Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.12.2022., 10:24   #37471
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
u žderonjama napisati da nemreš pojesti jedan burger je za žuti karton i to zbog simuliranja!
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2022., 11:46   #37472
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
u žderonjama napisati da nemreš pojesti jedan burger je za žuti karton i to zbog simuliranja!
Ma mogu naravno, al nije bas bilo lako sa ovim. Stvarno je ogroman burger.
WraGG je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.12.2022., 12:12   #37473
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 555
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
u žderonjama napisati da nemreš pojesti jedan burger je za žuti karton i to zbog simuliranja!

Možda ima mala usta pa nemre pošteno zagrist...

Bila žaba sa velikim ustima koja razvlači riječi dok priča. Ode ona u šumu, naiđe na vuka I pita ga:
- "Vuče, a štaaaa ti jeeeedeš?"
- "Pa, jedem prasiće, kokoške, ovce... Na šta naiđem!"
Ide žaba dalje, naiđe na lisiscu I pita je:
- "Liiijooo, a štaaaaa ti jedeeeeeš?"
- "Pa, jedem kokoške, piliće, zečeve... Na šta naiđem!"
Ide žaba dalje, sretne rodu i pita je:
- "Roooooodooo, a štaaaa tiii jeeedeeeš?"
- "Žabe sa velikim ustima!"
žaba zatvori usta i reče:
- "Ma nemoj"...
spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2022., 13:13   #37474
vladjan1901
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 316
Jednu subotu prije godinu, dođem u ured radit, ogladnim, naručim iz submarinea burger platim nekih 55 kn, pojedem u 3 griza i gledam se koji sam ja debil.


Inače od gadgeta imam i ovaj grill tefal što juice preporuča(dobar je, meni osobno i ne treba toliko, više ga vidim kao dobru opciju ako neznaš kuhat.
Imam i souse vide( jako malo koristim) Trebam veću posudu za neko 24h souvidanje, za 1 steak mi je tlaka.
Imam i weberov grill, u pogonu većinom godine, razlog zašto ne koristim souvide.
Imam napoleonov plinski grill, na moru, top preporuka svima kojima se neda zezat s ugljenom
I moj favorit. gozney rockbox, pizza pećnica, ovo je meni vrh vrhova, toliko uživam radit pice u hnjemu, osobito kad dođe ekipa s klincima. Preporuka za one koji imaju kuću i dvorište i vole pizze. Top proizvod.
vladjan1901 je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2022., 15:23   #37475
Feyd
hungry, for a little more
 
Feyd's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 227
Ako slučajno budete prolazili kroz Sesvete u Barrelu je odličan burger, nažalost, inflacija je odradila svoje pa je bacon 80 kuna, do nedavno je bio 69, ali nećete ostati gladni a i po kvaliteti je meni među najboljima što sam probao.
Feyd je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2022., 15:29   #37476
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Meni je ok burger mjesto bila Šalša na Trešnjevci, fini velik burger vrlo dobrog okusa sve skupa, ali nažalost eto baš prošli mjesec stavili ključ u bravu :/


Okusom najbolji burger koji sam jeo je u Burgeraju, stvarno fantazija okusa, ali malen, još manji od submarineovog i skuplji


Najčešće ipak burgere jedem doma. Otkrio sam u hoferu u slo angus pljeske za burger, uistinu odlične. Kad god sam tamo kupim si par kom da imam. Puno bolje od onog što se kod nas da kupiti, bilo u dućanu, bilo u većini mesnica.
Baš ih jučer ispeko.


Jučer ih jeo uz friški paradajz, luk i zelenu i ementaler plus domaći ljuti kečap i majoneza, danas s pečenom paprikom i umakom od wasabija koji sam napravio na masti od pečenja. Još je ostala jedna pljeska za nevečer, sad samo smislit kakav kombo da napravim
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 16.12.2022. u 15:38.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2022., 15:51   #37477
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,363
Citiraj:
Autor Feyd Pregled postova
Ako slučajno budete prolazili kroz Sesvete u Barrelu je odličan burger, nažalost, inflacija je odradila svoje pa je bacon 80 kuna, do nedavno je bio 69, ali nećete ostati gladni a i po kvaliteti je meni među najboljima što sam probao.
E da, njega sam zaboravio spomenut. Barel je super i za ostalu klopu kaj nudi
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2022., 17:51   #37478
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor vladjan1901 Pregled postova
Jednu subotu prije godinu, dođem u ured radit, ogladnim, naručim iz submarinea burger platim nekih 55 kn, pojedem u 3 griza i gledam se koji sam ja debil.
Da, otužni su. Onaj Monster je 80+kn mislim i taj me jedino ispuni kad sam gladan.

Citiraj:
Autor Feyd Pregled postova
Ako slučajno budete prolazili kroz Sesvete u Barrelu je odličan burger, nažalost, inflacija je odradila svoje pa je bacon 80 kuna, do nedavno je bio 69, ali nećete ostati gladni a i po kvaliteti je meni među najboljima što sam probao.
Dobar hint! Baš ću probati. Najveći što pamtim burger je bio double cheese u Rougemarinu. Ali oni nisu jako začinjavali meso, što mi sada fali malo kod njih.
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Meni je ok burger mjesto bila Šalša na Trešnjevci, fini velik burger vrlo dobrog okusa sve skupa, ali nažalost eto baš prošli mjesec stavili ključ u bravu :/
Okusom najbolji burger koji sam jeo je u Burgeraju, stvarno fantazija okusa, ali malen, još manji od submarineovog i skuplji
Najčešće ipak burgere jedem doma. Otkrio sam u hoferu u slo angus pljeske za burger, uistinu odlične. Kad god sam tamo kupim si par kom da imam. Puno bolje od onog što se kod nas da kupiti, bilo u dućanu, bilo u većini mesnica.
Baš ih jučer ispeko.
Šalša je bila OK, dobri burgeri i domaće pecivo. Ali onaj WC me i danas proganja. Nisam bio nešto previše uzbuđen kad smo zadnji puta išli prije koji mjesec (možda i godina ). Onako, ok, ali kad sam probao druge sam bio onak - ok. Ima okus - definitnivno.

Nego, Hofer ? Što je to ?

Inače, ja sam probao u Spizzi kod centra Point, Spicy Smokey Burger (ili tako nešto, malo je ljutkast bio umak) i baš sam se oduševio kako je bio dobar i fin. I napokon da je bilo špeka unutra sa okusom špeka. Eto, ništa me nije oduševilo od Burgera kao taj u Spizzi unazad 2 godine.
I onda ga naručim preko dostave za ženu i sebe, tjedan dana nakon što sam jeo tamo i dođe mlak i meso jako, ne znam - stisnuto bih rekao. Bilo ga je, ali kao da je netko 400g utisnuo u 200g i zubima sam se borio da ga pregrizem . Uglavnom, bolji je topli tamo u restoranu.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2022., 18:01   #37479
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 555
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Nego, Hofer ? Što je to ?

Ala Lidl u Sloveniji, gore ima i Aldi. Mislim da su to sestrinske firme.


U Barellu nisam jeo ništa iako mi je u kvartu.
spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2022., 00:51   #37480
GRdiamond9A
Premium
Moj komp
 
GRdiamond9A's Avatar
 
Datum registracije: May 2020
Lokacija: Rijeka
Postovi: 60
Neki dan sam probao burger u Pocketsu, dosta dobar burger, jedino je doslovno pocket size.

Zadnje izmijenjeno od: GRdiamond9A. 17.12.2022. u 11:53.
GRdiamond9A je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.12.2022., 10:00   #37481
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,363
Citiraj:
Autor spiderhr Pregled postova
Ala Lidl u Sloveniji, gore ima i Aldi. Mislim da su to sestrinske firme.


U Barellu nisam jeo ništa iako mi je u kvartu.

E to ti je to. Hofer je Aldi izvan Njemačke
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2022., 14:28   #37482
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Nego, Hofer ? Što je to ?
Baš si me iznenadio pitanjem, ne znam jel znam koga da nije čuo za Hofer.

Citiraj:
Autor spiderhr Pregled postova
Ala Lidl u Sloveniji, gore ima i Aldi. Mislim da su to sestrinske firme.
Pod gore misliš u SLO? Nema Aldi u SLO. Austrija i SLO imaju Hofer, Njemačka, Mađarska i slične imaju Aldi.

Aldi i Hofer nisu sestrinjske firme više, bile su.

Do prije jedno 50 godina, kada su se zvale ALDI SÜD in ALDI Nord, do kad Helmut Hofer nije kupio jednu od tih i napravio Hofer. A dva brata, vlasnici Aldi-a su se posvađala ako se dobro sjećam zbog nečega (cigareta mi nekak zvoni). Jedan htio prodavati, drugi ne.

Ista fora, no konkurencija ustvari.

I pokrivaju različite države.

Zanimljivo, jer 90% ljudi misle da su ustvari sestrinjske (ovom slučaju bratske firme), no ustvari nije tako.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 17.12.2022. u 14:37.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2022., 14:51   #37483
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,363
Hofer je i dalje u grupaciji Aldi Sud.

Da, oko cigara su se razišli.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2022., 19:11   #37484
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 555
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Baš si me iznenadio pitanjem, ne znam jel znam koga da nije čuo za Hofer.



Pod gore misliš u SLO? Nema Aldi u SLO. Austrija i SLO imaju Hofer, Njemačka, Mađarska i slične imaju Aldi.

Aldi i Hofer nisu sestrinjske firme više, bile su.

Do prije jedno 50 godina, kada su se zvale ALDI SÜD in ALDI Nord, do kad Helmut Hofer nije kupio jednu od tih i napravio Hofer. A dva brata, vlasnici Aldi-a su se posvađala ako se dobro sjećam zbog nečega (cigareta mi nekak zvoni). Jedan htio prodavati, drugi ne.

Ista fora, no konkurencija ustvari.

I pokrivaju različite države.

Zanimljivo, jer 90% ljudi misle da su ustvari sestrinjske (ovom slučaju bratske firme), no ustvari nije tako.

Da, pod gore mislio na SLO. A išao sam prije jedno 5.6 godina u SLO tako da ne znam kako je sada.
spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2022., 07:42   #37485
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Baš si me iznenadio pitanjem, ne znam jel znam koga da nije čuo za Hofer.



Pod gore misliš u SLO? Nema Aldi u SLO. Austrija i SLO imaju Hofer, Njemačka, Mađarska i slične imaju Aldi.

Aldi i Hofer nisu sestrinjske firme više, bile su.

Do prije jedno 50 godina, kada su se zvale ALDI SÜD in ALDI Nord, do kad Helmut Hofer nije kupio jednu od tih i napravio Hofer. A dva brata, vlasnici Aldi-a su se posvađala ako se dobro sjećam zbog nečega (cigareta mi nekak zvoni). Jedan htio prodavati, drugi ne.

Ista fora, no konkurencija ustvari.

I pokrivaju različite države.

Zanimljivo, jer 90% ljudi misle da su ustvari sestrinjske (ovom slučaju bratske firme), no ustvari nije tako.

Pa i nije to bas tako. Hofer je dio Aldi Süd grupe, a u stvari su 68-me kupili austrijski Hofer te preuzeli njihovo ime i poslovnice. Ime Aldi nisu mogli koristiti jer je vec bilo registrirano u Austriji.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2022., 21:09   #37486
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Baš si me iznenadio pitanjem, ne znam jel znam koga da nije čuo za Hofer.
Znači debakl s moje strane. Stvarno nisam čuo, mislio neka mesnica ili nešto.

Za Aldi jesam
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2022., 23:48   #37487
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,649
Kad su već black angus pljeskavice spomenute...pravac Metro, znaju često i biti na akciji.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2022., 20:52   #37488
blackshtef
Premium
Moj komp
 
blackshtef's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 100
Ekipa, jel ima netko za preporučiti gdje kupiti pršut? Cijeli
Znam da ih ima u svakoj većoj trgovini, ali zapravo bih radije preporuku od nekoga tko radi svoje (istra, dalmacija).

Ako netko ima za preporučiti nekoga, bilo bi super, vidim da se po njuškalu dosta oglasa vrti ali možda bolje ići provjereno
blackshtef je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2022., 22:03   #37489
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,363
Ti bi baš domaći ili i pršutana može?

Ak može i pršutana onda preporuka za posedarski (pršutana Brala), prvi izbor. Kila mislim da se vrti oko 200.
Dalje ima drniški, pršutana Nira. On je bang for the buck kak bi se reklo. Direkt iz pršutane je 100 kn/kg.

Za domaći ne znam, to je lutrija ovak na blef ić. Ako tko ima ppreporuku dobro će doć svima
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2022., 22:18   #37490
blackshtef
Premium
Moj komp
 
blackshtef's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 100
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Ti bi baš domaći ili i pršutana može?

Ak može i pršutana onda preporuka za posedarski (pršutana Brala), prvi izbor. Kila mislim da se vrti oko 200.
Dalje ima drniški, pršutana Nira. On je bang for the buck kak bi se reklo. Direkt iz pršutane je 100 kn/kg.

Za domaći ne znam, to je lutrija ovak na blef ić. Ako tko ima ppreporuku dobro će doć svima
Domaći, al dobre su i ove pršutana preporuke
blackshtef je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2022., 12:49   #37491
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,363
S tim da taj Nira je ta cijena ak se uzima direktno iz pršutane (ima dostava). U dućanu je oko 150 kn/kg za cijeli, a narezani je između 200-250
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2022., 14:39   #37492
Incre_Dible
Premium
Moj komp
 
Incre_Dible's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 149
Može preporuka za mesoreznicu? Da li se isplati dati 1000+ za kvalitetniju ili su ove srednje ok? Imam plastičnu ali svake 2-3g popuca donja plastika i uređaj postane neupotrebljiv. Većinom se koristi za kruh/nareske.
Incre_Dible je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2022., 15:40   #37493
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,000
Starci imaju neku gorenje metalnu cijelu, full su zadovoljni, dok recimo punac ima bosch neku plastičnu, i isti je problem što si spomenuo, popucala sva.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2022., 15:59   #37494
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Izbjegavati one plastične što se sklapaju, jeftine. Nož ne valja, plastika popuca, tanke šnite gotovo nemoguće narezati zbog malog okretaja i najgore, ovaj distancer je baš na slabom mehanizmu, pritiskom distancera se debljima poveća...

Ako već kupujete, najbolje metalnu neku ala profi.

Citiraj:
Autor Incre_Dible Pregled postova
Može preporuka za mesoreznicu? Da li se isplati dati 1000+ za kvalitetniju ili su ove srednje ok? Imam plastičnu ali svake 2-3g popuca donja plastika i uređaj postane neupotrebljiv. Većinom se koristi za kruh/nareske.
Rekao bi da od mnogo potrepština u kuhinji, ova je najmanje potrebna. S njom ili bez nje, isto je. Davati 1000+kn, ne znam, osobno ne bih. Promijenio 2-3 u životu, već 5 godina nemam nikakvu i nije da mi fali.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2022., 16:20   #37495
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Rekao bi da od mnogo potrepština u kuhinji, ova je najmanje potrebna. S njom ili bez nje, isto je. Davati 1000+kn, ne znam, osobno ne bih. Promijenio 2-3 u životu, već 5 godina nemam nikakvu i nije da mi fali.

+1


Jednostavno mi to nije aparat koji mi treba u kuhinji. Salame i slično uvijek možeš kupiti narezane, gotovo svugdje tražiti da ti tanko narežu ako već nemaju gotovo tanko narezano.
A za rezat domaće proizvode, dobar nož i čas posla narezat.


Moji imaju mesoreznicu, stoji valjda dvadeset godina na tavanu, možda jednom korištena, za probu
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2022., 16:57   #37496
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
A eto kod nas se ta mesoreznica jako puno koristi. Najvise za prsut i pecenicu, ali sam otkrio i da jako dobro reze kupus za salatu. Imamo ovu i za sada smo dosta zadovoljni. Cijela je metalna (osim ovog kliznog mehanizma i kotacica za podesavanje) i nema preklapanje.
Nego, posto sam vec jednu mikrovalnu unistio kuhanjem rize u njoj, danas sam uz novu mikrovalnu kupio i kuhalo za rizu. Ubacis unutra rizu, naspes vodu i kuhalo napravi sve ostalo pa se prebaci na "keep warm" mod. Odlicna stvar, posebno ako netko (kao ja) jede cesto rizu radi lakseg reguliranja UH u prehrani
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2022., 17:29   #37497
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Za zelje (ali i drugo povrće), i naročito šampinjone, ovako nešto mi je idealno:

I puno kompaktnije od mesoreznice
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2022., 17:46   #37498
Feyd
hungry, for a little more
 
Feyd's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 227
Citiraj:
Autor Incre_Dible Pregled postova
Može preporuka za mesoreznicu? Da li se isplati dati 1000+ za kvalitetniju ili su ove srednje ok? Imam plastičnu ali svake 2-3g popuca donja plastika i uređaj postane neupotrebljiv. Većinom se koristi za kruh/nareske.
Ne znam koliko će ti biti koristan moj input ali imao sam istu dilemu.

Uglavnom, cijeli život se patimo sa preklopnom plastičnom a svake godine napravimo 40 kila kulenove seke i kobasice, osušimo šest pečenica (to je kare, nije tanka kobasica niti odojak) i pokoju ploču špeka.

Uglavnom, ja čekam na Njuškalu ili na ebayu neku stariju Bizerbu. Čekam je već dulje vrijeme, ali kad naleti bit će dio ostavštine, računam da ću je morati kupiti jednom u generacijama.
Feyd je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2022., 09:01   #37499
Incre_Dible
Premium
Moj komp
 
Incre_Dible's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 149
Po komentarima svi imaju isti problem sa plastikama. Hvala svima na informacijama. Osobno ne koristim previše ali roditelji su navikli na to. Najčešće se reže kruh i zimski specijaliteti
Incre_Dible je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2022., 09:25   #37500
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor Incre_Dible Pregled postova
Može preporuka za mesoreznicu? Da li se isplati dati 1000+ za kvalitetniju ili su ove srednje ok? Imam plastičnu ali svake 2-3g popuca donja plastika i uređaj postane neupotrebljiv. Većinom se koristi za kruh/nareske.
Starci imaju neku Boschovu metalnu, stara mozda cak i 10 god. Poprilicno sam siguran da plasticna ne bi toliko izdrzala.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na