Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.12.2022., 12:04   #37501
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
E, ne znam, ali sam 99% siguran da rade.
Hvala ti najljepša za preporuku za ovu mesnicu. Nisam uspio dogovoriti platu (tj. nisam ni pitao jer dok sam bio tamo im je bila užasna gužva) ali sam uzeo nekoliko različitih narezaka i doma sve narezao i to što sam uzeo je stvarno odlično!
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2022., 21:17   #37502
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,862
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
A eto kod nas se ta mesoreznica jako puno koristi. Najvise za prsut i pecenicu, ali sam otkrio i da jako dobro reze kupus za salatu. Imamo ovu i za sada smo dosta zadovoljni. Cijela je metalna (osim ovog kliznog mehanizma i kotacica za podesavanje) i nema preklapanje.
Nego, posto sam vec jednu mikrovalnu unistio kuhanjem rize u njoj, danas sam uz novu mikrovalnu kupio i kuhalo za rizu. Ubacis unutra rizu, naspes vodu i kuhalo napravi sve ostalo pa se prebaci na "keep warm" mod. Odlicna stvar, posebno ako netko (kao ja) jede cesto rizu radi lakseg reguliranja UH u prehrani
Kobaje, kulenje i seke ...
Kod nas u slavoniji su mesoreznice "must have" ... Necu valjda rukom 45° šecovati.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2022., 14:41   #37503
Trbonja
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 311
Žderonje bez mesine su ko riba bez vode.

Trbonja je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2022., 11:00   #37504
Incre_Dible
Premium
Moj komp
 
Incre_Dible's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 149
Može preporuka tanjura za kotlovinu sa ložištem. Trenutno imam tanjur koji je star preko 30g ali je ložište propalo od starosti pa su borbe prilikom loženja vatre. Gledam i opciju sa plinom da ga mogu staviti bilo gdje a nema zezanja sa drvima/pepelom. Prednost mi je Zagreb i okolica ali za kvalitetu mogu potegnuti i dalje
Incre_Dible je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2022., 11:47   #37505
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
Ja imam već nekih 4 godine kotlovinu iz Bauhausa - Limarija Sebastijan, imaš više različitih veličina. Prvih nekoliko loženja je bilo na vatri a dalje "plinska tambura" i zadovoljan sam. S tamburom za razliku od loženja vatre ti se rub tanjura baš i ne grije tak da nemaš brige s zagorijevanjem umaka i sušenjem mesa i meni osobno je plin bolja opcija. U ložište sam stavio jednu pečenu ciglu, na tome je tambura i optimalno mi grije tanjur.

Zadnje izmijenjeno od: mamikulcic. 26.12.2022. u 12:27.
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2022., 11:53   #37506
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor mamikulcic Pregled postova
Hvala ti najljepša za preporuku za ovu mesnicu. Nisam uspio dogovoriti platu (tj. nisam ni pitao jer dok sam bio tamo im je bila užasna gužva) ali sam uzeo nekoliko različitih narezaka i doma sve narezao i to što sam uzeo je stvarno odlično!
Je, i ja bio neki dan, uzeo nešto suhog, sve fino.

Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2022., 16:46   #37507
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,862
Citiraj:
Autor mamikulcic Pregled postova
Ja imam već nekih 4 godine kotlovinu iz Bauhausa - Limarija Sebastijan, imaš više različitih veličina. Prvih nekoliko loženja je bilo na vatri a dalje "plinska tambura" i zadovoljan sam. S tamburom za razliku od loženja vatre ti se rub tanjura baš i ne grije tak da nemaš brige s zagorijevanjem umaka i sušenjem mesa i meni osobno je plin bolja opcija. U ložište sam stavio jednu pečenu ciglu, na tome je tambura i optimalno mi grije tanjur.
Da da. Preporuka za sebastian kotlovine. Dobre su.

Ja ju imam jaaaako dugo. Jedno 15-ak godina i ta se napekla poprilicno.
Pec se raspala totalno i moze se reci da slaba tocka posto je od obicnog lima; al tanjur je inox
i dan danas je ko novi. 70cm ako se ne varam.

Isto ispocetka ložio na drva, dok se nisu pojavile tambure. S time da sam tamburu kompletirao s visokotlafnim regulatorom s regulacijom protoka pa imam dosta jaci plamen.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2023., 01:27   #37508
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 250
Preporuka u Rustici (bio na branimirovoj, al ima i u Dubravi) - plata Kuhara za 2 osobe, best buy, 26.50e (200kn)

Dobije se količina mesa dostatna za troje, mišljenja sam koliko sam isprobao, da u konkurentskim lancima ala Magazinska k. ili Batak, plate sličnog cjenovnog ranga su siromašnije, s manjim normativom mase mesa u artiklima, a istodobno ne i ukusnije.
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2023., 13:28   #37509
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Prije dva tjedna sam bio u Magazinskoj, pa da razbijemo ovu iluziju gore

Pet muških koji mogu pojesti, a najveća plata (Leskovački voz) je u opisu za 4 osobe.
Malo gunđanja u bradu uz dogovor da ćemo lako pojačati porcijom čega već bude falilo.

Plata košta 70 eura. Osim mesine, u platu je uključen sav potreban prilog (lepinje, kajmak, luk, zapečeni grah, šopska, zelje i miješana salata, pečeni krumpir, pomfrit i šampinjoni)

Na kraju je još i ostalo toga, tako da smo ostali jako ugodno iznenađeni.
Jedini nisam probao kobase, jer još nikad nisam naletio na dobru kobasu u sklopu plate, ali je ostatak ekipe rekao da su možda i najbolje koje su dosad probali. Naravno, u tom trenutku više nije bilo ni komadića kobase da probam
Ostatak mesa je bio odličan, dvojica su gunđala da su ćevapi tek prosječni. Na ništa drugo se nitko nije žalio, dapače.

Jedini minus je što su imali samo dvoje konobara za dupkom puni restoran, pa se čekalo i čekalo i čekalooooo da uopće uhvatiš nekog za naručiti nešto.



Prvotni plan je bio Urban Grill na Španskom, ali ne primaju rezervacije, nit primaju kartice. Ono, razumijem ako si pečenjara na trešnjevačkom placu, ali restoran u Novoj Galeriji...
Zvao Brenner, bili bukirani skoro cijeli zadnji tjedan u 12. mj za domjenke.
Odem na stranicu Paulaner Grilla, nađem kontakt - broj koji ste birali se ne koristi...
Kod Dede - bili na godišnjem

Na kraju je Magazinska ispala i bolje od očekivanog, s obzirom da je bio tek 5. izbor.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 07.01.2023. u 13:40.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2023., 13:40   #37510
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 250
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Plata košta 70 eura.
Usporedi s gore koliko sam ja napisao cijenu a za koga.

I da, bato, 70 eura za 4 (5) osoba je 530 kuna, to i nije mala cifra! (al po infacijskim standardima uskoro će i bit)
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2023., 14:17   #37511
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,414
Si procitao do kraja?

Citiraj:
.....(lepinje, kajmak, luk, zapečeni grah, šopska, zelje i miješana salata, pečeni krumpir, pomfrit i šampinjoni)
Plata Kuhara za 2 osobe
(mala gurmanska pljeskavica, mala leskovačka pljeskavica, rolana vješalica, 3 mesna uštipka, 3 ćevapa, suđuk, pomfrit i pekarski krumpir)
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online   Reply With Quote
Staro 07.01.2023., 14:52   #37512
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 250
Uspoređuju se dvije neiste stvari, plata za 4 osobe i za dvoje. Zato i jesam napisao odma u startu "plate sličnog cjenovnog ranga..." - a taj cjenovni rang nije od 200 do 530 kuna, nego primarno oko 200 kuna.

Jasna stvar je da kad ide za što više osoba da će više toga bit uključeno i samim time jeftinije, po samom fenomenu "volume economy", no kao što sam rekao prije, čak ni to nije suludo jeftino kad se malo podijeli 70 eura.
Jer ja ti mogu navest mjesto gdje će se od plata vas 5 najest ko ovdje, iste hrane i da ostane, a za min. 20 eura manju lovu - no ne pričamo o tome, jer to mjesto nije striktno Zagreb (neg V.Gor.), išao sam baš navodit u usporedbi zagrebačku ponudu grill lanaca.

Ovo što si boldao, u Budweiseru prije 10g. je plata za dvoje s zapečenim grahom i većinom tih dodatnih đinđulija bila oko 150kn. No, inflacija nas gazi brutalno.
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2023., 16:50   #37513
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
U čemu je problem, pomnoži svoju s 2 i dodaj sve ove priloge na nju, pa javi razliku u cijeni.

Evo i cijele specifikacije s njihovog menija
8 ćevapa, 4 gurmanska uštipka, 4 gurmanska ražnjića, 2 punjene vješalice, 2 domaće dimljene kobasice, 1 pljeskavica
* PRILOZI: mladi pečeni krumpir, pommes frites, šampinjoni na žaru, zapečeni grah, šopska salata, poriluk, zelje, 4 lepinje.

Veli poriluk, ali je paradajz/paprika/luk mix.

Imaš i cjenik javno dostupan, pa uspoređuj do mile volje, ima i plata za dvoje, naravno
https://magazinska-klet.hr/jelovnik-cyrano/
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2023., 18:02   #37514
markecSMB
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Cro
Postovi: 945
Ja sam mesožder, i da mi nije žene i sina, jeo bi samo meso, svaki dan, eventualno začine. Prije 2mj nešto sam si kupio sous vide i od onda sam valjda 30 kg mesa riješio, skoro svaki drugi dan.

Kupio sam inox tavu u metrou, 28CM, najbolja koja je bila je bila 300kn. Odlična preporuka

Sous vide recepti

Rib eye 4cm 2.5h 55°C (onak kako je Bog smislio da se jede, rare-midium rare)
NA plinu tava, ulje suncokretovo, dok se ne počne dimit, 1:30 s jedne, "min s druge strane (slab mi je plin), pri okretanju dodat maslac i blanširat s češnjakom i ružmarinom

Krmić s kosti il bez 3.5h 55°C medium rare, ak je debljina ista 1min s jedne, 1:30 s druge strane

Pileća prsa 57° 2:30 min, priprema ovisi o veličini, otprilike ko svinjetina

Koljenica svinjska 55°C 24 h, pa onda u rol i zaljevat mašću da se dobije korica

Kravlji vrat, 55°C 24 ista priprema ko rib eye

Kravlji but 55°C 24 ista priprema ko rib eye, brutalno ispalo za jeftini komad mesa.

Kad skupim slike postatću.

Sad baš eksperimentiram s gulašom od svinjetine, 1.5kg u komadu krmića 26h na 55. Narezat na kockice i napravit pikantni gulaš s krumpirom. Nadam se da će ispast mekano.

Za mesoždere must have. Ne znam kako sam mogao živjet bez toga
markecSMB je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2023., 18:17   #37515
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Pet muških koji mogu pojesti, a najveća plata (Leskovački voz) je u opisu za 4 osobe.
...
Na kraju je još i ostalo toga, tako da smo ostali jako ugodno iznenađeni.
ako vas pet muških nije moglo pojesti ovo s fotke, onda:

a) nije vas bilo pet (možda ste previše popili pa si se zabunio)
b) niste muški koji mogu pojesti
c) niste muški.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2023., 18:27   #37516
markecSMB
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Cro
Postovi: 945
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
ako vas pet muških nije moglo pojesti ovo s fotke, onda:

a) nije vas bilo pet (možda ste previše popili pa si se zabunio)
b) niste muški koji mogu pojesti
c) niste muški.
markecSMB je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2023., 21:07   #37517
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 250
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
U čemu je problem, pomnoži svoju s 2 i dodaj sve ove priloge na nju, pa javi razliku u cijeni[/url]
Bato, pazi igru,
ja napišem što je trenutno best buy za 200 kuna,
a ti onda govoriš da je bolje uzeti platu za 530 kn. Pa tko je tu lud ?
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2023., 13:06   #37518
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
ako vas pet muških nije moglo pojesti ovo s fotke, onda:

a) nije vas bilo pet (možda ste previše popili pa si se zabunio)
b) niste muški koji mogu pojesti
c) niste muški.
Citiraj:
Autor markecSMB Pregled postova
Dobro dečki, ljudi smo, nismo svinje

U ekipi je jedan koji za oklade sam rješava velike plate, ali izgleda da ga je počeo brinuti kolesterol
...a i hrane nas doma s nekoliko obroka dnevno pa ne moramo tjedni unos kalorija riješiti odjednom
Citiraj:
Autor Miki9 Pregled postova
Bato, pazi igru,
ja napišem što je trenutno best buy za 200 kuna,
a ti onda govoriš da je bolje uzeti platu za 530 kn. Pa tko je tu lud ?
Nisam znao da se natječemo nit sam rekao da je bolje uzeti platu za 4 nego platu za dvije osobe. Stavljaš mi riječi u usta, a u ustima ipak više volim dobar roštilj

Iz iskustva, znam najmanje tri mjesta samo u zapadnom dijelu ZG gdje dobiješ više za novce (ako je to mjerilo).


Pa ajde da definiramo onda stvari...
Sve su cijene za plate za dvije osobe i preuzete s cjenika online, a ako su još bile u kunama, pretvorene su u €, tako da si možeš sam zaključiti što je "best buy".

Rustica
Plata Kuhara za 2 osobe
(mala gurmanska pljeskavica, mala leskovačka pljeskavica, rolana vješalica, 3 mesna uštipka, 3 ćevapa, suđuk, pomfrit i pekarski krumpir)
26,50 €
___________________
Grill Žar
Plata "Miško" za 2 osobe
(4 kom ćevapčića, punjeni ražnjić, punjeni ćevap, gurmanska pljeskavica, domaća pečenica, pekarski krumpirići, povrće žar)
21,22 €
___________________
Bistro MZ (kod Srbina)
Maksimirski niz (plata)
(nema specificirano na meniju što je sve gore, sigurno netko ovdje ima fotku ili zna iz sjećanja)
30 €
___________________
Kod Dede
Dedina plata velika
(950g + prilog 550g + lepinja)
• 2 x ražnjići, 4 x ćevapčići
• 2 x pljeskavica, 2 x naravni
• 2 x carsko, 2 x pečenice
• pommes frites, police, šampinjoni, lepinja
25.50 €
___________________
K Vilimu
Plata Čekula (2 osobe)
2 štapića ražnjića, 1/2 porcije ćevapa, 1/2 porcije pljeskavica, 1/2 porcije lungića 1/porcije piletine, pomfrit, šampinjoni
19.56€
___________________
Brenner
PLATA BRENNER (za dvije osobe)
teleći ćevap, ražnjić, BBQ rebrica, gurmanska pljeskavica,
prženi ringovi luka, prženi krumpir, šampinjoni, salatni buket, BBQ umak
29,08 €
___________________
Chevo's
Chevo’s okusi za 2 osobe
BBQ rebarca, mala pljeskavica sa sirom, mala gurmanska
pljeskavica, ćevapi, pileći ražnjići, šiš ćevap, rolica,
domaći mladi krumpir, sotirano povrće, umaci
32,52 €
___________________
Capuciner Grill
MESNA PLATA ZA 2-OSOBE
Ćevapi, pljeskavica, kobasice, batak I zabatak,
punjena vješalica, krumpir, povrće sa žara
21.22 €
___________________
Magazinska Klet
PLATA LESKOVAČKI VOZ – 2 OSOBE
4 ćevapa, 2 gurmanska uštipka, 2 gurmanska ražnjića, 1 punjena vješalica, 1 kobasica
* PRILOZI: mladi pečeni krumpir, šampinjoni na žaru, zapečeni grah, šopska salata, zelje, 2 lepinje
35 €

Još na popis mogu ići Urban Grill, Grana, Stari kotač i TPK, koji nemaju cjenike online ili nemaju plate na cjenicima, nego su stvar dogovora i kombinacija porcija koje jesu na cjeniku.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2023., 16:27   #37519
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 250
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Nisam znao da se natječemo nit sam rekao da je bolje uzeti platu za 4 nego platu za dvije osobe. Stavljaš mi riječi u usta, a u ustima ipak više volim dobar roštilj
Sam si si ga stavio, jer si na moj post odmah odgovorio s navođenjem te plate za 4 ljudi, a ne ta imaginarna 3 mjesta gdje je bolja ponuda za dvoje ljudi.

Super popis, ok si to složio, no opet, vrludanje činjenicama, jer je raspon cijena do 35 eura (što nije 26 eura),
plate s naravnim, piletinom i carskim ne uzimam uopće u obzir jer to nije ista kvaliteta ni ponuda, to su većinom na platama fileri,
i dakako nepotrebno je uopće i navodit ova zadnja mjesta jer ako ti pojedinačno naručuješ, to onda nije plata nego pojedinačni artikli iz menija koje su ti stavili na platu/oval, i to sve zajedno jasno da nemože bit jeftinije od unaprijed složene plate.

Ja stojim kod toga što sam rekao, da u Zagrebu (ne i oko Zga!), nema trenutno za taj novac bolje ponude mljevenog mesa sa roštilja od te plate u Rustici.
Ako ne vjeruješ, odi provjeri,
pa mi nećeš poslije toga ovdje ćevape u oči bacat s nekakvim naravnim i zapečenim grahom il vozovima za koje ni neznaš što točno voze
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2023., 20:15   #37520
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 534
Kakve su Gladne oči? Mislim na ove u Sesvetama.

Ili mi preporučite kaj ima dobro? Nisam baš bil previše u mogućnosti okolo zbog prirode posla (morao sam paziti radi proklete korone).
spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2023., 23:57   #37521
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Ove na Sigecici su ocajne. Krumpir je bio u raznim bojama i od 10 komada su 2 bila jestiva. Ja ne znam jel nejestivi ostatak bio upravo odmrznut, trul ili kaj ali sam siguran da je to morao vidjeti onaj koji ga je pripremao.
Zeni je bilo ok, al se ja ne bum vracao.
hash je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2023., 08:09   #37522
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Ove u Sesvetama posluju sve u 16 i dobar je grill, korektni.
Moram priznat da i na Sigečici je bilo okej uvijek. Baš sam jučer na lignjama bio.

A kakvu bi preporuku, gril ili? Par postova iznad je ekipa razvlačila plate neke tak da nemreš fulat s njihovim preporukama isto.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2023., 11:00   #37523
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 534
Iskreno nemam pojma. Moram vidjeti sa drustvom.
spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2023., 12:04   #37524
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
Ekipa idem s gospojom u bjelovar, pa ako ima lokalaca da nas upute sto vidjeti i gdje nesto fino a pristupacno pojesti.

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2023., 14:08   #37525
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 331
Nisam lokalac, ali tamo volim pojest u Restoran Bjelovar, A.Šenoe 19, doduše nisam bio skoro 2 godine tamo.
Nema čega nema. Što god sam jeo je izvrsno,povoljno i u centru je, što znači da imate gdje prošetati i kaj pogledati.
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2023., 19:27   #37526
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 534
Bili nas dvoje u Gladnim očima u Sesvetama, mogu reći da sam iznenađen kako je plata bila ukusna. Kaj se nas tiče prošli su test. Vratit ćemo se još koji puta ali idemo i dalje po gradu vidjeti gdje ima kaj ukusno za pojest.

Inače nedavno naletjeli na Braću Palić na Aveniji Dubrava, razočarali ćevapi ali zato rulaju na placu u Dubravi kod njih.
spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2023., 18:32   #37527
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Trebam preporuku kupovnog umaka za tortilje (piletina, grah, kruza, salata i sir). Ideje?
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2023., 18:43   #37528
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Trebam preporuku kupovnog umaka za tortilje (piletina, grah, kruza, salata i sir). Ideje?
Ako uspiješ naći u HR, uzmi jerk sauce i probaj s piletinom.

Navukao se na to na karibima, piletina ne ide više nikamo bez toga
https://gracefoods.co.uk/products/ja...jerk-bbq-sauce

Eto, ima i u zg.
https://asiafoodstore.hr/hr/jamaican-jerk-bbq-umak
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2023., 19:57   #37529
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Hvala ti.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2023., 21:23   #37530
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,185
Otišli smo u 12. mjesecu na pizzu u Franko's. Odlična napoletana. Ne sjećam se više koje dvije pizze su bile. Ali odlične. Gledam sad cijene i čini mi se da je sad malo i poskupilo, ali bile su ispod 100kn sigurno.



Poslije Nove Godine smo bili kod prijatelja u Koprivnici, pa su nas odveli na pizzu u Kavalir pokraj Koprivnice (Botovo). Rekao bi najbolja pizza koju sam do sada jeo. Tjesto odlično, nadjev odličan. Preporuka za posjetiti ako ste na putu tamo negdje. Kak ne pamtim baš najbolje, opet nemam pojma koja točno pizza je bila (Mislim da je bila "Selo moje malo"). Cijena je bila 105kn kaj me iznenadilo s obzirom na lokaciju, ali kad smo probali nije mi bilo žao.


Dan nakon toga smo išli na pizzu u Samoboru u Napoli. Davno prije su imali odlične pizze i hranu, pa su se pokvarili jako. Čuli smo da se vlasnik promjenio, imaju nove kuhare, pizze su im odlične, ajde da im damo šansu...
Naručili smo Capricciosa napoletanu i Long John (tuna) napoletanu. Kaj smo dobili je sve samo ne napoletana. Ja sam očekivao da bude dobra i na kraju se razočarao, draga nije očekivala pa se nije ni razočarala. Plus je cijena, ali je*eš to kad nije pizza... Sambor i dalje nema neku bolju pizzeriu gdje se možeš sjesti u restoran. Bilo bi mi bolje da smo naručili dostavu iz Nostre.
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold

Facelessone je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na