Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.07.2008., 15:22   #721
razor i2c
Premium
Moj komp
 
razor i2c's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Hercegovina
Postovi: 363
upravo pogledo Fast Track No Limits, vrlo dobar film.preporuka za pogledat.Ocjena 8/10.
__________________
Sig 50 kb max :-)
razor i2c je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 16:56   #722
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 17:31   #723
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Ja ne kužim kak je mogao toliku ocjenu dobiti, mislim sa obzirom da se radi o običnom Crapmanu, prožvakanom i ispljunutom 5 puta...
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 17:37   #724
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,568
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 12.01.2012. u 23:07.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 17:45   #725
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Osim toga, kaj se zamaraš s tim ocjenama koje daju na takvim stranicama. Pogledaš film i ako ti je dobar to je to, ako nije, nikom ništ, potrošil si dva i po sata uzalud.
Pa bas zato da izbjegnes bacanje vremena uzalud. IMHO S obzirom na odnos izmedju raspolozivog vremena, kolicine dostupnog materijala i kvalitete istoga neki filter je definitivno potreban (barem meni je)
morph je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 17:52   #726
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,568
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 12.01.2012. u 23:07.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 18:02   #727
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Makni Heath Ledgera i njegovu odličnu interpretaciju svega kaj Joker predstavlja, makni (više no inače) mračnu i tmurnu atmosferu koja se proteže kroz cijeli film i više od 5.0 ne bi dobil.
Osim toga, kaj se zamaraš s tim ocjenama koje daju na takvim stranicama. Pogledaš film i ako ti je dobar to je to, ako nije, nikom ništ, potrošil si dva i po sata uzalud.
Znači netrebam ga gledat

ja volim vidit ocjenu, ali isto tako dat svoju. Po meni ima dosta razvikanih filmova, a čisto sumnjam da su neki napuhani radi filmske kuće i sl
Citiraj:
Najbolji primjer za takvo ocjenjivanje je ova tema, di se masa loših filmova ocjenila i preporučila kao yeben film i obavezno pogledati. Profili forumaša koji su davali preporuke za loše filmove variraju od onih mlađih, pa do onih starijih i ozbiljnijih, ali su svi do jednoga dali preporuku za taj i taj njima odličan (a na kraju užasno loš) film.
Kao ja za Hitmana, koji se meni vrhunski svidio
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 18:42   #728
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Citiraj:
Autor Enter Sandman Pregled postova
Jedan ok hororac.. The Ruins
već sam jednom reko reću opet,izbjegavat u širokom luku

Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Makni Heath Ledgera i njegovu odličnu interpretaciju svega kaj Joker predstavlja, makni (više no inače) mračnu i tmurnu atmosferu koja se proteže kroz cijeli film i više od 5.0 ne bi dobil.
Osim toga, kaj se zamaraš s tim ocjenama koje daju na takvim stranicama. Pogledaš film i ako ti je dobar to je to, ako nije, nikom ništ, potrošil si dva i po sata uzalud.
Heath je to digao sve na novu razinu i baš šteta što je umro jer sam očekivao još dobrih filmova od njega,mislim da zadnjih 10godina nije glumio u filmu koji je bio dosadan,negledljiv.Eto zato mu je ovaj Batman masterpiece
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 18:54   #729
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,568
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 12.01.2012. u 23:07.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 19:00   #730
DoX_Chabar
Premium
Moj komp
 
DoX_Chabar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Čabar/Rijeka
Postovi: 655
Danas Lihto i ja idemo pogledat u kino Batmana pa nabacimo review na film
Ne kužim čemu pauza usred filma... Jel tak originalno zamišljeno ili svi kopiraju Cinestar?
DoX_Chabar je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 19:08   #731
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,568
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 12.01.2012. u 23:07.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 19:08   #732
AuX
Premium
 
AuX's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 367
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
/\
|
|

čovjek koji je usporedio betmena sa kumom, star warsa sa šindlerovom listom
ne usporedujem ih ja nego samo kazem da su to meni jako dobri filmovi. to sto sam ih sa imdb-a uzeo nema nikakve veze meni batman nije bolji od njih i gotovo.
kada gledam sveukupan film gledam koliko je radnja zanimljiva, glavne glumce i sporedne, likove koje glume itd. opcenito su ti filmovi meni bolji od batmana..
AuX je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 19:18   #733
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Ako nije bilo, pogledajte "The love guru", men jako smješan film..
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 19:37   #734
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Pogledao Panic Room, neloše.
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 19:49   #735
greenfly
Od nonine sestre kunjado
Moj komp
 
greenfly's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: (Vinjro)
Postovi: 1,130
Pogledao Ruins,,meni je OK , ne slažem se sa Lihtom koji kaže da ga treba izbjegavat u širokom luku

Pogledao Silent Hill , isto OK film za pogledati

Naravno tko voli takve filmove...
__________________
greenfly je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 19:52   #736
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Može mali info? U kojem gradu najbližem požegi ima kino? Stvarni bi htje pogledat Batmana u kinu.
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 20:05   #737
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor BladeRunner Pregled postova
Pogledao Panic Room, neloše.
Opet neka klasika, kako se zakomplicira situacija. I vidi vraga oni imaju "atomsko" skolonište a nemaju ljekova za malu

Meni OK film, jer se proteže i ljubav tog (za sefove, neznam kako se tove gleda prije nekoliko god) prema njima ali i mržnja prema lopovima i ubojicama.

Ako neko nije pogledao neka pogleda, nema šta za izgubit.
3.8/5
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 20:09   #738
Lucius
Banned
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 171
Pogledao novog Batmana The Dark knight, predobar film. Stvarno ne pretjeruju ovi kriticari kada govore da je film odlican. Joker je prezakon, zasjenio je sve u filmu, svaka cast Ledgeru, zasluzuje posthumani oscar!
Lucius je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 20:58   #739
Ph03n1x
Premium
Moj komp
 
Ph03n1x's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Varaždin/Zagreb
Postovi: 1,846
Citiraj:
Autor Lucius Pregled postova
zasluzuje posthumani oscar!
posthumni

dobar je film slažem se
__________________

Ph03n1x je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 21:11   #740
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Koja scena kad je joker obuce u minjaka i dize bolnicu u zrak. Ja sam skoro umro od smjeha
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 21:20   #741
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,568
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 12.01.2012. u 23:07.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 22:03   #742
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,314
Meni su ipak prvi i drugi, a posebice drugi Batman Tima Burtona nenadjebivi.
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 22:13   #743
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Upravo pogledao Patologiju..Svidja mi se. Dobra prica, zanimljiva tema, jako solidni glumci..Preporuka 4,3/5
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2008., 23:47   #744
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,984
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Film: 10000 BC
Opis: Klasičan film junaka koji zbog voljene osobe radi čuda, ali upakirano u pradoba. IMHO dosta neautetičan film kojemu ide u prilog engleski jezik ( 10k BC, englezi ) i isto manje razvikana glumačka ekipa.
Ocjena: 2.5/5
Pretpostavljam da su po tvom i Star Warsi trebali bit odglumljeni na nekom izmišljenom jeziku. Zbog autentičnosti.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2008., 00:18   #745
DoX_Chabar
Premium
Moj komp
 
DoX_Chabar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Čabar/Rijeka
Postovi: 655
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Film: 10000 BC
Opis: Klasičan film junaka koji zbog voljene osobe radi čuda, ali upakirano u pradoba. IMHO dosta neautetičan film kojemu ide u prilog engleski jezik ( 10k BC, englezi ) i isto manje razvikana glumačka ekipa.
Ocjena: 2.5/5
Ima i verzija na latinskom ako hoćeš

Evo pogledao Batmana, solidan film, Joker me oduševio u svakom pogledu... Stvarno bi trebao dobiti oscara za ovu ulogu... RIP
DoX_Chabar je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2008., 00:27   #746
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945



Takvu glupost,dođu na neku piramidu i onda ih jebe cvijeće,cvijeće koje može emitirat glasove ljudi i oni ih slučajno nesmiju dirat jer će im cvijeće ući u bulju,mislim ono totalno bez logike.Treba postavit neku granicu i ne gubit vrijeme na loš film i još bolje znati razliku između dobrog i loše filma


Citiraj:
Autor Lucius Pregled postova
Pogledao novog Batmana The Dark knight, predobar film. Stvarno ne pretjeruju ovi kriticari kada govore da je film odlican. Joker je prezakon, zasjenio je sve u filmu, svaka cast Ledgeru, zasluzuje posthmani oscar!
U svakom slučaju,to je najmanje što se može učinit za tako dobrog glumca, neznam kad sam zadnji put gledao tak dobru glumu
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Koja scena kad je joker obuce u minjaka i dize bolnicu u zrak. Ja sam skoro umro od smjeha
To je bilo predobro,makar nije loš ni trik sa olovkom
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Hod tek, a mljackanje. Navodno se Ledger sam žešće pripremal da čim bolje "skine" lik Jokera, a po raznim člancima vezanim uz film oni koji su glumili s njim govore da takvu transformaciju za jedan lik još nisu vidjeli.
Nije čak ni maril previše da se (poput ostalih) na setu dugo priprema i ponavlja za određene scene, ali kad je stupil u kadar - priuštil im je čisti šou.
Da to sam čitao,transormirao se totalno u ulogu da je na kraju trebao psihijatarsko lječenje i te neke tretmane,mislim da je tak nešt bilo,da nije bio svoj za vrijeme a čak i nakon snimanja

Citiraj:
Autor Vin EuroDizel Pregled postova
Meni su ipak prvi i drugi, a posebice drugi Batman Tima Burtona nenadjebivi.
Ajd da se još osvrnem i na ovom. Nakon ovog Batmana doslovno ovi od Tim Burtona(Mada je u svakom slučaju on za mene car i jedan od boljih redatelja) koda gledam one stare 1960tih.Sve ono kruži pozitivna energija svi ko neki napušeni hipiji i znaš da će bit sretan kraj i da će batman pobjedit,dok u novom batmanu to se uopće nije znalo jer su bili totalno nemoćni.
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Pretpostavljam da su po tvom i Star Warsi trebali bit odglumljeni na nekom izmišljenom jeziku. Zbog autentičnosti.
Pa jel nije bilo više jezika osim engleskog u Star Warsu da bude autentično
Neki su taj 10 000BC očekivali ko dokumentarac ali on je film i takav film treba bit na engleskom. Ima hrpa dokumentaraca kako praljudi love mamute i nešt brbljaju sebi u bradu
-->
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Istina, makar su on i Christian Bale odlični glumci, ipak je Ledger/Joker glavni glumac, tj. taj koji "nosi" cijeli film. Kad sam drugi put gledal film, s vremena na vrijeme sam se osrvnul i pogledal ljude oko sebe, čisto da vidim reakcije i kak sam napisal u postu na prethodnoj stranici - masa njih je gledala film tek-tolko, neki možda nisu ni skužili pol toga, tak da njima ni Ledger ni Bale sa svojom odličnom glumom ništ ne znače.
Pogledali su film radi toga jer je najavljivan kao ljetni hit, radi toga jer budu ga "svi" gledali po do it or die principu ili radi ocjene na IMDBu.
Evo došli sad iz kina a šta reći odličan,i Bale je bio super,ali ono što je meni najsmiješnije bilo je Batmanov glas Tu sam krepavao,ono teška upala grla,mislim da u Begins nije bio toliko dubok glas
Citiraj:
Autor greenfly Pregled postova
Pogledao Ruins,,meni je OK , ne slažem se sa Lihtom koji kaže da ga treba izbjegavat u širokom luku

Pogledao Silent Hill , isto OK film za pogledati

Naravno tko voli takve filmove...
De mi malo objasni di je tebi ruins ok film



Takvu glupost,dođu na neku piramidu i onda ih jebe cvijeće,cvijeće koje može emitirat glasove ljudi i oni ih slučajno nesmiju dirat jer će im cvijeće ući u bulju,mislim ono totalno bez logike.Treba postavit neku granicu i ne gubit vrijeme na loš film i još bolje znati razliku između dobrog i loše filma


Citiraj:
Autor Lucius Pregled postova
Pogledao novog Batmana The Dark knight, predobar film. Stvarno ne pretjeruju ovi kriticari kada govore da je film odlican. Joker je prezakon, zasjenio je sve u filmu, svaka cast Ledgeru, zasluzuje posthmani oscar!
U svakom slučaju,to je najmanje što se može učinit za tako dobrog glumca, neznam kad sam zadnji put gledao tak dobru glumu
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Koja scena kad je joker obuce u minjaka i dize bolnicu u zrak. Ja sam skoro umro od smjeha
To je bilo predobro,makar nije loš ni trik sa olovkom
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Hod tek, a mljackanje. Navodno se Ledger sam žešće pripremal da čim bolje "skine" lik Jokera, a po raznim člancima vezanim uz film oni koji su glumili s njim govore da takvu transformaciju za jedan lik još nisu vidjeli.
Nije čak ni maril previše da se (poput ostalih) na setu dugo priprema i ponavlja za određene scene, ali kad je stupil u kadar - priuštil im je čisti šou.
Da to sam čitao,transormirao se totalno u ulogu da je na kraju trebao psihijatarsko lječenje i te neke tretmane,mislim da je tak nešt bilo,da nije bio svoj za vrijeme a čak i nakon snimanja

Citiraj:
Autor Vin EuroDizel Pregled postova
Meni su ipak prvi i drugi, a posebice drugi Batman Tima Burtona nenadjebivi.
Ajd da se još osvrnem i na ovom. Nakon ovog Batmana doslovno ovi od Tim Burtona(Mada je u svakom slučaju on za mene car i jedan od boljih redatelja) koda gledam one stare 1960tih.Sve ono kruži pozitivna energija svi ko neki napušeni hipiji i znaš da će bit sretan kraj i da će batman pobjedit,dok u novom batmanu to se uopće nije znalo jer su bili totalno nemoćni.
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Pretpostavljam da su po tvom i Star Warsi trebali bit odglumljeni na nekom izmišljenom jeziku. Zbog autentičnosti.
Pa jel nije bilo više jezika osim engleskog u Star Warsu da bude autentično
Neki su taj 10 000BC očekivali ko dokumentarac ali on je film i takav film treba bit na engleskom. Ima hrpa dokumentaraca kako praljudi love mamute i nešt brbljaju sebi u bradu
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2008., 00:46   #747
Ph03n1x
Premium
Moj komp
 
Ph03n1x's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Varaždin/Zagreb
Postovi: 1,846
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Pretpostavljam da su po tvom i Star Warsi trebali bit odglumljeni na nekom izmišljenom jeziku. Zbog autentičnosti.
Ma pustimo sad to

Film je LOŠ
__________________

Ph03n1x je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2008., 01:52   #748
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Istina, ali dosta toga je ocjenjeno zbrda-zdola i ima filmova koji su hvaljeni i dobro ocjenjeni, a na kraju ispadnu razočaranje. Mada ova ocjena za Batmana IMHO nije pretjerana, ali opet nekome ko ne voli takav žanr, ta ocjena ne znači ništ i vodi se za tim da su oni koji su ocjenili film s tak visokom ocjenom pretjerali. Stvar postaje još gora, ako su filmove ocjenjivali oni koji pate na takve stvari i pošto-poto budu dali dobru ocjenu ili ako su filmove ocjenjivali neki kojima je bitno samo da ima puno akcije ili eventulano da je zgodna glumica, dok im je ostalo manje bitno. Najbolji primjer za takvo ocjenjivanje je ova tema, di se masa loših filmova ocjenila i preporučila kao yeben film i obavezno pogledati. Profili forumaša koji su davali preporuke za loše filmove variraju od onih mlađih, pa do onih starijih i ozbiljnijih, ali su svi do jednoga dali preporuku za taj i taj njima odličan (a na kraju užasno loš) film.
Ofkors uzeti u obzir i neke druge elemente i ne drzati se ocjena kao pijan plota nego ih uzeti kao nekakav orijentir. A to se posebno odnosi na nove filmove koji imaju sumnjivo visoke ocjene po izlasku, da bi se iste ipak smanjile nakon nekog vremena.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2008., 07:00   #749
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,984
Citiraj:
Autor Ph03n1x Pregled postova
Ma pustimo sad to

Film je LOŠ
Ja ga sad baš i nebi okarakterizirao sa LOŠ, da se pogledat, al da je to film kojeg ćeš zaboravit iste sekunde nakon što ga odgledaš, je. Ono, ima zubate mice, velike sloniće i još pokoju egzotičnu životinjicu u sebi. Solidni efetkti i to je to. Al da nije trebao bit odglumljen na engleskom... Ono, na kojem je trebao bit? Turskom? Poznato je da u americi filmovi s titlovima izvrsno prolaze na kino blagajnama. Zamisli Gospodara prstenova na bugarskom...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2008., 11:30   #750
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,334
Eo noćas sam pogledao Memento...onaj stari film : PREPORUČAM

Al šta je je, meni je to vrhunski film, nesto kao Sin City po srži... (specifična radnja)
Halos je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na