak i neke odluke nisu bas skroz na najboljem mjestu (mene osobno najvise zivciralo taj neki majka-sin odnos sa harijem kimom, nije mi to sjedalo). ali dobar voyager, za bocu mi je bolji od picarda, ostatak je tek poslije njih dvoje.




sve to stoji , ali gledam drukcije na to , jer su bili izlozeni par puta sigurnoj smrti od Kazonaca s tim sto ona nije htjela dati replikatore i ostatak tehnologije.
mislim , ne bi ni ja dao , ali zar nije njihova duznost sigurnost i bezbjednost posade na prvom mjestu , a ne nekakva pravila i principi i moralni kodeksi kojih bi se trebali pridrzavati.
par puta je pokrenula destrukciju broda , koliko vidim po izrazima posade nije im se svidjelo.
ali kad gledam ja nikada ne bi forsirao diplomaciju i miran nacin razrijesenja problema , shields up and arm torpedo i fire at will ! u nekim situacijama ali ona je to rijesila na miran nacin.



mogli bi u raspravu , ali ostaviti cemo to zar star trek temu

Crveni Patuljak cu obavezno pogledati proslog ljeta na moru sam to gledao iz dosade , i mogu reci bilo je tona humoristicnih scena i dijaloga ,ali prvo da se zabavim ozbiljnijm serijama hehe
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2011., 01:43   #2552
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545



o pa ti si veteran star treka. da da, tertiary adjunct of unimatrix zero one, poznatija ko seven of nine

, a ablativni štit ćeš još malo pričekat. inače spomenuti protivnici su .

e sad, onako iskreno, nisam ljubitelj originalnog treka. makar snaga tog serijala leži daleko od kvalitete specijalnih efekata, šminke ili scenografije, nažalost izgleda zbilja zastarjelo, pa sam odluči da li ćeš give it a go or not.

da ne bude da zanovijetam, evo pogledaj i sam:


svi filmovi iz pickardove ere su imho naravno vrijedni gledanja.

a šta se tiče red dwarfa, def poslušaj kolegu Burka, rd je svevremenski klasik, makar sam ja odustao kad



je hologram arnold rimmer napustio posadu patuljka, a priključila se ona listerova ženska, kocanski ili tako nekako...

sve prije toga je epic!
-->
@blava




o pa ti si veteran star treka. da da, tertiary adjunct of unimatrix zero one, poznatija ko seven of nine

, a ablativni štit ćeš još malo pričekat. inače spomenuti protivnici su .

e sad, onako iskreno, nisam ljubitelj originalnog treka. makar snaga tog serijala leži daleko od kvalitete specijalnih efekata, šminke ili scenografije, nažalost izgleda zbilja zastarjelo, pa sam odluči da li ćeš give it a go or not.

da ne bude da zanovijetam, evo pogledaj i sam:


svi filmovi iz pickardove ere su imho naravno vrijedni gledanja.

a šta se tiče red dwarfa, def poslušaj kolegu Burka, rd je svevremenski klasik, makar sam ja odustao kad



je hologram arnold rimmer napustio posadu patuljka, a priključila se ona listerova ženska, kocanski ili tako nekako...

sve prije toga je epic!

Zadnje izmijenjeno od: flyer1. 30.10.2011. u 01:52.
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2011., 01:47   #2553
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
sorry, brisanje

Zadnje izmijenjeno od: flyer1. 30.10.2011. u 01:48. Razlog: double post
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2011., 01:52   #2554
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020



hehe ma daleko od veterana moze se reci da sam temeljni poznavaoc oko cega se vrti star trek.
raduje me ta seven of nine zna se radi cega i cek ona je bila u romansi sa Chakotayem ako se ne varam , a Paris kasnije sa B'Ellanom ?
Ili sam to pomijesao likove i veze sa TNG-a ?
vrsta 847a njih se nisam ni sjetio iako se sjecam dijela gdje su spominjali da one nanosonde borgove jedino djeluju




ma poslije Voyager,TNG i Star Trek filma iz 2009 tesko da cu uspjeti prezvakati TOS i starije filmove , samo kada pogledam razliku izmedju mosta u TOS i tom najnovijem filmu , sve mi je jasno.

imam dosta materijala nadam se uz DS9 i TNG i jos filmove,onda cemo dokumentarce.
btw. hoce li kakav opet star trek film ili kakva serija jos da nije animirana i jel imam kakvih glasina ?
-->



hehe ma daleko od veterana moze se reci da sam temeljni poznavaoc oko cega se vrti star trek.
raduje me ta seven of nine zna se radi cega i cek ona je bila u romansi sa Chakotayem ako se ne varam , a Paris kasnije sa B'Ellanom ?
Ili sam to pomijesao likove i veze sa TNG-a ?
vrsta 847a njih se nisam ni sjetio iako se sjecam dijela gdje su spominjali da one nanosonde borgove jedino djeluju




ma poslije Voyager,TNG i Star Trek filma iz 2009 tesko da cu uspjeti prezvakati TOS i starije filmove , samo kada pogledam razliku izmedju mosta u TOS i tom najnovijem filmu , sve mi je jasno.

imam dosta materijala nadam se uz DS9 i TNG i jos filmove,onda cemo dokumentarce.
btw. hoce li kakav opet star trek film ili kakva serija jos da nije animirana i jel imam kakvih glasina ?
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2011., 02:00   #2555
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
film vjerojatno, obzirom da je ovaj prethodni imao dosta uspjeha. za seriju ne znam, zadnji enterprise je zapravo prekinut zbog navodnog pomanjkanja interesa, što se i vidi po tom da ima 5 sezona, za razliku od voyagera, ds9 ili tng koji imaju po 7. a i kad pogledaš u kakvom su se ritmu radile prije, a kolika je sad pauza u odnosu na posljednju emitiranu. tako da...
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2011., 02:09   #2556
3NCORE
NePremium clan
Moj komp
 
3NCORE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrava,Zagreb
Postovi: 215
Novi film ce ici sljedece godine najvjerojatnije.


Imas TOS “Remastered”, pa baci oko, mozda ce ti biti bolje to nego obicna verzija.


Nego, meni je najdrazi DS9, VOY mi je bio podosta dosadan, TNG je sasvim uredu dok ENT krene losije i postaje dosta bolji kako se blizio kraj.Steta sto su ukinuli pa nismo vidili Romulanske ratove ( oni su bili u planu za kasnije sezone ako nisam krivo procitao ), iako me nerviralo ono sa putovanjima kroz vrijeme.

Inace mi je zao sto novi film ide u drugom timelineu posto mi to nije to.

A i inace mrzim razno razna putovanja kroz vrijeme, paralelne svemire, alternativne stvarnosti i takve stvari, ali svaka serija mora imati nesto od toga.

__________________

3NCORE je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2011., 02:08   #2557
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Ovaj American Horror Story je stvarno odličan! Kak bi pajtonovci to rekli: "And now for something completely different."
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2011., 11:47   #2558
B3mt1
Chipokemon
Moj komp
 
B3mt1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 339



wtf, razvlace tu nabavku lijekova cijelu epizodu i onda naravno otis odapne, retardiranu malu jos nisu nasli i veterinar ima struju, wtf, i'm pissed

-->
Walking dead S02E03



wtf, razvlace tu nabavku lijekova cijelu epizodu i onda naravno otis odapne, retardiranu malu jos nisu nasli i veterinar ima struju, wtf, i'm pissed

__________________
Piracy helps stop global warming.Insted of driving to get CDs, buying pre-packaged software from megacorporations and wasting energy,you can help fight Global Warming by using P2P.Help save resources,fight pollution and save the enviroment.
-It`s what Jesus would do.
B3mt1 je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2011., 12:25   #2559
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
na Walking Dead

Svaki završetak totalno neočekivan. A cijela epizoda osrednja.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2011., 00:46   #2560
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
slazem se za kraj, hajlajt sve tri epizode, prakticki jedini sto me podsjetilo zasto sam cekao drugu sezonu.

inace moram i reci da je ovo najbolja epizoda ove sezone, najmanje losa. i necu dalje trkeljati jer mi se neda, ali predvidam da ce se kinez spetljati s kceri ovog farmera, a ona glupa plavusa sa ovim likom sa samostrelom.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2011., 01:16   #2561
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Sudeći po interesu, izgleda da bi se Walking Dead mogao izdvojiti u zasebni thread.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2011., 10:22   #2562
jan994
Premium
 
jan994's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 95



prvi dio si pogodio za kineza i onu zensku, ali po stripu bi se plavusa trebala spetljat sa cicom

-->
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
slazem se za kraj, hajlajt sve tri epizode, prakticki jedini sto me podsjetilo zasto sam cekao drugu sezonu.

inace moram i reci da je ovo najbolja epizoda ove sezone, najmanje losa. i necu dalje trkeljati jer mi se neda, ali predvidam da ce se kinez spetljati s kceri ovog farmera, a ona glupa plavusa sa ovim likom sa samostrelom.



prvi dio si pogodio za kineza i onu zensku, ali po stripu bi se plavusa trebala spetljat sa cicom

__________________

jan994 je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2011., 09:09   #2563
Ammy
Registered User
 
Ammy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Bistra
Postovi: 0
Pogledala sam Injustice. Britanska mini-serija, psihološki triler o krivičnom odvjetniku koji brani optuženike jedino ako im vjeruje da nisu krivi. Napeto i zanimljivo, ako niste pogledajte.
Ammy je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2011., 10:01   #2564
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Pogledao jučer zadnej dvije episode TBBT.
Taman kad sam pomislio da više neće ponovit neke starije sezone, ove dviej epizode su mi bile fantastične
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote