Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.03.2016., 23:47   #751
VKR77
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Rijeka
Postovi: 39
Citiraj:
Autor MasterX Pregled postova
spoji IP kameru, otvori port, i spoji se na live-stream
ili otvorit port za SSH i spoji se iz vana na njega

vrijeme trajanja sesije je manje od 5 sekundi, nakon toga crkne... o tome pricam, torrenti mi nisu bitni


Speedport je sve a ne stabilan device. Dinamika mu je neverovatno loša i teško mogu povjerovati da će se to ikada do kraja stabilizirati. Primjetio sam da u radu ima velike kratkotrajne padove u brzini. Ne znam da li je to razlog njegove ne stabilnosti. Sadašnji FW ...338T3 i njegove prethodne nedorečene verzije koje su u ovom forumu veoma dobro opisane, razvoj traje malo predugo. Zadnji FW sam ubio u dvije minute pa više ne znam da li je to HW ili SW problem ??
Torrenti su mi zadnja stvar koja mi je potrebna..
VKR77 je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2016., 18:06   #752
MasterX
do you speak it?
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: ::1
Postovi: 1,625
@VKR77 - probaj 09091601.00.038.img firmware
obavezno napravi FACTORY RESET nakon sto flash-as novi firmware, meni je kamera nekim cudom proradila, radi stream, uredno uploada na FTP server, ssh funkcionira, a za dyndns.org ti nemogu tocno reci jer su u qrcu i OPET im neradi log (dyndns.org je kriv) speedport nema veze sa tim

tu ti je link na 09091601.00.038
https://jumbo.iskon.hr/dl/8e508c60-b...a-54854fd32e6c
MasterX je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2016., 18:39   #753
bachje
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 93
Factory reset routera?
bachje je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2016., 19:12   #754
.Delboy
Premium
 
.Delboy's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: hr
Postovi: 755
Da to nisam bio napisao, ali pozeljno je raditi factory reset nakon fw update, onda ponovo sve sa acs-a povuce.
.Delboy je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2016., 19:22   #755
Divic
Registered User
 
Divic's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Tunguzija
Postovi: 37
Exclamation SERCOMM HSIAD problem odspajanja

Hello people!
Nakon silnih testova tipa:

1. novi UTP 6cat patch kabel
2. novi fw-ovi na gl. switchu
3. niže brzine na switchu i samo Fast eth.
4. uklj. tkzv. Flow Contr. na gl. switchu
5. isklj. /uklj s ISP-a (preko routera i od ISP-a)
6. novi fw-ovi od Routera (..038)
7. Glavni switch preko još jednoga switch-a na router
8. izmjena IAD portova (1/link-4)

I dalje mi se povremeno (1/2 do 1-puta dnevno) mreža
odspaja s IAD ethernet portova (4 žuta) na routeru!
Wi Fi od Routera radi i dalje se može preko njega raditi s Int.!
Dovoljno je nakon toga samo izvaditi i ponovno uklj. na trenutak patch kabel iz IAD-a na routeru da sve besprijekorno radi i da se može na Router!
Sada sam uključio drugi switch i čekam ali sumnjam na taj IAD.
Jedino još da probam tvornički reset routera?
Any suggestion?
Divic je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2016., 20:24   #756
VKR77
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Rijeka
Postovi: 39


Kao da vidim svoj slučaj.. U dva mjeseca smo isprobali na istoj liniji dva Speedport routera (tri različita FW) i tri različita modela ZTE routera. Svi ZTE bez ikakvih problema a sve kombinacije sa Speedportom nisu zadovoljili potrebe stabilnosti. Moglo bi se reči da mi linija nema neke rezerve jer koristimo MAX i 10 Mbit/sec, udaljenost do centrale veča od 1000 m. Kada su malo veća gužva na net-u dolazi do pucanja linka. Prije pucanje dolazi do gubljenja images iz web pages, učita se samo text. Tako npr. Win10 News bi pokazivali svaku drugu, treću sliku. Jednostavno više nismo mogli vjerovati što vidimo, kada vidimo i da li je to sve. Pucanja bi bila u biti uvijek kada ti najviše treba. Probleme je napravio t-com jer smo beskončno dugo imali ZTE routere koji su radili ok, došli su uzeli ispravne routere i stavili dva Speedporta, i to ničim izazvani.

Radili smo puno puta tvornički reset, radili smo i bridge router, ali sve bez pomoći. Imam osječaj da bi ta stvar od Speedporta bolje radila da smo bliže centrali.. ili možda Baba Vanga da se zauzme za njega ?

Molim te reci mi koliko si udaljen od centrale i o kojim se brzinama radi..?

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 20.03.2016. u 20:37.
VKR77 je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2016., 20:57   #757
VKR77
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Rijeka
Postovi: 39
Citiraj:
Autor MasterX Pregled postova
@VKR77 - probaj 09091601.00.038.img firmware
obavezno napravi FACTORY RESET nakon sto flash-as novi firmware, meni je kamera nekim cudom proradila, radi stream, uredno uploada na FTP server, ssh funkcionira, a za dyndns.org ti nemogu tocno reci jer su u qrcu i OPET im neradi log (dyndns.org je kriv) speedport nema veze sa tim

tu ti je link na 09091601.00.038
https://jumbo.iskon.hr/dl/8e508c60-b...a-54854fd32e6c

Zahvaljujem na odgovoru i na .img. Kako t-com u kratkom vremenu planira pregaziti cijelu HR, sigurno će se stvari izkristalizirati..


Ovo za dyndns smo primjetili, već gotovo pola godine, prilična tlaka..
Ne znam da li postoji neko stabilno riješenje.. ?? Jasno mi je da to nije vezano samo za Speedport..
VKR77 je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2016., 21:13   #758
Divic
Registered User
 
Divic's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Tunguzija
Postovi: 37
Ne bih rekao da sam daleko od nekakvoga T-Centra (Šalata).
Ja zapravo nemam "pucanja" Interneta. Taj radi besprijekorno (20/2 Mb/s)
preko obične Cu parice.
Meni se router odspoji od žičanoga dijela mreže. Sve ostalo radi O.K. (Wi-Fi i Internet)
Dovoljno je da na trenutak odspojim patch kabel iz njega i ponovno ga vratim i
radi ponovno. Ako "uđem" na njegov WiFi ulaz mogu raditi normalno.
Do sada je 3 godine s Thomsonom sve radilo besprijekorno tako da ozbiljno sumnjam na njega i njegov Hub od 1Gb s 4 Eth. ulaza.
Divic je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2016., 23:34   #759
MasterX
do you speak it?
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: ::1
Postovi: 1,625
Citiraj:
Autor VKR77 Pregled postova
Ovo za dyndns smo primjetili, već gotovo pola godine, prilična tlaka..
Ne znam da li postoji neko stabilno riješenje.. ?? Jasno mi je da to nije vezano samo za Speedport..
Offtopic - jedno kratko vrijeme su logovi na dyn.com radili, prije cca mjesec dana, ali sada opet ne rade. Posaljem im mail da trazim povrat novaca za uslugu koja ne funkcionira onda kao nesto naprave i tako u krug ( vec sam htio preci na noip.com ali nemaju logove osim zadnjeg updatea i to je to
MasterX je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2016., 09:09   #760
VKR77
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Rijeka
Postovi: 39
Vezano za dyndns.. prilična tlaka. Do nedavno podesiš i zaboraviš, radilo stabilno. Prvo smo na t-com podešavali firewall, bilo je malo bolje, ali nije riješilo problem do kraja. Dokupili smo noip i isto nije riješio problem. Ne znam u kojem postotku je dyndns odgovoran, jer smo primjetili da to najviše zavisi od ISP-a. Tako napr na Iskonu ta stvar radi reklo bi se ok ?? .. ako se nešto u međuvremenu nije promjenilo. Slažem se da bi log file morao postojati da možemo vidjeti gdje je stalo..
VKR77 je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2016., 09:44   #761
MisterX021
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: Split
Postovi: 36
Ček, ako sam te dobro shvatio ... i Iskon daje Speedporta?
Ovi problemi sa DynDNS se odnose na Speedporta.
Uglavnom svi prethodni uređaji nisu imali taj problem sa Dyn updateom. Tako ako uspoređuješ Iskona sa Zyxelom kojeg mislim trenutno daju.. nema ti baš nekog smisla.
Inače evo... već 15 dana sam na .038 i od tada NOIP radi bez ijednog problema....

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 21.03.2016. u 12:26.
MisterX021 je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2016., 09:45   #762
MasterX
do you speak it?
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: ::1
Postovi: 1,625
@Divic - koji LAN port koristis na Speedportu za vezu prema tvom dlink switchu ?
probaj koristiti LAN port 1 ili LAN port 2, jer se portovi 3 & 4 znaju nekad "smrznuti" u IPTV mode-u, to je prilicno long-shot ali mozda pomogne...

@.Delboy - upravo tako, vjerovatno u NVRAM-u ostane neki dio config-a od prethodne verzije FW-a pa to je*e novi FW, iako je mozda novi FW bolje/stabilniji od prethodnog, da bi bili sigurni nakon flash-a napravite factory reset pa onda probajte kako radi novi fw

imam na jednoj lokaciji VDSL + Iskon Zyxel VMG5313-B30 i DynDNS radi savrseno stabilno vise od 6 mjeseci (i sve ostalo, ssh, port-forwarding, itd.)
mislim da je firwmare u Zyxel-u jednostavno zreliji (manje bug-ova) od firmware-a u Speedport-u
nemogu pogledati u log od Dyndns-a jer je Dyn.com u qrcu, ali vjerujem da je .038 firmware rjesio problem sa Dyndns-om i Speedport-om, mogu mu pristupiti bez problema u zadnjih 10-15 dana koliko koristim novi fw

Zadnje izmijenjeno od: MasterX. 21.03.2016. u 09:51.
MasterX je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2016., 09:58   #763
Divic
Registered User
 
Divic's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Tunguzija
Postovi: 37
@MasterX & @.Delboy
Mislim da sam u ovoj 10 dnevnoj muci promijenio sve portove.
Jedno pitanje: taj IAD (Any Service Any Port) je zapravo što?
Hub ili switch (multipleksiran s TCP Port Service Multiplexer protokolom)?
Sada sam trenutno uključio svu kućnu mrežu preko jednoga 3-Com-ovoga
100Mb switcha i mislim negdje na "sredinu" (neka ostane tamo gdje možda gnjavi).
Ako (sumnjam) bude prestalo gnjaviti (stvarno stohastičkoga tipa) onda ću morati
"smirivati" D-Linkov switch s QoS-om.

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 21.03.2016. u 12:29.
Divic je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2016., 10:00   #764
MisterX021
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: Split
Postovi: 36
Heh.. rado bih ti pomogao.... evo izgleda da moj Dyn log i dalje radi, međutim prebacio sam se na NOIP iz razloga što je jednom netko napisao da mu NOIP radi OK. Sad bih opet trebao sve prebacivati na Dyn a iskreno... već mi ga je preko glave

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 21.03.2016. u 12:30.
MisterX021 je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2016., 10:00   #765
VKR77
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Rijeka
Postovi: 39
Kod nas je sada
Mi smo morali skinuti Speedport, kupili smo drugi router, tako sada radimo normalno. Istina sada smo bez telefona, ali svakoj tlaci dođe kraj pa će i ovoj.. bar se nadam. Ako nastavim pisati dalje ući ćemo u područje birokracije a to nam ne treba..

Očito Speedport ima problema sam sa sobom i sa kompatibilnostima. U periodu tlake isprobali smo tri modela ZTE i neki old router, svi su radili ok, dok dvije ove stvari sa tri FW, nula bodova. Period prije tlake je takođe bio beskonačno dug da nismo ni primječivali da problema nema..

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 21.03.2016. u 12:31.
VKR77 je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2016., 10:06   #766
Divic
Registered User
 
Divic's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Tunguzija
Postovi: 37
Da, zapravo ovo je period kada vjerojatno neko u T-Com-u pobire pinku za ugovaranje ovoga uređaja iz Sercom-a (otkuda ta firma i što je)!
Ništa nam ne preostaje nego da pognemo glavu i pričekamo da neko drugi uskoči
u sustav nabave i naruči nešto finije (možda opet se vrati nešto njemačko tipa Siemens)

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 21.03.2016. u 12:32.
Divic je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2016., 11:41   #767
ibezmal2
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 20
Problem sa lokalnom mrezom

Trebam pomoc, nakon sto sam dobio Speedport W724V ne radi mi nikako lokalna mreza izmedju 2 racunala koja su u mrezi.
Racunala su spojena preko kabla na ruter, internet im radi dobijaju ip adresu ali lokalna mreza nikako da mi proradi.
Kad ih pingam medjusobno nema nikakvog odgovora. Dok mi nisu zamjenili ruter sve je radilo normalno bez problema.

Pomagajte thnx!

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 21.03.2016. u 12:33.
ibezmal2 je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2016., 11:45   #768
Karlo666
Premium
Moj komp
 
Karlo666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Kaštel Lukšić
Postovi: 1,403
Provjeri u Windowsima shareing.

Isto tako provjeri koji ti je firmware na SpeedPortu.
__________________
Pošten trgovac:
1,2,

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 21.03.2016. u 12:34.
Karlo666 je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2016., 11:55   #769
ibezmal2
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 20
U windowsima sam provjerio sve je ok, a i prije zamjene rutera sve je radilo ok.
Koji firmware bi trebao biti, postoji i firmware s kojim ne radi mreza ili ima vecih problema?

Hvala!

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 21.03.2016. u 12:35.
ibezmal2 je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2016., 11:57   #770
Karlo666
Premium
Moj komp
 
Karlo666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Kaštel Lukšić
Postovi: 1,403
Ja sam koristio .037 i bilo je ok.
Za how to flash provjeri prvi post
__________________
Pošten trgovac:
1,2,
Karlo666 je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2016., 12:23   #771
Divic
Registered User
 
Divic's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Tunguzija
Postovi: 37
Citiraj:
Autor ibezmal2 Pregled postova
U windowsima sam provjerio sve je ok,a i prije zamjene ruter sve je radilo ok.
Koji firmware bi trebao biti,postoji i firmware s kojim ne radi mreza ili ima vecih problema?

Hvala!
Ništa od toga ne bi trebalo pomoći.
Ako su Windowsi 7 u pitanju onda im se odmah razdesio "vrhunski" mrežni sustav!
Njima (Win 7) je dovoljno da se na trenutak odspoji (fizički) mreža i da se neko vrijeme uopće ne može raditi na mreži.
Zato najbolje da se uklj. DHCP server na Speedportu, a u cijeloj mreži stavi "automaticaly get address" podešavanje i u Windowsima 7 "Publc Network" (ne home ili Work).
Nakon nekoliko resetiranja (obvezatno i Netbios preko TCP-a) koji su obvezatni iako se tako ne čini, mreža će nekim čudom proraditi!
To treba zahvaliti trajnom trudu programera iz Microsofta koji stalno nešto mjenjaju ovisno kako je neko raspoložen na hodniku njihovoga Campusa.

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 21.03.2016. u 12:37.
Divic je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2016., 12:32   #772
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
mene isto nekad zeza DNS, javi mi dns error neki

imam i ZTE u ormaru, slično ko speedport izgleda

jel zte bolji?

(vdsl)
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2016., 12:43   #773
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,575
@Divic
Ma zna se da "nešto čačkaju", prvo neko njihovo gofno mora izaći na net pa ti tek onda "dozvoli" da i ti (npr. FireFox ili nešto drugo) možeš na net ...

Ne bih se složio sa predloženim rješenjem, pobaj ovako (sve se odnosi za Lan properties ako si žicom spojen na router):
- ugasi TCP/IP v6, ne treba ako ga ni router nema, ne miješati sa "vanjskom" ip adresom
- u roteru provjeriš / postaviš da je opseg DHCP server u nekom razumnom opsegu a ne da je cijeli kao kod ZTE, npr. od 192.168.1.100 do 192.168.1.200
- dakle pod TCP/IP v4 postaviš fiksnu ip adresu, npr. IP=192.168.1.10, Subnet=255.255.255.0, Gateway=192.168.1.1 (ip routera)
- pod DNS u normalnim uvjetima tj. sa urednim routerom samo staviš ip routera (192.168.1.1),
kod ovog problematičnog (Speedport) staviš 8.8.8.8 (Google) i po mogućnosti još jedan (može ih se postaviti više), vidi Sticky DNS by ISP
- dodatno se možeš "igrati" (probaj pa vidi rezultat tj. jeli ti treba), ugasiti ili paliti "Link-Layer Topology xxx"

Kome "smeta" idiotsko" rješenje uvedeno od W7 pa dalje da nema starog dobrog network indikatora kao u XP (točno vidiš jeli ima / kad ima prometa), neka instalira ovaj programčić > http://www.itsamples.com/network-act...indicator.html

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 21.03.2016. u 13:19.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2016., 20:50   #774
dddarin
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: zagreb
Postovi: 84
Zanima jel itko koristi ovaj uredaj iskljucivo preko wifi-a. Uglavnom me zanima par stvari, kako se wifi signal siri , znaci jel omni directional , ili ipak ima neki glavni vektor sirenja. Koliki je domet tog signala , i ako cu imat aktiviranu optiku 200Mbit/s kakav internet down/up cu imat uz pretpostavku da imam dovoljno brz wifi dongle(iako trenutno nemam). Te ako bi spajao preko etherneta koliki su gubitci ako je kabel podulji , tipa 20 m.

(Uglavnom krajem tjedna bi mi trebali to instalirat doma , pa jos nisam siguran gdje bi bilo najbolje postaviti router i kak povezat TV i kompove kaj su na skroz suportnim dijelovima stana, a spoj na optiku je taman na sredini.)
dddarin je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2016., 21:58   #775
Karlo666
Premium
Moj komp
 
Karlo666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Kaštel Lukšić
Postovi: 1,403
Max brzina Wi-Fia SpeedPorta koliko znam je 30Mbit.
__________________
Pošten trgovac:
1,2,
Karlo666 je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2016., 22:09   #776
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,575
Dok čekaš instaliranje / spajanje provuci lan kabele po kući,
jest da je gnjavaža ali te rješava svih problema sa wireless - om,
ako planiraš uzeti MaxTv onda bi trebalo prema tv (dnevnom boravku) provući dva lan kabela (Internet i MaxTv).
Sad procijeni "šta i kako" ti je jednostavnije ali ipak funkcionalnije izvesti.

Ako si spojen žično (Lan) na router onda nema nikakvih "gubitaka", to smo rekli već xyz puta.
Kod wireless - a je druga priča, na link utječe xyz faktora, i kad staviš novi "brzi dongle" nećeš dobiti brzinu i kvalitetu kao na žici. U ovoj ili susjednim temama imaš primjera tj. rezultata.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2016., 22:18   #777
Divic
Registered User
 
Divic's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Tunguzija
Postovi: 37
Citiraj:
Autor dddarin Pregled postova
Zanima jel itko koristi ovaj uredaj iskljucivo preko wifi-a. Uglavnom me zanima par stvari, kako se wifi signal siri , znaci jel omni directional , ili ipak ima neki glavni vektor sirenja. Koliki je domet tog signala , i ako cu imat aktiviranu optiku 200Mbit/s kakav internet down/up cu imat uz pretpostavku da imam dovoljno brz wifi dongle(iako trenutno nemam). Te ako bi spajao preko etherneta koliki su gubitci ako je kabel podulji , tipa 20 m.

(Uglavnom krajem tjedna bi mi trebali to instalirat doma , pa jos nisam siguran gdje bi bilo najbolje postaviti router i kak povezat TV i kompove kaj su na skroz suportnim dijelovima stana, a spoj na optiku je taman na sredini.)
Max brzina je po standardu do 300Mb. Ima nešto jači signal od Thosonovoga (recimo 30%)
Divic je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2016., 09:13   #778
VKR77
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Rijeka
Postovi: 39
Citiraj:
Autor MisterX021 Pregled postova
Ček, ako sam te dobro shvatio ... i Iskon daje Speedporta?
Ovi problemi sa DynDNS se odnose na Speedporta.
Uglavnom svi prethodni uređaji nisu imali taj problem sa Dyn updateom. Tako ako uspoređuješ Iskona sa Zyxelom kojeg mislim trenutno daju.. nema ti baš nekog smisla.
Inače evo... već 15 dana sam na .038 i od tada NOIP radi bez ijednog problema....
Naše iskustvo sa dyn update nije bilo da je to vezano isključivo za Speedport.. čini mi se da je 15 dana mali uzorak.

Imam jedno pitanje vezano za Speedport, koji je kao i svaki router uređaj za paketiranje podataka između endpointa. Kako mi je do sada sve radilo, reklo bi se sve pet i kako nisam iz HW svijeta, ne znam da li je uobičajeno da takvi uređaji rade u asynchronous ili synchronous modu ili je to možda stvar konfiguracija od slučaja do slučaja?
VKR77 je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2016., 12:15   #779
SandiB
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Tinjan
Postovi: 6
w724v

Pozdrav!
Jučer sam dobio speedport w724v i nemogu nikako forwardirati port niti pogledati da li mi je dns up ili down!
speedport.ip mi ne otvara kao ni napredne menije sa vaših linkova(server not found)
Da li mi neko može pomoći?
SandiB je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2016., 12:29   #780
Karlo666
Premium
Moj komp
 
Karlo666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Kaštel Lukšić
Postovi: 1,403
Citiraj:
Autor SandiB Pregled postova
Pozdrav!
Jučer sam dobio speedport w724v i nemogu nikako forwardirati port niti pogledati da li mi je dns up ili down!
speedport.ip mi ne otvara kao ni napredne menije sa vaših linkova(server not found)
Da li mi neko može pomoći?
Moraš se prvo ulogirati u ruter da bi pristupio osnovnom hidden meniju.

Za full hidden meni moraš odabrat NO IP i ukucat podatke kao što je @.Delboy napisao.
__________________
Pošten trgovac:
1,2,
Karlo666 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na