Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.12.2011., 14:49   #751
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
moj problem riješen ne steam forumu.
trebalo je u 3d application settings stavit tellasation na amd optimize.
jer je bilo sve namješteno na performanse da ima više fps-a
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2011., 19:32   #752
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor pixxeel Pregled postova
Sve kritike na igru proizlaze isključivo iz toga što previše nudi, i onda ne može sve biti savršeno. Stvari koje su meni osobno smetale su hrpa bezveznih "idi tamo i tamo" dinamičnih questova i (u 95% slučajeva) jadan loot (level 54).

Također je nekad teško procijeniti gdje je granica između igranja i exploitanja, kako doći do visokog smithinga bez štancanja daggera (ili bilo čega drugog što nikom ne treba), ne postoji taj stil igre, konkretno na to treba gledati kao na posao u igri, to ti je job za lovu i automatski se čini normalnim da se štanca beskorisna oprema.
Ali šeme sa stajanjem u kutu sneakajući su bedaste, zašto ne ukucati u consolu odgovarajuću komadnu i riješeno umjesto trošenja struje i vremena i tješiti se da to nije cheatanje.

a ne znam , više mi je guš bilo utući 50 sati , i sad lvl 38 na master težini baš po mojoj mjeri sa "regularnim" igranjem bez exploita
  Reply With Quote
Staro 11.12.2011., 21:19   #753
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2011., 22:36   #754
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24



Krenula sam, na početku, igrat main quest i stala sam tamo gdje se moram s onom ženom nać kod kočije, kad idem na onaj tulum kod Thalmorea. I prije toga sam zaboravila dat onom frajeru opremu... I tamo sam se sejvala i krenula side questove igrat. I neki dan me uhvati da idem malo main quest igrat i odem tamo i kad dođem do škrinje gdje bih trebala pokupit opremu, škrinja prazna... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! :/ Tak da sam tamo gologuza i praznih ruku. -.- Al ajd, imam beast form, nekak ću uspjet pobit stražare one prve, pa pobrat od njih nekaj za fajtat se i neki armor. :/

-->
Kako sam se sjebala s main questom... -.-




Krenula sam, na početku, igrat main quest i stala sam tamo gdje se moram s onom ženom nać kod kočije, kad idem na onaj tulum kod Thalmorea. I prije toga sam zaboravila dat onom frajeru opremu... I tamo sam se sejvala i krenula side questove igrat. I neki dan me uhvati da idem malo main quest igrat i odem tamo i kad dođem do škrinje gdje bih trebala pokupit opremu, škrinja prazna... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! :/ Tak da sam tamo gologuza i praznih ruku. -.- Al ajd, imam beast form, nekak ću uspjet pobit stražare one prve, pa pobrat od njih nekaj za fajtat se i neki armor. :/

__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 00:56   #755
scp
Premium
Moj komp
 
scp's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 327
Citiraj:
Autor TheProfiler Pregled postova
Ma predivna, prekrasna, vječna igra...bolje rečeno, remekdjelo.
__________________
Ringo - mi amigo <3

Prodaje:
1.
scp je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 06:49   #756
kyz0
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 347



Krenula sam, na početku, igrat main quest i stala sam tamo gdje se moram s onom ženom nać kod kočije, kad idem na onaj tulum kod Thalmorea. I prije toga sam zaboravila dat onom frajeru opremu... I tamo sam se sejvala i krenula side questove igrat. I neki dan me uhvati da idem malo main quest igrat i odem tamo i kad dođem do škrinje gdje bih trebala pokupit opremu, škrinja prazna... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! :/ Tak da sam tamo gologuza i praznih ruku. -.- Al ajd, imam beast form, nekak ću uspjet pobit stražare one prve, pa pobrat od njih nekaj za fajtat se i neki armor. :/




Unutar tog tuluma ćeš se već nekako snaći, a kasnije će ti ona Blade-ica vratiti svu tvoju opremu.

-->
Citiraj:
Autor TheEmpress Pregled postova
Kako sam se sjebala s main questom... -.-




Krenula sam, na početku, igrat main quest i stala sam tamo gdje se moram s onom ženom nać kod kočije, kad idem na onaj tulum kod Thalmorea. I prije toga sam zaboravila dat onom frajeru opremu... I tamo sam se sejvala i krenula side questove igrat. I neki dan me uhvati da idem malo main quest igrat i odem tamo i kad dođem do škrinje gdje bih trebala pokupit opremu, škrinja prazna... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! :/ Tak da sam tamo gologuza i praznih ruku. -.- Al ajd, imam beast form, nekak ću uspjet pobit stražare one prve, pa pobrat od njih nekaj za fajtat se i neki armor. :/




Unutar tog tuluma ćeš se već nekako snaći, a kasnije će ti ona Blade-ica vratiti svu tvoju opremu.

kyz0 je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 10:14   #757
zozo10k
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: ...01...
Postovi: 73
Zanima me da li netko koristi 4GB mod za Skyrim?
zanimaju me dojmovi...
zozo10k je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 10:27   #758
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor scp Pregled postova
Ma predivna, prekrasna, vječna igra...bolje rečeno, remekdjelo.
Jamačno o ovome govoriš:
https://www.youtube.com/watch?v=8b-6...eature=related

Bolesno....
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 10:45   #759
thesekiman
Pr0d1gy
Moj komp
 
thesekiman's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Pula
Postovi: 288
Citiraj:
Autor zozo10k Pregled postova
Zanima me da li netko koristi 4GB mod za Skyrim?
zanimaju me dojmovi...
Ja koristim FXAA Injector, Skyrim HD 1.2 Textures by Nebula, Vurts Skyrim Flora Overhaul, Glowing Ore Veins, Improved Rock and Mountain Textures, i 4GB LAA (Large Address Aware)

Ovaj 4GB nije onaj mod nego programčić koji radi istu stvar, dodaš skyrim.exe u program i on omogućuje Skyrimu da koristi više rama za igru. Vidi se pomak u frejmrateovima, ništa spektakularno, ali nema nekog stutteringa. I preporučljivo je imati više od 4GB rama ako se koristi taj mod, inače nema baš nekog smisla.
thesekiman je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 11:30   #760
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24



Unutar tog tuluma ćeš se već nekako snaći, a kasnije će ti ona Blade-ica vratiti svu tvoju opremu.

Znam, da, samo se unutra moram snać već... Sreća da sam vukodlak, pa ih tak sredim.
-->
Citiraj:
Autor kyz0 Pregled postova



Unutar tog tuluma ćeš se već nekako snaći, a kasnije će ti ona Blade-ica vratiti svu tvoju opremu.

Znam, da, samo se unutra moram snać već... Sreća da sam vukodlak, pa ih tak sredim.
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 11:36   #761
zozo10k
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: ...01...
Postovi: 73
Citiraj:
Autor thesekiman Pregled postova
Ja koristim FXAA Injector, Skyrim HD 1.2 Textures by Nebula, Vurts Skyrim Flora Overhaul, Glowing Ore Veins, Improved Rock and Mountain Textures, i 4GB LAA (Large Address Aware)

Ovaj 4GB nije onaj mod nego programčić koji radi istu stvar, dodaš skyrim.exe u program i on omogućuje Skyrimu da koristi više rama za igru. Vidi se pomak u frejmrateovima, ništa spektakularno, ali nema nekog stutteringa. I preporučljivo je imati više od 4GB rama ako se koristi taj mod, inače nema baš nekog smisla.
Možeš li mi dati link za ovaj LAA... Hvala unaprijed!

Nema veze. Našao, instalirao, i izgleda super...

Zadnje izmijenjeno od: zozo10k. 12.12.2011. u 22:43. Razlog: solved
zozo10k je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 11:45   #762
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor TheProfiler Pregled postova
Jamačno o ovome govoriš:
https://www.youtube.com/watch?v=8b-6...eature=related

Bolesno....
koji su modovi u tome? jel moguce skinuti samo jedan mod koji ce doci sa svim texturama (i dungeona, i neba, i gradova, i NPCova, itd) ili se kao i kod obliviona mora instalirati bar 5 modova i onda paziti na redosljed njihovog pokretanja?

morat cu opet poceti igrati morrowind kad sam vidio te filmice
za razliku od skyrima bar igra ima medium armore i veci izbor oruzja
jedino su magovi underpowered
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 17:05   #763
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
uglavnom , nije sve tako sjajno i bajno sa "modanim" Morrowindom. Ja se na kraju vratio na "vanila" verziju koja i poslije 11 godina solidno izgleda. S modovima su mi se svako malo kršili saveovi , glitchevi i anomalije na texturama.
  Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 17:21   #764
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
uglavnom , nije sve tako sjajno i bajno sa "modanim" Morrowindom. Ja se na kraju vratio na "vanila" verziju koja i poslije 11 godina solidno izgleda. S modovima su mi se svako malo kršili saveovi , glitchevi i anomalije na texturama.
Ovo potpisujem. Na kratkim filmićima i screenshot-ovima grafika izgleda božanstveno. No čim upališ igru vidi se onaj dobri stari Morrowind, malo ušminkan ali s gomilom novih problema.
Ja ga igram samo sa službenim expanzijama, i najboljim "unofficial" patchevima. Ubacim i još neku sitnicu ako me trenutno zanima (npr. kuću u Balmori, ili mod za bolja tijela/lica)
  Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 21:42   #765
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=3251

ovo moram preko vikenda ili ranije probati cini se prebrutalno kao i ovaj Horse Whistle
blava je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2011., 22:38   #766
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
uglavnom , nije sve tako sjajno i bajno sa "modanim" Morrowindom. Ja se na kraju vratio na "vanila" verziju koja i poslije 11 godina solidno izgleda. S modovima su mi se svako malo kršili saveovi , glitchevi i anomalije na texturama.
evo instalirao sam Morrowind 2011 + MGE mod
pratio sve upute (a ima ih dosta i mora se proci bar kroz 3 programa)

sad u igri imam kojih 20 frejmova (dok vanilla mogu igrati na 100+) i igra izgleda kao sa onih filmica

bugova nema (eventualno da trava raste usred betona ili tak nest mizerno)

mislim sve to fino izgleda za nekog tko ima pilu i moze pokrenuti u vise od 30 frejmova
ali me i dalje najvise smeta nizak broj polygona od kojih su gradjeni NPCevi

no dobro, sad se treba prelazit morrowind i opet skyrim na ljeto kad vec bude dobrih modova i unofficial patcheva =)
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2011., 10:51   #767
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,730
neću ništa krcat od modova,jedino bi bilo fora meni stavit mod za unapređenje broja neprijatelja znači ne napadaju te 2 nego 6 medvjeda odjednom.

oni plavi napisi na zidu iz kojih se uči,ima koristi od njih??
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2011., 12:22   #768
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
to su dragon shouts , otključaš ih kad ubiješ zmaja i uzmeš dragon soul
  Reply With Quote
Staro 13.12.2011., 14:00   #769
rsamec
Premium
Moj komp
 
rsamec's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 166
da li znate zasto meni lagga mis kad otvorim mapu? i igri sve ok, u inventoryu isto...ali samo u mapi steka..pomaknem mis, i za pol sekunde se tek pomakne :/
rsamec je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2011., 16:25   #770
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,730
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
to su dragon shouts , otključaš ih kad ubiješ zmaja i uzmeš dragon soul

ne znam baš, ti ljudi koje sam ubio ne liče na zmaja,nisam ni jednog zmaja ubio za sad,neke sam pokupio slučajno da nisam nikog ubio.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2011., 16:39   #771
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
ne znam baš, ti ljudi koje sam ubio ne liče na zmaja,nisam ni jednog zmaja ubio za sad,neke sam pokupio slučajno da nisam nikog ubio.
Hehe .. Te natpise na zidu nađeš "random".. A vani na otvorenom, kad naiđeš na zmaja, onda kao apsobiraš njegovu dušu i onda u meniju igre otključaš taj shout (natpis koji si pokupio na zidu).. Znači natpis nije usko vezan sa ubijanjem zmaja..
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2011., 21:25   #772
Night
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Dbk
Postovi: 999
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
ne znam baš, ti ljudi koje sam ubio ne liče na zmaja,nisam ni jednog zmaja ubio za sad,neke sam pokupio slučajno da nisam nikog ubio.
Imao sam sličan problem, a onda sam pročitao da se zmajevi u igri uopće neće pojavljivati dok se u sklopu main questa ne ubije onog prvog. Onda nakon toga dolaze normalno. I ja sam igrao tjedan dana, a da nisam vidio zmaja, skupio tih shoutova nekoliko, a nisam mogao ništa s njima. Sve zato što mi je istraživanje Skyrima bilo zanimljivije od main questa.
Night je online   Reply With Quote
Staro 14.12.2011., 17:56   #773
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,021
Ovaj UI mod izgleda predobro,samo sto lik nece reci ciji je jer je jos beta i taj mod je dat na testiranje samo nekima.
A i ovaj Immersive HUD djeluje dosta lijepo i korisno,isprobam ga u kasnijim fazama beta.

blava je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2011., 23:41   #774
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Moze li mi tko reci kako da ubijem tipa kojem sam health spustio do kraja i on samo cuci a nakon pola minute opet ozivi. To se dogada recimo sa bitnim likovima iz questova,recimo to tako mojim prijateljima. Cini mi se da je postojala neka kombinacija tipki za to u prijasnjim nastavcima ili grijesim?
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2011., 04:11   #775
Dr. Faustus
___________
Moj komp
 
Dr. Faustus's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 182
Citiraj:
Autor VulcanRaven Pregled postova
Moze li mi tko reci kako da ubijem tipa kojem sam health spustio do kraja i on samo cuci a nakon pola minute opet ozivi. To se dogada recimo sa bitnim likovima iz questova,recimo to tako mojim prijateljima. Cini mi se da je postojala neka kombinacija tipki za to u prijasnjim nastavcima ili grijesim?
U igri postoje NPC-evi koje ne možeš ubiti. Npr. zapovjednici Imperial campova ili neki drugi bitni likovi.

Ne mogu se sjetiti konkretno za Morrowind, mislim da si tamo većinu likova (ako ne i sve) mogao ubiti. Nije bila potrebna neka posebna kombinacija tipki.
__________________
Ich fühle Mut, mich in die Welt zu wagen, mich in die Welt zu wagen,
Der Erde Weh, der Erde Glück zu tragen,
Mit Stürmen mich herumzuschlagen
Und in des Schiffbruchs Knirschen
nicht zu zagen.
Dr. Faustus je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2011., 06:20   #776
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor VulcanRaven Pregled postova
Moze li mi tko reci kako da ubijem tipa kojem sam health spustio do kraja i on samo cuci a nakon pola minute opet ozivi. To se dogada recimo sa bitnim likovima iz questova,recimo to tako mojim prijateljima. Cini mi se da je postojala neka kombinacija tipki za to u prijasnjim nastavcima ili grijesim?
Nikako? Ako non-stop pada u nesvijest, onda to znači da je lik važan za glavnu kampanju ili važan dio nekog guild questa.
Zašto bi takve htio eliminirati? Kako ćeš onda završit igru?

Essential NPCs list
  Reply With Quote
Staro 17.12.2011., 10:07   #777
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741



Stormcloaksi iz windhelma mi napadaju Whiterun a tamo sam dobar sa svima,imam kucu,zenu itd. Htio sam ponistit quest tako da ubijem ove glavne u Windhelmu,ali ne mogu,glupost.Ako idem dovrsavati taj quest ne mogu izbjeci opsadu Whiteruna i kada se tamo pojavim svi me napadaju iako ja njih ne diram.

-->
Debilana. Ne mogu zaustaviti tijek pokrenutih dogadaja.




Stormcloaksi iz windhelma mi napadaju Whiterun a tamo sam dobar sa svima,imam kucu,zenu itd. Htio sam ponistit quest tako da ubijem ove glavne u Windhelmu,ali ne mogu,glupost.Ako idem dovrsavati taj quest ne mogu izbjeci opsadu Whiteruna i kada se tamo pojavim svi me napadaju iako ja njih ne diram.

VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2011., 11:20   #778
thesekiman
Pr0d1gy
Moj komp
 
thesekiman's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Pula
Postovi: 288



Stormcloaksi iz windhelma mi napadaju Whiterun a tamo sam dobar sa svima,imam kucu,zenu itd. Htio sam ponistit quest tako da ubijem ove glavne u Windhelmu,ali ne mogu,glupost.Ako idem dovrsavati taj quest ne mogu izbjeci opsadu Whiteruna i kada se tamo pojavim svi me napadaju iako ja njih ne diram.




To ti je ta misija, moraš "osvojiti" Whiterun, uglavnom, bitka će se voditi u dijelu grada gdje nema kuća i boriti ćeš se samo protiv vojnika, tako da nećeš ubijati NPC-ove. A kad bitka završi sve će ostati kao i prije, imat ćeš i kuću i ženu i sve ostalo, samo će se vlast promijeniti ali neće imati utjecaja na tvoje odnose sa drugima.

-->
Citiraj:
Autor VulcanRaven Pregled postova
Debilana. Ne mogu zaustaviti tijek pokrenutih dogadaja.




Stormcloaksi iz windhelma mi napadaju Whiterun a tamo sam dobar sa svima,imam kucu,zenu itd. Htio sam ponistit quest tako da ubijem ove glavne u Windhelmu,ali ne mogu,glupost.Ako idem dovrsavati taj quest ne mogu izbjeci opsadu Whiteruna i kada se tamo pojavim svi me napadaju iako ja njih ne diram.




To ti je ta misija, moraš "osvojiti" Whiterun, uglavnom, bitka će se voditi u dijelu grada gdje nema kuća i boriti ćeš se samo protiv vojnika, tako da nećeš ubijati NPC-ove. A kad bitka završi sve će ostati kao i prije, imat ćeš i kuću i ženu i sve ostalo, samo će se vlast promijeniti ali neće imati utjecaja na tvoje odnose sa drugima.

__________________
thesekiman je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2011., 12:29   #779
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
E bas ti hvala. bilo mi je nekako cudno,mislio sam si kako sam uspio poremetit tako pricu ili red igranja,nije mi bilo jasno.
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2011., 12:46   #780
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24
E sad mi je jasno zašto ja onog jednog frajera nikak ne mogu ubit. xD
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na