Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.10.2008., 17:45   #1
zag0
Premium
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 128
Lap se sam od sebe pali

HP 6715b

Navecer ga iskljucim i kroz 30-60min se sam od sebe ukljuci. Wake-on-lan i slicne opcije u BIOS-u su ugasene. Garancija nazalost istekla :/.

Jel ima kakvog lijeka il ga nosim u servis?
zag0 je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2008., 11:25   #2
igor106
čuđenje je početak znanja
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: on-line
Postovi: 52
probaj flash-at BIOS. Možda je u tome kvaka. Jel lap u vlažnu i hladnu sobu? Moguče je da nastane kondenzacija pa da se tako uključiva... Možeš detalje malo dat... kad je to počelo, šta si zadnje radio prije nego što se javio taj problem, jel ti pao laptop, ili si ga otvarao...?
igor106 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.10.2008., 11:49   #3
zag0
Premium
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 128
Pali se svugdje - neovisno o prostoriji. Al zanimljivo je da se pali samo dok je na punjacu. Ako pucanjac istekam a bateriju ostavim unutra nista se ne desi. Problem mi se pojavio prije negdje mjesec dana, a stvarno neznam da sam nesto posebno radio. Pao mi nije, a otvorio sam ga jednom da ga malo ispusem jer je bio pun prasine - sumnjam da sam mu nesto napravio.
zag0 je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2008., 11:57   #4
igor106
čuđenje je početak znanja
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: on-line
Postovi: 52
jel si pazio da sve te male kablove utakneš dobro u utorima? Ti pljosnati kablovi znadu zezati ako ih natakneš malo u krivo. Drugo što bih preporučio je da skineš matičnu i da provjeriš lemove na utoru za napajanje i provjeri da li tu oko utora za napajanje ima kakvih napuklina, loših lemova ili tak nešto. Kad izvadiš ploču, slikaj ju pa mi ih pošalji na mail. Ako nemaš neku dobru digitalku onda ju slikaj na 4 puta, znaš, iz bliže da mogu lakše pregledat ploču.
pozdrav
igor106 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na