Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute > Mining
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.08.2022., 11:18   #3361
Bradobradi
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: Visegrad, BiH
Postovi: 212
Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
Lagana panika u Nvidia HQ, molitvene grupe zazivaju bogove da THE MERGE bude opet otkazan na par godina.

Bradobradi je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2022., 21:02   #3362
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
Neznam jel adekvatan pdf,uglavnom danas preko nicehasha kao i uvijek withdraw radim na wallet,adresa koja je i prosli mjesec bila,i balance mi je 0,a u transakcijama mi piše "RECIEVE-COMPLETE".
jel to normalno il?
komer je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2022., 21:36   #3363
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor komer Pregled postova
Neznam jel adekvatan pdf,uglavnom danas preko nicehasha kao i uvijek withdraw radim na wallet,adresa koja je i prosli mjesec bila,i balance mi je 0,a u transakcijama mi piše "RECIEVE-COMPLETE".
jel to normalno il?
Pa kad povučeš u svoj wallet, normalno da ti ostane balance nula na nicehashu, dok ponovno nešto ne izmajnaš
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2022., 21:58   #3364
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
Krivo sam se izrazio,sa nicehasha sam prebacio na coinbase wallet.
Tamo umjesto para stoji 0.

Edit: sredio,logout napravio,restorao account sa onim frazama i to je to..pare na racunu

Zadnje izmijenjeno od: komer. 21.08.2022. u 08:13.
komer je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2022., 08:36   #3365
Bradobradi
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: Visegrad, BiH
Postovi: 212
Ja sam jos u 9. mjesec prosle godine greskom sa bep20 poslao sredstva na ERC20 i mislio da su izgubljena.. nekih 92$ i u petak mi rekose da mogu pisati sluzbi... nadjem transakciju i posaljem im.. ljudi uredno prebace na racun... tako da sad imam 92$ kao da mi ih je neko poklonio....
ja se oprostio od njih...
Bradobradi je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2022., 11:55   #3366
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 667
Disclaimer; nemam nikakvo iskustvo u mineanju. Znam otprilike kako to funkcionira u teoriji, nešto malo sam kupovao btc-a i drugih kriptovaluta. To je to.

Počelo me interesirati mineanje, tj smatram da bi to bila dugoročno bolja investicija nego kupi btc i čekaj da poraste. Imam nekih 20,000 EUR koje bi volio dugoročno uložiti u tipa neki antminer. Možda bi i struju mogao riješiti solarima ali otom potom.

Nije mi interes obogatiti se, već uložiti u nešto dugoročno pa za 10 godina možda imati 2 put ili 5 puta više. Znam rizik kripta općenito, prihvatljiv mi je.

Da li je dugoročno to isplativa investicija? Jel voz prošao? Tipa neki kalkulatori kažu da bi za godinu, dvije mogao imati nazad investiciju. Što je ok.

1. Može neka preporuka za BTC miner? Gdje kupiti takav uređaj? Kina ili može i EU se nabaviti?
2. Šta mi sve treba? Jel potreban i još neki dodatni software? Poseban power supply? Druge komponente?
3. Da li uopće jedan miner može išta izmajnati pored svih tih mining farmi, itd.? Ovaj dio me zbunjuje i plaši najviše..

Evo ako netko može da me uputi u generalnom smjeru, koji uređaj, od kuda ga kupiti, itd.
vlatko27 je online   Reply With Quote
Staro 31.08.2022., 12:21   #3367
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,635
Uffffff ....

Vrlo zanimljivo je to da si pročitao a bi za 2-3 godine s antminerom imao povrat ...

Taj dio me zanima,daj link ....

Gle ... asic mineri su u rikvercu kak god da okreneš ...

Eventualno ako si se rodio sa srećom, pa da upogoniš, staviš na solo, i da te strefe 2 bloka u godini, mašala, otplatio si investiciju i u plusu si ...

Pitaš u recimo jednom od najgorih trenutaka, ETH odlazi u POS za 15 dana, šta će biti isplativo majnat i kamo će se svi preseliti, nitko nezna ...

Moje mišljenje ...

Sad Antminera ima u EU za kupiti, time si automatski izbjegavaš carinu i porez, opet sad iz kine je jeftinije pa ako imaš sreće da prođe nezapaženo ....


Antmineri su ograničeni za majnanje, nemožeš majnati sve kaj hoćeš, nego samo algoritme za koje su napravljeni ...
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2022., 12:55   #3368
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor Nbdy32 Pregled postova
Uffffff ....

Vrlo zanimljivo je to da si pročitao a bi za 2-3 godine s antminerom imao povrat ...

Taj dio me zanima,daj link ....

Gle ... asic mineri su u rikvercu kak god da okreneš ...

Eventualno ako si se rodio sa srećom, pa da upogoniš, staviš na solo, i da te strefe 2 bloka u godini, mašala, otplatio si investiciju i u plusu si ...

Pitaš u recimo jednom od najgorih trenutaka, ETH odlazi u POS za 15 dana, šta će biti isplativo majnat i kamo će se svi preseliti, nitko nezna ...

Moje mišljenje ...

Sad Antminera ima u EU za kupiti, time si automatski izbjegavaš carinu i porez, opet sad iz kine je jeftinije pa ako imaš sreće da prođe nezapaženo ....


Antmineri su ograničeni za majnanje, nemožeš majnati sve kaj hoćeš, nego samo algoritme za koje su napravljeni ...
Odakle info da merge ide za 15 dana?

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2022., 13:12   #3369
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2022., 13:12   #3370
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 667
Citiraj:
Autor Nbdy32 Pregled postova
Uffffff ....

Vrlo zanimljivo je to da si pročitao a bi za 2-3 godine s antminerom imao povrat ...

Taj dio me zanima,daj link ....

Gle ... asic mineri su u rikvercu kak god da okreneš ...

Eventualno ako si se rodio sa srećom, pa da upogoniš, staviš na solo, i da te strefe 2 bloka u godini, mašala, otplatio si investiciju i u plusu si ...

Pitaš u recimo jednom od najgorih trenutaka, ETH odlazi u POS za 15 dana, šta će biti isplativo majnat i kamo će se svi preseliti, nitko nezna ...

Moje mišljenje ...

Sad Antminera ima u EU za kupiti, time si automatski izbjegavaš carinu i porez, opet sad iz kine je jeftinije pa ako imaš sreće da prođe nezapaženo ....


Antmineri su ograničeni za majnanje, nemožeš majnati sve kaj hoćeš, nego samo algoritme za koje su napravljeni ...
Nisam pročitao nego sam generalno googlao i koristio cryptocompare.com mining calculator - očito sam fulao u unosu vrijednosti. Gledao sam Bitcoin Miner S19 Hydro, koji košta 4000$, unio opet vrijednosti(stavio 158 TH/s, 5450W, 0.12$ kWh) i dobio -2.88$ dnevno.

Znači neki profit i isplata jedino ako BTC opet poraste ili da riješim struju preko solara. Imam već 3,5kW solara ali treba tu još onda podosta uložiti da bi se upogonio samo jedan S19 miner.

Znači neki potencijalni profit samo dugoročno i eventualno.

Zadnje izmijenjeno od: vlatko27. 31.08.2022. u 13:18.
vlatko27 je online   Reply With Quote
Staro 31.08.2022., 13:34   #3371
cako
uvik kontra
Moj komp
 
cako's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: blizu Splita
Postovi: 271
Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova
Disclaimer; nemam nikakvo iskustvo u mineanju. Znam otprilike kako to funkcionira u teoriji, nešto malo sam kupovao btc-a i drugih kriptovaluta. To je to.

Počelo me interesirati mineanje, tj smatram da bi to bila dugoročno bolja investicija nego kupi btc i čekaj da poraste. Imam nekih 20,000 EUR koje bi volio dugoročno uložiti u tipa neki antminer. Možda bi i struju mogao riješiti solarima ali otom potom.

Nije mi interes obogatiti se, već uložiti u nešto dugoročno pa za 10 godina možda imati 2 put ili 5 puta više. Znam rizik kripta općenito, prihvatljiv mi je.
Ne bih ti preporučio mining , radije taj novac uložiti u BTC ili ETH ili neki drugi Crypto projekt i za par godina imat ćeš više nego miningom.
Dok kod mininga , za par godina ćeš vratiti uloženo, ali što s opremom koja će izgubiti na vrijednosti ? Nemaš dobiti (osim opreme koja postaje bezvrijedna) a izgubio si par godina. Da ne spominjem mogući kvar opreme ili još gore izgaranje.

Bolja opcija ti je trgovanje cryptom ili staking itd.

Vidim da ti vrijeme nije problem, pa baci oko na predviđanja rasta BTC-a , ETH-a i sl.

Osobno bih kupio 10 kom ETH-a. Ostatak novca uložit u neki drugi crypto.
Ali to sam samo Ja
cako je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2022., 14:26   #3372
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,635
Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova
Nisam pročitao nego sam generalno googlao i koristio cryptocompare.com mining calculator - očito sam fulao u unosu vrijednosti. Gledao sam Bitcoin Miner S19 Hydro, koji košta 4000$, unio opet vrijednosti(stavio 158 TH/s, 5450W, 0.12$ kWh) i dobio -2.88$ dnevno.

Znači neki profit i isplata jedino ako BTC opet poraste ili da riješim struju preko solara. Imam već 3,5kW solara ali treba tu još onda podosta uložiti da bi se upogonio samo jedan S19 miner.

Znači neki potencijalni profit samo dugoročno i eventualno.

S19 Hydro je sold out ...


Prvi sljedeći je S19 PRO+ za 16.000 dolara ....


https://whattomine.com/miners/171-bi...t_currency=USD


I imati 4.5 dolara po danu, (+/- struja, uzeo okvirno), pa računaj kad bi mogao isplatiti ...


To je po what to mine ....


Možda ima neka druga računica, ali sa poskupljenjem struje 01.10.2022. bojim se da bu ova cifra od 4.5 dolara po danu naglo opala na neprofitabilnost ...


Evo sad gledao yutub nekog lika koji je testirao to , ispada da mu je po danu 0.72 centa

Zadnje izmijenjeno od: Nbdy32. 31.08.2022. u 14:38.
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2022., 16:32   #3373
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor webstartm Pregled postova

Thx. Ma vec se toliko puta najavljivalo, ali ovaj put mi je promaklo
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2022., 16:44   #3374
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 667
Citiraj:
Autor cako Pregled postova
Ne bih ti preporučio mining , radije taj novac uložiti u BTC ili ETH ili neki drugi Crypto projekt i za par godina imat ćeš više nego miningom.
Dok kod mininga , za par godina ćeš vratiti uloženo, ali što s opremom koja će izgubiti na vrijednosti ? Nemaš dobiti (osim opreme koja postaje bezvrijedna) a izgubio si par godina. Da ne spominjem mogući kvar opreme ili još gore izgaranje.

Bolja opcija ti je trgovanje cryptom ili staking itd.

Vidim da ti vrijeme nije problem, pa baci oko na predviđanja rasta BTC-a , ETH-a i sl.

Osobno bih kupio 10 kom ETH-a. Ostatak novca uložit u neki drugi crypto.
Ali to sam samo Ja
Citiraj:
Autor Nbdy32 Pregled postova
S19 Hydro je sold out ...


Prvi sljedeći je S19 PRO+ za 16.000 dolara ....


https://whattomine.com/miners/171-bi...t_currency=USD


I imati 4.5 dolara po danu, (+/- struja, uzeo okvirno), pa računaj kad bi mogao isplatiti ...


To je po what to mine ....


Možda ima neka druga računica, ali sa poskupljenjem struje 01.10.2022. bojim se da bu ova cifra od 4.5 dolara po danu naglo opala na neprofitabilnost ...


Evo sad gledao yutub nekog lika koji je testirao to , ispada da mu je po danu 0.72 centa
Hvala ljudi, dovoljno ste mi rekli.
vlatko27 je online   Reply With Quote
Staro 31.08.2022., 21:15   #3375
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,635
Po meni je bolje da uzmeš neki rigić ...

6 kartica, recimo 3070/3070ti ....

Naravno ploča/ram/riseri/proc/napajanja (2 komada) ....

Vidiš nakon 6 mjeseci di si, ako te ne zadovoljava, prodaš sve to dok možeš još dobiti solidnu cifru ...

Još ako veliš da imaš solare, ovo nebuš ni osjetio kaj se struje tiče ...

Ak te kaj zanima javi se na PM, pa možemo prodiskutirati ostatak ...
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2022., 22:40   #3376
cako
uvik kontra
Moj komp
 
cako's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: blizu Splita
Postovi: 271
BONE Shibaswap kupio prije mjesec dana po cijeni od 0,48 centi, danas mu je cijena 2,02 $$.
Prije 2 dana (29.08.) kupio ETH po 1450 $$ danas prodao po 1600 $$.

O količini neću ovdje pričati.

Ma kakav mining. Gubljenje vremena , truda i $$ .
cako je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2022., 08:30   #3377
Bradobradi
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: Visegrad, BiH
Postovi: 212
Citiraj:
Autor cako Pregled postova
BONE Shibaswap kupio prije mjesec dana po cijeni od 0,48 centi, danas mu je cijena 2,02 $$.
Prije 2 dana (29.08.) kupio ETH po 1450 $$ danas prodao po 1600 $$.

O količini neću ovdje pričati.

Ma kakav mining. Gubljenje vremena , truda i $$ .

Ja sam zagrizeni miner.... kopam nekih 5-6 god... i dalje me vuce da jos koju kartu upogonim... ali definitivno je isteklo vrijeme za isplatljivo kopanje...
trade je sad IN... odnosno jedino tu vidim da se moze ostvariti profit...
Bradobradi je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2022., 11:30   #3378
cako
uvik kontra
Moj komp
 
cako's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: blizu Splita
Postovi: 271
Pa sjeti se samo TERA LUNE (LUNC po novome) i njene propasti, a ja još uvijek trgujem s njom bez obzira što su je svi popljuvali , i samo u ovih par dana i danas ima skok od skoro 60% .

Kupuj nisko , prodaj skuplje i vozi, nema tu sentimenta. Svima nam je cilj zarada.
Ako želiš uložit na duge staze traži među prvih top 10 crypto itd.
Osobno na duge staze mi je BTC, ETH , pogotovo jer krajem 2024/25 ide halving BTC-a.

Trgujem skoro pa na dnevnoj bazi.

Rigove sam ugasio krajem 6. mj. i ne mislim ih ponovno upogoniti.
cako je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2022., 12:31   #3379
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Stvarno?

znaci random XY tu s foruma samo dodje i kupi nisko i proda visoko i vozi...

p.s. moj savjet da ako idete trgovat pamet u glavu, prije svega preporucio bi paper trading na tradeviewu, platis godisnju pretplatu na program 200$ koje mozes odmah odpisat, ali vjeruj mi bolje sprzit tih 200$ na pretplatu i trgovat virtualno nego spalit kucu...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2022., 13:33   #3380
cako
uvik kontra
Moj komp
 
cako's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: blizu Splita
Postovi: 271
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Stvarno?

znaci random XY tu s foruma samo dodje i kupi nisko i proda visoko i vozi...

p.s. moj savjet da ako idete trgovat pamet u glavu, prije svega preporucio bi paper trading na tradeviewu, platis godisnju pretplatu na program 200$ koje mozes odmah odpisat, ali vjeruj mi bolje sprzit tih 200$ na pretplatu i trgovat virtualno nego spalit kucu...
pa , normalno da će odradit "DYOR" ,kaže da ima iskustva i da je već nešto kupovao.

Nemoj shvatit bukvalno: dođi, uplati, zaradi i vozi.
Ali kad uđeš u šemu dođe ti skoro pa isto ako ćeš trgovat na dnevnoj bazi

Pa sjeti se samo GALA tokena . Imao sam 96k kom. Mislim da si ti pisao da će GALA-i cijena rasti i bio si u pravu ! Odradio sam malo "DYOR" kupovao dok joj je cijena bila 0,07 - 0,09.
Znaš i sam koliko je poslije otišla u nebo.

Eto, mislim da je dobio dosta informacija , pa nek odluči
cako je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2022., 14:58   #3381
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,474
DYOR kako lijepo kažeš, vrijedi u tom obliku da izbjegneš veliku većinu prevara.
Kupi jeftino prodaj skupo je samo jednostavno kada se piše ovako po forumu.

Dok je trajao bull run svi su bili mega trejderi. Mogao si popušiti samo ako nasjedneš na prevaru. Sada kada više nije bull market je ipak malo kompliciranije. Kada misliš da je nešto palo toliko da ne može više padati, otkriješ da to opet može dobro pasti. A ljudima nije svejedno kada stave ozbiljnije novce pa gledaju kako se tope.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2022., 15:02   #3382
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Eh u ono doba i corava kokos je zaradila pa tako i ja s tim GALA tokenom, pogledaj ga sad... Totalni ponzi scheme kao i XX% projecta. Govoreci to, najbolji mu je savjet kupovat kad se hypea i sto prije prodat jer se moze dogoditi ono sto se dogodilo s Lunom.

Znaci 2 stvari mora imat na umu, sad u ovo doba dok sve pada ne trgujes, eventualno akomuliras i holdas, a kad pocne hype i sve bude se pumpalo, kad onaj evil musk pocne shilat shitcoine onda znaci da idemo gore.

p.s. ma ni DYOR ti nista ne garantira, kazes da kupi top 10 coin, e pa LUNA je bila top 10 coin, pogledaj je sad, tu su ljudi sprzili kuce, kredite stogod vec su ubacili. tak da ja i dalje savjetujem oprez pogotovo ako se nezna da sve pa i BTC mogu past u duboku provaliju preko noci... i najbolji savjet je da samo trejda i ulaze novac koji mu ne treba... A koliko ljudi u HR ima FU$
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2022., 15:44   #3383
cako
uvik kontra
Moj komp
 
cako's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: blizu Splita
Postovi: 271
Uglavnom , mining ne preporučujem .
Kod crypta dobro otvorit oči, prikupljat info skoro pa svaki dan jer opreza nikad dosta i ako krenu problemi na vrijeme izaći uz mali gubitak

Citiraj:
LUNA je bila top 10 coin, pogledaj je sad, tu su ljudi sprzili kuce, kredite stogod vec su ubacili
Netko je na njoj dobro zaradio , samo se mora pobrinuti da bude među takvima.
cako je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2022., 15:59   #3384
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Slazem se za mining, a onda opet sve sto treba energiju bi moglo imat problema i s trejdingom.

Struja je vec sad visoka, a sad nesto pricaju neke nebuloze da ce ici visestruko gore, neznam kak ce se onda rudariti, plus vjerojatno tko i bude rudario ce mu pokucat na vrata netko i pitat sto radi. Zamisli, mjere da se grijemo na 19 celziousa a tamo neki prze rigove...

mada jedan rig u svaku sobu kao grijalica zimi nebi bila losa opcija. trosis struju, pravis coinove i jos se grijes...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2022., 18:41   #3385
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,635
Pa ja zadnje dvije zime nisam radijator upalio ...
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2022., 20:40   #3386
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
E pa to sad mene zanima. Ja grijem samo podrum, nebi bilo lose da umjesto da kupim 2kw grijalicu na struju, kupim 2kw rig, hehe

Nesto se prica da plina nece biti, pa onda ovo s rigom je idealno, pogotovo sto bi graficke mogle biti jeftine...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2022., 20:47   #3387
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Ja od 2017. ne palim centralno
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2022., 19:31   #3388
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor maXonja Pregled postova
Ja od 2017. ne palim centralno
Hehehe 😁😁😁

Nego, gledao danas na Netflixu dokumentarac o McAfee.u pa san mu primjetio tetovazu na ledjima sa web stranicom od Skycoin.a, gdje se navodno obogatio jako, uz par drugih kriptovaluta. Pa sam naletio na ovo, i jos uvik je zivo valjda.

https://www.skycoin.com/skyminer/

Jel se ko susretao s ovim? O cemu se radi? Pitam cisto znatizelje radi.

BTW, preporuka za pogledati, ako već niste. Nevjerovatan lik.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2022., 20:51   #3389
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,549
Genijalac (u svoje vrijeme), navodno namjerno "eliminiran" ...
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2022., 22:10   #3390
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
Moguce. Iako mislim da je sam sebe ubio. I to svojim nacinom zivota. Doslo sve na naplatu na kraju. Nio bio bas uredan.
A "ovi" se misterijom oko njegove smrti lijepo naplacuju.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
jucca je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na