Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.12.2021., 09:41   #1081
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,424
I od mene glas za X1, vrijedi svake lipe
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2021., 10:52   #1082
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Die Young free na Indiegali

Na steamu je trenutno 16€
Old.machine je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.12.2021., 05:10   #1083
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,441
it takes two pobrao GOTY

cijeli show

__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2021., 19:05   #1084
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Par zanimljivih trailera od igara koje nemaju svoju temu






Zadnje izmijenjeno od: Old.machine. 10.12.2021. u 19:19.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2022., 19:30   #1085
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,630
Postoji li nešto novijeg datuma da je slično Tomb Raideru za PC?

Cura je odigrala sve što je u tom serijalu izašlo. Taman završava Shadow of the Tomb Raider koji je super sjeo na Epicu, pa gledam što pripremiti za dalje.

Voli Assasins Creed i Hitmana, tako da je nabava zadnjih nastavaka već u planu.

Dakle, traže se TPS-ovi (može i par godina stari) s nekakvim zagonetkama ili 3rd person avanture koji su gamepad friendly.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 13.01.2022., 23:04   #1086
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,072
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Postoji li nešto novijeg datuma da je slično Tomb Raideru za PC?

Cura je odigrala sve što je u tom serijalu izašlo. Taman završava Shadow of the Tomb Raider koji je super sjeo na Epicu, pa gledam što pripremiti za dalje.

Voli Assasins Creed i Hitmana, tako da je nabava zadnjih nastavaka već u planu.

Dakle, traže se TPS-ovi (može i par godina stari) s nekakvim zagonetkama ili 3rd person avanture koji su gamepad friendly.

Možda Prince of Persia serijal i prvi Splinter Cell-i.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2022., 01:06   #1087
stitrek
Premium
 
stitrek's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: SpaceLandia
Postovi: 335
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova
Možda Prince of Persia serijal i prvi Splinter Cell-i.

Watch Dogs 2 i Legion su interesantne TPS igre sa istrazivanjem i hakiranjem.
stitrek je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2022., 13:16   #1088
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
Molim preporuke za igre za "hot seat" lokalno igranje na jednom uređaju po mogućnosti za što više igrača, igre tipa Stick fight, Bomberman, Overcooked i sl...


Preferiram da su na PC-u i godina proizvodnje nije bitna
Može i PS4
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
telefunken je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2022., 11:10   #1089
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Klinac igra Rubber Bandits, zabavna igrica za do 4 igrača u splitscreenu.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2022., 12:22   #1090
Dalthor
Registered User
Moj komp
 
Dalthor's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 113
Citiraj:
Autor telefunken Pregled postova
Molim preporuke za igre za "hot seat" lokalno igranje na jednom uređaju po mogućnosti za što više igrača, igre tipa Stick fight, Bomberman, Overcooked i sl...


Preferiram da su na PC-u i godina proizvodnje nije bitna
Može i PS4
u stilu overcooked ih ima more, Moving out, Tools up itd.
Marooners (4 igrača u stilu crash bash sa PS1)
Lethal League/Lethal League Blaze (4 igrača, baseball fight)
Mount your friends (4)
Heave Ho (4)
Human basketball league (4)
Battle Block teathar (4)

ako si za coop imaš i:
Biped (2 igrača) puzzle
Portal 2 (2 igrača)
Castle Crashers (4)
Full metal Furries (4)
Pit People (4)

to je ovako iz glave, ima ih sigurno još koje se nisam sjetio
Dalthor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.03.2022., 13:15   #1091
atjeroid
dežurno smetalo
Moj komp
 
atjeroid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 286
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Postoji li nešto novijeg datuma da je slično Tomb Raideru za PC?

Cura je odigrala sve što je u tom serijalu izašlo. Taman završava Shadow of the Tomb Raider koji je super sjeo na Epicu, pa gledam što pripremiti za dalje.

Voli Assasins Creed i Hitmana, tako da je nabava zadnjih nastavaka već u planu.

Dakle, traže se TPS-ovi (može i par godina stari) s nekakvim zagonetkama ili 3rd person avanture koji su gamepad friendly.
Prince of Persia: The Sands of Time, Warrior Within, The Two Thrones i na kraju The Forgotten Sands.

Assassins's Credd je započeo život kao spin-off PoP serije, tak da ne možeš promašiti.
atjeroid je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2022., 09:34   #1092
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
Klinac igra Rubber Bandits, zabavna igrica za do 4 igrača u splitscreenu.

Citiraj:
Autor Dalthor Pregled postova
u stilu overcooked ih ima more, Moving out, Tools up itd.
Marooners (4 igrača u stilu crash bash sa PS1)
Lethal League/Lethal League Blaze (4 igrača, baseball fight)
Mount your friends (4)
Heave Ho (4)
Human basketball league (4)
Battle Block teathar (4)

ako si za coop imaš i:
Biped (2 igrača) puzzle
Portal 2 (2 igrača)
Castle Crashers (4)
Full metal Furries (4)
Pit People (4)

to je ovako iz glave, ima ih sigurno još koje se nisam sjetio
odlične preporuke! Puno hvala! Ako imate još, samo dajte
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
telefunken je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2022., 12:44   #1093
bor1s
Premium Ultra
 
bor1s's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Vratlo
Postovi: 289
Citiraj:
Autor telefunken Pregled postova
odlične preporuke! Puno hvala! Ako imate još, samo dajte
Rampage Knights
Spelunky
Trine serijal
Guacamelee 1 i 2
Cuphead
Shovel Knight
Brothers - A Tale of Two Sons
Huntdown nedavno odigrao zakon u co-op

Moji favoriti za co-op
bor1s je online   Reply With Quote
Staro 07.04.2022., 22:07   #1094
Zé.
Cidade de Deus
Moj komp
 
Zé.'s Avatar
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: Agram
Postovi: 246
Ljudi zanima me ime jedne prastare igrice. Imao sam je na starom kompu na kojem je bio Win95 prije nekih 20tak god.

Bile su neke crvene kugle koje si morao pospajati, ili si morao naci izlaz s tom jednom kuglom, tj bombom, eksplodirale su i onda su se rusile neke zelene i sive kocke ako se dobro sjećam i onda se sve zakomplicira.

EDIT: Supaplex
__________________
"The world is full of kings and queens, who blind your eyes and steal your dreams?"

Zadnje izmijenjeno od: Zé.. 08.04.2022. u 18:58. Razlog: Sjetio se.
Zé. je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2022., 11:59   #1095
tonini
Premium
Moj komp
 
tonini's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: šibenik
Postovi: 324
optički internet i emulatori

Jedno pitanje,
priko emulatora igraju se razne igre za IOS i Android na PC-u.
Uveo sam optički internet sve se popravilo osim igranja igara priko emulatora. Jel tko zna što o tome i što bi trebalo napraviti.
Emulator je Bluestacks x (5)
MBO je Z170 chipset, intel core i7 6 gen 16 GB RAM-a

Zadnje izmijenjeno od: tonini. 12.04.2022. u 00:09.
tonini je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2022., 21:44   #1096
stitrek
Premium
 
stitrek's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: SpaceLandia
Postovi: 335
Citiraj:
Autor tonini Pregled postova
Jedno pitanje,
priko emulatora igraju se razne igre za IOS i Android na PC-u.
Uveo sam optički internet sve se popravilo osim igranja igara priko emulatora. Jel tko zna što o tome i što bi trebalo napraviti.
Emulator je Bluestacks x (5)
MBO je Z170 chipset, intel core i7 6 gen 16 GB RAM-a
Ako igras na i7 6 Gen integriranoj grafici, to ti moze stvarati probleme kod igranja zahtjevnijih Android igara na Bluestacks.
Ako imas neku ok graficku karticu sa barem 2GB, onda napravi update grafickih drivera i deinstaliraj Bluestacks i napravi novu instalaciju.
Sa R9 255 2GB, 8GB ram sam prije par godina testirao Bluestacks i igre tipa GTA San Andreas su radile dobro, najnovije tipa Call Of Duty Mobile, PUBG i Apex Legends (Early Access) zahtjevaju solidan PC za emuliranje.
stitrek je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2022., 14:08   #1097
slavo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2020
Lokacija: Šišljavić
Postovi: 26
Description:

X12 5.1 inch handheld video game console 8GB PSP FC GBA NES built-in 10000 game console game console

specification:

Color: blue, white, black

Screen size: 5.1 inches

Built-in game console: 10000

Battery capacity: 2500 mAh

Download method: connect to the computer USB port to download

Supported game types: for FC, GB, GBA, GBC, MD, NES, SFC, PS, support arcade

Video format: BMVB, FLV, AVI, MP4, 3GP (supports 1080 * 720P video playback)

The first music format: MP3, WMA, WAV, etc.

Whether to support progress saving: Yes

Maximum memory expansion: maximum. Support 32G TF card

Whether to support cameras and pixels: 30W pixels

Whether to support AV output: Yes

Whether to support button settings: default buttons, support for custom buttons



Product size: 192 * 82 * 18mm / 7.56 * 3.23 * 0.71in

Molim ako netko zna valja li ovo za klince 6 god.., piše da igre može skinuti sa Baidu-a ali kao ima i predinstalirano 10000 igara









Specifications:

support for photography, video, a few W games for you to play, TV output supports TV output, can play games on TV, watch movies

The new function supports PC Camera, the connected computer can be used as a computer camera, the video playback does not need to be converted, and the full format playback such as RM/RM/VB/AV/I/FL/V is supporte
slavo je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2022., 20:30   #1098
slavo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2020
Lokacija: Šišljavić
Postovi: 26
Netko tko ima iskustva sa tim stvarima, molim lijepo ako je voljan javiti se!
slavo je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2022., 00:37   #1099
tonini
Premium
Moj komp
 
tonini's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: šibenik
Postovi: 324
Citiraj:
Autor stitrek Pregled postova
Ako igras na i7 6 Gen integriranoj grafici, to ti moze stvarati probleme kod igranja zahtjevnijih Android igara na Bluestacks.
Ako imas neku ok graficku karticu sa barem 2GB, onda napravi update grafickih drivera i deinstaliraj Bluestacks i napravi novu instalaciju.
Sa R9 255 2GB, 8GB ram sam prije par godina testirao Bluestacks i igre tipa GTA San Andreas su radile dobro, najnovije tipa Call Of Duty Mobile, PUBG i Apex Legends (Early Access) zahtjevaju solidan PC za emuliranje.
Da u pravu si igram sa intel grafikom čini mi se HD 650. Imam neku AMD grafičku 2GB probat ću.
Al osnovno pitanje je koliko optički internet, brzina je priko 200 GBps može utjecati na samu kvalitetu igre. Možda je konfiguracija slaba.
tonini je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2022., 07:00   #1100
stitrek
Premium
 
stitrek's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: SpaceLandia
Postovi: 335
Citiraj:
Autor tonini Pregled postova
Da u pravu si igram sa intel grafikom čini mi se HD 650. Imam neku AMD grafičku 2GB probat ću.
Al osnovno pitanje je koliko optički internet, brzina je priko 200 GBps može utjecati na samu kvalitetu igre. Možda je konfiguracija slaba.
Sa grafickom karticom ce bit puno bolje, konfiguracija PC-a ti je dobra.
Imas odlican internet, to ti ne utjece na rad igre u emulatoru, zato sto je igra skinuta na PC-u.
Kad ugradis graficku karticu, obavezno napravi update drivera preko oficijalne Amd stranice.
stitrek je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2022., 08:19   #1101
tonini
Premium
Moj komp
 
tonini's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: šibenik
Postovi: 324
Citiraj:
Autor stitrek Pregled postova
Sa grafickom karticom ce bit puno bolje, konfiguracija PC-a ti je dobra.
Imas odlican internet, to ti ne utjece na rad igre u emulatoru, zato sto je igra skinuta na PC-u.
Kad ugradis graficku karticu, obavezno napravi update drivera preko oficijalne Amd stranice.
Napravit ću to samo mi je kartica na drugom slabijem računalu. Ali recimo povremeno znači tijekom igre naprosto imaš situaciju da ide sve i radi odlično nevjerovatno brzo ali i suprotno tome dosta sporije, znači kao da je konekcija u nekom trenutku slaba a u drugom trenutku ili nakon određenog vrimena vrati se na staro, odnosno kao da moju igru slabije registria. Čak se koji put pojavi znak da nema wi fi a žičano sam spojen.
tonini je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2022., 08:51   #1102
stitrek
Premium
 
stitrek's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: SpaceLandia
Postovi: 335
Citiraj:
Autor tonini Pregled postova
Napravit ću to samo mi je kartica na drugom slabijem računalu. Ali recimo povremeno znači tijekom igre naprosto imaš situaciju da ide sve i radi odlično nevjerovatno brzo ali i suprotno tome dosta sporije, znači kao da je konekcija u nekom trenutku slaba a u drugom trenutku ili nakon određenog vrimena vrati se na staro, odnosno kao da moju igru slabije registria. Čak se koji put pojavi znak da nema wi fi a žičano sam spojen.
Ako je single player igra skinuta na PC i ako tvoj internet radi uredno van igara, onda internet nije problem. Ako igras online igru preko Bluestacks onda moze biti problema sa emulatorom.

Svakako ugradi graficku, napravi update drivera i testiraj. Ako neke online igre i dalje zezaju onda je to do Bluestacksa ili do same igre, jer tvoj PC po specifikacijama i spomenuta Amd 2GB graficka su dovoljni.

Windows 11 imaju opciju instalacije Google Play, ako iskljucivo igras Android igre na PC i ako ti Bluestacks ne bude radio dobro, Windows 11 je jedno od rijesenja.

Zadnje izmijenjeno od: stitrek. 15.04.2022. u 09:33.
stitrek je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2022., 14:22   #1103
tonini
Premium
Moj komp
 
tonini's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: šibenik
Postovi: 324
Citiraj:
Autor stitrek Pregled postova
Ako je single player igra skinuta na PC i ako tvoj internet radi uredno van igara, onda internet nije problem. Ako igras online igru preko Bluestacks onda moze biti problema sa emulatorom.

Svakako ugradi graficku, napravi update drivera i testiraj. Ako neke online igre i dalje zezaju onda je to do Bluestacksa ili do same igre, jer tvoj PC po specifikacijama i spomenuta Amd 2GB graficka su dovoljni.

Windows 11 imaju opciju instalacije Google Play, ako iskljucivo igras Android igre na PC i ako ti Bluestacks ne bude radio dobro, Windows 11 je jedno od rijesenja.
Razumija sam sve. Ne znam isplati li se skidati je s drugog računala. Evo koja je, ipa displeay port, nema hdmi

AMD Radeon R5 OEM, 2GB DDR3, PCI-E, DVI, DP
tonini je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2022., 19:58   #1104
stitrek
Premium
 
stitrek's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: SpaceLandia
Postovi: 335
Citiraj:
Autor tonini Pregled postova
Razumija sam sve. Ne znam isplati li se skidati je s drugog računala. Evo koja je, ipa displeay port, nema hdmi

AMD Radeon R5 OEM, 2GB DDR3, PCI-E, DVI, DP
Graficki ddr3 ram je spor, zato je ostavi u slabijem racunalu, i s vremenom kupi neku graficku karticu, od novih Rx 6500Xt 4GB ddr6 (200$) ili polovnu Rx470-570-480-580 (postoje 4GB i 8GB) sve su ddr5.
Sve navedene kartice su solidne za gaming do 1080p rezolucije, ako imas 1440p onda za Rx6500 Xt postoji RSR driver opcija koja radi scale rezolucije na 1440p.
stitrek je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2022., 08:58   #1105
tonini
Premium
Moj komp
 
tonini's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: šibenik
Postovi: 324
Citiraj:
Autor stitrek Pregled postova
Graficki ddr3 ram je spor, zato je ostavi u slabijem racunalu, i s vremenom kupi neku graficku karticu, od novih Rx 6500Xt 4GB ddr6 (200$) ili polovnu Rx470-570-480-580 (postoje 4GB i 8GB) sve su ddr5.
Sve navedene kartice su solidne za gaming do 1080p rezolucije, ako imas 1440p onda za Rx6500 Xt postoji RSR driver opcija koja radi scale rezolucije na 1440p.
Hvala na odgovorima, ali ipak je jeftinije instalirati win 11, za nekih 15-tak dolara ako će dati bolje rezultate. Ma ovu igru igram već punih 7 godina ustvari jedino nju još igram, od kad je izašla. Prije sam je igrao na tabletu prvo lenovo 8", alkatel10" a kasnije na Huawei 10" i sve je bilo ok do prije godinu - dvi dana dok je nisu kako se ono kaže "remastered" od tad počinju problemi. oduzeli su status odnosno nivo i vratili me nazad za dva nivoa itd al to nije bitno. Ustvari stalno je tribalo imati jači tablet što se tiče procesora i rama. Kako su svi tableti imali i mogućnost sim-a tako bi kad bi zaštekao wi fi pribacija na mobilne podatke i išlo bi super. Što se tiče same igre došao sam do jednog nivoa kojim se možeš održavati u igri sasvim dobro. E tu je nakon nekog vrimena opet tribalo jači tablet, ali se pojavila mogućnost igre priko emulatora. Tad sam imao ovo drugo računalo isto ok mbo sa chipset z77 i cpu intel i7 3770 rama 16GB SSD 250GB i ovom grafičkom od 2GB. Sve je to lipo radilo bilo je zadovoljstvo igrati i onda opet problemi. Zatim sam složio ovo drugo računalo a sve prema mogućnostima novčanim i onda sve ok u početku a kasnije šteka.
Eto sad imam i optički internet, mislio sam i to će pomoći, međutim ne, događa se isto.
Ustvari to je online igra 6 igrača i vi kasnije vidite tijekom igre kad gubite da vas je porazio netko čiji nivo alata kojima igra je npr. je 2 ili 3 (MK1) a ja sam na npr. zadnjem trećem nivou (MK3).

Možda sam malo i naporan ali ne znam što je problem. Hvala još jednom na svim odgovorima.
tonini je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2022., 17:53   #1106
stitrek
Premium
 
stitrek's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: SpaceLandia
Postovi: 335
Citiraj:
Autor tonini Pregled postova
Hvala na odgovorima, ali ipak je jeftinije instalirati win 11, za nekih 15-tak dolara ako će dati bolje rezultate. Ma ovu igru igram već punih 7 godina ustvari jedino nju još igram, od kad je izašla. Prije sam je igrao na tabletu prvo lenovo 8", alkatel10" a kasnije na Huawei 10" i sve je bilo ok do prije godinu - dvi dana dok je nisu kako se ono kaže "remastered" od tad počinju problemi. oduzeli su status odnosno nivo i vratili me nazad za dva nivoa itd al to nije bitno. Ustvari stalno je tribalo imati jači tablet što se tiče procesora i rama. Kako su svi tableti imali i mogućnost sim-a tako bi kad bi zaštekao wi fi pribacija na mobilne podatke i išlo bi super. Što se tiče same igre došao sam do jednog nivoa kojim se možeš održavati u igri sasvim dobro. E tu je nakon nekog vrimena opet tribalo jači tablet, ali se pojavila mogućnost igre priko emulatora. Tad sam imao ovo drugo računalo isto ok mbo sa chipset z77 i cpu intel i7 3770 rama 16GB SSD 250GB i ovom grafičkom od 2GB. Sve je to lipo radilo bilo je zadovoljstvo igrati i onda opet problemi. Zatim sam složio ovo drugo računalo a sve prema mogućnostima novčanim i onda sve ok u početku a kasnije šteka.
Eto sad imam i optički internet, mislio sam i to će pomoći, međutim ne, događa se isto.
Ustvari to je online igra 6 igrača i vi kasnije vidite tijekom igre kad gubite da vas je porazio netko čiji nivo alata kojima igra je npr. je 2 ili 3 (MK1) a ja sam na npr. zadnjem trećem nivou (MK3).

Možda sam malo i naporan ali ne znam što je problem. Hvala još jednom na svim odgovorima.
Forum i postoji da se siri znanje i da se rijesavaju kompjuterski problemi.
Konkretno, ako se ne radi o graficki zahtjevnoj igri, mislim da je problem u emulatoru, za zahtjevne igre treba dobra graficka kartica.
Sto se tice instalacije google play na Win11, proces je trenutno kompliciran i mozda je bolje cekati dok se ne pojavi jednostavnija opcija, a na you tube bude videa sa upsutvima.
Za test ugradi Amd R5 graficku koju imas i ako igra malo bolje radi znaci da je problem u grafickoj kartici, jer Intel integrirana nije dovoljna za neke igre u emulatoru.
Obavezno prije testiranja napraviti update grafickih drivera i update Bluestack emulatora.
stitrek je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2022., 18:08   #1107
tonini
Premium
Moj komp
 
tonini's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: šibenik
Postovi: 324
Ok, neću zasad instalirati win 11. Evo i ime igre, ne znam da li tko uopće igra to.
War Robots od Pixonica. Malo san pregledava forume al nisam vidija da se igra nešto često iako ima 100 mil. downloada.
tonini je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2022., 18:56   #1108
stitrek
Premium
 
stitrek's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: SpaceLandia
Postovi: 335
Citiraj:
Autor tonini Pregled postova
Ok, neću zasad instalirati win 11. Evo i ime igre, ne znam da li tko uopće igra to.
War Robots od Pixonica. Malo san pregledava forume al nisam vidija da se igra nešto često iako ima 100 mil. downloada.
Ova igra je dosta zahtjevna, tako da ti je problem u integriranoj Intel grafici. Isprovaj sa Amd R5 koju imas dali je bolje, ako nije puno bolje onda te ceka kupnja kartice.
Budget opcije su Rx 6500Xt, ili polovna Rx 470-480-570-580 ili Gtx 1060.
stitrek je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2022., 20:26   #1109
tonini
Premium
Moj komp
 
tonini's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: šibenik
Postovi: 324
A probat ću u ponediljak utorak, vidit ću. Al moj buđet je tanak jer misečno potrošim na ovu igru ne puno nešto sitno tako da mi je đeparac nedostatan za sve to, a kad si umirovljenik onda je to ka kuća.
tonini je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2022., 21:19   #1110
stitrek
Premium
 
stitrek's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: SpaceLandia
Postovi: 335
Citiraj:
Autor tonini Pregled postova
A probat ću u ponediljak utorak, vidit ću. Al moj buđet je tanak jer misečno potrošim na ovu igru ne puno nešto sitno tako da mi je đeparac nedostatan za sve to, a kad si umirovljenik onda je to ka kuća.
Uglavnom, ako je moguce treba igrati tu igru bez dodatnih placanja i skupljati za malo jacu graficku karticu.
Ili s vremenom naci neku igru, koja se ne placa a da ima slicne mehanike igranja.
Za Pc postoji dosta besplatnih igara koje su slicne toj igri, world of tanks, world of warships...
Napisi kakav tip igara volis igrat pa cemo naci nesto👍
stitrek je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na