Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.12.2005., 16:31   #1
marko_1
Premium
Moj komp
 
marko_1's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 750
Kupnja mp3 playera...

Evo razmisljam o nekom mp3 playeru solidnih karakteristika, dakle ne IPOD nego mp3 player do cca. 500kn.

Nišao sam u Ve-milu na SONY NW-E103 i na TEAC MP-111-512-B

Sad me zanima koji mi se vise isplati uzeti, ovaj od 512 mb koji ima 2 god garanciju, a nema ime neke poznate firme ili da uzmem SONY sa 256 mb i onda valjda dobivam i kvalitetu, ili mozda samo placam ime firme...

Pitam vas za savjet...

EDIT: Neznam zasto nece raditi kod za URL
EDIT2: Sređeni linkovi, hvala Cyruse, pozdravi Stratosa

Zadnje izmijenjeno od: marko_1. 21.12.2005. u 19:06.
marko_1 je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2005., 16:49   #2
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Ja uzeo nekog divljaka, gledao da cijena bude sto niza, i da ti velim, nije mi zao...jedino ne koristim slusalice koje sam dobio uz njega, imam svoje puno bolje...

Pitanje dal se isplati kupovati marku, a za taj sony sam cuo da nije nekaj poseban...lepi je, al da nije nes sa mogucnostima i zvukom...

za link moras maknuti tockicu prije ve-mil
npr
sony
teac
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.12.2005., 19:23   #3
marko_1
Premium
Moj komp
 
marko_1's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 750
viditi cu jos kaj kazu drugi, trebalo bi isprobati oba dva, kako se koji cuje i to.

Ja imam sony mp3 discman i super sam zadovoljan sa kvalitetom zvuka jedino su malo škrtarili na slusalicama, ali funkcije su za 10 i trajanje baterija je nevjerojatno.
marko_1 je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2005., 21:10   #4
ygor_bec
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 54
imam ja sony e-105. zadovoljan sam,jedino da nije tolko plastičan,al sve ostalo je super.a baterija? traje i traje i traje......
stvarno dugo traje. eto,ja ti savjetujem da dodaš još malo i uzmeš taj sony s 512mb.
ygor_bec je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2005., 22:05   #5
MRKONJA
M.U.P.
 
MRKONJA's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,277
[QUOTE]Originally posted by CyRuS
[B]Ja uzeo nekog divljaka, gledao da cijena bude sto niza, i da ti velim, nije mi zao...jedino ne koristim slusalice koje sam dobio uz njega, imam svoje puno bolje...

Pitanje dal se isplati kupovati marku, a za taj sony sam cuo da nije nekaj poseban...lepi je, al da nije nes sa mogucnostima i zvukom...

Daj reci kolko para,di i jel vrijedi.
Treba boljoj polovici skombinirat poklon a ovo mi se čini savršeno
__________________



Abit AX8 VIA k8t890//Venice 3000@2250//1x1gb PQI//POV 7600gs silent//Seagate 7200.10 250gb(16mb//sata)//Hitachi 7k160 120gb@mobile kučište//Seagate 7200.7 200gb
//Samsung SH-w163A//Seasonic S-12 380w//Sharkoon silvation



MRKONJA je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2005., 22:48   #6
marko_1
Premium
Moj komp
 
marko_1's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 750
Citiraj:
Originally posted by MRKONJA

Treba boljoj polovici skombinirat poklon a ovo mi se čini savršeno [/B]
Čitaš mi misli , jos da ja nesto dodam imao bi sony-a.
marko_1 je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2005., 00:32   #7
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Originally posted by MRKONJA Daj reci kolko para,di i jel vrijedi.
Treba boljoj polovici skombinirat poklon a ovo mi se čini savršeno
Ma u linksu oni od 256MB, imas ih vise, svi su izvana isti (ima neki srebni i neki crni od gume), al izvana i iznutra potpuno isti, zvuk dobar (nemrem usporedit sa onim najskupljim playerima, jer takvog nisam cuo), slusalice lose...
Baterija 1xAAA, traje 6-8 sati kada je volumen meni na manje od pola (slusam na 13 od 31 koliko je max; imam slusalice koje idu duboko u uho tako da mi nije potrebno jako pojacavat, a i ekipa oko meni nis ne cuje)
Cuj, za 297kn kolko je moj dosao, po meni nema bolje...
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2005., 13:00   #8
marko_1
Premium
Moj komp
 
marko_1's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 750
Citiraj:
Originally posted by CyRuS
Ma u linksu oni od 256MB, imas ih vise, svi su izvana isti (ima neki srebni i neki crni od gume), al izvana i iznutra potpuno isti, zvuk dobar (nemrem usporedit sa onim najskupljim playerima, jer takvog nisam cuo), slusalice lose...
Baterija 1xAAA, traje 6-8 sati kada je volumen meni na manje od pola (slusam na 13 od 31 koliko je max; imam slusalice koje idu duboko u uho tako da mi nije potrebno jako pojacavat, a i ekipa oko meni nis ne cuje)
Cuj, za 297kn kolko je moj dosao, po meni nema bolje...
tako nesto se trazi, radije dam vise love za dobre slusalice. Vidjeti cu jos, moram dobro razmisliti i isprobati ih. Ali 8 sati mi se cini nekako malo, ja sam na sony discmanu imao 3 mjeseca baterije kaj sam dobio uz njega, 2x1,5v meni se cini aa ak je to ona standardna, stvarno dugo traju, a bome sam ga i slusao, jos sam koristio dodatni antishock, iako nije bilo potrebno jer mi nikada nije pjesma preskočila, svaka čast dečkima iz sony-a... Sad kada sam sve ovo napisao nekako me opet vuce na sony

Idem danas kroz grad pa cu malo pogledati kaj nude, kakva placanja imaju i tak.
marko_1 je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2005., 13:17   #9
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Evo samo da kazem da sam jucer cuo zvuk na iRiveru koji slovi kao jedan od najboljih mp3 playera i mogu rec da je razlika u zvuku samo u basovima...na riveru su bolji al mislim da to ima i malo veze sa slusalicama...

sve u svemu, razlika izmedju ta dva, mojeg divljaka i iRivera je 600-700kn i mislim da se, za normalno slusanje, ne isplati davati tolke novce...

Al naravno, ko ima novaca bu si kupil irivera, znam da ja bi
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2005., 13:21   #10
marko_1
Premium
Moj komp
 
marko_1's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 750
Evo gledam sony specifikacije (NW-E103)...

Jedina mana mu je mali display, ali zato je opcenito malih dimenzija i elegantnog izgleda, ATRAC / MP3 / WMA (nekriptirani) / WAV, mogu pohvaliti ovaj atrac3 jer sa kompresijom na najmanji moguci bitrate je kvaliteta pjesme ostala ista kada se slusa preko slusalica. Također mi se sviđa AVLS funkcija da stiti sluh jer kada mi neki seljak pocne pojacavati da slusaju i ljudi oko mene dođe mi slabo, zato ukljucim avls i on ga nezna iskljuciti , jos me zanima kvaliteta slusalica pa sam onda na konju. Sony inace radi super slusalice (znam da ima 100 puta boljih) ali su dosta skupe. Pogotovo ove kaj idu posebno, ne uz player.

Naisao sam i na NW-E403 koji ima jednu super funkciju a to je 3 minute punjenja = 3 sata reprodukcije, takocer ima organic zaslon, ali cijena: 747,00 kn (sa PDV-om).

Stvarno imaju lijepih stvari, samo daj para pa cu imati i ja , izgleda da pada sony... I jos je jedna zamjerka a to je kaj im je najjeftiniji m3 player 459,00 kn - Svijet Medija (web cijena).

Evo pa slinite...

http://svijet-medija.hr/products.asp...3_reproduktori
marko_1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.12.2005., 14:24   #11
nicko
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 4,190
ja ti imam sony-a e-405. odlican mp3, ne zlaim ni kune sto sam dao za njega...baterija traje oko 50 sati (otkad sam ga kupio, napunio sam ga 2 puta, a svaki dan ga nosim na faks)...dobre slusalice ima, odlican zvuk, a ima i sitnica koje uveseljavaju covjeka uglavnom, ja bih ti njega preporucio (mislim e-400 seriju) ako imas $$$
nicko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na