Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.02.2014., 17:25   #1
Manac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Požega
Postovi: 31
bNet i TP-LINK WR340G

Pozdrav svima!
Zanima me ima li tko iskustva s navedenom kombinacijom i općenito s bnetom i wlan routerima?
Naime, imam bnet sa Cisco 2100 kabelskim modemom i na njega spojen navedeni TP-LINK WR340G. Do prije nekog vremena (ne znam točno koliko ali recimo nekih pola godine) je manje više sve normalno radilo. Router je bio namješten da se spaja preko PPTP protokola i to je dobro radilo. Nekad je znalo štekati, ali recimo nebitno i ponekad. Onda se nešto dogodilo (ne znam točno što, može biti i da je do bneta) i nije se više htio spojiti preko PPTP nego samo ako sam ga stavio kado Dynamic DNS, odnosno modem je povezan direktno na internet kao u routing modu, a router dalje prosljeđuje signal. Kad se laptopom spojim na modem ista stvar, samo ne znam kako je to moguće jer bi trebao tražiti login, kao u bridge modu. Kako god bilo, ovo užasno radi. Nekad tokom dana čak zna i sve teći glatko ali većinom šteka sve nepodnošljivo. Vjerujem da je do routera tako da me zanima mogu li što tu promjeniti, namjestiti? I po potrebi, koji novi router kupiti?

U prilogu su trenutne postavke routera.
Hvala unaprijed!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	tplinkpostavke.PNG‎
Views:	393
Size:	19.9 kB
ID:	13043  
Manac je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na