Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.05.2007., 14:31   #1
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
T-com - "Čari neograničenog surfanja"

Evo danas sam dobil na mail ovu ponudu pa me zanima kolko bi mi se to isplatilo "potpisati" taj ugovor?


Citiraj:
Svibanj 2007.

Poštovani korisniče,

Vjerujemo da ste se, kao jedan od vjernih MAXadsl korisnika, do sada potpuno navikli na sve prednosti koje pruža MAXadsl: brzo, kvalitetno i sigurno surfanje, mogućnost korištenja novih usluga utemeljenih na digitalnoj tehnologiji (MAXtv), kao i na T-Com tehničku podršku koja Vam je na raspolaganju 0-24 sata.

Uživajte u čarima neograničenog surfanja!

Na korisničkoj stranici user.t-com.hr potvrdite Zahtjev za zasnivanje/izmjene Vašeg pretplatničkog odnosa za MAXadsl T-Com internetsku uslugu na 18 mjeseci i osigurajte si dva obračunska razdoblja MAXadsl Flat Ratea (jedno obračunsko razdoblje traje od prvog do zadnjeg dana u mjesecu) po cijeni od 1,00 kn* (0,50 kn mjesečno, PDV uključen).

Pogodnosti iz ove ponude dostupne su svim postojećim MAXadsl korisnicima bez ugovorne obveze koji potvrde produženje/potpisivanje ugovora za postojeći ili veći paket MAXadsl prometa. Korisnici MAXadsl Start paketa za ostvarenje navedenih pogodnosti trebaju prijeći na jedan od viših paketa prometa iz MAXadsl ponude (5 GB ili Flat Rate).

Ponuda traje od 18.05. do 15.06.2007.

Ove pogodnosti također možete ostvariti potpisivanjem Zahtjeva u svim T-Centrima i kod T-Com partnera. Sve informacije o ovoj ponudi možete dobiti i besplatnim pozivom Službi za korisnike na broj 0800 9000.

*Iznos će Vam biti fakturiran na sljedećem T-Com Internet računu

HT - Hrvatske telekomunikacije d.d.
Savska cesta 32, 10 000 Zagreb
Telefon: +385 1 49 110 00
Telefaks: +385 1 49 110 11
Internetska stranica: www.t.ht.hr
2390001-1100019257 (HPB d.d. Zagreb); MB 1414887

Kod sklapanja ugovora potvrdom priloženog Zahtjeva na korisničkoj stranici primjenjuju se odredbe glave 7. Zakona o zaštiti potrošača.
U slučaju da ugovor bude sklopljen sredstvima daljinske komunikacije, u skladu s odredbama Zakona o zaštiti potrošača korisnik ima pravo, ne navodeći za to razlog, raskinuti isti u roku od 8 dana.
Ukoliko Pretplatnik jednostrano raskine Pretplatnički ugovor za T-Com Internetsku uslugu odnosno ukoliko Ugovor bude raskinut krivnjom Pretplatnika prije isteka razdoblja na koje je sklopljen temeljem ovog Zahtjeva (obvezno trajanje pretplatničkog ugovora) odnosno ukoliko Pretplatnik tijekom obvezatnog trajanja Pretplatničkog ugovora prijeđe na MAXadsl Start Paket, Pretplatnik je dužan HT- Hrvatskim telekomunikacijama d.d. u trenutku raskida jednokratno nadoknaditi razliku iznosa između cijene u okviru dodatne pogodnosti navedene u ovom Zahtjevu te cijene za istu uslugu određene Cjenikom T-Coma u trenutku prihvaćanja ovog Zahtjeva i cijene koju je Pretplatnik platio, i to:
» ukoliko do raskida dođe u razdoblju od 1. do zaključno sa 6. mjesecom obveznog trajanja ugovora cjelokupni iznos razlike;
» ukoliko do raskida dođe u razdoblju od 7. do zaključno sa 12. mjesecom obveznog trajanja ugovora 75% razlike;
» ukoliko do raskida dođe u razdoblju od 12. do zaključno sa 18. mjesecom obveznog trajanja ugovora 50% razlike
Upozorenje: Ugovor u ime i za račun maloljetnika ili potpuno poslovno nesposobne osobe mogu sklopiti samo njihovi zakonski zastupnici. Djelomično poslovno sposobne osobe mogu sklopiti Ugovor samo uz suglasnost njihovih zakonskih zastupnika.

Ukoliko više ne želite primati obavijesti, kliknite OVDJE. Za sva dodatna pitanja obratite se našoj službi za korisnike na besplatan broj 0800 9000. Autorska prava © HT - Hrvatske telekomunikacije d.d. Zagreb, 2000-2007.
veve je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 15:18   #2
Dngy
Premium
 
Dngy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 507
Koje oni trikove koriste da pridobiju korisnike, to je strava...ma ne prihvačaj to nikako...Postaješ njihov rob narednih 18, čovječe, osamnaest mjeseci...pogledaj malo što ti nudi metronet...na primjer. Fučkaš ti ta dva mjeseca "besplatnog" flata, kad će te narednih 18 mjeseci prati svojim cjenama. Ne pristaj na to, po mom mišljenju!
Dngy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.05.2007., 19:04   #3
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
potpisem ih samarem mutavci jedni kakva im je to racunica dobijete 2mjeseca flet za samo godinu i pol pretplate..... prestrasno.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 20:26   #4
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
ja jedva čekam da pobjegnem od njih. za 9 mj. idem u amiše
__________________

tomifish2002 je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 21:15   #5
dos dvd
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 29
banda pokusava zadnje trikove prije samog pojeftinjenja ,ako im prođe prođe ,vjerujem da im 50 posto korisnika to prihvati sljedece pojeftinjenje od njih bi vidjeli za tocno 18 mjeseci-ljudi nebudite glup(osim ako nemate nikakvu alternativi na vidiku)NE potpisujte jer potpisom samo kratkorocno profitirate ,a dugorocno ce vas i dalje pljackat.
dos dvd je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 21:16   #6
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Pa to je standardna akcija koju rade (imaš na njihovim web stranicama).
Ako želiš flat imaš akciju u Iskonu (ali nisam siguran da li još uvijek važi) s kojom dobiješ 3mj flata uz potpisivanje ugovora na 12 mjeseci.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 21:18   #7
bobe
teta Mraz
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: hr
Postovi: 1,595
hmm konkurencija pomalo dolazi i oni ocito vide to, pa pokusavaju zadrzat sto vise korisnika, i to ovakvim, nemam rijeci za opisat, podvalama, mars gamad!!, ovo je sramota, a jos je sramotnije sto ce se nac puno onih koji ce to potpisat, pa vidite samo sto metronet i Iskon spremaju...

jos 4 mjeseca i gudbaj T-šrot!!
__________________

bobe je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 21:26   #8
Delta S4
She`s back...
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 983
Citiraj:
Autor bobe Pregled postova

jos 4 mjeseca i gudbaj T-šrot!!
@ bobe Jesi napravio džombometar?
Edit: Sad tek vidim da si mi brat po napajanju!

A pazi, ljudi se lako zavedu sa tim što će dva mjeseca imati 200 kn više u novčaniku. Pogotovo s obzirom na to da se dostupnost konkurentskih providera (ako ne računamo Zagreb) pomiče puževim korakom...

Zadnje izmijenjeno od: Delta S4. 18.05.2007. u 21:28. Razlog: Previd
Delta S4 je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 22:14   #9
Juggernaut
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Varaždin, Bronx
Postovi: 1,097
Čari neograničenog robovanja. Odgovor: jasno i glasno: NE, ali to je tvoja stvar, sad da li ti t-scum odgovara ( njima ) il ne to ti vidi.
Juggernaut je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 23:07   #10
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Ma uzel bi ja i nekaj drugo ali ne znam dal mi je dostupna Optima, Amis itd najvise kaj me nervira je dok vidim kable od kabelske koji vire iz zemlje kojih 50m od moje zgrade...
Inace nemam nikakvih tehnickih problema s T comom tak da su mi kolko tolko ok
veve je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.05.2007., 23:24   #11
Igsy
user na kvadrat
 
Igsy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Split
Postovi: 267
uf kako mi tlak dižu
__________________

Who's Your Daddy?
Igsy je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2007., 23:58   #12
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,120
Svaki put pomislim da ne mogu biti jadniji nego što već jesu, ali oni me svaki put iznenade. Prvo znaci pažnje, a sad 2mj. flata uz 18mj. robovanja. Neviđeno. Ko nasjedne na ovo nije ni zaslužio ništa bolje...
ojpi je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2007., 00:44   #13
Conroe
Power Abuser
Moj komp
 
Conroe's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 388
Citiraj:
Autor veve Pregled postova
Ma uzel bi ja i nekaj drugo ali ne znam dal mi je dostupna Optima, Amis itd najvise kaj me nervira je dok vidim kable od kabelske koji vire iz zemlje kojih 50m od moje zgrade...
Inace nemam nikakvih tehnickih problema s T comom tak da su mi kolko tolko ok
pa trebo bi ti metronet bit dostupan...al ako i nije bit će do kraja godine, a ak se obvežeš na 18 mjeseci s t-comom onda ćeš se cca 12 mjeseci grist zbog toga.....
Conroe je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2007., 01:10   #14
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Kakve jeftine fore u t-comu pokušavaju ljudima prodati to je nevjerojatno.
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2007., 07:45   #15
beavis
Premium
Moj komp
 
beavis's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Na moru
Postovi: 155
Kada mi bude dostupna bilo kakava alternativa, pa makar i skuplja ja prelazim.Mislim da to govori dovoljno o mom zadovoljstvu o t-comu.
__________________
beavis je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2007., 09:39   #16
Sand
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: ZG Travno
Postovi: 332
Problem je u tome što mi u malim mjestima teško da će mo tako skoro vidjeti nekog drugog operatera. Mislim ni Iskon, ni Metronet, niti Amis neće doć u neko selo (mislim još nisu niti veći gradovi skroz pokriveni) sa samo 40tak adsl korisnika. Ono i t-scumu je trebalo godinu dana da dođe do nas. A nakon 2 mjeseca će doć do pojeftinjenja flata sigurno. Ja nemam što razmišljati o drugom operateru kad nemam dostupnost.
Sand je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2007., 10:17   #17
vlincx
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 290
Lol smiješni su meni su čak nudili ipod da potpišem ponovo i ja mislio sad ipod 3000 kn i šta me briga ionako moram nešto koristit i zovem ja da mi pošalju ugovor i specifikaciju tog ipoda a ono onaj najmanji šta dođe 700 kn samo sam rekao ne hvala neću više na ugovoru bit iako sam još na njihovom fletu dok ne dođe konkurencija a onda sigurno prelazim.

bobe

Metronet sprema a ako nisi znao a vjerujem da jesi Iskon je njihov(t-comov) tekmac za nisku cijenu kao što je Tomato Vipov
__________________
Čuda od računala
vlincx je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2007., 11:17   #18
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
hahaha baš smo sretni! dobit ćemo kišobraneeee! jeee! tak volim dobit rozi kišobran! to će mi se tak svidjet da ću odmah potpisat doživotni ugovor sa t-scumom.

yeah right...još par mj. i adios scume
__________________

tomifish2002 je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2007., 11:36   #19
Juggernaut
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Varaždin, Bronx
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor tomifish2002 Pregled postova
hahaha baš smo sretni! dobit ćemo kišobraneeee! jeee! tak volim dobit rozi kišobran! to će mi se tak svidjet da ću odmah potpisat doživotni ugovor sa t-scumom.
Juggernaut je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2007., 14:35   #20
gamerdomi
Inter Net Freak
Moj komp
 
gamerdomi's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 25
kak mi ide na živce taj t-scum.Zao mi je sta sam uzo ovaj MaxTV,sad se grizem,a sta ces kad su ljudi neka slijepi,kad to zavrsi za nekih 15 mjeseci idem u amiše ili metronet
gamerdomi je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2007., 15:20   #21
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Citiraj:
Autor gamerdomi Pregled postova
kak mi ide na živce taj t-scum.Zao mi je sta sam uzo ovaj MaxTV,sad se grizem,
Meni je sekund falio da uzmem MaxTV, al onda je dosao metronet i predomislio se .
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2007., 16:24   #22
Grunf st
profesionalni pijanac
 
Grunf st's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Split
Postovi: 78
Uz dužnu mržnju prema t-comu, u mom gradu ja nevidim nijednu imalo konkurentnu zamjenu za te gadove
(do 140 kn/mjesec što sad plaćam)
__________________

Barton 3000+ @ 2.2ghz @1.625v
Soltek sl-75-frn2-rl golden edition
2x256 ddr samsung
cod2 vrti: ati radeon 9800 @ 380/650 + AC silencer rev 2
jedino šta vrijedi: samsung 971p )

Grunf st je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2007., 07:01   #23
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
Citiraj:
Autor Grunf st Pregled postova
Uz dužnu mržnju prema t-comu, u mom gradu ja nevidim nijednu imalo konkurentnu zamjenu za te gadove
(do 140 kn/mjesec što sad plaćam)
kaj nema optime u splitu?
__________________

tomifish2002 je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2007., 09:37   #24
Grunf st
profesionalni pijanac
 
Grunf st's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Split
Postovi: 78
Citiraj:
Autor tomifish2002 Pregled postova
kaj nema optime u splitu?
ima, ali izgleda da nije sve pokriveno
"Obavještavamo Vas da će OptiDSL usluga biti dostupna na Vašem telefonskom broju u periodu od narednih devet mjeseci."
__________________

Barton 3000+ @ 2.2ghz @1.625v
Soltek sl-75-frn2-rl golden edition
2x256 ddr samsung
cod2 vrti: ati radeon 9800 @ 380/650 + AC silencer rev 2
jedino šta vrijedi: samsung 971p )

Grunf st je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2007., 09:44   #25
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
znači negdje za 2 god
__________________

tomifish2002 je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2007., 11:17   #26
Grunf st
profesionalni pijanac
 
Grunf st's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Split
Postovi: 78
tako nekako
možda jedino ovaj kabelski flat, ali im je brzina preslaba
__________________

Barton 3000+ @ 2.2ghz @1.625v
Soltek sl-75-frn2-rl golden edition
2x256 ddr samsung
cod2 vrti: ati radeon 9800 @ 380/650 + AC silencer rev 2
jedino šta vrijedi: samsung 971p )

Grunf st je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2007., 11:56   #27
Red_Dragon
Lost soul still wondering
 
Red_Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Aiur
Postovi: 474
Baš kao što su neki već i spomenuli, lako je vama kad imate alternativu ili ćete ju imati za nekoliko mjeseci. Meni je ugovor sa t-comom istekao u 12 mjesecu, a od alternative ni traga ni glasa. Uzeo bi ja metronet ili amiš ali šta vrijedi kad je nedostupno i pitanje je koliko ću još morati čekati. Možda i više od 1 godine.

Iako smo malo mjesto i imamo mali broj korisnika, dobili smo brzo adsl. Nadam se da neću trebati pretjerano dugo čekati
__________________
Da nije nas bile za grabu bi spal
Red_Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2007., 12:09   #28
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
ah, ja sam tehnički stvarno zadovoljan adsl-om. veza mi ne puca, torrenti fino rade , latencije su mi ok kad igram online. stvarno nemam zamjerke. ali 280 kn mjesečno...za to bih trebao dobiti barem 3 mbit vezu. tak da ne planiram potpisivati nikakve njihove akcije ili 3play. jednostavno ču pričekat da ugovor istekne i onda vidjeti stanje na tržištu. ono , pa nemre amis imat 150kn a ovi idijoti 280 kn (tj. očito može!?) još dugo
__________________

tomifish2002 je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2007., 02:15   #29
qbone
Premium
Moj komp
 
qbone's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 146
jedva čekam da ovi t-scumovci propadnu, gamad nas krade već godinama, a daju nam totalni šrot od ADSL (dobro brže je od 56K modema kojeg sam imao prije...)
valjda sada kad je iskon (koji je pod t-com) snizio cijene valjda će sad morat i t-shit, samo što će odugovlačit još pitaj boga koliko...

zivim u širem centru (zvonimirova) ali nije mi dostupan niti iskon, amis, optima... zašto? jel me ovi gadovi drže pod ugovorom ili?
__________________
qbone je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2007., 11:35   #30
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,120
Citiraj:
Autor qbone Pregled postova
jedva čekam da ovi t-scumovci propadnu, gamad nas krade već godinama, a daju nam totalni šrot od ADSL (dobro brže je od 56K modema kojeg sam imao prije...)
valjda sada kad je iskon (koji je pod t-com) snizio cijene valjda će sad morat i t-shit, samo što će odugovlačit još pitaj boga koliko...

zivim u širem centru (zvonimirova) ali nije mi dostupan niti iskon, amis, optima... zašto? jel me ovi gadovi drže pod ugovorom ili?
A daj mi ti molim te objasni zašto bi sad snižavao cijene t-com kad ih je snizio iskon? Pa iskon je tu da ruši cijene i ometa konkurenciju. T-Com je ostvario svoj cilj ako netko kome je preskup t-com pređe na iskon, a ne na amis, metronet ili recimo optimu. Kak ne shvaćaš da oni ovakvim potezom ubijaju dvije muhe. Korisnici koji nemaju izbora plaćaju na t-comu ogromne cijene, a ako je nekome dostupna konkurencija možda odabere baš iskon ili mu je samo dostupan iskon i t-com ubire sav plijen i ubija već ionako jadnu konkurenciju.
ojpi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na