Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.02.2009., 13:14   #1
Killer_99
Ubojito stvorenje
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Irland
Postovi: 97
Kupnja mobitela

Postovani kolege zanimalo me je buduci da se blizi doba kad se mjenjaju mobiteli u firmi, a dat ce nam da biramo koji hocemo, trebam vas savjet za jedan pouzdan i prihvatljiv mobitel. Naime neznam ni odkud bi poceo gledati i sto sve gledati kod odabira. Do sada nisam imao tu mogucnost biranja i bio sam zadovoljan sa bilo cime pa me zanima misljenje experta


Ovako trebam neki aparat koji podrzava brdo formata, recimo PDF, slike vecih rezolucija i sl, mozda ako podrzava word ili nest slicno? Mora imati neku od mogucnosti da se spoji sa kompom i omogucava mi jednostavnu razmijenu podataka, po mogucnosti da nije preglomazan, fotoaparat koji ima minimalno 3MP, ako mislite da bi jos koja opcija bila dobra molim za savjet.
Mobitel mora biti dostupan kod t-coma.
Evo jos jednom molim pomoc kod ovog pitanja jer stvarno nisam u nikakvim vodama kaj se tice mobitela
Unaprijed zahvaljujem na odgovorima...
__________________
Im here to kill You
-----------------------------

Killer_99 je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2009., 21:54   #2
$čofi$
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 232
po tvojem opisu ova njoka je ko stvorena za tebe http://www.t-mobile.hr/4/40-30-01-10-00.asp?sifra=NOE71
$čofi$ je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.02.2009., 23:06   #3
.:AM:.
Premium
Moj komp
 
.:AM:.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
Pogledaj Nokiju E71 kao što je predložio $čofi$ ili E66. Obje rade na Symbian OS-u, imaju predinstalirane programe za pregled Word, Excel, Powerpoint, PDF i inih fileova te oba modela imaju 3,2 MPx kameru s AF-om. Općenito su slični modeli s tim da E71 ima poprilično jaču bateriju, ali ti se odluka uglavnom svodi na odabir između pune tipkovnice i one standardne.
.:AM:. je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2009., 10:15   #4
Killer_99
Ubojito stvorenje
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Irland
Postovi: 97
Svida mi se nema sta, ko stvoren samo e ima neki slican samo da umjesto tipkovnice ima touchscreen?
__________________
Im here to kill You
-----------------------------

Killer_99 je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2009., 10:50   #5
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
E66 je ok mobitel, al moraš obratiti pozornost na dva nedostatka (imam e66). Slide nakon par dana korištenja počinje ići amo tamo nekih 1-2mm, al na svu sreću tako i ostaje te se ne raštimava. Baterija je u početku totalna katastrofa. Meni je prvih dva-tri tjedna trajala max 1,5dan. Al sad se malo ustabilila i potraje 3-4dana max što je sad sasvim prihvatljivo.

Ostalo što je ok je mnoštvo aplikacija koje se mogu na njega staviti. Al da bi ih se stavilo mora se imati ili certifikat, ili hakirati mob ili naravno kupiti licence.
Prije e66 sam imao k750 i kad sam počeo koristiti e66 hebao sam si sve po spisku zašto sam prešao na nokiu. Al dobro sad mi više nije žao. Neznam kako se ponašaju SE modeli u toj klasi u pogledu baterije, al to će ti već netko drugi reći.
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na