Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.08.2021., 21:56   #1
baTman
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: asfsafsa
Postovi: 320
Koristi li itko celsius za ozbiljnu lovu?

Celsius nema nikakvu garanciju ako se dogodi hack pa eto cisto me zanima jeli itko u ovo ulaze veliku lovu?
baTman je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2021., 23:45   #2
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Kolega @Neo-ST ceti znati vise reci o osiguranjima i slicno.
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.08.2021., 00:03   #3
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,453
Citiraj:
Autor baTman Pregled postova
Celsius nema nikakvu garanciju ako se dogodi hack pa eto cisto me zanima jeli itko u ovo ulaze veliku lovu?
Što je velika lova?

Iza Celsius stoji tvrtka, koja je bila registrirana u UK, ali mislim da su u procesu prebacivanja u USA. Teoretski ukoliko dođe do problema imaš se kome obratiti. Kako bi to izgledalo ukoliko dođe do problema ne bih znao.

Ali to je praktično jedini projekt s stvarno registriranom tvrtkom iza projekta.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2021., 00:11   #4
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Citiraj:
Autor baTman Pregled postova
Celsius nema nikakvu garanciju ako se dogodi hack pa eto cisto me zanima jeli itko u ovo ulaze veliku lovu?
Definiraj "veliku lovu" ?
Postoji samo a) lova koju nisi spreman izgubiti i b) lova koju si spreman izgubiti

U slučaju a) ne preporučam držati takvu lovu igdje osim na metamasku/ledgeru i slično.

U slučaju b) je svejedno gdje ćeš držat, bio to Celsius ili neka druga platforma. Odaberi onu koja ti daje najviše kamate natrag, ionako su sve one samo na papiru osigurane, a u realnosti, kao i sa svakim osiguranjem, dobiješ većinom samo glavobolju umjesto love.

Također imaj na umu da jednom kada prebaciš lovu na bilo koju od tih platformi, prema njihovom ToS-u ta lova više nije tvoja nego njihova, dakle odričeš je se. Zauzvrat samo dobiješ brojke na ekranu kojim ti oni "garantiraju" da su tvoje poželiš li ih ikada withdrawati.

Drugo, često takve platforme škrtare na gas-u pa withdraw nerijetko čekaš i satima/danima.

Treće, sada trenutno rade na izmjenama zakona koji se tiču crypta u Americi, a ishod istih je za sada nepoznat, pa treba uzeti i to u obzir - možda bude izmjena u zakonu koje bi mogle stvarati dodatne probleme takvim platformama.

Sretno
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2021., 15:08   #5
baTman
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: asfsafsa
Postovi: 320
Meni je velika lova 1mil kn. Vidim po njihovim statistikama da svi korisnici imaju total od 15.6 bil $, sada neznam jeli samo pojedinci drze veliku lovu (po njima sigurno 1b) ili ima jako puno ljudi. Inace besplatani feevi, apy super, ako se dogodi hack nista, medutim ako posudujes onda si osiguran.


Hocu naci nesto "sigurno" za stable coin, da pare rade pare, staking/lending ali siguran, medutim to jos nisam nasao :/
baTman je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2021., 15:25   #6
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,453
Od svih tih staking platformi, ta ti je po meni najpouzdanija. PCS je od defi dijela, ali mana mu je što je ovisan o Binance, a njih trenutno napadaju.
Libertus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na