Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.06.2010., 00:31   #1
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)

Citiraj:
Need for Speed: Hot Pursuit is a 2010 racing video game being developed by Criterion Games and will be published by Electronic Arts.
It has been described as a "revolutionary" addition to the Need for Speed franchise. The game is scheduled for release on November 16, 2010.
More information regarding the game will be revealed at E3 2010.
Nekad davno smisao Need For Speed serijala bila je ilegalna vožnja egzotičnim i ultraskupim lincenciranim automobilima kroz prekrasne krajolike diljem zemaljske kugle. Staze koje oduzimaju dah (Schwarzwald), suludo utrkivanje i nadmudrivanje policije, dok se u službenom soundtracku redom izmjenjuje rock, metal i elektronika - sve je to jednom bil Need For Speed.

Sve dok Vin Diesel nije snimil Fast and The Furious i dok generička sranja od autotunom nakrcanog hip-hopa i R'n'B-a nisu, skupa s neonskim blještavilom, seljačkim tuningom i brdom japanskih uvoznih automobila dovela Need For Speed serijal na koljena. Need for Speed: Hot Pursuit 2 je bil zadnji nastavak koji je (bar meni) imal smisla i koji je predstavljal serijal kakav je i orginalno zamišljen.

Sudeći po traileru, nova reinkarnacija ima sve kvalitete stare garde, a čak se i EA (kao izdavač i naručitelj igara) popravil zadnjih godina, pa su za ovaj nastavak angažirali studio zadužan za Burnout serijal.

Zadnje izmijenjeno od: McG. 15.06.2010. u 15:12.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 00:48   #2
Demigod
Premium
 
Demigod's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Wonderland
Postovi: 118
a kako je to nekad izgledalo...

http://www.youtube.com/watch?v=sAH5Ij37-B8
Demigod je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.06.2010., 00:55   #3
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Predobro zgleda. Heliiiiić brings back some memories
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 00:56   #4
gibo
Premium
Moj komp
 
gibo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Osijek
Postovi: 187
Trailer obećava.Nakon srozavanja serijala izgleda da stvari idu na bolje.
gibo je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 01:28   #5
media_plejer
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zg
Postovi: 114
to je to, nakon undergrounda II ta tuning šema je postala šrotasta
back to the roots, ovo podrazumijevam pod NFS-om

još su dobre pjesme zmiksali
media_plejer je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 02:07   #6
tole_
Casual Racist
Moj komp
 
tole_'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Sneed's feed and seed (formerly Chuck's)
Postovi: 418
ajd barem helic ne baca vatrene bacve vise Sve ovo izgleda obecavajuce, krajolik, policija, uber auti, ali nekako znam da ce negdje zabrljat inace to nebi bio EA (npr. stave fiziku most wanteda i eto ti belaja). Inace schwarzwald, alpe, cote dazur, auvergne mmm zivio nfspu, nfs s najboljim stazama imo (iako i 4 i 6 su imale dosta dobrih staza) I onda nakindzure taj nfs u grad i useru motku ccc

Ova godina bome bude bogata racing naslovima, sto simulacije sto arkade, lookin good
tole_ je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 02:27   #7
Overhaul
Premium
Moj komp
 
Overhaul's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: zg
Postovi: 517
Citiraj:
Autor gibo Pregled postova
Trailer obećava.Nakon srozavanja serijala izgleda da stvari idu na bolje.
Za svaki nfs unatrag par godina citam iste izjave. Al se nekad dobro jelo, i kako je nekad bila zelena moja dolina i u "posljednje vrijeme" se sve srozalo, ali prema traileru moglo bi sad ovo bit ono pravo. Daj, ljudi, bili ste klinci i sad ste nostalgicari. Nit su noviji nfs-ovi tako katastrofalni, nit ekstra zanimljivi, nit nesto bitno drasticno drugaciji nego su nekad bili (osim naravno enginea i kronicnog manjka ferrarija u novijim). Jedino sto priznam je bilo originalno - nekad vozit u "porche unleashed" kante od najstarijih serija iz 50tih u olfo simulatoru po nekakvim vinogradima i raznosit pizze u zadanom roku bez stete na vozilu. Kojekakvi nfs most wanted su svi relativno okej i jedni drugima slicni. Druga stvar je sto prosjecan "gamer" tjedno proguta po barem 1 ilegalno skinut naslov, pa je zasicen svega, a u sjecanju mu super ostali samo prvi poljupci
Overhaul je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 02:48   #8
>>>KUKY<<<
Premium
Moj komp
 
>>>KUKY<<<'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 1,012
Zadnji (po meni i najbolji) kvalitetan nfs je porsche. Mastovite staze, fizika za plakat od srece, a ovaj trailer budi uspomene na pravi nfs dozivljaj:spikes trap , road block, muriju itd. NAPOKON rade nastavak pocetne filozofije nfs-a
>>>KUKY<<< je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 02:55   #9
>>>KUKY<<<
Premium
Moj komp
 
>>>KUKY<<<'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 1,012
Citiraj:
Autor Overhaul Pregled postova
Za svaki nfs unatrag par godina citam iste izjave. Al se nekad dobro jelo, i kako je nekad bila zelena moja dolina i u "posljednje vrijeme" se sve srozalo, ali prema traileru moglo bi sad ovo bit ono pravo. Daj, ljudi, bili ste klinci i sad ste nostalgicari. Nit su noviji nfs-ovi tako katastrofalni, nit ekstra zanimljivi, nit nesto bitno drasticno drugaciji nego su nekad bili (osim naravno enginea i kronicnog manjka ferrarija u novijim). Jedino sto priznam je bilo originalno - nekad vozit u "porche unleashed" kante od najstarijih serija iz 50tih u olfo simulatoru po nekakvim vinogradima i raznosit pizze u zadanom roku bez stete na vozilu. Kojekakvi nfs most wanted su svi relativno okej i jedni drugima slicni. Druga stvar je sto prosjecan "gamer" tjedno proguta po barem 1 ilegalno skinut naslov, pa je zasicen svega, a u sjecanju mu super ostali samo prvi poljupci
Je sve je to istina i svi smo toga svjesni, ali nemozes usporediti staze iz prvih 5 dijelova serijala sa onima od undergrounda pa nadalje. Grad-umjetno vs priroda uokolo dok vozis ferarri i manualno saltas. Dajte nam veyrona i muriju a ne tuniranog golfa
>>>KUKY<<< je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 07:39   #10
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,348
Mateeeeerrrrr...jedva čekam Radi ovog čak možda instaliram windoze
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.06.2010., 07:59   #11
Paxton
Expert from the shadow
Moj komp
 
Paxton's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Sibinj
Postovi: 687
Citiraj:
Autor Overhaul Pregled postova
Za svaki nfs unatrag par godina citam iste izjave. Al se nekad dobro jelo, i kako je nekad bila zelena moja dolina i u "posljednje vrijeme" se sve srozalo, ali prema traileru moglo bi sad ovo bit ono pravo. Daj, ljudi, bili ste klinci i sad ste nostalgicari. Nit su noviji nfs-ovi tako katastrofalni, nit ekstra zanimljivi, nit nesto bitno drasticno drugaciji nego su nekad bili (osim naravno enginea i kronicnog manjka ferrarija u novijim). Jedino sto priznam je bilo originalno - nekad vozit u "porche unleashed" kante od najstarijih serija iz 50tih u olfo simulatoru po nekakvim vinogradima i raznosit pizze u zadanom roku bez stete na vozilu. Kojekakvi nfs most wanted su svi relativno okej i jedni drugima slicni. Druga stvar je sto prosjecan "gamer" tjedno proguta po barem 1 ilegalno skinut naslov, pa je zasicen svega, a u sjecanju mu super ostali samo prvi poljupci
Zaboravljas da ovaj nastavak radi Criteroon games, studio odgovoran za Burnout Paradise igru, koja je bila zabavnija (barem meni) od zadnja dva-tri NFSa zajedno...
Paxton je online   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 09:08   #12
ivand123
otišo po cigare i nesto
 
ivand123's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Zagreb (Maksimir)
Postovi: 373
Čekali i dočekali, prvi N4S u zadnjih 3-4 godine koji nešto i obećava, barem mom ukusu.
ivand123 je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 09:14   #13
panisher20
Premium
Moj komp
 
panisher20's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Postovi: 936
trailer izgleda ljepo, al poznavajuci ea i njohova obecanja netrudim se ocekivat previse nego vidjet kad dodje sama igrica po im sudit, molim boga samo da stave kameru iznutra, ovaj tim koji radi na njoj je radio burnout a svi znamo kakav je burnout arkada, tak da opet velim nevjerujem da ce to izgledat previse dobro, mada mi se svidja koncept ove igre, neznam zasto svima tolko smeta koncept igre sa tuniranim japanskim ili golf autima, ti svi auti su nadasve jako zanimljivi, recimo sto je falilo nfs und 2, ama bas nista, fizika je bila supe,grafika u to vrijeme je bila super, to kaj su oni sve kasnije nastavke usrali nisu krivi auti nego samo ljudi koji su radili na igrici
panisher20 je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 09:32   #14
ivand123
otišo po cigare i nesto
 
ivand123's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Zagreb (Maksimir)
Postovi: 373
Citiraj:
Autor panisher20 Pregled postova
trailer izgleda ljepo, al poznavajuci ea i njohova obecanja netrudim se ocekivat previse nego vidjet kad dodje sama igrica po im sudit, molim boga samo da stave kameru iznutra, ovaj tim koji radi na njoj je radio burnout a svi znamo kakav je burnout arkada, tak da opet velim nevjerujem da ce to izgledat previse dobro, mada mi se svidja koncept ove igre, neznam zasto svima tolko smeta koncept igre sa tuniranim japanskim ili golf autima, ti svi auti su nadasve jako zanimljivi, recimo sto je falilo nfs und 2, ama bas nista, fizika je bila supe,grafika u to vrijeme je bila super, to kaj su oni sve kasnije nastavke usrali nisu krivi auti nego samo ljudi koji su radili na igrici
Slažem se, moj najdraži N4S je upravo underground serijal no Proshit i Shift nisu bile N4S igre nego neke kvazi simulacije upravo radi toga N4S fanovi se raduju povratku korijenima, sljedeće šta bi volio vidjeti je Underground 3.
ivand123 je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 09:41   #15
zaki
Premium
Moj komp
 
zaki's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Philippines
Postovi: 69
kada sam gledao video sam imao ovakav izraz lica
nakon (po meni) odlicnog Shifta jos jedan NFS koji ce vratiti staru
kvalitetu serijala
zaki je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 09:52   #16
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
ajde faaalaa bogu ovdje cu napokon uzivat ko u proslim nastavcima NFS.a ako se neko sjeti prva 3 legendarna nastavka ove igre onda zna o cemu govorim. a hot pursuit mi je uvijek ostao u posebnom sjecanju jer mi je bio najbolji
jurbAs je offline   Reply With Quote