Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.11.2009., 18:36   #91
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,266
Nemam pojma koji snajper, defaultni valjd XD i jos ima jedan poluautomatika samo je slab.
Zmaj000 je online   Reply With Quote
Staro 23.11.2009., 22:30   #92
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
Citiraj:
Autor Paxton Pregled postova
bilo kakvo njihanje nišana je nepotrebno jer su puške same po sebi neprecizne dok ne kleknes ili odes u prone...
BF2 nije COD, niti zeli biti... A nece pola ljudi sjedit u tenkovima, zar si zaboravio helikoptere, avione, a na kraju krajeva i INF only, koji je i vise nego popularan u bf2... Ako cemo vec ici do tog nivoa realnosti, onda bi F35 jednim prolazom sravnio mapu, a jedan sniperski claymore pobio barem 30 neprijatelja svojim šrapnelima... Stvar je samo navike i skilla, jer te u stvari tjera da radis preciznije hice, sto po meni nikako nije nedostatak.. Uostalom ako ti to toliko smeta, koristi dragunov SVD...
Razlicite klase u BF2 imaju razlicit armor, vjerujem da ce i ovdje biti isto. Malo se informiraj prije nego krenes napadat. BF2 je bio odlicno balansiran, nijedna klasa nije imala prednost nad ostalim.
a netko je napadnut ?

Da hvala na informaciji, ali znam da razlicite klase imaju razlicit armor u bf-u, ali ja sam pokusao sugerirati da bi eventualno samo na Jednoj od njih isti mogao biti dovoljno jak da prezivi sniper shot u tijelo. To bi imalo smisla jer takve armore u stvarnosti sigurno nece nositi scout, special op. ili obicni assault vojak, jer bi u njima bili prakticki nepokretni.

Sto se Claymoice tiche, da.. ako nagurash 30 ljudi da stoje savrsheno rasporedjeni u njenom 'konzervativnom' radijusu, sto se u stvarnosti, ili pak u BC2 nikad nece dogoditi.

Sto se F35 tice.. ah.. pa airforce gameplay vrlo lako moze ostati dosljedan, ako ga se ogranici na specificni 'payload' koji je prilagodjen velicini mape i urbanom terenu koji vrvi od friendly's-a. Uostalom to je i irelevantno, jer kontrolabilnih aviona nece biti u bc2, ..informiraj se Btw, pretpostavljam da uopce spominjes letjelice jer su one izrazeno najranjivije i najcesce zrtve 'overpowered' sniper pusaka

p.s. ne znam zasto izvlacis paralele sa cod'om iskljucivo jer sam njegov 'last stand' uzeo kao ilustraciju kako bi nesto Tehnicki moglo biti rijeseno. U svakom slucaju hvala ti na poucku o toploj vodi
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.11.2009., 22:33   #93
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
Samo koliko sam vidio mislim da se na svakom sniperu mora maknuti sa zooma prije nego sto repetira, bar na ova dva pocetna, tak mi se cini, nisam siguran 100%...
to je sasvim okej.. prakticno, jedino je u lezecem polozaju, ili sa vrlo solidnim naslonom moguce repetirati pusku bez odmaka oka sa optike.

edit; pogledao filmove.. Predobro ! Koja atmosfera.. a zvuk je tek abnormalno dobar.. mislim da ce biti puno ptsp'ovaca sljedece god. Zadovoljan sam cak i prezentacijom snipera.. sasvim je ucinkovit. Najmoment je u prvom filmu, kad ona dva tipa otpice u hummeru, a ovaj ih ceznutljivo gleda, u stilu; "i ja sam se htio povest" i onda.. 30 m dalje ode Hummer u 3 pm Rofl..
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..

Zadnje izmijenjeno od: Visitor Q. 23.11.2009. u 23:17.
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2009., 10:46   #94
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Nije mi bas jasno, ali bude sad na kraju PC beta ili idu direktno na demo koji izlazi pocetkom 2010?
veve je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2009., 11:54   #95
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Nekakav info, kaj nas ocekuje u beti i opcenito u igri, DX11 podrska (vec vidim da bu se vuklo ko krepana macka )...
http://blogs.battlefield.ea.com/batt...lling-not.aspx
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2009., 20:20   #96
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 04:34   #97
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
pricalo se o snajpovima..

daj pogledajte ovu 'kompilaciju', tocnije ovog tipa..

http://www.youtube.com/watch?v=sYyt-puk9a4
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 12:27   #98
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
lako mu je ovako kada poviše svakog neprijatelja ima crveni trokutić. I ne mora ga vidit, ali trokutić se uvijek vidi...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 12:43   #99
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Citiraj:
Autor Visitor Q Pregled postova
pricalo se o snajpovima..

daj pogledajte ovu 'kompilaciju', tocnije ovog tipa..

http://www.youtube.com/watch?v=sYyt-puk9a4
WTF?
Čekam ovu igru ko ozeblo sunce i onda vidim TO?
Kakve su to fore s trokutom,i ruši helikopter jednim pogotkom snipera??
Pa kao da gledam CoD 6,samo još fali "press X to fire".
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 12:48   #100
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Pa trokuti se pojave kada spazis nekoga ili ako ga netko iz tvoga tima oznaci inace se nevidi nista, moze lik ispod tebe hodati ako ga nepogledas direktno nebus vidio trokut niti bu ti bio na radaru
Samo smrad ima novi gamepad, ja na svome pregazenom starome 3g nemogu ovako osjecajno namjestati na glave
Isss idem malo nabaciti

A neznam cemu cudenje, ovo je za konzole tu ima neko polu automatsko nisanjenje, tj ako gadas pokraj lika 10cm on to rega kao da njega gadas, toga nebu bilo na kompu
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.11.2009., 14:46   #101
Zmalamuth
Inquisitor DeathWatch
Moj komp
 
Zmalamuth's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb-Rijeka
Postovi: 918
Citiraj:
Autor Veki-os Pregled postova
WTF?
Čekam ovu igru ko ozeblo sunce i onda vidim TO?
Kakve su to fore s trokutom,i ruši helikopter jednim pogotkom snipera??
Pa kao da gledam CoD 6,samo još fali "press X to fire".
To nije "pravi" helic, nego onaj kao UAV, s kojim mozes ispaljivat/navodit rakete, slicno kao u MW2.
__________________


i7 4770K cooled by Noctua NH-D14
Asus Sabertooth Z87
Corsair Vengeance Pro 2x8Gb 1866Mhz
EVGA GTX 1080 - 8gb -FTW GAMING
Logitech G500 & G510 Keyboard
OCZ Vertex4 256gb/Samsung SSD 850 Evo 500G /640Gb WD Black/2TB WD Black/3x2TB WD in sharkoon docking station
LG GH22
Corsair HX620W
Corsair Carbide 678c
Arctic Bionix F140mm x3
Phillips Brilliance 240PW - 24'''
Zmalamuth je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 14:57   #102
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
Citiraj:
Autor Veki-os Pregled postova
WTF?
Čekam ovu igru ko ozeblo sunce i onda vidim TO?
Kakve su to fore s trokutom,i ruši helikopter jednim pogotkom snipera??
Pa kao da gledam CoD 6,samo još fali "press X to fire".

Navodno imas posebni gumb/naredbu za 'spotting' tako da svatko moze ukazati na pojedino vozilo ili neprijatelja, time valjda kompenziraju sinkroniziranost prave vojske koja raspolaze najmodernijom komunikacijskom tehnologijom i uostalom, organizirana je da djeluje kao cjelina. Dodaj tome motion trackere i dobijesh taj masovni trokutasti 'cheat'. Ali mislim da to nece biti toliki problem, jer cini mi se da je na konkretnoj snimci, frajer pokrivao dio mape gdje je bio relativno masovniji pichvajz, pa je zbog toga vecina naprijatelja bila 'markirana' uostalom Gjurovski i ovi sto prase po beti bi trebali znati vise kako to sve skupa funkcionira, te dali je nerealno.

i p.s. ono nije bio 'helikopter' vec UAV mala izvidnicka letjelica koju se kontrolira na daljinski, i sasvim je logicno da ih strgas jednim dobrim shusom

edit; Zmalamuth me pretekao ;O
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 15:06   #103
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
A neznam cemu cudenje, ovo je za konzole tu ima neko polu automatsko nisanjenje, tj ako gadas pokraj lika 10cm on to rega kao da njega gadas, toga nebu bilo na kompu
pa dobro ne znam sad kako funkcionira taj 'autoaim' na konzolama, ali u par killova je bulletdrop Vrlo izrazen, a tip ga cini mi se sa vrlo dobrim osjecajem kompenzira

sve u svemu /me like

Gjurovski bi mogao izvuci sa svog' PS-a popis snipova koje ce se moci naknadno otkljucati ? Vidio sam da ih ima bar 5-6 jos.
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 15:08   #104
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Meni je glupo da s jedne strane naprave da lik mora odmaknit sniper od sebe da bi repetirao, i to je realno, a s druge strane sve useru sa tim trokutićima koji nisu realni...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 15:39   #105
CyCl0p$
Guest
 
Postovi: n/a
pa kako bi ti repetirao snajper gledajuci kroz nisan?
jedino ako lezis i puska je fiksirana...

ovi trokutici su nepotrebni, bilo je bolje u bf2 da pokaze na mapi kad netko iz tvog tima vidi i javi poziciju neprijatelja.

bullet drop je realan, samo sto na snajperskom nisanu opet nema oznaka da mozes kompenzirat...
  Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 15:42   #106
Zmalamuth
Inquisitor DeathWatch
Moj komp
 
Zmalamuth's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb-Rijeka
Postovi: 918
U BF2 je jedna od najbitnijih stvari, spotanje enemy-a,
Ali koliko sam skuzio, spotani su samo dok ih netko ima na lock-u.
U BF2 ako si pravilno spotao enemy-a, npr. tenk on se pokazivao na mapi slijedecih mislim 20-30 sec, nakon toga bi nestao.
Vrlo bitna stvar za commander da navodi artiljeriju i salje squadove po mapi.

Pretpostavljam da je ovdje to rjeseno na slican nacin.

@Visitor Q
Onaj link od "Pizz-a", nakraju pokaze unlockove za sve klase o oruzja u izborniku, pa mozes po slici otprilike procijenit koja su sve oruzja u igri.

I Koliko sam skuzio svaka se klasa posebno otkljucava, znaci ako zelis posebne perkove za npr. medica, morat ces derat po toj klasi da ih otkljucas.
__________________


i7 4770K cooled by Noctua NH-D14
Asus Sabertooth Z87
Corsair Vengeance Pro 2x8Gb 1866Mhz
EVGA GTX 1080 - 8gb -FTW GAMING
Logitech G500 & G510 Keyboard
OCZ Vertex4 256gb/Samsung SSD 850 Evo 500G /640Gb WD Black/2TB WD Black/3x2TB WD in sharkoon docking station
LG GH22
Corsair HX620W
Corsair Carbide 678c
Arctic Bionix F140mm x3
Phillips Brilliance 240PW - 24'''
Zmalamuth je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 15:56   #107
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor CyCl0p$ Pregled postova
ovi trokutici su nepotrebni, bilo je bolje u bf2 da pokaze na mapi kad netko iz tvog tima vidi i javi poziciju neprijatelja.
Citiraj:
Autor Zmalamuth Pregled postova
U BF2 je jedna od najbitnijih stvari, spotanje enemy-a,
Ali koliko sam skuzio, spotani su samo dok ih netko ima na lock-u.
U BF2 ako si pravilno spotao enemy-a, npr. tenk on se pokazivao na mapi slijedecih mislim 20-30 sec, nakon toga bi nestao.
Vrlo bitna stvar za commander da navodi artiljeriju i salje squadove po mapi.

Pretpostavljam da je ovdje to rjeseno na slican nacin..

Tocno to , nepojavljuju se random, netko mora spotati da bi se vidjeli trokutici i na radaru...

Evo svih snipera sto se nalaze u beti:

__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12


Zadnje izmijenjeno od: Gjurovski. 29.11.2009. u 16:33.
Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 16:43   #108
CyCl0p$
Guest
 
Postovi: n/a
ovaj GOL mi se cini najbolji po prikazanim statsima, ali prvi put cujem za pusku
  Reply With Quote
Staro 30.11.2009., 01:08   #109
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
Citiraj:
Autor Zmalamuth Pregled postova

@Visitor Q
Onaj link od "Pizz-a", nakraju pokaze unlockove za sve klase o oruzja u izborniku, pa mozes po slici otprilike procijenit koja su sve oruzja u igri.
Da skuzio sam to, ali zahvaljujuci Gjurovskom sad imamo "malo" detaljniji pregled optickog arsenala.

Prema mojoj procjeni, ako puske budu slijedile navedene karakteristike, vec vidjeni M24 ce biti najbolji allrounder, a za stvarno dalekometno zlostavljanje pjesadije sa neke obliznje planine; Barret, koji vidim jedini ima damage i range; 'Extreme', a sa Vintorezom ce biti interesantno trckarati okolo i radit sabotaze i scoped back-stab'ove ;D
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..

Zadnje izmijenjeno od: Visitor Q. 30.11.2009. u 01:32.
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2009., 17:37   #110
tole_
Casual Racist
Moj komp
 
tole_'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Sneed's feed and seed (formerly Chuck's)
Postovi: 418
Citiraj:
Autor CyCl0p$ Pregled postova
bullet drop je realan, samo sto na snajperskom nisanu opet nema oznaka da mozes kompenzirat...
bullet drop ili konzolaski auto aim, pitanje je sad
tole_ je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2009., 09:20   #111
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 981
ima tko kakve informacije o pc beti ? kad izlazi i gdje se moze prijaviti ?
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2009., 11:18   #112
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
Citiraj:
Autor junkieee Pregled postova
ima tko kakve informacije o pc beti ? kad izlazi i gdje se moze prijaviti ?
"With the huge success of the PS3 Beta we decided to drastically increase the PC Beta's capacity to insure as many people as possible could participate" writes DICE's Gordon Van Dyke. "Unfortunately this meant we had to delay the Beta to very early next year giving us more planning time to make it happen and implement more optimizations."

znaci pocetak 2010.

p.s. Dobar Avatar !
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2009., 02:38   #113
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Sa ovakvim Sys. Req. ubili su mi svaku nadu da cu zaigrati ovu igru
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2009., 08:39   #114
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 981
Citiraj:
Autor Visitor Q Pregled postova
"With the huge success of the PS3 Beta we decided to drastically increase the PC Beta's capacity to insure as many people as possible could participate" writes DICE's Gordon Van Dyke. "Unfortunately this meant we had to delay the Beta to very early next year giving us more planning time to make it happen and implement more optimizations."

znaci pocetak 2010.

p.s. Dobar Avatar !

uf jedva cekam jer ovo izgleda prejebeno.... ako bude kakav link molim te pukni ga tu kad budu konkretne informacije o beti
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2009., 12:09   #115
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2009., 00:07   #116
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Mene samo brinu recommended system requirements u kojima je GTX260 (i Quad)! Btw po meni recomended je inače minimum, ali to sam samo ja!
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2009., 00:33   #117
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
pa na 24'' je to neki minimum heheh ma vidjet cemo treba sacekat da igra izade pa onda mozemo komentirat
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2009., 11:29   #118
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2009., 11:42   #119
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,876
Lijepo izgleda. Baš me zanima kolko će biti optimizirano.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2009., 11:44   #120
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor Rino Pregled postova

Izgleda dobro.

Fala ti bože sad ima i koja zelenija mapa, maknuli su se od usrane pustinje i snijega
Battlefield mi je zbog tog uvijek bio samo prosječnja igra.

Ali oružja su im očajna.
Koda u životu nisu vidjeli pušku ili sliku iste - tu mislim na iron sights, odnosno aim down sight koji je očajan.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na