Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.03.2021., 16:44   #1
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,453
Crypto - pasivno zarađivanje i gratis crypto

...

Ništa ljudi, kaže uprava da nema ref linkova ni ako imaju i "ne ref" linkovi pored.
Ako ne može barem nada ostati da će se 1 od 100 registrirati preko ref linka, onda nema smisla potrošiti toliko vremena na istraživanje i filtriranje smeća da se ostalima to servira na izvolte.

Bit će bolje sljedeći puta. Post ostavljam arhiviran na disku, da si vidim kasnije koliko sam se trudio.

Zadnje izmijenjeno od: Libertus. 22.03.2021. u 19:37.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2021., 11:39   #2
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Dobro, ako neide ref link, barem se mogu zakacit linkovi pa si sami napravimo research. Mada dosta tih ref linkova daje pogodnosti i onom koji se registrira pa nije na odmet pitat na PM pa dobit taj postotak.

Evo ja krenuo malo onak slucajno hobisticki gledat te nove NFT igre.

TOWN Stars
teski p2w, dakle treba ulozit puno vremena u igru koja traje tjedan dana, svaki tjedan je competition s nagradama, svasta se dijeli, negdje sam procitao da prvio dobije cca 500 eura ili dolara. No treba imat NFTe, vrijeme a bogami i strategiju, moze se i bez NFTa navodno, ali ti treba hebena strategija i puno vremena u igri. Ima scripti koje su free koje pomazu da malo odspavate. Igrao sam malo, ali odustao ne zbog NFTa nego zbog ulozenog vremena.
Referali se isto skupljaju oba dobiju 100gala, to je kakvih 15tak kuna.

Rune Igra
Bazirana na diablo 2, jos nije do kraja napravljena, ali meni je jako interesantna. Ima opciju stake, yield farm, i pravis svog lika kojeg obuces pa onda dobijes bonus na farmanju, rajdanju. Ima i fre to play igra gdje se moze isto zaraditi, rune evolution, graficki koma igra, ali gameplay je ajmo reci ok.
Referal dobije 20% popust kod kreacije racuna, koji kosta 0.1 rune, plus feevi.

Dark Forest
Cudna igra, naletio na nju nisam je jos probao, moram vidjet kako uopce to cudo radi.

Star Atlas
Baziran na Solani, veliki hype se sprema, pa vjerojatno ta solana vec sad raste zbog toga, sigurno ce i kasnije osim ako nebude blow. Ali po grafici i pricama sto sve igra nudi ovo bi mogla biti prva prava blockchain igra. Igra jos nije izasla.

Kad naletim na druge napisem.

p.s. ako si snimio post, pastaj mi ga na PM. To je valjda dozbvoljeno.

DeHero
Kupis heroje, postavis ih u kombinacije i onda dobivas heroes. Ja uletio i navukao se. Javim kako ide.

Alinx
I ovdje sam uletio, ali ova ima probleme, daje manje nego su feevi pa je sve na hold, a vrijednost coina tone. Riskirao i uletio dok je sad jeftin. Valjda ce popravit igru pa nesto bude, ako ne, ovo mi je skola.

Rune
sam vec spomenuo i ovaj na prvu izgleda ko neka mracna cheap webstranica, no ima smisla igra i imaju jako dobre planove za buducnost, pa eto mozda bude nesto od nje. I ova rune ima svoj coion RUNE koji raste i pumpa se strelovito, iskreno nije mi to u korelaciji sa web designom, ali dobro hameplay obecava.

Town Stars
Danas krece u 18h novi tjedan. Ali igra je na ethereumu i prakticki feevi su astronomski pa ono, i taj coin pada strelovito, vjerujem jer nitko ne trejda jer su feevi ogrmoni. meni na gate.io trazilo 40$ fee, pa sto taj Vitalik misli...
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dada-as. 07.09.2021. u 12:04.
dada-as je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.11.2021., 10:20   #3
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Ovaj gore je spammer.

No evo jedne igre na WAX blockchainu:
https://cosmoseleven.com/

Nogomet, nesto tipa staking, playing i tako. No najzanimljivije je to sto je ovo igra iz Hrvatske, tocnije iz Zagreba. Prilicno dobro kotira na AtomicHub. Jel netko igra ili znade vise sto o tome?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2021., 17:08   #4
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,725
Pokušavam ovaj cosmos eleven, imao sam nešto waxa još iz vremena alien worldsa, ali ne kuzim kako dobiti pack?
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2021., 17:16   #5
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
ma kupiti na atomichub, ali mislim da se bolje isplati pricekati novi drop. Imas na stranici da se whitelistas wax wallet i onda valjda dok bude prodaja mozes kupiti.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2021., 17:45   #6
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,725
pa to sam sve napravio. dakle trenutno jedina opcija kupiti. to bude malo sacekalo.. posebno jer mi se cijeli market cini da je na granici beara.
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2021., 18:37   #7
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
A gle, WAX ne slusa sto BTC radi, cak ide u suprotnom smjeru, bas me zanima dokle ce tako. Ako bude taj drop ja sam se whitelisto pa cu kupiti, covjek stavio sve podatke transparentno, cak bi rekao pretransparentno, haha
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2022., 13:19   #8
mierdadeltorro
Premium
Moj komp
 
mierdadeltorro's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zadar
Postovi: 224
jel ima netko invite za crypto.com?
mierdadeltorro je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2022., 13:23   #9
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,438
Citiraj:
Autor mierdadeltorro Pregled postova
jel ima netko invite za crypto.com?
Poslao u DM 👍

Sent from my SM-G986B using Tapatalk
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2022., 17:08   #10
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,453
Ako tko ima Nexo, neka pošalje reflink.
Također, taj Nexo mi je uber sumnjiv, ako imate kakav info o sigurnosti istog, napišite.
Libertus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na