Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute > Mining
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.07.2021., 10:39   #5851
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Pričam samo o 3060ti. Ona mi je stvarala probleme koje sam opisao u mom prvom pitanju još.

Dakle, ono što sam pitao jest...zašto jedna grafa sa sasvim normalnim postavkama iz vedra neba baca rejected sherove nakon par dana normalnog rudarenja.

Sent from my Pixel 4a (5G) using Tapatalk
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2021., 10:00   #5852
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,636
Da, slažem se i to smo skužili ...

Ali nisi napisao koju memoriju ima kartica ...

Nisu za sve memorije klokovi isti,čak znaju i dosta odskakati ...

Moje AMD 4GB koje su na ERG-u isto imaju rejected shareove,milslim da je to do poola na kojem rudariš ...

Sigurno si na hero-mnersu ... jbga imaju brzo vrijeme isplate,pa i s time dolaze neke greške, tako da recimo 30-tak rejecteda u par dana nije ništa,isto tako ko i stale shareova ...

E sad ako cijeli dan imaš rejected sharove,onda nekaj ne valja sa tvojim klokovima koje si stavio na samu karticu ...

To pokušavamo riješiti,jer se bojim da je do toga ...

Tak da : 1. koja mema
2. koji pool
3. koje si točno klokjove imao

P.S. : Zaboravio napomenuti,koji internet imaš,da nije možda i slučajno do njega ...

Inače 3060 ima malih problema kad se zagrije meme,pa da nije i do toga ...
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.08.2021., 10:42   #5853
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
E vidiš, išao provjeravati memu i zaboravio napisati gore.

3060ti je sa smsung memom // 3080 sa Micron ali 3080 nije problem.
-200 core, 1200 MEM, 68 PL, ventovi na 65% // obe na herominers sa T-rexom

Taman dok pišem ovo išao provjeriti stanje valid/rejected sherova, kada ono..



Internet ide preko SIM kartice od rutera pa lan kablom spojena oba kompa. Da je brz je, da ke stabilan 0/24h, nisam siguran. Nije da prekida već je PING svako toliko visok.

Grafa radi na otvorenome, ako se mema grije neznam da li bude jedan vent na poleđini pomogao.

U ovom slučaju nisu 30-tak u par dana, ali opet je dva dana uredno bilo sa 3 rejected na preko 1500 sherova, a sada roknulo 60 duplikata u koji sat.
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2021., 10:58   #5854
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,636
OK, postavke su OK, samsung mema OK sa 1200 ...

E sad ili je do poola,bojim se da je kad preko dana imaš 3 rejected ...

ALI ovih 60 se bojim da su do neta, tak je kod frenda bilo sa "slabim" netom, imao više rejected nego normalnih shareova, u biti ajmo reć pola pola ...

Moram priznati da je dobra polovica bila preko noći ... negove kartice kod mene rade savršeno sa istim postavkama (ipak je optika u igri) ...

Kad krenu ti duplikati ili rejectedi,jer možeš izmjeriti probati se spojiti na net,a da to ne zapinje ...

Jer po ovome kaj vidim mislim, čak štaviše, siguran sam da je do neta ...

Pogotovo bežični,sve ovisi o tome koliko je ljudi nakačeno na bazne stanice,koliko je ljudi doma i u koje vrijeme ...

Podsjeća me isto tako na stream tekme,gdje sa t-com,tele 2 i vip-om nismo mogli dobiti "normalnu" sliku 50-100 metara od bazne stanice ....

P.S. : Pretpostavka da tih "crvenih" ima više preko dana nego preko noći, ili možda imaš nekog igrača koji preko noći fercera neke igrice u susjedstvu,ipak je hladnije preko noći ...



Evo moje statistike za mjesec dana

Zadnje izmijenjeno od: Nbdy32. 01.08.2021. u 11:03.
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2021., 12:30   #5855
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Aha....ako je tak, mogli bi biti do interneta.
Što je u jednu ruku dobro, jer se ne moram zamarati sa hardwerskim problemima i istrazivanjima ....dok sa druge strane nemam tu šta puno oko neta prčkati. Optika....hah, evo stoje kablovi ispred kuce vec 2 tjedna i ceka se mudonje da dodu i spoje sve. Ulicu iza mene spojili sve u roku par dana. Ako sa optikom nebude bilo tih problema, super.


Grafa nema niti tjedan dana a sve ostalo je maltene novo.
Ništa, za sada sam ponovno pokrenuo program i u sat i pol ima cca 180/180 share-ova.


Kad krenu ti duplikati ili rejectedi,jer možeš izmjeriti probati se spojiti na net,a da to ne zapinje ...


Citiraj:
Autor Nbdy32 Pregled postova
.Kad krenu ti duplikati ili rejectedi,jer možeš izmjeriti probati se spojiti na net,a da to ne zapinje ...
Ovaj dio nisam shvatio u potpunosti. Da testiram net jednom kada vidim duplicate/rejected?
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2021., 12:34   #5856
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,636
Da ono sa mobom,ili na kompu koji je spojen drugim kablom ...
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2021., 12:38   #5857
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Ma za sve u kući koristim tu jednu Simicu za internet, PC, Rig, TV..mobovi it...doduše ne radi se ništa zahtjevnog. Tu i tao youtube i navecer netflix.
PC i Rig spojeni lan balom direkt, ostalo je prek Wifi-a.

Budem okinuo test sljedeći put kada naiđem na problem.

EDIT: Hvala ti a objašnjenju do sada

Zadnje izmijenjeno od: thunder11. 01.08.2021. u 13:04.
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2021., 18:25   #5858
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Koliko se da zaradit $/€ trenutno dnevno uz 39 MH/s (ETH)? Nikad ne znam kakvi su ti rewardi itd, neka stranica mi prikaže 4$, neka 2.5$.. možda bi se vratio na mining, ali ne znam isplati li se.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2021., 18:32   #5859
frezer
Premium
Moj komp
 
frezer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: Šibenik
Postovi: 460
Po mom računu ovako: 0,0012064/dan što bi bilo 3,18USD. Trenutno je eth "dobar" pa je i bolja zarada. Ako ode opet ispod 2000 onda si bliže onih 2,5$
Na ovo treba oduzeti i struju.

Zadnje izmijenjeno od: frezer. 02.08.2021. u 18:38.
frezer je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2021., 18:42   #5860
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,636
Čekaj 04.08. pa da svi vidimo kaj bumo :-)
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.08.2021., 18:59   #5861
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Citiraj:
Autor Nbdy32 Pregled postova
Čekaj 04.08. pa da svi vidimo kaj bumo :-)

Šta će biti 04.08.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2021., 19:12   #5862
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
ETH London fork
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2021., 20:16   #5863
robik666
Premium
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: into the void
Postovi: 342
Di kupujete thermal padove za memoriju grafičke?
Rado bi ih prominija jer su svi propali


Poslano sa mog POCO F1 koristeći Tapatalk
robik666 je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2021., 20:26   #5864
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
za svoju 3080 sam direktno 3 komada sa gelid official store-a naručio.

Došlo u roku 10 dana.


Njihovi padovi su zaista odlicni. Smanjili temp meme za 17-18c
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2021., 00:40   #5865
exzzy
Premium
Moj komp
 
exzzy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 843
s kojim blokom ide 1559? 12,965,000?
__________________
exzzy je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2021., 02:15   #5866
mklobu43
EonCentar
Moj komp
 
mklobu43's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Petrinja
Postovi: 98
Pa tako kažu...

Citiraj:
#Ethermine
Payout Update starting from block 12,965,000 (~5th of August, 2021)!
__________________
When `u find a man which is worth 2 talk 2 and don't talk, `u loose a man.
When `u find a man which is not worth 2 talk 2 and talk, `u loose a words.
Wise man don't loose man & words..
mklobu43 je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2021., 08:54   #5867
Rivi
Ovo ispod nisam ja! :)
Moj komp
 
Rivi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 1,692
Može li samo par kratkih odgovora početniku...
Majnao bi Claymoreom preko Binance majning pula. ETH, recimo.
E, sad, muči me milijun stvari, nakon pustih tutorijala, koji su svi nula, dok ne kreneš sam nešto postavit, pa ti "legne".
- Dakle, Claymore, ili neki drugi (bolji) program?
- Majnati na binance pool, ili direktno na Trust wallet (može li se uopće izravno na Trust)?
- ETH, ili neki drugi "novčić"?
- ofkors, ne bi bilo loše, ako neko ima iskustva s RX6800XT, stavit optimalne postavke...

Binance me počeo "plašit" pustim problemima koji su mu se nakotili zadnje vrijeme, pa u pravilu sve prebacujem na Trust, dok se tržište ne oporavi i vrati mi valute u plus (osim par, s kojima "skalpiram", pa kupim po manje, prodam po više, čisto da se malo igram i dignem neku siću).

Unaprijed zahvaljujem na odgovorima.
__________________
Potpisujem!

Zadnje izmijenjeno od: Rivi. 04.08.2021. u 09:33.
Rivi je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2021., 09:43   #5868
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
Citiraj:
Autor Rivi Pregled postova
Može li samo par kratkih odgovora početniku...
Majnao bi Claymoreom preko Binance majning pula. ETH, recimo.
E, sad, muči me milijun stvari, nakon pustih tutorijala, koji su svi nula, dok ne kreneš sam nešto postavit, pa ti "legne".
- Dakle, Claymore, ili neki drugi (bolji) program?
- Majnati na binance pool, ili direktno na Trust wallet (može li se uopće izravno na Trust)?
- ETH, ili neki drugi "novčić"?
- ofkors, ne bi bilo loše, ako neko ima iskustva s RX6800XT, stavit optimalne postavke...

Binance me počeo "plašit" pustim problemima koji su mu se nakotili zadnje vrijeme, pa u pravilu sve prebacujem na Trust, dok se tržište ne oporavi i vrati mi valute u plus (osim par, s kojima "skalpiram", pa kupim po manje, prodam po više, čisto da se malo igram i dignem neku siću).

Unaprijed zahvaljujem na odgovorima.

kojim to "pustim problemima"? na binance sam jako dugo a na poolu dovoljno dugo i za nikakve probleme nisam cuo niti sam ih dozivio pa me zanima koji su to "pusti problemi"?


za ovaj trust nikad cuo al kad cujem nesto kao trust bjezim od toga jer je to presigurno za mene pa se drzim provjerenih scamova kao sto je coionbase i binance...


sto se ostalog tice
sto kopat? pise ovdje : https://whattomine.com/
__________________
SAMOANA: Nije u šoldima sve
Nadmudrivanje sa budalom je kao hrvanje sa svinjom u blatu ..... nakon nekog vremena skužiš da svinja uživa

Zadnje izmijenjeno od: livada2. 04.08.2021. u 10:01.
livada2 je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2021., 09:45   #5869
Rivi
Ovo ispod nisam ja! :)
Moj komp
 
Rivi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 1,692
Citiraj:
Autor livada2 Pregled postova
kojim to problemima? na binance sam jako dugo a na poolu dovoljno dugo i za nikakve propbleme nisam cuo nit isa mih dozivio pa me zanima koji su to problemi,
A stalno ih nešto prijavljuju, bannaju, navodno se gasi i Futures...
Samo se želim zaštitit, ako "kleknu", da mi ovo jada od "novčića", ne propadne.
__________________
Potpisujem!
Rivi je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2021., 09:55   #5870
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Da uzeli su ih na pik. Nadam se da ih hrvatska nece banat, ali ako ih i bana panece nam uzet novce, mozemo ih poslat recimo na gate.io (lol)

Danas je 4.8. vidim gore i sto ondavise nema rudarenja? Ili ide difficulty gore?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2021., 10:09   #5871
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
nikakvih problema s binance nemam
njihova visa radis savrseno(nikad odbijena). kopas direkt na pool- isplata svaki dan. raj za male rudare. a da nesto gase prvi glas. vidim da se svaki dan nesto novo pojavi. vec su dosadni s novostima jer postaje sve prenatrpano opcijama.

gate.io- izdaje VISU ili MC ? ima li svoj pool? mada ak binance kako kazete "klekne" idem natrag na coinbase(nema pool al karticu ima)
__________________
SAMOANA: Nije u šoldima sve
Nadmudrivanje sa budalom je kao hrvanje sa svinjom u blatu ..... nakon nekog vremena skužiš da svinja uživa
livada2 je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2021., 10:14   #5872
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Problem je nastao kadasuuveli tokene za dionice. Pa si mogao kupiti teslu token koji je vezan za dionicu, a nisu regulirani. Znaci trejdas dionicama bezregulacije, to ove vampire bode u oci.

Ali najveci problem je bio ovaj crash BTCa kad je pao sa 60k na 30k u kratkom roku, a Binance crashao, nisi mogao zatvoriti svoje pozicije niti trgovati. I ljudi su podnjeli zalbu i tuzbu. Zamisli da nisi stavio iz ovog ili onog razloga stop loss, a bio si long na nekolicini altcoinova, sve je palo u vodu i Binance ti je uzeo svu lovu koju si imao na racunu jer nisi mogao manualno prodati svojepozicije zbog crasha...

Ako koga zanima ima i stivo:
https://cryptobriefing.com/binance-s...r-flash-crash/
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2021., 10:18   #5873
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Problem je nastao kadasuuveli tokene za dionice. Pa si mogao kupiti teslu token koji je vezan za dionicu, a nisu regulirani. Znaci trejdas dionicama bezregulacije, to ove vampire bode u oci.

Ali najveci problem je bio ovaj crash BTCa kad je pao sa 60k na 30k u kratkom roku, a Binance crashao, nisi mogao zatvoriti svoje pozicije niti trgovati. I ljudi su podnjeli zalbu i tuzbu. Zamisli da nisi stavio iz ovog ili onog razloga stop loss, a bio si long na nekolicini altcoinova, sve je palo u vodu i Binance ti je uzeo svu lovu koju si imao na racunu jer nisi mogao manualno prodati svojepozicije zbog crasha...

pa slucajno trgujem i na IB dionicama pa padanje i nemogucnost prodaje kupnje nije problem samo binancea nego i svjetskih burzi. sjeti se GME. pola svijeta nije moglo prodat dionicu. Ne samo IB- trade212-robinhood-toro itd.. nijedna burza nemre podjet tolku kolicinu naloga u tako kratkom vremenu.


sad kad si spomenuo tokene na dionice podsjetio si me.. je to je bio problem al mislim da su to rijesili.
nevidim nikakvu mogucnost da se binance zabrani. mogu mu zabranit trgovat tokenima toga i toga al da ce mu zabranit rad cisto sumnjam. pogotovo se s tim ne zamaram jer imam samo par gpu-a koje redovito peglam kroz njihovu karticu pa mirno spavam. pa ne pricamo o farmi 100000 gpu nego o par gpu koji zaradjuju par dolara na dan.
__________________
SAMOANA: Nije u šoldima sve
Nadmudrivanje sa budalom je kao hrvanje sa svinjom u blatu ..... nakon nekog vremena skužiš da svinja uživa
livada2 je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2021., 10:21   #5874
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Nisam znao da je to problem i kod drugih reguliranih platformi. I sto onda kad se to desi? jelima neko osiguranjepa dobijes novce neke ili nestalo i kod njih?

A tokene su kako rijesili? Vidio sam da ih je par drzava banalo zbog toga. jesu dobili licencu ili dozvolu za tokene na dionice, jer ja koliko pratim nisam to vidio.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2021., 10:24   #5875
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Nisam znao da je to problem i kod drugih reguliranih platformi. I sto onda kad se to desi? jelima neko osiguranjepa dobijes novce neke ili nestalo i kod njih?

A tokene su kako rijesili? Vidio sam da ih je par drzava banalo zbog toga. jesu dobili licencu ili dozvolu za tokene na dionice, jer ja koliko pratim nisam to vidio.
ne. kad si pristupao platformi potpisao si ono sitnim slovima da oni u svakom trenutku po svojoj procjeni mogu tebe sprijecit da trgujes necime. dal zbog day tredinga dal zbog krsenja regulative ili neceg treceg neznam al mozes ti njih tuzit samo dal ces tom tuzbom nesto dobit je veliko pitanje
__________________
SAMOANA: Nije u šoldima sve
Nadmudrivanje sa budalom je kao hrvanje sa svinjom u blatu ..... nakon nekog vremena skužiš da svinja uživa
livada2 je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2021., 10:57   #5876
frezer
Premium
Moj komp
 
frezer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: Šibenik
Postovi: 460
Zna netko kada/hoće li binance vratiti isplatu "sepa" nalogom? Hoću povući nešto eura, a nikako. Neda mi se praviti binance card ili tako nešto.
frezer je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2021., 11:15   #5877
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor frezer Pregled postova
Hoću povući. Neda mi se.
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2021., 11:50   #5878
Bradobradi
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: Visegrad, BiH
Postovi: 212
Citiraj:
Autor Rivi Pregled postova
Može li samo par kratkih odgovora početniku...
Majnao bi Claymoreom preko Binance majning pula. ETH, recimo.
E, sad, muči me milijun stvari, nakon pustih tutorijala, koji su svi nula, dok ne kreneš sam nešto postavit, pa ti "legne".
- Dakle, Claymore, ili neki drugi (bolji) program?
- Majnati na binance pool, ili direktno na Trust wallet (može li se uopće izravno na Trust)?
- ETH, ili neki drugi "novčić"?

Binance me počeo "plašit" pustim problemima koji su mu se nakotili zadnje vrijeme, pa u pravilu sve prebacujem na Trust, dok se tržište ne oporavi i vrati mi valute u plus (osim par, s kojima "skalpiram", pa kupim po manje, prodam po više, čisto da se malo igram i dignem neku siću).

Unaprijed zahvaljujem na odgovorima.

claymore miner je mrtav odavno.. nema nadogradnje, ja konkretno kopam na win sa Phoneix, ali bi ti preporucio HiveOS ako nemislis koristiti komp za surf i sl...


Takodje sve sto iskopam vecinom prodajem pa ide odma na lokalnu mjenjacnicu (svaku transakciju placas fee tako sto ima manje transakcija izmedju iskopanog i isplate je bolje), ETC kopam na binance, tu se malo igram, kupujem - prodajem... ako mislis dugo drzati najbolje je na zvanicnom ETH novcaniku ili jos bolje na hardverkom novcaniku...
Bradobradi je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2021., 13:57   #5879
exzzy
Premium
Moj komp
 
exzzy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 843
Citiraj:
Autor livada2 Pregled postova
ne. kad si pristupao platformi potpisao si ono sitnim slovima da oni u svakom trenutku po svojoj procjeni mogu tebe sprijecit da trgujes necime. dal zbog day tredinga dal zbog krsenja regulative ili neceg treceg neznam al mozes ti njih tuzit samo dal ces tom tuzbom nesto dobit je veliko pitanje
De kad koristis vec binance karticu reci, jesi probo s njom dizat na bankomatu? Kakav je fee? Ak nes kupim pa nebude kak treba jel moguć povratak sredstva na tu karticu?

Sent from my RMX2001 using Tapatalk
__________________
exzzy je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2021., 15:11   #5880
Rivi
Ovo ispod nisam ja! :)
Moj komp
 
Rivi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 1,692
Citiraj:
Autor Bradobradi Pregled postova
claymore miner je mrtav odavno.. nema nadogradnje, ja konkretno kopam na win sa Phoneix, ali bi ti preporucio HiveOS ako nemislis koristiti komp za surf i sl...


Takodje sve sto iskopam vecinom prodajem pa ide odma na lokalnu mjenjacnicu (svaku transakciju placas fee tako sto ima manje transakcija izmedju iskopanog i isplate je bolje), ETC kopam na binance, tu se malo igram, kupujem - prodajem... ako mislis dugo drzati najbolje je na zvanicnom ETH novcaniku ili jos bolje na hardverkom novcaniku...
Puno ti hvala, ma, imam jedno računalo, pa bi samo "počeo", da vidim di to vodi, ništa spektakularno, samo da uđem u štos. Već su Prozori na njemu, pa ću probat ovim Feniksom, što si napisao.
Uglavnom, tenk YU još jednom.
__________________
Potpisujem!
Rivi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na