Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Tableti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.01.2010., 16:37   #121
tocka
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 175
Ajme ovo je mogao bit gadget desetljeća.
Zamisli samo npr.
Dođeš na fax sa time i predavanja direktno pišeš sa nekom vrstom stylusa u neku vrstu word dokumenta, a za one spretnije sa tipkanjem po on screen keyboard tipkaju po njoj.
Sve skripte su više manje dostupne u .pdf daklem mogli smo zamjeniti u potpunosti papir, olovku i tegljenje do faxa/škole.
I sve za cijenu 2500kn (pdv i marža inkluded) ma čak i 3k kn bi bila ok cjena za tak neš.
Dođeš domeka upališ komp i on automatik posrče sve u backup preko plavogzuba.
Čak ti ni ne fale usb, kamera i ostale điđe.
Ali ovako samo za surfanje te cjena od 7k kn kod nas no way.
tocka je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 16:57   #122
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
@tocka

To sve sto si naveo mogu ja sa svojom N97 raditi(i jos imam pravu fizicku tipkovnicu),jos ga i u djepu mogu nosit...a imam i multitasking...ahahah

iPad FAIL!
__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.01.2010., 17:43   #123
tocka
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 175
Pa baš na N97 i nije tak spretno ekrana radi.
Ja sam više mislio na opciju di ekran glumi papir i ti pišeš svojim rukopisom.(nije ne moguće, pogledajte samo sve one pametne ploče koje se koriste na privatnim fakultetima...)
Znam da možeš sve to prek N97 al veliki ekran je veliki ekran i ipak je iPad jeftiniji od N97 xD (bar ak uspoređujem US cijenu iTampona sa Hr cijenom N97)
I pričam u globali da je iPad u potpunosti mogao zamjeniti uđbenike i bilježnice.(pričam o bližoj budućnosti kroz kojih 4-5g je već mogla bit opcija biranja klasika ili neš na tom principu)
Kad ti prof. ispiše 4 ploče formula i razlomaka u 30min baš mi se N97 ne čini nikako spretna. Dok bi to na ipadu bilo ekvivalent pisanja po papiru. Da su čekali još godinu dana i nadogradili tih par stvari unutra bilo bi zakon. Ovak je potpuno ne isplativo(osim ak imaš gro love ).
Normalno ja gledam sa strane studenta kako bi meni proizvod pasao.
EDIT: kad razmislim tako nesto možda i je moguče kupovinom stylusa te appsa sa iStorea ali opet to nije to jer kvaliteta sigurno nebi bila na razini da sam apple razvio aplikaciju.
tocka je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 23:20   #124
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2010., 23:31   #125
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Kineska kopija iPada na tržištu šest mjeseci!

Malo čudna kopija ako je izašla prije samog originala
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 00:27   #126
tocka
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 175
HAHAHA za limitacije EPIC FAIL
tocka je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 04:09   #127
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Mislim da je dosegnuta granica na kojoj se Apple izruguje svojim kupcima. Ovo je valjda najlošiji uređaj koji su izbacili na tržište od Macbook Aira.

The iPad is a Comedy Gold Mine
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 10:44   #128
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Get used to the blue legos! Epic fail by apple
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 11:38   #129
Skorn
Premium
Moj komp
 
Skorn's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 604
LOL nitko nije uopće komentirao HP slate koji je isto tako fail, a i po cijeni mi se čini sličan.
u ovome vidim eventualnu namjenu za strip fanatike, ali naravno da ovo neće podržavati CDisplay, ili ako hoće onda pretpostavljam će se i to kupovati preko appstorea te biti otključano i upotrebljivo samo za naslove koje nudi ibooks. ne znam, jel može komentirati neko sa iPhoneom, jel probao da li radi CDisplay?

btw jebo kindle kada još uvijek nema e-ink u boji :P
__________________
~ Reductio ad Absurdum ~

igre za PS ONE / PS2 koje me zanimaju
Skorn je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 12:25   #130
tocka
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 175
Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Get used to the blue legos! Epic fail by apple
ma kaj briješ epic fail lol
Ode još par milijardica u appleovu banku. Ovo ce se prodavat ko ludo kod amera. Samo cekaj da se pocne u serijama tipa 90210, gossip girl i etc. pojavljivati.
tocka je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.01.2010., 13:45   #131
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Sad bar imam jedan razlog zasto da ga zeni ne kupim; nece raditi FarmVilja na njemu
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 14:10   #132
Hasta
Premium
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zg
Postovi: 118
Oglas iz budućnosti-prodajem novu, malokorištenu Ipad bežičnu tipkovnicu za 800kn(u dućanu 1100kn), prodajem i kameru VGA za 600 kn ili mijenjam za Apple multitasking multimedia extender GX1 koji omogućava istovremeno slušanje glazbe i surafanje ili Multitasking extendre GXAc5 koji omogućava izradu dokumenta uz slušanje glazbe uz moj nadoplatu. Zamjene za email notifikator ne dolaze u obzir. Moguća zmjena Ipad V1 za Ipad V2 uz moju nadoplatu ili pod račun dajem i netbook.
Hasta je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 17:12   #133
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Citiraj:
Autor Jerry Drake Pregled postova
Evo jedan članak iz tipkovnice Apple fanboya.
S obzirom na tabor iz kojeg dolazi, još je i dosta objektivan:
http://www.mackorisnik.com/2010/01/2...eck/#more-6527


Citiraj:
Iako će ga naravno prvi kupovati “gadget freakovi” ovaj uređaj nije namjenjen njima. Kako sam već u komentarima rekao, ovo je meni računalo za nekompjuteraše. Kompjuter za one koji ne žele imati računalo. Danas postoji cijeli niz ljudi koji žele blagodati Interneta, ali ne žele imati računalo, brinuti o njemu i naučiti ga koristiti. Svi oni iPhone korisnici koji koriste računalo samo kad im treba za sinkronizirati iPhone, mame, tate, dede i bake (iz dobrostojećih obitelji naravno). Generalno svi koji žele na internet, a groze se računala su prva ciljana skupina za ovaj i slične (a biti će ih bez brige) uređaje.
Citiraj:
Prodavati će ga dojam koji steknemo kad uređaj vidimo uživo na djelu i prodavati će ga njegova naklonost nekompjuterašima.
Citiraj:
I na kraju ne zaboravimo. Kad je izašao iPod svi su tvrdili da ima puno boljih MP3 playera na tržištu, kad je izašao iPhone bilo je more boljih telefona. I danas ima gomila netbooka/tableta (ne i e-book readera) s boljim tehničkim specifikacijama. Jedini je problem što nisu namjenjeni običnim ljudima.
Koliko god da sam u polemici apple vs. PC uvijek bio na PC strani, apsolutno se moram složit sa svime gore citiranim. iPad je proizvod koji će imat svoje kupce. I mislim da trenutno nema konkurenciju.
I ne znam kaj su se svi digli na zadnje noge povodom njegova izlaska. Te skup je, te je glossy, te nema multitasking, te ovo, te ono... I kaj onda? Nemojte ga kupit i bok. Čemu rasprava uopće? Proizvod nema ono što zahtjevaju vrli pc eksperti s našeg foruma? Pa neće svjet propast zbog toga. Kupite HP Slate kad izađe, taj će vjerojatno nudit sve što trebate.


Al najjače mi je kad se pokrene raspra da je preskup, da je marža 350 %, da su lihvari... Pa daj se odlučite, jel ne valja il je preskup. Ak ne valja, tak je svejedno koliko košta, tak i tak ga ne biste kupili. Ak je preskup, onda bi ste ga ipak željeli imat, zar ne?


Ja ga neću kupit. Zato jer je preskup za ono što nudi. Meni osobno treba više. Da je jeftin, uzeo bi ga, zašto ne. Kupio sam i manje neophodnih stvari u životu. Al da je jeftin, ne bi bio apple. I brand se plaća.


Ali apple nije napravio taj geđet za mene ili nekog drugog pcekspertaša, napravio ga je prvenstveno za bogatog amera kojeg boli kita to što je iPad 20-30 % skuplji od PC ekvivalenta. I tog amera fascinira glossy kućište, brzina rada i OS s kojim i retard može baratat (moram ubacit sliku koju je Bubba stavio u jednom drugom MAC threadu, prejaka je ).


Moja žena ili moji starci bi bili savršene mušterije za taj proizvod. Oni nemaju blage veze o računalima. Ma i masa mladih ljudi koje znam a koji su potpune informatičke neznalice (ne vise svi na ovom forumu, velika većina ljudi su tudumi za računala).


Apple ne kupuju samo fanboyi, kupuju ga i normalni ljudi. Naravno, pričamo o zemljama s visokom kupovnom moći, mi smo irelevantni u cijeloj ovoj priči.


Svi su srali proitv iTunesa, iPoda, pa se sralo protiv iPhonea a nikom od nas ni kuna nije uzeta iz džepa zbog toga pa ne znam što se svi pjene. Dapače, apple je fine milijarde zgrnuo na tome.


To je kao da se počnemo svađat zašto ljudi kupuju mercedes kad za te pare možeš kupit dva dobra auta srednje klase. Ili raspravljat o tome kak ferrari ima 40 litara prtljažnog prostora. To je potpuno besmisleno. Kao što su bile i one rasprave na ovom forumu gdje se ljude ocjenjivalo kakvi su s obzirom na to koji auto voze.


Svaka roba ima svog kupca.

iPad ne valja meni, syssu, toru itd al vjerujte da će se prodat u milionima primjeraka. Ja sam u iščekivanju nekave slične varijante koja će nudit više (ajd barem flash da ima ) i za manje novaca. A sigurno će se pojavit. Jedva čekam.


I nemoj da se sad neki apple fanboy zalijepi za ovaj moj tekst, ja i dalje imam čvrsto mišljenje da bi zagriženi mac useri kupili i govno da im ga Steve Jobs zapakira.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je online   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 17:23   #134
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Apple ne kupuju samo fanboyi, kupuju ga i normalni ljudi. Naravno, pričamo o zemljama s visokom kupovnom moći, mi smo irelevantni u cijeloj ovoj priči.


Svi su srali proitv iTunesa, iPoda, pa se sralo protiv iPhonea a nikom od nas ni kuna nije uzeta iz džepa zbog toga pa ne znam što se svi pjene. Dapače, apple je fine milijarde zgrnuo na tome.


To je kao da se počnemo svađat zašto ljudi kupuju mercedes kad za te pare možeš kupit dva dobra auta srednje klase. Ili raspravljat o tome kak ferrari ima 40 litara prtljažnog prostora. To je potpuno besmisleno. Kao što su bile i one rasprave na ovom forumu gdje se ljude ocjenjivalo kakvi su s obzirom na to koji auto voze.
Ja nemam ništa protiv AjFona, naprotiv vrlo mi je drag jer ispunjava potrebe zvanja/smsanje/slušanja i sl. i kompaktan je. Cijena je malo viša, ali kako si i sam napomenuo nije baš svugdje tako kao u RH. Uglavnom ovo čudo bi uzeo da je jako povoljno, čisto da ga imam ne radi potrebe

I da naravno da će se prodavati kao i masu drugih proizvoda jer nekima je bitno samo da je tu, bez obzira kolika je iskoristivost.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 17:31   #135
Hasta
Premium
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zg
Postovi: 118
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
To je kao da se počnemo svađat zašto ljudi kupuju mercedes kad za te pare možeš kupit dva dobra auta srednje klase. Ili raspravljat o tome kak ferrari ima 40 litara prtljažnog prostora. To je potpuno besmisleno. Kao što su bile i one rasprave na ovom forumu gdje se ljude ocjenjivalo kakvi su s obzirom na to koji auto voze.
Nije problem u tome kad čovjek kupi Mercedes ili Ferrari već kad ti neko prodaje Daciu ili Ladu pod cjenu gore navedenih. I onda zahvaljujući moći reklame ide uvjeravati svekoliko čovječanstvo da je to revolucija. I problem je što se i u našoj zemlji koja je na žalost(sreću?) dio globalne reklamne kampanje puni glavu ljudima kako je to nešto fenomenlno i da se to mora imati. Ne vidim razloga zašto se ljudima ne bi objasnilo da mogu puno bolje proći i da postoje alternative. Ako na kraju ipak padnu na glosifensišmensi sami su krivi. I boli me kad vidim kako susjed koji spaja kraj s krajem diže kredu i kupuje iPhone klinki da se ne bi osjećala manje važna u društvu. Mislim da se protiv toga većina ljudi ovdje bori. Apple je samo postao sinonim za snobizam i kulturološko zatupljenje. Ako nisi Mac nisi cool. Looka i Borna
Hasta je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 17:46   #136
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Uvijek sam branio Apple i njihove uredjaje makar nikad nisu opravdavali svoju cijenu,ali su sad stvarno pretjerali sa ovom gluposcu.iPad ne da nema svrhe,nego je totalno bezveze i ja stvarno ne znam kome to treba.Budimo realni.Najsmjesniji je Steve kad se fino zavalio u fotelju i blebece gluposti "Mozete pregledavati email,evo gledam email,gledajte kako je jednostavno napisati email,sve to mozete,najbolje iskustvo pregledavanja internet stranica,evo sad gledam,mozete i to,gledati web stranice"
Daaaj ne seriii.Kakav ipad,laptop i smartphone ce uvijek pokopati ovo smece,jer ne znam tko bi izabrao ovo smece izmedju nekog netbooka ili smartphona.
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 18:00   #137
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Citiraj:
Autor Hasta Pregled postova
Nije problem u tome kad čovjek kupi Mercedes ili Ferrari već kad ti neko prodaje Daciu ili Ladu pod cjenu gore navedenih. I onda zahvaljujući moći reklame ide uvjeravati svekoliko čovječanstvo da je to revolucija. I problem je što se i u našoj zemlji koja je na žalost(sreću?) dio globalne reklamne kampanje puni glavu ljudima kako je to nešto fenomenlno i da se to mora imati. Ne vidim razloga zašto se ljudima ne bi objasnilo da mogu puno bolje proći i da postoje alternative. Ako na kraju ipak padnu na glosifensišmensi sami su krivi. I boli me kad vidim kako susjed koji spaja kraj s krajem diže kredu i kupuje iPhone klinki da se ne bi osjećala manje važna u društvu. Mislim da se protiv toga većina ljudi ovdje bori. Apple je samo postao sinonim za snobizam i kulturološko zatupljenje. Ako nisi Mac nisi cool. Looka i Borna
I merc i lada će te dovest od točke A do točke B. A što se reklame koja te zaglupljuje i putni ti glavu svakodnevno, nemam blage o čemu pričaš. Ne znam di sam vidio reklamu za apple osim na youtubeu.*

Citiraj:
Autor Romano.Cule Pregled postova
Uvijek sam branio Apple i njihove uredjaje makar nikad nisu opravdavali svoju cijenu,ali su sad stvarno pretjerali sa ovom gluposcu.iPad ne da nema svrhe,nego je totalno bezveze i ja stvarno ne znam kome to treba.Budimo realni.Najsmjesniji je Steve kad se fino zavalio u fotelju i blebece gluposti "Mozete pregledavati email,evo gledam email,gledajte kako je jednostavno napisati email,sve to mozete,najbolje iskustvo pregledavanja internet stranica,evo sad gledam,mozete i to,gledati web stranice"
Daaaj ne seriii.Kakav ipad,laptop i smartphone ce uvijek pokopati ovo smece,jer ne znam tko bi izabrao ovo smece izmedju nekog netbooka ili smartphona.
Nisi obratio pažnju da sam naveo da će to bit dobra stvarčica za nekog ko je informatički potpuno nepismena osoba. Moabilan, jednostavan za korištenje, net, mail, fancy, šta će im više.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je online   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 18:08   #138
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,532
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Nisi obratio pažnju da sam naveo da će to bit dobra stvarčica za nekog ko je informatički potpuno nepismena osoba. Moabilan, jednostavan za korištenje, net, mail, fancy, šta će im više.
Je, do na prvi spam s atačmentom PowerPoint prezentacije koja ima flash u sebi (a kako drugacije!). Pa kad pocne parada...

S druge strane, kad vidis da je Kindle DX skoro 500 baksa, well, onda ovo izgleda kao mala beba naspram toga, a jos je i u boji.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 18:32   #139
Hasta
Premium
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zg
Postovi: 118
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
I merc i lada će te dovest od točke A do točke B. A što se reklame koja te zaglupljuje i putni ti glavu svakodnevno, nemam blage o čemu pričaš. Ne znam di sam vidio reklamu za apple osim na youtubeu.*


Nisi obratio pažnju da sam naveo da će to bit dobra stvarčica za nekog ko je informatički potpuno nepismena osoba. Moabilan, jednostavan za korištenje, net, mail, fancy, šta će im više.
Bojim se da se nismo razumjeli u svezi Mercedesa i Lade.
Što se tiče reklame ne mora pisati REKLAMA iznad članka da bi bila reklama.
Prelistaj elektronska i papirna izdanja Večernjeg, Jutarnjeg, 24 sata. Ja bih to nazvao reklamom.
Za informatičke nepismene služi knjiga, tranzistor te pismo i markica.
Hasta je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 21:00   #140
Hasta
Premium
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zg
Postovi: 118
Usput mislim da se Apple malo požurio da ugrabi što više love jer konkurencija ne miruje:http://www.crunchgear.com/2010/01/04...ovable-tablet/
http://www.crunchgear.com/2010/01/04...he-future-now/
I da ne zaboravim ovo se već prodaje http://www.archos.com/products/nb/ar...try=mz&lang=en

Zadnje izmijenjeno od: Hasta. 31.01.2010. u 21:20.
Hasta je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 21:14   #141
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
Citiraj:
Autor tocka Pregled postova
-cut-
Ma znam,samo sam htio reci da to mogu sa svojim mobitelom,i ustvari puno toga vise...I da ne vidim onda Apple-ovo opravdanje za taj uredjaj. Jedino to sto kazes ima veliki ekran pa posluzi kao biljeznica. Ali onda su ga trebali malo vise hardverski opskrbiti(i jos dodati za flash podrsku itd). Zato ne volim Apple-ove proizvode,za soft im skidam kapu,ali za hardver...FUJ! To samo naivni ameri pushe. Naplacuju svoju zagrizenu jabuku 300% visom cijenom nego sto proizvod vrijedi :S
__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 21:17   #142
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Ovaj Lenovo izgleda veoma zanimljivo.
  Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 21:19   #143
Wozniak jR.
humanware
Moj komp
 
Wozniak jR.'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zGb
Postovi: 455
ovo se cini zanimljivo, kao i lenovovo rjesenje :

http://www.engadget.com/2010/01/31/8...rnals-windows/
Wozniak jR. je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 21:21   #144
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Ovo Lenovo riješenje sam vidio u akciji na neko videu još dok CES-u bio u tijeku. Prezakon!
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 21:57   #145
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 22:50   #146
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Je, do na prvi spam s atačmentom PowerPoint prezentacije koja ima flash u sebi (a kako drugacije!). Pa kad pocne parada...

S druge strane, kad vidis da je Kindle DX skoro 500 baksa, well, onda ovo izgleda kao mala beba naspram toga, a jos je i u boji.
Jebga, sad će prodat par miliona. A tek da vidiš prodaju kad izađe v2.0 koja podržava flash... Što se tiče DXa, stoji što si rekao.
Citiraj:
Autor Hasta Pregled postova
Za informatičke nepismene služi knjiga, tranzistor te pismo i markica.
Daj molim te, nismo djeca pa da se takvim argumentima poklapamo...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je online   Reply With Quote
Staro 02.02.2010., 12:32   #147
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,859
http://www.cultofmac.com/did-steve-j...ontent=Twitter

vidi ovo cim se ljudi bave , kod njega ima kamera kod mene ne haha
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2010., 12:42   #148
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Mislim stvarno
Možda se muha po*rala na staklo pa flek ostal...
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2010., 15:46   #149
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
">" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2010., 16:10   #150
Majo
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb,Dubrava
Postovi: 2,280
Fenomenal !
Majo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na