Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.02.2021., 06:42   #31
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,635
TO ima je ona fora sa terorizmom,ako nisu provjerene adrese primatelja ...


Gluposti,meni je erste blokirala uplatu na fortrade (burza),kad sam trebao uletiti sa lovom unutra za pokriće lota ... užas,na kraju umjesto da sam zaradio 1000$ cca, izgubio sam 100 ...
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2021., 06:11   #32
signum88
Premium
Moj komp
 
signum88's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb - Dubrava
Postovi: 29
Zna li neko koliko se čeka validacija identiteta na KRAKENU, uploadao sve još prošli tjedan i stalno mi javlja STARTER a kao provjera prošla?
signum88 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.02.2021., 21:38   #33
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Ja se 8.2. prijavio, još uvijek čekam.
Po forumima sam naletio da neki put tjedan dana, a neki put 3 tjedna.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2021., 22:13   #34
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,887
Piše na početku da nema glupih pitanja pa eto da pitam:

Kako kriptovaluta može imati vrijednost? Kako netko to može primit umjesto "pravog" novca za nešto što prodaje? Nejasno mi je da nešto digitalno što se stvara radom grafičkih kartica može imati ikakvu vrijednost.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2021., 22:18   #35
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
definiraj pravi novac ili jos bolje sta stoji iza pravog novca poput npr. USD-a?
mozda se iznenadis, kao vecina.

edit: na mjenjacnicama je vjerovatno ludnica zadnje vrijeme. zato cekate. hebga, idemo na mesec :-)
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2021., 22:20   #36
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,475
Nije glupo pitanje. Ali isto tako, kako grafička kartica može vrijediti 15.000kn? Zašto bi vrijedila 15.000kn ako služi za gubljenje vremena? Vrijedi zato što ima ljudi koji su je voljni toliko platiti.

Tako i crypto. Većina ga nema praktičnu svrhu, ali vrijedi onoliko koliko mu ljudi dalju vrijednost. Bitcoin nije praktičan za gotovo ništa, ali je prvi crypto, ima ograničeni supply, unikatan je i na temelju toga mu ljudi daju neku vrijednost.

Poneki crypto ima i neku uporabnu vrijednost tipa za transakcije itd., ali se usudim se reći velika većina čista magla. Zato se ne treba oslanjati čvrsto na taj svijet. Uložiš ono što smiješ izgubiti i pokušaš unovčiti s vremena na vrijeme zaradu koju/ako ostvariš.

Citiraj:
Autor signum88 Pregled postova
Zna li neko koliko se čeka validacija identiteta na KRAKENU, uploadao sve još prošli tjedan i stalno mi javlja STARTER a kao provjera prošla?
Zato sam još 2018. kada se slegla panika napravio račune i prošao verifikaciju na gotovo svim tadašnjim ozbiljnim mjenjačnicama. Kako ne bi morao raditi račun u gužvi kada svi žele napraviti.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2021., 22:21   #37
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,887
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
definiraj pravi novac ili jos bolje sta stoji iza pravog novca poput npr. USD-a?
mozda se iznenadis, kao vecina.

edit: na mjenjacnicama je vjerovatno ludnica zadnje vrijeme. zato cekate. hebga, idemo na mesec :-)


Pa eto USD, Euro, Funta itd.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2021., 22:21   #38
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Pa vrijedi sigurno više nego papir na kojem je tiskan "pravi" novac koji se u ovo doba korone naprintao naveeeeeliko...
Samo cekam kad će početi pizdarije
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2021., 22:24   #39
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,887
Ne znam stvarno, nevjerojatno mi je da to može imati neku vrijednost, tko je to odjednom uopće odlučio i da je čitav svijet rekao "aha oke, evo to sad ima neku vrijednost".

Da se to nešto što se majna koristi u nečemu, za nekakav rad, za nešto, ajde razumio bio, ali ovako..

Da se razumijemo ja sam ono početnik početnik, nemam pojma o ovome.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2021., 22:26   #40
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Odlučili smo svi mi, ljudi koji kupuju i investiraju
Nisu odlučili bankarski lihvari i lopovi na vlasti koji pokušavaju diktirati naše živote

Zašto zlato vrijedi koliko vrijedi? Meni je to običan komad nečega kao i željezo
Za što ti ono služi? Jel apsolutno možeš živjeti bez toga? Možeš
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.02.2021., 22:30   #41
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,887
Citiraj:
Autor maXonja Pregled postova
Odlučili smo svi mi, ljudi koji kupuju i investiraju
Nisu odlučili bankarski lihvari i lopovi na vlasti koji pokušavaju diktirati naše živote

Zašto zlato vrijedi koliko vrijedi? Meni je ti običan komad nečega kao i željezo
Za što ti ono služi? Jel apsolutno možeš živjeti bez toga? Možeš

Ok, ali ti ne možeš otići u, ne znam, konzum i reći "imam kriptovalute i želim s tim platit". Tko ti da eure za to?
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2021., 22:31   #42
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
zato sto si pocetnik i ne razumijes. pocni citat ako te zanima, naucit ces nesto. nebudi zaludeni no-coiner kakvih ima na tone.
a najvise od svega nebudi spomenuti no-coiner bez da si bar malo zgrijao stolicu jer takvi su najgori.

gore navedena lova je komad prljavog i odvratnog papira iza kojeg, tamo od cca 70ih ako se ne varam, ne stoji nista.

a bitcoin kao i sve drugo drzi cijenu zbog ponude potraznje. to je sve. ja neznam zasto je nekima tesko to shvatit zaista, meni je to skroz jednostavno.

edit: mirko, vidim savjet ne slusas. samo malo prosvrljaj po netu i vidjet ces da se BTC-em (a i nekim altovima) odavno placa pa cak i u HR.

edit2: mirko, a i ostali koje interesira. jubitu, crypto rvacka kanal. kratko i jasno objasnjeno i to na HR ;-). svaka mu cast na tim uradcima.

Zadnje izmijenjeno od: geronimo_2. 11.02.2021. u 22:41.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2021., 22:32   #43
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Pa zapravo i možeš, već sad ima kartica na koje staviš crypto i platiš sa njima, a konverzija se radi automatski po trenutnoj vrijednosti tog crypta
A ima mjesta gdje možeš i direktno sa cryptom platiti
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2021., 22:39   #44
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,887
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
zato sto si pocetnik i ne razumijes. pocni citat ako te zanima, naucit ces nesto. nebudi zaludeni no-coiner kakvih ima na tone.
a najvise od svega nebude spomenuti no-coiner bez da si bar malo zgrijao stolicu jer takvi su najgori.

gore navedena lova je komad prljavog i odvratnog papira iza kojeg, tamo od cca 70ih ako se ne varam, ne stoji nista.

a bitcoin kao i sve drugo drzi cijenu zbog ponude potraznje. to je sve. ja neznam zasto je nekima tesko to shvatit zaista, meni je to skroz jednostavno.

edit: mirko, vidim savjet ne slusas. samo malo prosvrljaj po netu i vidjet ces da se BTC-em (a i nekim altovima) odavno placa pa cak i u HR.
Realno, sve sam ja ovo mogao saznati švrljanjem po netu, ali ako se već nudi ovdje na forumu da se može pitati bilo što koliko god početnički bilo (iz tvog posta bi zaključio da se ne smije) zašto ne bi pitao?

Hvala svima na odgovorima.

Onako, malo mi je jasnije, no i dalje teško povjerovati na koji način se to "stvara" i da se to može stvarati neograničeno. Ako svi krenemo majnati svi ćemo bit milijunaši za par godina i kakvu će to onda vrijednost imati.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2021., 22:44   #45
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Nije neograničeno, a i težina rudarenja se (konstantno) povećava, dok su kriptovalute i tokeni zamišljeni kao svojevrsna nagrada za potvrđene transakcije.

Naravno tu je i obavezna hrpa kojekakvih mutnih pizdarija koje su se promptno vezale uz kriptovalute, pa danas uistinu ima svega i svačega, jer svi žele na brzinu zaraditi.
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 11.02.2021., 22:48   #46
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,887
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Nije neograničeno

Nego, ima neki maksimum do kojeg kad se dođe tjt, nema majnanja?


I što je uzrokovalo nedavno povećanje cijena grafičkih kartica, kriptovalute dobile na vrijednosti?
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2021., 22:50   #47
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Realno, sve sam ja ovo mogao saznati švrljanjem po netu, ali ako se već nudi ovdje na forumu da se može pitati bilo što koliko god početnički bilo (iz tvog posta bi zaključio da se ne smije) zašto ne bi pitao?

Hvala svima na odgovorima.

Onako, malo mi je jasnije, no i dalje teško povjerovati na koji način se to "stvara" i da se to može stvarati neograničeno. Ako svi krenemo majnati svi ćemo bit milijunaši za par godina i kakvu će to onda vrijednost imati.

ok, mozda sam bio malo preostar, al shvati me jer sam zadnjih godina okruzen no-coinerima koji me podjebavaju, da bi sad htjeli ekšli "uc" pa me tlace pa sam malo pissed-off .
pitaj sta god treba. ja cu ti rec ako znam, al kazem krenite od gore navedenih filmica. pohvatat cete neke osnove kroz to, a stvarno su kratki. valjda ga nema duze od 10min.
nakon toga krenete kopat i pitat dalje.

samo nemojte zaboravit rulez:

No1. never invest money that you can't afford to lose
No2. never forget No1.
No3. Not Your Keys, Not Your Coins

edit: (tin hat on) i provjerite si kompove/OS prije nego pocnete baratati walletima da nebi bilo plakanja (check web). dobar AV/FW I must IMO, a i nebi vam bilo na odmet mozda koristit virtual box sa kakvim linux-icem nutra pa u tome wallete obzirom da ljudi koriste komp za svasta danas (šporkice anyone ). mozda kakav VPN-ćić nije na odmet (paid version!!!).
i nemojte koristit za boga miloga gmail email za te stvari. proton mail je free . (tin hat off)

Zadnje izmijenjeno od: geronimo_2. 11.02.2021. u 23:05.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2021., 22:53   #48
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Nego, ima neki maksimum do kojeg kad se dođe tjt, nema majnanja?


I što je uzrokovalo nedavno povećanje cijena grafičkih kartica, kriptovalute dobile na vrijednosti?
pa potraznja masovna od strane rudara, a i nestasica hardvera AFAIK. shebali nas gejmere skroz lol.
dode mi muka kad vidim kolko 1060tka (6gb) polovna dode
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2021., 22:55   #49
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Nego, ima neki maksimum do kojeg kad se dođe tjt, nema majnanja? I što je uzrokovalo nedavno povećanje cijena grafičkih kartica, kriptovalute dobile na vrijednosti?
Sve kriptovalute imaju određeni limit, a obzirom da se transakcije odvijaju/potvrđuju u blokovima, kad-tad će doći do kraja i postati bezvrijedni.

Kaj se kartica tiče, tu je osim kriptovaluta ulogu igrala i COVID-19 situacija, zalihe svega mogućeg, logistika, šačica proizvođača, itd. nema čega nema u toj priči.
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 11.02.2021., 23:02   #50
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,887
Hvala svima, nisam od onih koji bi brzo zaradio ili ulazio u to sad odjednom kad sam vidio da ljudi zarađuju, nego me jednostavno uvijek zanimalo, a ljudi su obično prema ovakvim pitanjima oštri kao geronimo i onda sam vidio ovu noob-friendly temu pa rekoh da pitam..


@geronimo tek sam sad vidio da si stavio edit2 gore i napisao ovo za filmiće. Pogledat ću definitivno.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2021., 23:09   #51
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Pitanje je vremena koliko dugo bude ovo decentralizirano stanje funkcioniralo, jer sve veće banke koje se od prvog dana odupiru, polako, ali sigurno kuže koji nofci se skrivaju u kriptovalutama.

Tak da jednom kad se svi skupa dogovore, eto regulacije, pa se krug fino zatvara i koristimo kritpovalute pod sasvim normalno kao i danas papirnati novac sa svim popratnim prednostima i nedostacima.
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 11.02.2021., 23:14   #52
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Piše na početku da nema glupih pitanja pa eto da pitam:

Kako kriptovaluta može imati vrijednost? Kako netko to može primit umjesto "pravog" novca za nešto što prodaje? Nejasno mi je da nešto digitalno što se stvara radom grafičkih kartica može imati ikakvu vrijednost.
Ovdje si uglavnom dobio odgovore zašto Bitcoin i dalje ima vrijednost, ali mislim da tebe zanima kako je dobio vrijednost prvi put.

Pa vrlo jednostavno, vrijednost mora nastati iz nečeg.
U povijesti vrijednost komada papira je bila u tome da ne trebaš teglit sa sobom poluge zlata ili domaće životinje da bi kupio hranu. Komad papira je pojednostavnio transportiranje i razmjenu vrijednosti jer je u početku bio osiguran sa zlatom, pa je tako prihvaćen kao platno sredstvo koje privremeno zamjenjuje zlato.

Bitcoin je svoju vrijednost dobio kriptografskim rješenjem matematičkog problema double-spendinga, koji je opisan u whitepaperu Bitcoina.

To je bilo prvi puta da je netko našao rješenje kako poslati vrijednost, npr. 0.1 BTC, opisanu slovima (0.1) s prvog kompjutera na drugi, a da se istovremeno ta vrijednost izbriše s prvog, dakle da se na neki način osigura da se vrijednost ne može množiti, već da bude jedinstvena i u ograničenim količinama.

Prvi kompjuter je u tom slučaju adresa prvog walleta, a drugi je adresa drugog walleta. Slanje 0.1 btc se naziva transakcijom.

U transakciji koja nastaje jednim takvim slanjem konkretno piše koliko točno Bitcoina šalješ, tko je pošiljatelj, tko primatelj, itd.
Kako transakcija točno izgleda, možeš pogledati ovdje.

To sve ide preko mreže nodova i minera koji verificiraju tu transakciju, odnosno prate je od pošiljatelja do primatelja kroz tzv. blokove koji grupiraju transakcije. Te blokove mineri odrađuju rudarenjem, za šta bivaju plaćeni - Bitcoinom kao nagradom.

I tako je odjednom Mate iz Hrvatske, koji je imao 1 BTC u walletu, u par sekundi poslao svom švorc prijatelju Anti u USA 0.1 BTC, koji je istovremeno bio izbrisan iz Matinog walleta.
Nakon svega, Mate je onda imao 0.9 BTC, a Ante 0.1 BTC.

Satoshi je tada svoj izum podijelio s određenim prijateljima koji su još skupa s njim neko vrijeme dorađivali kod (2008e), a 2009e je prvi put objavio svoj izum na jednom forumu. Ljudima se svidjelo kako to sve skupa funkcionira, počeli su ga koristiti, prvo "cyberpunkovi", programeri i slični geekovi, ljudi su počeli majnati Bitcoin iz znatiželje, pa se nekoliko minera u kratko vrijeme pretvorilo u tisuće majnera po cijelom svijetu...onda se postepeno proširilo...i dalje je sve povijest.

Prva cijena je bila mislim $0.008, definirana od strane neke ubi bože prve burze u to vrijeme, no nije se dugo zadržala na tom nivou.

Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2021., 23:16   #53
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
IMO "decentralizirano" ce bit sve jace jer ljudima je pun k bankarskog i ostalog. karaju nas i jos nam naplacuju to, mnogo.
al ce bit i puno problema, hackiranja itd. hebga.

@mirko, necu vise, I promise .
pogledaj materiju pa se javi sa pitanjima
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2021., 08:39   #54
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
dode mi muka kad vidim kolko 1060tka (6gb) polovna dode
Haha vec duuugo vremena zelim prodat svoju, jer mi se ne pise oglas, vadi van, slika, salje postom.... za 800kn.
Za 1500-2000 bome budem
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2021., 09:08   #55
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,528
heh, a ja svoj rudnik prodao po 900kn grafu
2017/2018 ... burza je ipak burza ..
i da sam onda išao odmah drito na burzu .. više bi pokupio para
al sa rudnikom sam stvorio neko znanje i iskustvo..
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2021., 07:11   #56
signum88
Premium
Moj komp
 
signum88's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb - Dubrava
Postovi: 29
Citiraj:
Autor Srdan Pregled postova
Haha vec duuugo vremena zelim prodat svoju, jer mi se ne pise oglas, vadi van, slika, salje postom.... za 800kn.
Za 1500-2000 bome budem

a i ja tražim po njušci za klinca kupiti nešto za početno igranje
ali mi se ne daje baš za grafu više nego što mu vrijedi cijeli komp
a što duže čekam cijene sve luđe
signum88 je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2021., 13:37   #57
blackshtef
Premium
Moj komp
 
blackshtef's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 100
Bok,
na Revolutu sam kupio nešto ETH i BTC-a, ali prije nego ode neka ozbiljnija lova na to, zanima me koja je razlika između eto kupovanja na Revolutu i na nekoj drugoj platformi? Vidio sam da se dosta tu vrte Coinbase, Kraken, Bitstamp... koje oni prednosti imaju nad Revolutom u kontekstu kupnje kriptovaluta?


I vezano uz HW wallete - može li se prebaciti ETH/BTC sa Revoluta na neki HW wallet? Sada mi to još nema smisla obzirom na količinu uloženog, al tko zna
blackshtef je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2021., 13:43   #58
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Neznam dal se što mijenjalo vezano za Revolut, ali znam da se prije kod njih zapravo i nije kupio crypto tj. to što si kupio nisi mogao nigdje prebaciti
Znači kupio si 1 ETH i to ti je tako stajalo na "walletu", ako je cijena otišla gore otišlo je i tebi na Revolutu isto tako gore, ali coin zapravo nisi posjedovao nego samo fiktivno si ga imao
Dok recimo na coinbase ili nekoj drugoj mjenjačnici kada kupiš coin ti zapravo njega posjeduješ i možeš si ga prebaciti kuda hoćeš
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2021., 14:01   #59
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Još uvijek je tako, da Revolut nije neka platforma za crypto.

Bolje da se prebaciš sa toga, na druge koji se preporučuju tu.
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2021., 14:33   #60
blackshtef
Premium
Moj komp
 
blackshtef's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 100
well, dobro da sam pitao
Thx, onda daljnje investicije idu kroz neke druge platforme
blackshtef je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na