Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.03.2021., 16:56   #2281
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Zato i imam weather station. Ima vanjski sensor koji usput mjeri i navlazenost

bas citam i cudim se.
imamo internet u dzepu i trenutni pristup prognozama, tlakovima, vlagama, i svim ostalim nebitnim informacijama, i sad mi jos treba "feature" na satu koji to mjeri prst nokat metodom u rangu +/-5 C lol
hrpetina tih fitnes trackera je zapravo takva glupost, da mi je znati kako su ljudi prezivjeli i trenirali bez njih prije, isli u setnje, vozili biciklo, spavali... bila su to teska vremena
a istovremeno sve te firme ne znaju dizajnirati recimo korisne uredjaje, tipa nekakav mjerac razine secera u krvi, tlaka, kisika.... a ako i postoji onda kosta ko svetog petra kajgana. eee ali takav uredjaj mora biti i bazdaren, mora biti precizan, mora RADITI kako treba

zato stancaju te beskorisne pametne satove koji svaki mjeri na svoj nacin, odstupanja su ono u rangu 20-30% gore dolje kako se kome poklopi


rant off
King of 4 je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2021., 17:08   #2282
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,152
ne znam, ja smatram da je meni zapis otkucaja srca u svakom trenutku najbitnija stvar u životu.
prije sam živija u strahu da li mi je srce udarilo ili nije....sad sam napokon miran.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2021., 17:27   #2283
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
ne znam, ja smatram da je meni zapis otkucaja srca u svakom trenutku najbitnija stvar u životu.
prije sam živija u strahu da li mi je srce udarilo ili nije....sad sam napokon miran.

tako meni, onda upalim sat da mjeri, pa gledam, jedan tren pokaze 85, sljedece mjerenje 110, onda se sav preznojim i mislim se, evo aritmija, onda mjerim opet, sad je 70. Onda odahnem. reko dobro je. I sam sebi kazem kako sam napravio dobar potez sto sam uzeo tako koristan uredjaj.



ot off, vec godinama pratim pametne satove, u par navrata isprobavao razne, od jeftinih do skupih, i na kraju.... shvatim da su totalno ekolosko smece.

cast iznimkama tipa skupih garmina za profesionalce, te apple watch koji jedini nesto vrijedi od svih ostalih konzumer satova.
King of 4 je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2021., 17:45   #2284
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,320
A sad si ga bas usro sa apple watchom Kao on nesto vrijedi a to je tek preskupo ekolosko smece al' zato lijepo zigelda (relativno) i sjaji se (kad nije ekran ugasen ili baterija prazna). Vidim kolega ga vise drzi na punjacu nego na ruci

Anyway, ja nosam neki oblik sport watcha vec godinama. Trackam svaki dan a gledam resultat trackanja nikad Al' ajd, zgodno je bacit pogled na HRM kad se uspentravam uzbrdo (iako mi to zadnje padne na pamet), vidjet rutu, elevaciju, kad nisam dobro spavao da i sat to pokaze , draza mi je vibracija sata kao alarm...a pokazuje i vrijeme, cak i datum!!!
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2021., 18:50   #2285
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
A sad si ga bas usro sa apple watchom Kao on nesto vrijedi a to je tek preskupo ekolosko smece al' zato lijepo zigelda (relativno) i sjaji se (kad nije ekran ugasen ili baterija prazna). Vidim kolega ga vise drzi na punjacu nego na ruci

Anyway, ja nosam neki oblik sport watcha vec godinama. Trackam svaki dan a gledam resultat trackanja nikad Al' ajd, zgodno je bacit pogled na HRM kad se uspentravam uzbrdo (iako mi to zadnje padne na pamet), vidjet rutu, elevaciju, kad nisam dobro spavao da i sat to pokaze , draza mi je vibracija sata kao alarm...a pokazuje i vrijeme, cak i datum!!!

dobro, necemo sad o detaljima kao baterija na satovima

ali apple watch ima zaista cool featurea, pozivi rade besporijekorno, daleko najispoliraniji proizvod nego neki android wear, a da ne spominjem sve poluproizvode kineske.

cijena je takva kakva je, no za razliku od drugih apple proizvoda, za nju cak ni nemam prigovora previse.


i ja nosim mi band5, cisto da imam sat na ruci, i eto popratim isto koliko sam lose spavao pa da mogu zeni kukakti da me pusti na miru jer sam spavao samo 5 sati i 28 minuta i da sam bio budan xy puta i da mi je deep sleep bio kratak na sto mi ona kaze ne seri, hrkao si cijelu noc, reko ja nisam, to si ti hrkala zato sam bio budan xy puta
King of 4 je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2021., 19:18   #2286
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,603
Nijedna od tih HRM điđa nije precizna, ali ljudi puše. Hoćeš precizno, imaš uređaje koji moraju biti umjeravani i odobreni za korištenje od ovih ili onih, pa oni i koštaju.
Mislim da su one Garminove trake najbliže tome. Dobio jednu sa satom i prodao. Smeta mi, a ni ne zanima me HR, osim kad se nekad zapušem usred aktivnosti, pa stanem i pogledam.

Prvi i jedini put kad mi se HR alarm upalio na satu je bilo kad sam 5 dana prije puta dobio obavijest od aviokompanije da mi je let otkazan

Nije ni GPS precizan. Eto rezultata GPS/GLONASS/GALILEO na Fenixu 5 čim zađeš među nebodere.


Najveća korist...isplaniram rutu i prebacim u sat da me navigira dok sam na biciklu i da ne moram za svaku notifikaciju gledati na mobitel dok sam u pokretu.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 17.03.2021. u 19:25.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2021., 21:30   #2287
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,320
To je zato sto UK vise nije u EU pa ih GALILEO vise ne pokriva

Meni je Amazfit nakon nekoliko upgradea, svako malo palio HR alarm. I to bezveze, random. Posebno je bilo iritatno vani, na hikingu. Ono hodam po ravnom a sat vrsti. Penjem se a HR 60. Totalno neprecizno.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2021., 10:34   #2288
Ivoludilo
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2019
Lokacija: Čačak,Srbija
Postovi: 57
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Nijedna od tih HRM điđa nije precizna, ali ljudi puše. Hoćeš precizno, imaš uređaje koji moraju biti umjeravani i odobreni za korištenje od ovih ili onih, pa oni i koštaju.
Mislim da su one Garminove trake najbliže tome. Dobio jednu sa satom i prodao. Smeta mi, a ni ne zanima me HR, osim kad se nekad zapušem usred aktivnosti, pa stanem i pogledam.

Prvi i jedini put kad mi se HR alarm upalio na satu je bilo kad sam 5 dana prije puta dobio obavijest od aviokompanije da mi je let otkazan

Nije ni GPS precizan. Eto rezultata GPS/GLONASS/GALILEO na Fenixu 5 čim zađeš među nebodere.


Najveća korist...isplaniram rutu i prebacim u sat da me navigira dok sam na biciklu i da ne moram za svaku notifikaciju gledati na mobitel dok sam u pokretu.
Mora da si pogrešio ovo više liči na Gau čun nego na garmina
Ivoludilo je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2021., 10:50   #2289
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,762
Ovako, trebam preporuku za smartwatch:

- prvo i osnovno, da baterija traje barem 5 dana, što više to bolje
- da podržava iOS notifikacije (ne treba reply)
- da podržava kontrolu glazbe prek sata na mobitelu
- da je pouzdan, brz i sa dobrom SW podrškom.

Moj Galaxy Watch, koji je defitinitivno ispunjavao sve uvjete gore navedene, iz ne znam kojeg razloga nemre više izdržati više od 2 dana na bateriji. Bil je na servisu gdje su zamijenili matičnu ploču, te sam ja na svoju ruku zamijenil bateriju za drugu, novu originalnu, no niš se nije promijenilo.

Zbog tak kratkog trajanja baterije nemam nit volje ga nositi više, a opet moram jer godinama već mobitel imam na bešumno (jer ne želim da mi mobitel zvoni) i sve mi notifikacije dolaze na sat. Čak i za alarm koristim sat i vibraciju kaj je zgodno jer ne budim ženu

Treninzi, HRM, i generalno health spika mi nije bitna, ali mi je zgodno imati auto workout detection.

Zapravo, tražim Galaxy Watch, ali s normalnim trajanjem baterije.

Cijena: pa, s obzirom na to kaj tražim, pretpostavljam da cijena ne bude mala. Al svejedno, iznenadite me
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2021., 11:25   #2290
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702



Build Number :*R800XXU1FUB6
Tizen version :*Tizen 5.5.0.1
Release Date :*2021-02-25

- Enhanced Notification : Upon receiving a message notification, a chat window appears and can also view images.
- AR Emoji/Bitmoji : Send AR Emoji and Bitmoji through the watch.
- Capture : Supports scroll capture feature that automatically sends the screen-capture image to the phone.
- If exercising with a watch, the voice guidance is provided through the connected headset.
- Voice notification has been added for cumulative distance and heart rate data, during the Auto Lap of Running/Cycling exercises.
- Improved system stability and reliability





Protip: probaj promjeniti watchface, stavi neki basic samo kazaljke pa testiraj. Meni su oni znali uzeti koji dan autonomije.
-->
Jebes mu sve, ja bi na tvom mjestu kupio drugi novi GW46 i probao ga na 14 dana (ili 30 dana ako uzmes na amazonu). U najgorem slucaju, ako opet ne valja, prodas ga.

Moj je star sad 2 godine, a baterija ide od 5 do 7 dana, ovisno koliko dugo ga nosim (a po doma ga ne nosim). Svakih 1-2 dana snimim neku gps aktivnost hodanja i to takodjer ulazi u tih 5 ili 7 dana. Kad je na ruci, radi AOD i HR. Toliko su jeftini danas da ne znam sto bih drugo gledao na trzistu, a da je tog kalibra :/

Doduse, otkad sam ga prebacio na UK CSC vise ne dobivam updejtove, zapeli su u toj regiji
https://doc.samsungmobile.com/SM-R800/BTU/doc.html

A vidim da je u drugim regijama vani novi Tizen 5.x i malo "deblji" changelog, ali iskreno, bmk i ne diram vise nista. Samo neka on kucka




Build Number :*R800XXU1FUB6
Tizen version :*Tizen 5.5.0.1
Release Date :*2021-02-25

- Enhanced Notification : Upon receiving a message notification, a chat window appears and can also view images.
- AR Emoji/Bitmoji : Send AR Emoji and Bitmoji through the watch.
- Capture : Supports scroll capture feature that automatically sends the screen-capture image to the phone.
- If exercising with a watch, the voice guidance is provided through the connected headset.
- Voice notification has been added for cumulative distance and heart rate data, during the Auto Lap of Running/Cycling exercises.
- Improved system stability and reliability





Protip: probaj promjeniti watchface, stavi neki basic samo kazaljke pa testiraj. Meni su oni znali uzeti koji dan autonomije.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2021., 11:57   #2291
zupy
Premium
 
zupy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Priko Klisa
Postovi: 843
Citiraj:
Autor myroman Pregled postova
Nema mic i speaker, tako da ništa od poziva.
Znam za to - to mi i nije bitan fićure jer u autu imam bluetooth a po ulici mi ne treba.
zupy je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2021., 12:04   #2292
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,603
Citiraj:
Autor Ivoludilo Pregled postova
Mora da si pogrešio ovo više liči na Gau čun nego na garmina
Išao sam sad čačkati po postavkama. GPS mi je za hodanje bio uključen na Normal (GPS Only). Baš ću napraviti test s drugim opcijama (GPS+GLONASS i GPS+GALILEO)

Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
Ovako, trebam preporuku za smartwatch:
...
Bio sam u istoj dilemi kod kupovine...evo ti sortirano po trajanju baterije od najkraćeg

Garmin Venu za 279€
Garmin Venu Sq Music za 229€

Venu Sq ima dulje trajanje baterije, a običan Venu ima AMOLED ekran pa izgleda bolje

Forerunner 245 Music ide za 325€ ili 335€ u kompletu sa slušalicama

Garmin Instinct Solar - 289€
Da je ovo bilo dostupno po toj cijeni kad sam tražio, ne bih puno razmišljao

Robustan izgled ne paše svakome, ali meni je odličan

Pretpostavljam da ne misliš dati 900€ na sat, pa ti neću ni linkati Garmin Enduro
Imaš i fini izbor rabljenih. Ako ti se da loviti po ebayu i domaćim oglasnicima, može se upecati Fenix 5 za ispod 2000 kn.
Moj je bio rabljen sigurno 2 godine prije nego je došao do mene, baterija drži i preko 10 dana, ako ne koristim GPS često.

Cura ima Vivoactive 4. Ne paše mi touchscreen i baterija je bliže 4-5 dana nego 7 koliko tvrde, tako da ga ne bih preporučio. S druge strane, njoj je sasvim ok
Što se softvera tiče, Garmin nema konkurenciju.

Auto activity detection nemaju svi satovi, pa si prouči specifikacije.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 18.03.2021. u 12:25.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2021., 15:48   #2293
Ivoludilo
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2019
Lokacija: Čačak,Srbija
Postovi: 57
Pazi kod mene nema nebodera ali kad prolazim između zgrada i solitera signal ne šeta i to samo sa GPS om uključenim.Ima tu nekih manjih odstupanja od par metara ali toliko šetanje nisam još imao.
Ivoludilo je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2021., 17:31   #2294
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,603
Pogledaj opet sliku gore...i sad s obje strane ceste u tom području dodaj ostakljene nebodere od 30 do 68 katova



Specifična situacija, ali ne muče se samo satovi, pogube se i mobiteli.
Kažem, probat ću s GLONASS i GALILEO ovih dana pa usporediti. Mislio sam da za sve aktivnosti vrijede iste postavke, a zapravo se mogu svaka za sebe podesiti.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 18.03.2021. u 17:37.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2021., 18:36   #2295
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,603
Evo rezultata GPS + GLONASS

Nema pomoći i dalje
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2021., 21:40   #2296
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
Kod reflektirajućih površina (ostakljeni neboderi) GPS ima puno problema.
Znam dok sam još kao studos radio sa geodetima(prije 10ak godina) da su oni u Zagrebu među zgradama koristili referentnu točku, a ne GPS jer je on baco nebulozne koordinate.

Imam Fenix 3 i na nasipu mi je dobro radio rutu, čim bi ušao među šumu, zgrade vide se spikeovi.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2021., 23:49   #2297
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,152
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Evo rezultata GPS + GLONASS

Nema pomoći i dalje
Žena mi pogledala tvoj GPS i kaže: Spiderman!
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2021., 00:19   #2298
Human1
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 35
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
ne znam, ja smatram da je meni zapis otkucaja srca u svakom trenutku najbitnija stvar u životu.
prije sam živija u strahu da li mi je srce udarilo ili nije....sad sam napokon miran.
Ako ovo nije sarkazam onda je vrijeme za posjetiti liječnika specijaliziranog za područje psihologije.
Human1 je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2021., 00:52   #2299
stops
Premium
Moj komp
 
stops's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 341

Zadnje izmijenjeno od: stops. 21.03.2021. u 01:03.
stops je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2021., 02:59   #2300
MegaSkot
Modder
Moj komp
 
MegaSkot's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Waterford
Postovi: 906
Prijatelj uzeo neki preskupi Huawei mob i dobio GT2, pa ga meni prodao za 100e. Prezadovoljan, nakon desetak dana. Interna memorija odlična za mp3 i gym (kad ih otvore...). Povezivanje sa raznim slušalicama radi odlično, baterija ubija koliko je dobra. Par puta sam ga opalio u natezanju sa nekim narkomanima i nema ogrebotine.
MegaSkot je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2021., 18:54   #2301
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Ekipa se isplati uzet nov Galaxy Watch 46mm za 800 kuna u 2021.?

Galaxy Watch Active 2 44mm mi je dosta ljepši al na Njušci idu za više para, tipa 1200-1300 novi al ne znam jesu toliko bolji za nekog ko je imao Mi Band 2 jedino od svih "nosivih" uređaja. Isto tako, nov je 1600 pa ne razumijem cijenu

Gledao sam i Huawei GT2 ali on je više fitness tracker kolko sam skužio zbog slabijeg supporta za appove i slično, mada je i on malo ljepši od Galaxy Watcha...

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2021., 20:49   #2302
raliSHA
Premium
Moj komp
 
raliSHA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 970
Računaj da gw ima bar duplo bolju bateriju od gwa2, malo je veći i ima malo manji ekran. Ostalo je hardverski i softverski sve isto.. Samo je još pitanje dizajna.
raliSHA je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2021., 21:55   #2303
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Oprostite na neznanju, ali zašto vam je bitno znati koju ste rutu prošli? Ajde broj koraka.....
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2021., 22:42   #2304
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,320
Da se znamo vratit
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2021., 23:03   #2305
raliSHA
Premium
Moj komp
 
raliSHA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 970
Da se vidi visinski profil, brzina u različitim dijelovima u usporedbi s Hr zonama, za visinski korigiran pace i izračun potrošnih kalorija, za pratiti segmente u Stravi itd itd.. Realno me zaboli za broj koraka, to mogu slobodno izbaciti, a i gdje su koraci kod plivanja. Ili bicikliranja .. Jedino iz perspektive stride lengtha koji mi govori o efikasnosti pacinga i kadence.
raliSHA je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2021., 00:32   #2306
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,152
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Da se znamo vratit
Hahahahhahahahaha
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2021., 01:31   #2307
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,180
Citiraj:
Autor King of 4 Pregled postova
a istovremeno sve te firme ne znaju dizajnirati recimo korisne uredjaje, tipa nekakav mjerac razine secera u krvi, tlaka, kisika.... a ako i postoji onda kosta ko svetog petra kajgana. eee ali takav uredjaj mora biti i bazdaren, mora biti precizan, mora RADITI kako treba

zato stancaju te beskorisne pametne satove koji svaki mjeri na svoj nacin, odstupanja su ono u rangu 20-30% gore dolje kako se kome poklopi
Withings dizajnira svasta korisno, bazdareno precizno i klinički testirano - BPM core, Scan watch itd...

Inace imam Mi band od 2 do 4, najbitnija stavka, notifikacija za inaktivinost(custom, 200 stepova u pola sata) i integracija sa sleep as android + buđenje u non deep sleep fazi. Osim toga pratim korake i nista vise.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2021., 07:53   #2308
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,145
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Evo rezultata GPS + GLONASS

Nema pomoći i dalje
to je tvoja mačka obišla sve dijelove grada
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2021., 10:57   #2309
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
...

Moj Galaxy Watch, koji je defitinitivno ispunjavao sve uvjete gore navedene, iz ne znam kojeg razloga nemre više izdržati više od 2 dana na bateriji.
...
Daj pliz napisi na kojoj verziji ti je software na satu.

Koliko dugo ti se dogadjaju ti problemi s baterijom i mislis li da ima veze s nekim updejtom unazad mjesec-dva-tri?

Meni neki dan ponudilo update na novi Tizen 5.5 R800XXU1FUB6 pa se neckam.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2021., 14:38   #2310
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,603
Pametni satovi

Evo i GPS+GALILEO načina rada. Zasad najotpornija na nebodere. Ravna crta je od podzemne pa to ne treba računati.
Za sve ostale situacije, razliku između GPS-a i kombinacije s ostala dva ja ne vidim
Eto, tko traži veću preciznost u ovako blesavim uvjetima, nek gleda da podržava GALILEO

__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na