Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.11.2012., 12:48   #1
black35
Semper Fi
Moj komp
 
black35's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Neutraubling, Germany
Postovi: 292
Problemi sa jamstvom, pomoć molim

Dana 4.10.2012.g. u Osijeku sam kupio miš Roccat kone +, kojem je uvoznik i ovlašteni servis Feniks kompjutori, na stražnjoj strani kutije bila je naljepnica na kojoj je uredno pisalo da je jamstvo na proizvod 24 mjeseca. Dana 21.11.2012.g. miš je predan na servis u Zagrebu, Maksimirska 132, da bi dana 22.11.2012.g. bio zamjenjen za novi miš, kojem na stražnjoj strani kutije na naljepnici piše da je jamstvo 12 mjeseci. Odmah sam nazvao servis i u telefonskom razgovoru sa servisom isti su me od*ebali uz izliku da je to politika proizvođača, i da oni jamstvo daju na proizvode kako njima priozvođač naloži. Na njihovoj web stranici još uvijek piše da je jamstvo na taj miš 24 mjeseca, i mišljenja sam da ako sam ga ja kupio dok je jamstvo bilo 24 mjeseca, onda je trebalo i ostati jamstvo 24 mjeseca na zamjenjeni proizvod.

Ako imate kakve savjete bio bih vam zahvalan da mi pomognete.
__________________
Member of PCE 120+kg demolition squad
black35 je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2012., 13:01   #2
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor black35 Pregled postova
Na njihovoj web stranici još uvijek piše da je jamstvo na taj miš 24 mjeseca, i mišljenja sam da ako sam ga ja kupio dok je jamstvo bilo 24 mjeseca, onda je trebalo i ostati jamstvo 24 mjeseca na zamjenjeni proizvod.
Točno tako. Zakon o obveznim odnosima u ruke, stavke 410 nadalje (napamet govorim, vidjet ćeš sam), pravac prijava u državni inspektorat.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.11.2012., 13:12   #3
black35
Semper Fi
Moj komp
 
black35's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Neutraubling, Germany
Postovi: 292
Nije trebala prijava, jedan poduži telefonski razgovor uz spominjanje državnog inspektorata i zakona o obaveznim odnosima riješilo je problem. Pišu novo jamstvo i šalju mi ga na kućnu adresu. Jutros su me otpilili, a na spominjanje inspektorata odjednom su postali jako mekani i spremni na suradnju.

Hvala Iggy.
__________________
Member of PCE 120+kg demolition squad
black35 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na