Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.07.2014., 16:22   #1
behemont
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 55
Bezicni mis i tipkovnica

Kupio bih bezicni mis i tipkovnicu ne desktop racunalo. Ne treba mi nista ekstra, niti za igrice niti za nesto slicno. Dakle nesto najobicnije ali da nije zadnji sh*t.
behemont je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2014., 17:24   #2
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Gledaj si neki Logitech komplet, ovisno o tome koliko mislis para potrosit.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.07.2014., 17:55   #3
behemont
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 55
http://www.links.hr/?naziv=tipkovnic...kl=101.600.096
jel ovako nesto ok?
ne znam kolike su "normalne" cijene, pa onda ne znam niti koliko bi trebalo potrositi

EDIT: ili ovo http://www.links.hr/?option=artikl&i...kl=101.600.078, zasto je npr ovo skuplje?
behemont je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2014., 19:01   #4
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Citiraj:
Autor behemont Pregled postova

EDIT: ili ovo http://www.links.hr/?option=artikl&i...kl=101.600.078, zasto je npr ovo skuplje?
Zato što je bolje ...

Nisam mjerodavan za iznos od 300 ... key i mous koristiš dugoooooo pa je moj komplet KEY i miš za desk (bez obzira kaj svi pričaju da je za lap, PREVELIK je za nanašanje okolo) a baterije traju skoro 3 godine u njemu, MOUSE samo taj komplet ti je cca 1.000 kn ...
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2014., 19:44   #5
behemont
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 55
Moze malo konkretnije, sto je bolje?
Citao sam malo review-ove za MK250, kolko sam skuzio ljudi se zale na misa...
behemont je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2014., 20:00   #6
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Citiraj:
Autor behemont Pregled postova
Moze malo konkretnije, sto je bolje?
Kvalitetenije napravljeno, bolje dizajnirano itd. Ni ja nisam expert za te jeftinije komplete, a vec sam par godina na kombinaciji MK710 i Performance MX mišu, generalno prezadovoljan.

Kad vec kupuješ wireless, obavezno gledaj da ti je tehnologija spajanja Unify, jer potrosnja baterije je kud i kamo manja u odnosu na starije tehnologije bežičnog spajanja, na jedan receiver (koji je minijaturan) mozes spojit do 10 uređaja.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2014., 21:13   #7
zbuzanic
fx
Moj komp
 
zbuzanic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 225
Zale se na mis jer s bezicnim osjetis veliki lag, pogotovo ako je odasiljac ispod stola i slicno. Bezicne jeftine treba izbjegavat. Ja ima bezicnu logitech tipkovnicu k270 (unify) i prezadovoljan (300kn), cak gameam na njoj. Imam i BT logitech mis, ali ima mali lag. No brat je kupio prije 7 godina BT logitech za cca 1000kn i mis je predobar, dan danas radi besprijekorno. btw. prodajem taj logitech 470 bijeli, dobis i bt adapter sve za 150 kn. mozes i probat prije...
zbuzanic je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2014., 01:33   #8
behemont
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 55
Hm, moze neki konkretan prijedlog? Nemojte gledati na cijenu, cisto eto, kad biste nekome preporucivali mis i tipkovnicu za surfanje netom, moze konkretan prijedlog? Pa ako je 2000kn, barem da znam....
behemont je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2014., 11:48   #9
StupidOne
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10
Zavisi kakve tipke voliš? Recimo, meni je Logitech K800 svrš svrš, dok ima ekipe kojima je to bogohuljenje i kunu se u mehaničke prekidače.

Što se tiče miša imao sam Logitech Marathon (mislim da je 505 oznaka) i za surfanje je bio pregenijalan. Sada imam G700 kojemu se baterija daleko brže prazni, međutim, za gaming ili developing (da developing, profesionalni posao - preporodio sam se nakon što sam neke macroe za Visual Studio bindao na G tipke) je deseterostruko bolji od Marathona.
Što se tiče laga sa miševima, ja sam ga jednostavno riješio što sam receiver prebacio sa stražnje strane računala na prednju. Pošto igram FPS-ove, ja bih prvi kmečio da i pomislim da mi nešto negdje radi delay.

Čisto samo da mrvicu uzmeš sa rezervom, što se tiče periferije (s iznimkom slušalica) tu sam, htio - ne htio priznati, podosta pobornik Logitecha.
StupidOne je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2014., 13:24   #10
behemont
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 55
Ok, onda ce valjda biti taj Logitech Marathon
Jos jedna stvar, malo off topic, ima li tko iskustva sa narucivanjem tih stvari izvana, online?
behemont je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.07.2014., 14:26   #11
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Citiraj:
Autor behemont Pregled postova
Ok, onda ce valjda biti taj Logitech Marathon
Jos jedna stvar, malo off topic, ima li tko iskustva sa narucivanjem tih stvari izvana, online?
M705 ti je Marathon kako sam ti i ja bio stavio link gore u mom kompletu. Inače on line upravo imaš set koji i ja koristim na akciji (AKCIJA) za 90 $.
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2014., 22:06   #12
StupidOne
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10
Citiraj:
Autor Black Dragon Pregled postova
M705 ti je Marathon kako sam ti i ja bio stavio link gore u mom kompletu. Inače on line upravo imaš set koji i ja koristim na akciji (AKCIJA) za 90 $.
Whoops, moja greška - Marathon o kojem pričam u gornjem postu ima oznaku 705, ne 505 (čisto da ne bih nekoga zbunio).
StupidOne je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2014., 00:21   #13
behemont
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 55
Hm, a sto je s tom solarnom tipkovnicom? Jel to znaci da ne radi kad je mrak?
behemont je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2014., 14:13   #14
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Citiraj:
Autor behemont Pregled postova
Hm, a sto je s tom solarnom tipkovnicom? Jel to znaci da ne radi kad je mrak?
Radi i kada je mrak ... ima malu PUNJIVU !!! bateriju, dakle NE MOŽEŠ otići kupiti istu takvu u prvi dućan, mora biti punjiva. Evo nakon dve godine i miš i tipkovnica imaju iste baterije. Dakle radi u mraku na backup bateriji
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2014., 15:23   #15
behemont
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 55
Citiraj:
Autor Black Dragon Pregled postova
M705 ti je Marathon kako sam ti i ja bio stavio link gore u mom kompletu. Inače on line upravo imaš set koji i ja koristim na akciji (AKCIJA) za 90 $.
Jel nesto krivo vidim ili je ovo samo za dostavu unutar SAD-a? :/
behemont je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na