Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.09.2007., 07:55   #1
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Strujni adapteri i gdje ih nabaviti u ZG

Prekjučer navečer mi je HEP umijećem svojih radnika spržio poveći broj električnih uređaja u kući i adaptera.
Polako rješavam stvari ali mi je hitan adapter na routeru (thomson speedtouch). Dobio sam ga od Amisa koji je u Buzinu pa me zanima da li mogu negdje u centru Zagreba nabaviti strujne adaptere, jer mi do Buzina treba sto godina...
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2007., 09:42   #2
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
pogledaj koje vrijednosti ima na sebi i onda probaj u hami i takvim trgovinama... iako bi ja nazvao amis i rekao da trebam novi adapter
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.09.2007., 10:22   #3
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
pogledaj koje vrijednosti ima na sebi i onda probaj u hami i takvim trgovinama... iako bi ja nazvao amis i rekao da trebam novi adapter
ma jesam, adapter me čeka tamo ali mi je problem otići tamo jer imam brdo stvari za riješit - HEP mi je napravio pržionu doma

ništa, pogledat ću u hami, pa ako ne nađem idem u Buzin kasno popodne
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2007., 13:18   #4
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Prekjučer navečer mi je HEP umijećem svojih radnika spržio poveći broj električnih uređaja u kući i adaptera.
Polako rješavam stvari ali mi je hitan adapter na routeru (thomson speedtouch). Dobio sam ga od Amisa koji je u Buzinu pa me zanima da li mogu negdje u centru Zagreba nabaviti strujne adaptere, jer mi do Buzina treba sto godina...
..mozda ce ti doci dobro informacija da je hep osiguran protiv takvih stvari i da mozes dobiti naknadu..
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2007., 20:12   #5
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Brown Acid Pregled postova
..mozda ce ti doci dobro informacija da je hep osiguran protiv takvih stvari i da mozes dobiti naknadu..

Bio sam tamo i urlao i jučer i danas
dobit ću refundaciju ali mi je internet bio neophodan pa sam to išao rješavat prije. uglavnom, u Amisu su mi dali i novi router i novi adapter

Inače su mi HEPovci biseri u utorak spržili bojler, dio PiCeka, televizor, pol lampi po stanu, i još poneku sitnicu...

Uglavnom, priznat će mi štetu po popravcima s računima i procjenama ovlaštenih servisera.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na