Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.01.2011., 10:44   #1
mikey_rs
volveraš
Moj komp
 
mikey_rs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 386
18 Wheels of Steel: Extreme Trucker 2

Evo i još jednog nastavka popularnog serijala. Odigral sam par poslova i misije su raznolike, ceste lokalne, uske (barem u južnoj Americi). Može se birat između pet lokacija (Montana, Bolivia, Northern Terr., Australia, & Bangladesh) i kasnije otključavat ostale. Na brzinu sam probal sa tipkovnicom i čini mi se malo preveč natipkavanja za skretanje :P pa bi mogel kasnije spojit volan i provjeriti kolko je teško konfigurirat i lakše vozit.

Minimum system requirements:
Windows XP/Vista/Windows 7
2.2 GHz CPU
1 GB RAM (2+ recommended on Vista)
1 GB HD Space
256 MB graphics accelerator (GeForce FX or better class, ATI 9600 class)

Trailer i Gameplay
__________________
"I will like to die in my sleep like grandpa and not screaming like his passengers..."
mikey_rs je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2011., 11:06   #2
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ja bi samo htio dodati da na nekim provjerenim stranicama, Extreme Trucker je dobio 6.6/10 a Extreme trucker 2 - 3.6/10.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.01.2011., 11:12   #3
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Muzika u gameplay je ocajna (ovo sto je lik birao). U ovoj situaciji se slusa nesto ovako
http://www.youtube.com/watch?v=Y0I8cxBdQWY
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2011., 11:54   #4
mikey_rs
volveraš
Moj komp
 
mikey_rs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 386
Pa do sad niti jedan 'trucker' nije zaslužil više od 7, valjda iz razloga da svaki ima nekaj dobrog al nikad to sve nije u jednoj igri. Kaj se tiće muzike u igri, stvar ukusa jer po defaultu nemaš muziku i deneš si po volji (u ogg formatu narafno).
Uglavnom, čekaju se valjda modovi i slično - kao i uvijek.
__________________
"I will like to die in my sleep like grandpa and not screaming like his passengers..."
mikey_rs je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2011., 17:47   #5
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor mikey_rs Pregled postova
Pa do sad niti jedan 'trucker' nije zaslužil više od 7, valjda iz razloga da svaki ima nekaj dobrog al nikad to sve nije u jednoj igri. Kaj se tiće muzike u igri, stvar ukusa jer po defaultu nemaš muziku i deneš si po volji (u ogg formatu narafno).
Uglavnom, čekaju se valjda modovi i slično - kao i uvijek.
Svaki puta isti glupav engine.. naporan, dosadan, šuplji.. ne znam kak su dogurali ipak do 700 mb ...

Gradovi su jadni. Strašno.. Konstantno nema normalne "populacije" ( pješavaka, više prometa u gradu , koji god 18 WOS zaigram sve isto )

Zvukovi ocajni,,,

King of the road iz davnih godina je bolji od ovog.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2011., 19:49   #6
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,396
Meni niako nije jasno zašto ljudi to igraju..konceptualno zanimljiva al nema nikakvog izazova,odvoziš 2 rute i sve si odvozio,vidiš jedan "grad" i sve si vidio.
Zvukovi nemaju veze s kamionima.
Ta igra se mora iz korjena promjenit-trebaju samo kamioni ostat,sve drugo u povijest.
BojanZD je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2011., 22:21   #7
mikey_rs
volveraš
Moj komp
 
mikey_rs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 386
Neki od nas vole vozit kamione i ak pogledaš malo i nema baš puno boljeg za birat...
Da bi trebalo napravit jednu poštenu - trebalo bi, al sve dok se Bioware ne sjeti napravit jedan RPG sa kamionima mi moramo vozit ova 'govna'.
__________________
"I will like to die in my sleep like grandpa and not screaming like his passengers..."
mikey_rs je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2011., 20:12   #8
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,396
Citiraj:
Autor mikey_rs Pregled postova
Neki od nas vole vozit kamione i ak pogledaš malo i nema baš puno boljeg za birat...
Da bi trebalo napravit jednu poštenu - trebalo bi, al sve dok se Bioware ne sjeti napravit jedan RPG sa kamionima mi moramo vozit ova 'govna'.
O tom pričam, ova igra ima ciljanu skupinu igrača koji vjerovatno u stvarnom životu vole kamione,rade s njima i znaju sve o njima i onda netko tim istim ljudima predstavi ovu igru kao simulaciju vožnje??
Koncept i zamisao dobra, sve ostalo loše.
Bilo bi bolje da malo popričaju s kamiondžijama,potrude se oko fizike, pa da te npr. gurnu u misiju gdje se trebaš spustit niz Velebit starom cestom s 20 tona cigle u guzici, a da ne pregiješ kočnice, ne zgaziš putem neki osobni automobil i sl.
Znači,prave grozote koje prolazi svaki kamiondžija!
BojanZD je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2011., 23:52   #9
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Oh, nisam jedini koi je probao ovu igru . Oduvijek su me zanimali ti američanski kamioni pa sam probao metal to the pedal, super ideja, ali grafika loša, umjetna inteligencija koma zabavih se na tom nastavku i sad sam nabavio extreme trucker 2 i razočarao se,maltene sve isto, odvozim jednu turu i dosta. Šteta, a moglo je bit nešto od toga.
P.S više me ne interesiraju američasnki kamioni
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na