Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.04.2021., 19:50   #181
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor masterCG Pregled postova
https://mup.gov.hr/gradjani-281562/s...esrece-344/344

ide i kazna ako blokiras promet a auto ti je u voznom stanju i mozes ga pomaknuti.
nemoj da sad trazim iznos kazne ali imas sve na netu.


najbolje da ces cijeli dan stajati na cesti i napravit cep jer te netko malo udario...
Sry krivo pročitao tvoj post, bolje da ne velim kaj sam vidio
Zahvale hmelju na tome



Inače kaj se duck tapea tiče, ako su sve bitne funkcije auta dobre, auto može dalje voziti, tak da je u ovom slučaju to bilo dovoljno da taj dio vrata zakrpaju i krenu dalje.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 20:03   #182
keyser_s()ze
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 583
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Čestitke Ogieru, na kraju (ne znam jeste skužili zbog cijele pompe oko ovog udesa) 300 km rallya se svede na 0.6 sec - Evans greška na samom kraju i Neuville fulo skretanje na padinu.

Pratio sam nakon dugo godina neki rally cijeli vikend, predivni kadrovi, brzinci isto odlično izgledali. Šteta što se ne može više toga vidjeti na javnoj telki, al ovo malo viđeno, produkcija je vrhunska. Onaj jedan od organizatora izjavio da su potpisali na 3 godine, u krugu 800-1000 km nema rallya, a ak ovo njesra od korone stane, idućih bi godina moglo bit fino posjećeno.



Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
Pričali su susjedi da ima neki ruski youtube, navodno se može posuditi sve s wrc+....
keyser_s()ze je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 20:10   #183
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Čestitke Ogieru, na kraju (ne znam jeste skužili zbog cijele pompe oko ovog udesa) 300 km rallya se svede na 0.6 sec - Evans greška na samom kraju i Neuville fulo skretanje na padinu.

Pratio sam nakon dugo godina neki rally cijeli vikend, predivni kadrovi, brzinci isto odlično izgledali. Šteta što se ne može više toga vidjeti na javnoj telki, al ovo malo viđeno, produkcija je vrhunska. Onaj jedan od organizatora izjavio da su potpisali na 3 godine, u krugu 800-1000 km nema rallya, a ak ovo njesra od korone stane, idućih bi godina moglo bit fino posjećeno.



Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
WRC je zlatna koka za svaku zemlju,samo se nadam da će održati obećanje od 3 godine.

Navodno u normalna vremena svaki WRC vikend prosječno posjeti 300 000 gledatelja.

To je brutalna brojka i ogroman novac za smještaje, hranu, piće, restorane... nijedna druga trka ili sportski dogadjaj nema toliko gledatelja uživo.
King of 4 je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 20:17   #184
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 910
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Čestitke Ogieru, na kraju (ne znam jeste skužili zbog cijele pompe oko ovog udesa) 300 km rallya se svede na 0.6 sec - Evans greška na samom kraju i Neuville fulo skretanje na padinu.

Pratio sam nakon dugo godina neki rally cijeli vikend, predivni kadrovi, brzinci isto odlično izgledali. Šteta što se ne može više toga vidjeti na javnoj telki, al ovo malo viđeno, produkcija je vrhunska. Onaj jedan od organizatora izjavio da su potpisali na 3 godine, u krugu 800-1000 km nema rallya, a ak ovo njesra od korone stane, idućih bi godina moglo bit fino posjećeno.



Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
Jedan kulturan post od mase ovih prometnih stručnjaka ovdje. Sve veliki stručnjaci, fantazeri i profosionalci, najjače kad se uspoređuju: e da je meni tako, e da je u njemačkoj itd.

Ajde situacija da ti žena iza rađa ili je hitan slučaj, bil čekao policiju ili bi joj dao svoje dokumente i otišao u bolnicu bez obzira šta oni fantazirali. Tako je i jebeno svjetsko prvenstvo iznimna hitnost, e da je ranjeih i ubijenih onda se ne ide tek tako bez obzira na prvenstvno. Zakon se ionako ne mora nekad provoditi na slijepo, već uzimajući sve stvari u obzir.
Sve je riješno samo mladi nadobudni vježbenik misli da je kapetan hrvatska i da će rukama zaustavit 380ks auto,strručnjak. Nebitno.


Predivan event, gledao sam u Vivodini, ti zvukovi, te mašine...stvarno jako lijepo organizirano nije bilo većih udesa ni ozljeda, napeto, zabavno, puno adrenalina.

Navodno smo dobili 1+1+1 ugovor i sve staze su oko 80km od zgb.
Dogodine uzimam fraj komplet vikend i obići ću više toga.

Pohvale svima uključenim u org, jedino da sam više uspio pogledat na tv, ali jasno je da hrt prenosi samo dnevnik.
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 20:29   #185
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
Jedan kulturan post od mase ovih prometnih stručnjaka ovdje. Sve veliki stručnjaci, fantazeri i profosionalci, najjače kad se uspoređuju: e da je meni tako, e da je u njemačkoj itd.

Ajde situacija da ti žena iza rađa ili je hitan slučaj, bil čekao policiju ili bi joj dao svoje dokumente i otišao u bolnicu bez obzira šta oni fantazirali. Tako je i jebeno svjetsko prvenstvo iznimna hitnost, e da je ranjeih i ubijenih onda se ne ide tek tako bez obzira na prvenstvno. Zakon se ionako ne mora nekad provoditi na slijepo, već uzimajući sve stvari u obzir.
Sve je riješno samo mladi nadobudni vježbenik misli da je kapetan hrvatska i da će rukama zaustavit 380ks auto,strručnjak. Nebitno.


Predivan event, gledao sam u Vivodini, ti zvukovi, te mašine...stvarno jako lijepo organizirano nije bilo većih udesa ni ozljeda, napeto, zabavno, puno adrenalina.

Navodno smo dobili 1+1+1 ugovor i sve staze su oko 80km od zgb.
Dogodine uzimam fraj komplet vikend i obići ću više toga.

Pohvale svima uključenim u org, jedino da sam više uspio pogledat na tv, ali jasno je da hrt prenosi samo dnevnik.
Ček. Onda se i na godinu vozi na istim rutama, ili ne?
Ovaj moj kraj je raj za rally😀
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 20:41   #186
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Tresla se brda, rodilo se niš.

Očekivao sam da će bar uhapsiti Ogiera nakon brzinca, pošto je tako pobjegao policiji i htio pogaziti policajca.

A lik koji je vozio BMW-a je s njim navodno na večerici. Imati će priču za cijeli život a uopće ne sumnjam da će osiguranje popraviti bmw
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 20:42   #187
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Ima kod nas dovoljno potencijalnih staza za cijelu WRC sezonu. Zbog (ne)sposobnosti lokalnih šerifa gladnih love, vjerojatno ćemo i dalje gledati ovih par lokacija gdje su se normalni ljudi uspjeli dogovoriti.

Nego, nakupio je Ogi još toga u ovih par dana
https://www.index.hr/vijesti/clanak/...e/2271523.aspx
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 20:51   #188
masterCG
Banned
 
Datum registracije: Apr 2021
Lokacija: Zg
Postovi: 124
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Nego, nakupio je Ogi još toga u ovih par dana
https://www.index.hr/vijesti/clanak/...e/2271523.aspx
ne znam zasto bi uopce stao na crveno? pa zurio je u box.
covjek se trka po gradu a likovi u plavom ga usporavaju kaznama i nekim blesavim propisima.

izgleda da nije dobro iskomunicirano s tim deckom kad se vozi utrka a kad je on samo civil na cesti, ili mu jednostavno nesto ne stima s glavom.
masterCG je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 20:58   #189
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor King of 4 Pregled postova
sto brijes ti?
to je vec kada je sve odradjeno, auto je pokrpan duct tapeom, i nema se tu vise sto rastezati na cesti, a covjek mora stici u boks na vrijeme.
sto nasi policajci isto glume mangupe, za takve sudare nece ni izaci na uvidjaj inace ili im treba sat vremena da se mozda pojave.
na kraju krajeva, wrc auti su svi osigurani i registririani kao i svako cestovno vozilo i osiguranje ce sve pokriti.


Rally organizer: "It turned out a bit awkward that Ogier was running away from the cops and it’s clear to me that this could be interpreted from the video that was posted. No, a Toyota representative, who came immediately, is in coordination with the control of the entire rally organization and police together, made a deal to let Ogier go. I guess this cop didn't hear that so it turned out like Ogier was running away from him. There was no need for him to be detained, although the police have the right to exclude the vehicle from traffic, and at the same time from the rally if it is determined that it is unsafe to drive. His door was cracked, but he could continue the traffic so they let him go. The police took his data and the data of the driver of the other car, and they will have another conversation with Ogier later in the afternoon. If they find that he is really guilty, the other driver will pay damages as is done in every other car accident. All cars must have and have car insurance like you and me, fulfilling the European report and the procedures is the most normal"
mene samo zanima sto je taj policajac glumio ispred auta tako.
Gabre, mani me se.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 21:22   #190
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Jesi to ti?
Nisam, ali mislim da je to jedan pored nas koji je kasnije jos vise na drvo otisao
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 21:28   #191
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457


__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 21:34   #192
masterCG
Banned
 
Datum registracije: Apr 2021
Lokacija: Zg
Postovi: 124
"they saw a suitable bus stop..."

lik je ladno htjeo tamo stati i provjeriti auto... s tim ljudima u tom timu stvarno nesto nije u redu, u jednom danu je uspio valjda sve moguce prekrsaje napraviti i 3 puta ostati bez vozacke jbt led
masterCG je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 21:36   #193
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
a jbg ajde, nije da sad on zna jel to bus stop ili odvojak za skretanje desno, malo je ovo sve sad previše sapunica postala

htio je bit baja, neka plače bembura jer je zauvijek upisan na snimci kao luzer od toyote
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 21:41   #194
keyser_s()ze
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 583
Pa dobro, kaj nisu mogli upaliti google translate, pa preko njega malo šprehen )))
keyser_s()ze je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 22:09   #195
Kruno M
Premium
Moj komp
 
Kruno M's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: VKCI
Postovi: 1,205
Citiraj:
Autor keyser_s()ze Pregled postova
Pa dobro, kaj nisu mogli upaliti google translate, pa preko njega malo šprehen )))
Kako da prevedu translate, kad neznaju engleski . Da bi znali šta znaći google translate.
__________________
Pošteni trgovci: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Kruno M je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2021., 00:00   #196
GreenLife
Čika Zeljeni
Moj komp
 
GreenLife's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: München
Postovi: 410
Ajd jeste napali na čovjeka, svatko može pogriješit. A uz to, i bemvejac je isto zajebao stvar.
+ dosta naših milijajaca nema pojma nit razumije engleski, što je žalosno za TURISTIČKU zemlju.

Svaka čast Ogieru, grešku je napravio ali se ispričao.
__________________
GreenLife je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2021., 05:51   #197
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Skrivio nesreću jer je htjeo stati gdje ne smije, pobjegao policiji, prošao kroz crveno, ali bitno da se ispričao, lol.
Ne, ne može svatko tako pogriješiti, to je teško kršenje zakona, a ne pogreška.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2021., 07:44   #198
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
A nasli ste gomilu postova pisati o nesreci, kao gomila baba tracerica, a nista o utrci.
Dosta je vise, to je gotova prica, kazne su podijeljene, decki ce na veceru i amen.

Osobno mi je fora pogledati utrku u zivo, a jos bolje cuti grmljavinu koja dolazi odozdo, a to se posebno lijepo cuje kad si na brzom zavoju na sredini Medvednice - Adolfovac.
Cijelom sumom odzvanja grmljavina i sve se vise priblizava, i to vise autiju a ne samo ovog najblizeg.

Zanimljivo da su pobjednika odlucivali zadnji metri utrke, da ne kazem zadnji zavoj, bilo je atraktivnih izlijetanja, a i okretanja na krov zadnjeg dana, sve u svemu ponovilo se, doci cu i slijedeci puta, ako bude, jedino sto se bojim da ne bude vise te grmljavine sumom, posto od slijedece godine idu hibridni motori.

Posto sam iskoristio dan za voznju bajkom preko Sljemena, tako ce u filmicu biti kadrova i zvukova uzduz cijele trase. Sklepao sam nekakav fimic od dvije i pol minutice pa pogledajte.
Za miris spaljene gume ipak treba doci na lice mjesta



Inace gore je bilo ekipe s kampicama, vidio sam i jedan sator, dolje pak u gradu zaparkirano sve zivo, svaki slobodan metar gdje se smije i gdje gdje ne - pa cak i u tunelu.
Neki su parkirali na Leusteku kod klupica. Sto ce tek biti kad budu granice prohodne i korona na razini gripe
Kladim se da je dosta ekipe po prvi puta vidjelo sljeme he he.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2021., 08:56   #199
AiM
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 355
koje drame radi ničega. nevjerojatno
AiM je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2021., 09:01   #200
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor AiM Pregled postova
koje drame radi ničega. nevjerojatno
Mi smo drama queen nation!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2021., 09:18   #201
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Kao šećer na kraju će uvijek nać nekog kome bi bilo bolje da šuti nego da otvara usta.

https://www.index.hr/mobile/clanak.a...sti&id=2271602
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2021., 10:00   #202
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
@ Nik - u meduvremenu se i 4K uploada? fino ^^
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2021., 10:03   #203
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2021., 10:20   #204
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
U cijeloj ovoj priči "zgazio policajca, zbrisao s mjesta nesreće" srać truć, čini mi se da ste propustili primjetiti da je Jan Armstrong, rally konzultant za Codemasters u DiRT Rally igri (https://www.youtube.com/watch?v=RQY9...b_channel=DIRT), pobijedio u Junior WRC kategoriji na WRC Croatia 2021 !

To je nama bitno! Kolege PC rallyaši, ima još nade za nas.... samo da nam netko pokloni par stotina tisuća eura i evo nas!
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2021., 10:22   #205
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Sad citam ovdje komentare na Ogiera i cijelu situaciju, stvarno sam mislio da ovaj forum (tj njegovi članovi) nije samo jedna obična nakupina dezurnih moralnih vertikala i baba tračara, PRO prometnih stručnjaka, filozofa, jebivjetara, ali nazalost, tako je kako je.


Čast iznimkama, ali one su ovdje stvarno manjina. Vi ostali, probajte si nać (koristan) smisao vasem zivotu.


Urka je stvarno bila top, ipak je to nesto sto se ne viđa svaki dan. WRC je stvarno vrh. Bili smo na 180 zavoju poslije krizanja Leustekove i asfalta, snimnao sam sve WRC aute i njihove prolaze, naravno sa vise mjesta, to stvarno izgleda impresivno.


Cijela utrka ultrazanimljiva, doslovno do kraja se nije znalo tko ce osovojit i onda greska Evansa, na kraju Ogier za 0.6sec bude ukupno bolji.
Sjajna promocija ovog naseg sumraka od drzave, pa čak i cijeli ovaj cirkus sa Ogierom i bmw je definitivno plus, bar sto se tice PR-a. Nadamo se da cemo imati priliku vidjeti jos 2 puta (navodno dogovorene 3. godine) a poslije kako bude
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2021., 10:32   #206
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Nego, nakupio je Ogi još toga u ovih par dana
https://www.index.hr/vijesti/clanak/...e/2271523.aspx
Daj me nemoj

1. Policija u 7,13 zaprimi dojavu da je na Av. Dubrovnik bila prometna nesreća (to valjda znači da je nezgoda bila barem minutu ranije, a bila je i više)
2. Policija se teleportira na mjesto nesreće (svatko tko je imao prometnu i čekao našu policiju zna da imaju najbolje teleportere u ovom dijelu svemira)
3. Ako pretpostavimo da se policija odmah teleportirala na mjesto nesreće (znači u 7.14), Seb je u šest minuta stigao polijepiti auto, pogurati policajca, pobjeći sa mjesta prometne nesreće i proći kroz crveno koje je oko 3.5 km zračne linije dalje (cestom i više)

Bem ti naše novinarstvo,... a i one koji kreiraju svoje mišljenje na osnovi takvih članaka
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2021., 10:36   #207
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,786
Novine su docekale svojih 5 minuta i hiljadu klikova. A novinarstvo, sto je to? Jebo novinara i takve novine koji izjave da wrc auti nemaju zmigavce -.-
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2021., 10:56   #208
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Ako je organizacija bila kakva je trebala biti, policija je trebala biti na praktički svakom većem križanju kud ovi prolaze. Ako mogu čohati jaja na svakom čošku za svakog nebitnog političara koji sleti u ZG, onda su valjda i za ovakav event.
Sumnjam da je policija bila daleko od mjesta događaja.

Što više čitam i gledam snimke i fotke ljudi, to mi se sve više čini da je organizacija bila daleko ispod sigurnosnih standarda koji WRC zahtjeva.
Nadam se da sam u krivu.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2021., 11:03   #209
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
nisam bio osobno, ali iz prijasnjih live-rally iskustava, osigurati cijeli rally (svaki kilometar brzinaca) je nemoguce.

Tu (nam) nazalost fali malo zdravog razuma da su neke pozicije jednostavno preizlozene, a da ekipa to ne kuzi.
Doc ce netko i argumentom "pa uvijek je publika u reliju direkt na stazi", ali opet treba se postaviti pametno, a ako vec hoces "kul" slike, barem u danasnje vrijeme sve se moze snimati / slikati remote.
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2021., 11:13   #210
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Naravno da je nemoguće pokriti SVE, ali mjesta gdje je šansa za izlijetanje visoka se mogu osigurati.
Ljudima je bitnije dobiti dobru fotku za instagram, nego vlastita sigurnost.

Pogledaš samo jedan onboard i možeš naći barem 10 lokacija gdje ljudi ne bi trebali uopće biti.


Monte Carlo, koji je dosta sličan...teško da ćeš vidjeti ljude na zonama kočenja ili brzih zavoja. Može se fino organizirati, ali vjerojatno je do toga što imaju iskustva u organizaciji takvih stvari pa su i ljudi već naučeni na pravila.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na