Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.12.2011., 16:34   #1
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Transformers: Fall of Cybertron

Transformers: Fall of Cybertron is a third-person shooter video game developed by High Moon Studios and published by Activision. The game follows the events of Transformers: War for Cybertron as the Autobots struggle to defeat their Decepticon foes in battle for their home planet of Cybertron. Activision has scheduled to release the game in Fall 2012 for the PlayStation 3 and Xbox 360. The first official cinematic trailer for the game was shown off at the 2011 Spike TV Video Game Awards on December 10, 2011.
Fall of Cybertron continues the story from Transformers: War for Cybertron with the civil war between the Autobots and the Decepticons over control of their home world, Cybertron. The developer, High Moon Studios, hopes to show a darker tone than the original game; as Game Informer states, this game "changes and improves upon so many of the fundamental ideas that the developer considers the game a natural successor rather than a true sequel." Fall of Cybertron depicts the final battle between the two robot factions which results in the destruction of their home world, forcing the Autobots to seek refuge in our galaxy, the Milky Way. Characters expected to appear in the game include: Optimus Prime, Bumblebee, Cliffjumper, Grimlock, Jazz, Megatron, Bruticus, Onslaught, Shockwave, Soundwave, Vortex and Starscream.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2011., 17:00   #2
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Predobro izgleda
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.12.2011., 17:37   #3
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Jako dobar trailer, šteta što nema gameplaya nego samo CGI no takva je moda danas.

Transformers: War for Cybertron mi je bio ok no dosadio mi je brzo pa ga nisam nit odigro do kraja. Ovo će vjerojatno biti jako slično jer je isti developer i ponovo kurva engine (UE3).

Koliko vidim još nema potvrde o PC verziji.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2012., 16:07   #4
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
vani je.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2012., 18:26   #5
iNoob
Game Collector
Moj komp
 
iNoob's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Viškovo (Rijeka)
Postovi: 366
Pa jel igra tko? Kakvi su dojmovi?
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
iNoob je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2012., 20:16   #6
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
Presao danas u par sati igru. Razbibriga sa napucavanjem

Par pluseva, Metroplex je ludilo prikazan, barem su to pratili po loreu, Grimlock kojega je preradija Shockwave, malo totalno razlicito od G1 Transformersa al jebat ga, igranje sa njim je zabavno. Par stileva igre, od chargera do cloakera pa se prilagodi.

Koji minus, nema vise biranja jednog od 3 lika po misiji sa njihovim plusevima i minusima, nema char specific oruzja, tipa Null Rays za Screamera i topce od Meggsa. Sad svi mogu sve koristit...malo glupo.
Borba iz prvog djela je nekako usporena, sad imas delay za transformaciju, tako da nema vise vehicle modea i juris, opali par puta topom, kad dodjes blizu nekoga transform i melee, close combat je oslabljen tako da nema vise 1-hit-kill sistema.

Voznja vozila misem je jebena katastrofa, tako je mis osjetljiv da se odbijas od unutrasnje strane krivina i zapinjes na svaki kurac, jos ako boostas + nitro nema shanse da drzis pravac. A itako u igri imas sve skupa 30 sec voznje tako da je to promasen dio. Transformacije u auta su za borbu gotovo beskorisne, al tenk il helic su bolesno korisne.

Imam osjecaj da je prvi dio bio duzi za igru, a boss fights u prvom djelu su bili nemjerljivo bolji, ovdje ih ni nema. Zadnji fight nit ne racunam.

Upgrade oruzja i neke opreme je kako tako, upgradeao par oruzja, druga ignorirao, mine i boostere za 2x dmg nisam ni koristio. Trazenje audio logova sam probao, al je igra vise manje brza i zavirivanje u svaki kutak levela vrlo brzo dopizdi.

Sve skupa, zabavno za ubit popodne.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2012., 00:07   #7
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Skup sport je postalo to igranje kad se igre pređu u jedno popodne, posebno što je kod ovakvih igara MP u startu otpisan ili jako kratkog trajanja.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2012., 00:23   #8
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
sp je praktički mrtav i svaki novi naslov samo zabija čavle u lijes... na (moju) žalost.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2012., 00:46   #9
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Znaci, posudi od rođe, odigraj i vrati rođi, preko interneta naravno
Jer svaki put kad odem kod njega po igru vratim se mrtav pijan doma
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2012., 08:22   #10
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
Nakon sta me BioWare tako posteno zajebao sa ME3 rekao sam da vise nikad ne kupujem original.

Neka se jebu, platit 400kn za 4-5h igre? I onda se preseraju sa multyem koji je presaren i neznas ko pije a ko placa. Jer je Sp u transformersima tako sarolik i stvarno pola vremena nit ne vidis koga gadjas i ko tebe gadja, MP nece bit nimalo bolji.

Dok god developeri drze svoje kupce za budale i daju im poluproizvode sa poglupljenim gameplayem, poseru se na cijeli lore tog universea, dok god guraju DLC i nekoliko dolara jos za jedno oruzje il skin na liku, e nema vise ni lipe od mene.

Razlog sta sam otkazao D3 coll. ed. je BioWare
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.08.2012., 09:34   #11
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
ME3 je jos i ok, tamo bar imas 2-3 popodneva.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2012., 10:10   #12
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
Citiraj:
Autor dokis Pregled postova
ME3 je jos i ok, tamo bar imas 2-3 popodneva.
I replay faktor kao da ides ocu ili materi na sprovod. Opet.
A da, buy DLC za vise bodova za effective military rating, i onda opet na sprovod.

Presao sam ME1 i ME2 svaki barem 10ak puta, uzivao u insane tezini da sto duze traje, a ME3 sam presao jednom, i jos EC nisam stavio, nemam volje ponovo gledat kako su sve usrali.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na