Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.09.2009., 00:08   #1
Anica
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Varazdin
Postovi: 13
SonyEricsson C901

U fazi sam kupnje novog mobitela, i uz korektne komunikacijske mogućnosti bitno mi je da ima kvalitetan i brz fotoaparat. Razmišljala sam o kupnji SE C901, 5MP, xenon blic,.... Ima li tko kakva iskustva sa istim. Jedinu manu koju sam pronašla je to da ne podržava WiFi

Hvala
Anica je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 09:29   #2
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Jako dobar , mozda i odlican izbor , fotoaparat mu je odlican za te novce , ekran mu je takodjer odlican .
Router je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.09.2009., 13:58   #3
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Imam ga oko 15-20 dana i evo mojih zapazanja i misljenja:

Mane:

-Malo losija slusalica za razgovaranje u odnosu na K i W seriju ,recimo w950 ili k850 , ali to je mana svih " C " telefona ukljucujuci i najjaci model c905
-Nema wifi za povezivanje na net. I preko ove druge mane mogu nekako preci jer se moze odlicno i preko edge-a surfati (3g ne koristim puno jer signal varira) , i nije neka cijena recimo 100mb - 30 kn na vipME-u.
-po meni lose rijesen poklopac od kamere,ako ga drzis u dzepu,lako se otvori, preobicno je napravljen
-po meni lose rijesen utor za m2 karticu,moras skinut poklopac za stavljanje i vadjenje za prebacivanje slika na PC preko citaca kartica,a poklopac je plastican,i vjerojatno bi se nakon cestog otvaranja izlizali zubi
-tipke su prezgusnute za velike prste,pogotovo one oko navigatora i ne daju onaj klasicni osjecaj KLIK-a nego kao da upadaju kad ih stisces
-nema svjetiljke u meniju
-prebrz automatski lock tipkovnice koji se ne moze nastimati u sekundama


Vrline:
-O bateriji mogu reci sve najbolje,traje i traje,da li slusas muziku ili puno razgovaras,svejedno.
-Kamera, slike su odlicne,meni bolje nego na k850,cak i kad slikas izbliza, slika ispadne dobra bez obzira na blic, mana recimo kod modela k850i
-Zvuk za slusanje muzike na slusalicama mi je jako dobar,iako nije W model
-ekran je odlican , 2.2" velicine,sve se super vidi i dobro je osvjetljen

ima jos toga ali mislim da ljude vise zanimaju mane od vrlina.

U mane i vrline necu ubaciti DIZAJN jer je to stvar gusta.

Ako koga zanimaju jos neke sitnice mogu napisati nije problem.

Bez obzira na mane,opet bih uzeo taj telefon jer je odlican i radi tocno ono sto zelim od njega,od baterije pa sve do kamere,osim slusalice za razgovor. Po meni je to veliki kiks,jer ako sugovornik ima malo losiji telefon i losiji mikrofon,mora jako razgovjetno pricati da bih shvatio svaku rijec, i onda se mora ton pojacati ,pa je zvuk prejak,a jos uvijek ne uspijem pohvatati sve rijeci pogotovo ako je oko mene malo bucnije. Probat cu malo za VIP karticom,sad sam na TELE 2,mozda je stvar loseg zvuka na tele2 mrezi,jer sam to iskusio i na IPHONE-u 3g.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 17:52   #4
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Preporuka....Uzel sam ga u prvom redu radi fotkanja,i tu obavlja posel i više neg odlično...Općenito govoreći,mob je pun pogodak
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2009., 22:23   #5
zoki1
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 23
Kolega ga nedavno uzeo i zadovoljan osim ergonomije premalih tipki...inače bijeli i izgleda savršeno.
zoki1 je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2009., 23:43   #6
tihi05
Registered User
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: koprivnica
Postovi: 9
Thumbs up

Evo i ja ga imam kojih nepunih mjesec dana.Tko od moba trazi telefon,fotic,radio ovo je pravi izbor.Radi bez greške i problema.Za mene najbolji omjer ulozeno dobiveno.
tihi05 je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2009., 23:15   #7
Anica
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Varazdin
Postovi: 13
Joooj...puno hvala na odgovorima, i drago mi je da ste me istim učvrstili u odluci da si kupim ovaj mobkač. Sutra idem u kupovinu...
Anica je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2011., 14:40   #8
pyro
Premium
 
pyro's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: zege
Postovi: 147
pozdrav!
dižem staru temu - zanima me gdje se kod nas može nać ovaj mobitel.
preferiram zagreb, al nije problem ako je neko drugo mjesto u pitanju.
poželjno je da je mobitel nov, al prošo bi i polovnjak ako je u dobrom stanju.
hvala
pyro je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2011., 17:16   #9
.:AM:.
Premium
Moj komp
 
.:AM:.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
U Konikomu (City Center One) sam prije par dana vidio C901 GreenHeart (bijele boje), ali je cijena poprilična - 1999 kn.
.:AM:. je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2011., 10:53   #10
pyro
Premium
 
pyro's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: zege
Postovi: 147
znači opet su ga nabavili. zvao sam bio nedavno konikom, kaže tip imali su al ko zna kad će opet doć. cijenu neću ni komentirat
pyro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na