Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 27.11.2016., 15:43   #481
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Koja je pička ovaj Hamilton. Ja bi ga izbacio iz ekipe. Koji smrad smrdljivi crni. Puuuuj.
Neki će reći da je odradio taktički savršenu utrku, ali za mene je Hamilton odradio taktički kur....ku utrku Čestitke Rosbergu, pravi timski vozač, fer u borbama, apsolutno je zaslužio svoju titulu. Hamilton je bolji vozač, ali rosberg je zaslužio svoju titulu.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline  
Staro 27.11.2016., 15:53   #482
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Hamilton je brži vozač nema tu priče. Ali takva ljiga od čovjeka da to nisam dugo vidio u nijednom sportu. Toliko je sporo vozio danas da je čak mrtvi Ferrari bio 2s brži od njih na kraju. Samo kako bi netko eventualno izbacio Rosberga iz utrke.

Vjerujem da Vettel nije htio napadati Rosberga iako je bio skoro 2s brzi zbog ovog smrada naprijed. Užas.
__________________
dean225 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.11.2016., 16:01   #483
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Hamilton je brži vozač nema tu priče. Ali takva ljiga od čovjeka da to nisam dugo vidio u nijednom sportu. Toliko je sporo vozio danas da je čak mrtvi Ferrari bio 2s brži od njih na kraju. Samo kako bi netko eventualno izbacio Rosberga iz utrke.

Vjerujem da Vettel nije htio napadati Rosberga iako je bio skoro 2s brzi zbog ovog smrada naprijed. Užas.

Napadao ga je, ali je već odvozio najmanje 15 krugova na super soft gumama, pa su izgubile svoja svojstva pred kraj utrke. Rosberg s druge strane nije smio previše ubrzavati jer je napravio velik broj kilometara s ovim motorom i zato nije htio previše forsirati niti s Verstapenom.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline  
Staro 27.11.2016., 16:07   #484
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Na kraju krajeva veliki i najbolji vozač današnjice Hamilton je izgubio prvenstvo od Rosberga u istom autu. ISTOM.

Potpuno zaslužena titula. Točka.
__________________
dean225 je offline  
Staro 27.11.2016., 16:14   #485
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Hamilton je brži, ali je Nico konzistentniji.

A ovo što je Hami radio s usporavanjem je debilno, al šta jest jest, podsjetilo me na Shumija
nub je offline  
Staro 27.11.2016., 16:14   #486
patakmeister
N6 Brušeno- N12 Turpijano
Moj komp
 
patakmeister's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Kuća
Postovi: 321
Seb vozac utrke .
Mercedes necu kometirati kad je za dva koplja bolji od svih .
F1 je zapravo nepotizam .
Dajte svima iste aute pa da vidimo u kojem smijeru ide cirkus .
__________________
Tko rano rani il je pekar il budala
Mirko S. Kojotovski Genije
patakmeister je offline  
Staro 27.11.2016., 16:16   #487
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Koja je pička ovaj Hamilton. Ja bi ga izbacio iz ekipe. Koji smrad smrdljivi crni. Puuuuj.
Nisam gledao utrku...pa ako mozes u par crtica da me počastiš zašto je Hamilton pičkonja i da li je bila išta zanimljivo osim vožnje Mercedesa?
__________________
Uploading...
mitra je offline  
Staro 27.11.2016., 16:21   #488
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor mitra Pregled postova
Nisam gledao utrku...pa ako mozes u par crtica da me počastiš zašto je Hamilton pičkonja i da li je bila išta zanimljivo osim vožnje Mercedesa?
Hamilton je usporavao promet da bi ostali imali šanse preteći Rosberga. Poznato je da je mercedes u čistom zraku nepobjediv, ali kad moraju nekoga slijediti gume im se jako brzo uništavaju. To se dosta često događalo Rosbergu proteklih sezona kada je Hamilton namjerno vozio na cca 2 sekunde razmaka i Rosbergu bi gume već nakon desetak krugova izgubile svojstva nakon čega bi Hamilton samo kružio stazom i štedio motor dok bi ovaj muku mučio iza njega i uništavao svoj auto da ga prestigne. Navodno je to jedan od razloga zašto je Niko imao češće kvarove od Hamiltona.....trebalo mu je samo 3 sezone da se opameti :-) Iz momčadi su mu stalno javljali da vozi brže jer je Vettel jurio kao blesav, ali Hamilton je svakim krugom vozio sve sporije.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na