Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.08.2021., 12:40   #931
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Gotov si. Gs ti ne gine. Naudobniji i najbolji za dvoje.

Cim tebe vidim u 5eru, obecavam da uzimam GS-a
Salu na stranu, GS je odlican motor ali mi je nekako dosadan i bez duse. Osim toga, kad vidim tko i kako ga vozi, ufff...
Znaci prosjecan vozac GS-a: Provede najprije pola sata oblaceci svoju Rukku od 3k€ i Schuberticu od 700€ sa ugradjenom komunikacijom (Sena obavezno, ostalo nije GS approved). Oboje naravno u neon bojama. Onda naravno obuje svoje Daytona cizme od 1000€ jer bilo sta drugo je opasno po zivot.
Zatim izveze svog frisko uglancanog GS Adventure-a iz garaze, Nabaci sve kofere (Touratech obavezno, drugi nisu GS approved) te provjeri da li su mu svi gelenderi (crashbarovi) na broju i da li ih ima najmanje 40 kila gore.
Sjedne na GS-a i ode po kruh do obliznje pekare, ali obavezno vozeci 30kmh iza neke kamp kucice jer je prestizati opasno.
Vrati se doma, i obrnutim redosljedom vrati sve na svoje mjesto.
Ali GS nije iskljucen kao opcija, samo se nadam da cu mu naci alternativu. Prijatelj vozi Versys 1000 i kune se u njega. Mozda to ili cak Vstrom neki.
A mozda ipak padne neki chopper opet jer ih sve vise zagledam u zadnje vrijeme. M1800R mi je napet do jaja.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2021., 13:04   #932
antebr
Premium
Moj komp
 
antebr's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Split
Postovi: 407
Evo da se i ja uključim u raspravu.
Trenutno vozim NC750X (treća godina), i gledam da ga zamjenim. Uglavnom se vozi grad, slabije otvorena cesta. Neki veći đir jednom u mjesec-dva. Trenutno u užem izboru su Africa Twin 1000 i Vstrom 1000. Tracer 900 mi je također ok.
Recimo s1000xr je idealan tip motora, ali je cijenom iznad budžeta.
Multistrada također, ali nisam ljubitelj Ducatia.


Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
antebr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.08.2021., 13:13   #933
tomislav_sb
Premium
Moj komp
 
tomislav_sb's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb <=> Slavonski Brod
Postovi: 224
Citiraj:
Autor Chandler Pregled postova
Ok, tenks.
Ajmo onda ovako posto sam zainteresiran za motore ali neiskusan 😀....
Sta bi preporucili pocetniku za :
-cestovnu voznju, dakle 0 offroad
-ne divljanje (lagani cruise, gustanje u okolini)
-da je udobno a ne da mi leđa otpadnu
-i naravno... kompromis snage, udobnosti, odrzavanja i potrosnje


Zahvaljujem.
Za ovu Yamahu sam pitao vise radi preporuke ali ja mislim da sam vise TDM guy 😃
Nisi rekao koliki ti je buđet ☺️

Ja bi na tvom mjestu išao potpuno drugim smjerom i ciljao jednog monstera. Dva cilindra su savršena za to što želiš, lagani kruzing a snaga je uvijek tu, u podrumu okretaja. S druge strane, ovjes je top, ohlins, brembo kočnice koje nikada ne iznevjere. Priča o nepouzdanosti ducatia je samo iz usta koji ih nisu imali ili su kupili Frankensteina bez servisne povijesti.

Cijena servisa mislim da nije neki faktor, radiš ga jednom godišnje, ulje, filteri, sve kao i drugi motori.

Ako te potrošnja brine, iz prve ruke, Zagreb-Zadar magistralom od Senja 6 litara, motor 1200ccm i preko 200ks.

Edit:
Leđa i ruke ce te boljeti na svakom motoru ako se nepravilno voziš. Kada sjednes kako treba, ne umara niti jedan.

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
tomislav_sb je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2021., 13:31   #934
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Cim tebe vidim u 5eru, obecavam da uzimam GS-a
Salu na stranu, GS je odlican motor ali mi je nekako dosadan i bez duse. Osim toga, kad vidim tko i kako ga vozi, ufff...
Znaci prosjecan vozac GS-a: Provede najprije pola sata oblaceci svoju Rukku od 3k€ i Schuberticu od 700€ sa ugradjenom komunikacijom (Sena obavezno, ostalo nije GS approved). Oboje naravno u neon bojama. Onda naravno obuje svoje Daytona cizme od 1000€ jer bilo sta drugo je opasno po zivot.
Zatim izveze svog frisko uglancanog GS Adventure-a iz garaze, Nabaci sve kofere (Touratech obavezno, drugi nisu GS approved) te provjeri da li su mu svi gelenderi (crashbarovi) na broju i da li ih ima najmanje 40 kila gore.
Sjedne na GS-a i ode po kruh do obliznje pekare, ali obavezno vozeci 30kmh iza neke kamp kucice jer je prestizati opasno.
Vrati se doma, i obrnutim redosljedom vrati sve na svoje mjesto.
Ali GS nije iskljucen kao opcija, samo se nadam da cu mu naci alternativu. Prijatelj vozi Versys 1000 i kune se u njega. Mozda to ili cak Vstrom neki.
A mozda ipak padne neki chopper opet jer ih sve vise zagledam u zadnje vrijeme. M1800R mi je napet do jaja.
Kao da opisujes mog kolegu s posla. Gleda GSa a vozi tmaxa, ali jbg GS je GS i nista drugo ne valja i to mu je san. Vozio je dosad 0 motora .

Vozio sam versys 650 malo mi je preslab, 1000 bi bio taman samo trbas sjest i napravit djir. Ovaj novi model mi je super. Vstrom 1050 također. Rentaj par bikeove prije kupnje i vidi sta je za tebe najbolje. Izgled ne znaci nista ako ti ne sjedne motor.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2021., 14:13   #935
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor antebr Pregled postova
Evo da se i ja uključim u raspravu.
Trenutno vozim NC750X (treća godina), i gledam da ga zamjenim. Uglavnom se vozi grad, slabije otvorena cesta. Neki veći đir jednom u mjesec-dva. Trenutno u užem izboru su Africa Twin 1000 i Vstrom 1000. Tracer 900 mi je također ok.
Recimo s1000xr je idealan tip motora, ali je cijenom iznad budžeta.
Multistrada također, ali nisam ljubitelj Ducatia.


Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Planiras mjenjati i nacin kako koristis motor? Jer biti ce ti samo teze, skuplje, manje prakticno, a prednosti ces osjetiti rijetko (ajmo reci taj jedanput sto ides mjesecno van grada).
Nije da ne razumijem, motor se kupuje srcem, samo kazem
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2021., 14:27   #936
Chandler
Premium
Moj komp
 
Chandler's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 214
Citiraj:
Autor tomislav_sb Pregled postova
Nisi rekao koliki ti je buđet ☺️

Ja bi na tvom mjestu išao potpuno drugim smjerom i ciljao jednog monstera. Dva cilindra su savršena za to što želiš, lagani kruzing a snaga je uvijek tu, u podrumu okretaja. S druge strane, ovjes je top, ohlins, brembo kočnice koje nikada ne iznevjere. Priča o nepouzdanosti ducatia je samo iz usta koji ih nisu imali ili su kupili Frankensteina bez servisne povijesti.

Cijena servisa mislim da nije neki faktor, radiš ga jednom godišnje, ulje, filteri, sve kao i drugi motori.

Ako te potrošnja brine, iz prve ruke, Zagreb-Zadar magistralom od Senja 6 litara, motor 1200ccm i preko 200ks.

Edit:
Leđa i ruke ce te boljeti na svakom motoru ako se nepravilno voziš. Kada sjednes kako treba, ne umara niti jedan.

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
Eh da financije.... 😀.

Jel se da nesto sklepati za 4t € ?

Velim, pocetnik sam, planiram nesto za lagano cruising, vikend izlete i sl...
Chandler je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2021., 14:56   #937
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
Meni se cini da je ta redukcija velicina aktualna vec neko vrijeme..
Sta dalje gledas kao opcije umjesto xjr?




Ps
..ja jucer odvozio 500+km djir:
Zagreb-Rijeka-plominka-Rabac-Učka-Rijeka-Zagreb
ma je istina, takvu sam je "malenu" i kupio ali sada nakon voznje par godina i rentanja raznih drugih motora vidim kako mi to utjece na voznju.

uvijek sam volio nakede i tako bi volio uzeti nekog veceg, medjutim svi su sada jako maleni i presportski nastrojeni. Tako da sam poceo gledati Multistradu, Tracer 900 i sl. najlakse bi mi bilo uzeti 1150 ili 1290 GSa ali ne zelim biti dio vec standardnog kalupa

p.s. e sad. jedno pitanje za znalce motora, kada mjenjate gume? koliko profila mora biti, koliko maksimalno stara moze biti?
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2021., 15:04   #938
tomislav_sb
Premium
Moj komp
 
tomislav_sb's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb <=> Slavonski Brod
Postovi: 224
Po meni, za takve stvari su najbolji motori s dva cilindra, nije isto ako ima max snagu na 7000 okretaja ili 13-14.

Ovaj mi se čini zanimljiv samo je malo izvan buđeta:
https://www.njuskalo.hr/sportski-mot...oglas-35159529

Ili ovako nešto, mirnije:
https://www.njuskalo.hr/cestovni-mot...oglas-34897478

Ovaj drugi ima servisnu iz ovlaštenog, akrapovič iako sam ja više za Termignoni.

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
tomislav_sb je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2021., 15:23   #939
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor tomislav_sb Pregled postova
Po meni, za takve stvari su najbolji motori s dva cilindra, nije isto ako ima max snagu na 7000 okretaja ili 13-14.

Ovaj mi se čini zanimljiv samo je malo izvan buđeta:
https://www.njuskalo.hr/sportski-mot...oglas-35159529

Ili ovako nešto, mirnije:
https://www.njuskalo.hr/cestovni-mot...oglas-34897478

Ovaj drugi ima servisnu iz ovlaštenog, akrapovič iako sam ja više za Termignoni.

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
V2/L2 masine nisu bas za pocetnike, manje trpe greske pogotovo na kisi i skliskim uvjetima gdje saltanje u nizu moze vec blokirat kotac..
grubi su u serpentinama kada nisi siguran da li si u drugoj ili prvoj brzini i tako..
govorim sta mi moglo pocetnike itekako smetat

imati snagu rednom4 na 11000rpm ne znaci da je motor mrtav na 6000.. samo je ugladjeniji mirniji i laksi za kontrolirat u nizim okretajima (kao neki rain mode xD)

Citiraj:
Autor Chandler Pregled postova
Eh da financije.... ��.

Jel se da nesto sklepati za 4t € ?

Velim, pocetnik sam, planiram nesto za lagano cruising, vikend izlete i sl...

bez problema
NCa nadjes da je ko nov..
STROMA650 u tip top stanju, itd,itditd..


Citiraj:
Autor Psycho Pregled postova
p.s. e sad. jedno pitanje za znalce motora, kada mjenjate gume? koliko profila mora biti, koliko maksimalno stara moze biti?
na prvi znak popustanja. vidjao sam dobar dot i dosta mesa, a guma plastika (vjerojatno sunce/zima ju je "sjblo")
nacelno ako nema bar 4mm mesa vec se prebacujem u mentalni mode "mogla bi popustiti" i pratim sta se desava
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE

Zadnje izmijenjeno od: Eladio. 01.08.2021. u 15:35.
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2021., 15:37   #940
tomislav_sb
Premium
Moj komp
 
tomislav_sb's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb <=> Slavonski Brod
Postovi: 224
Istina je da su dva cilindra prije bili teži za voziti ali ovo su vec moderniji motori koji nemaju takvih problema. Antihopping kvacilo se ugrađuje vec valjda 20 godina, ne vrti kotač kod kliskih uvjeta.
S druge strane, to je sve do 100ks, ne želi te ubiti kada daš gas 😂

I na kraju, svaki motor s 4 cilindra je mrtav ispod 6000 okretaja, koliko god se mi tješili da nije 😅

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
tomislav_sb je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.08.2021., 15:50   #941
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
ja kad preporucujem pocetniku, preporucujem mu isto bi i svom dijetetu..
nakon sto napravi bar 30-40tisuca na "mrtvih" rednih 4 i to sa manje nego 100KS , tek onda mozemo pricati dalje o preporukama za V2, mono i sl xD
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE

Zadnje izmijenjeno od: Eladio. 01.08.2021. u 16:10.
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2021., 16:15   #942
tomislav_sb
Premium
Moj komp
 
tomislav_sb's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb <=> Slavonski Brod
Postovi: 224
To i je svrha foruma, dobije pogled iz oba kuta gledišta i odabre što mu odgovara. Da postoji jedan ispravan odgovor, ne bi bilo toliko opcija.



Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
tomislav_sb je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2021., 16:21   #943
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Ma naravno..
I da, ja svakako početnicima preporucam da uzmu model s ABSom , i općenito sa sto vise tih teh. novotarija, motori danas su punoo sigurniji nego sto ti kažeš kako je bilo prije 20g.

Neka uzme starog GPZa iz 88" , i sta mu onda vrijedi redna 4 kad je to stara kanta u svemu ostalom lol..
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2021., 16:58   #944
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
imam Metzeler m7rr i imam filing da van ljeta jednostavno predugo treba da se zagriju. moram svaki put na zaobilaznicu, stisnuti gas na par minuta da se podigne temp i onda mogu voziti. jer inace proklizavaju na mokroj cesti ako nisu zagrijane.

Razmisljam mozda o Pirelli Angel ST..iako gdje bi mogao provjeriti radnu temperaturu smjese za razne gume? da znam da su dobre i kad ne ganjam jer iskreno ne vozim sportski XJR, vise penzionerski vecinu vremena.
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2021., 17:48   #945
antebr
Premium
Moj komp
 
antebr's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Split
Postovi: 407
Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
Planiras mjenjati i nacin kako koristis motor? Jer biti ce ti samo teze, skuplje, manje prakticno, a prednosti ces osjetiti rijetko (ajmo reci taj jedanput sto ides mjesecno van grada).

Nije da ne razumijem, motor se kupuje srcem, samo kazem
Hmm, pa i ne.
Nažalost nemam baš vrimena za uživanje, odnosno nekakve duže ture sa motorom.
Vozija sam Africu, i fino se vozi. Odogovara mi visina i udobnost kod sjedenja.
Ove ostale nisam probao, izgledom me najviše privlači multistrada 950.
Ima li možda neko multistradu, pa da napiše par dojmova?

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
antebr je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2021., 20:33   #946
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Citiraj:
Autor Chandler Pregled postova
Eh da financije.... 😀.

Jel se da nesto sklepati za 4t € ?

Velim, pocetnik sam, planiram nesto za lagano cruising, vikend izlete i sl...
Nedavno sam bas prosao istu situaciju s otprilike istim budzetom. Krenuo sam s 4, zavrsio na 5.5 ukljucujuci autoskolu i opremu.

Evo ti par dojmova iz pocetnicke perpektive nakon cca 600km.
U autoskoli sam vozio Hondu Horneta, to bi bio redni 4 cilindras. Uzeo sam Yamahu MT-07 2 cilindras.
Hornet je po meni bolji odabir iako sam uzeo Yamahu. Yamahu sam uzeo jer sam prije autoskole gulganjem nekako dosao na to da je to super pocetnicki motor i nekak sam onda po inerciji zavrsio na njoj.

Prije nego ti napisem prednosti jednog i drugog imaj na umu da sam sad prvi put sjeo za motor s brzinama, a prije toga sam vozio Tomosa automatika ko dijete. Vozio pod velikim navodnicima jer je kilometraze bilo makismalno 20km. Dakle, apsolutni amater, a imaj na umu da stil voznje u autoskoli i kad si sam na cesti nije jednak pa i to utjece na dojmove.

Hornet:
* bolji ovjes (iz perspektive lezecih, ucim jos zavoje ali osjetna je razlika preci preko lezeceg s Hornetom i MTom)
* ljepse se vozi, MT ima vise vibracija i malo je traktorast, nije ogroman minus ali Hornet je ugladjeniji

MT07:
* bolji polozaj sjedenja (subjektivno), uspravniji je i vise mi to odgovara
* cini mi se da bolje vuce na nizim okretajima, imaj na umu da sam sramezljiv sa gasom i nemam problema sa dizanjem prednjeg kraja ali znam rastegnut prvu i drugu u rijetkim situacijama
* na Hornetu mi je kuplung lovio puno predaleko i to mi je uzasno islo na k.., na MTu imam neke aftermarket rucice koje se mogu podesavati i puno je ugodnije kad ne moram 15stupnjeva otpustit rucicu prije nego ulovi - ne znam kakav je stock ali eto nek MT ima vise pluseva kad je vec u garazi

Kao nekakav rezime, ako hoces motor koji je ugladjeniji gledaj 4 cilindra. Objektivno, ako vozis u skladu sa skilom koji imas i jedan i drugi ce ti biti ok s time da 4cilindras ima manje sanse da te iznenadi. Ali ja to nisam jos dozivio. Svasta sam procitao o MT07 ali stvarno nemam osjecaj da je taj motor u mojim rukama nesto sto te moze iznenaditi. Shit happens, i uvjek mozes stiltat i povuc gas u panici ali tu ti nece pomoc broj cilindara. Hladna glava i nemres fulat. Ima tu hrpu finesa ali meni se cini da prvo moras uc u hobi da ti to igra ulogu. Ovak kao pocetnik gustat ces jednako sto god odabrao. Nije sad da gledas oces uzet crossera ili harleya, sve je to dosta slicno.

Jel ti oprema u tom budzetu? Jer to ti je isto fin trosak. Cipele ispod 1000kn mislim da ces tesko nac. Jakna 1500kn minimum. Ako ces se voziti po ljetu gledaj tekstilnu sa stitnicima. Ja sam uzeo perforiranu kozu i to je ugodno do 25, 30 ako je mrak. Stati u njoj na semaforu pod 35 stupnjeva je blago receno kuhanje. Kaciga? Min 1500kn. Hlace? 1000kn. Rukavice? 500kn. To ti je sve ako uzimas najjeftinije, a radije si uzmi nesto kaj ti se svidja nego nesto kaj neces nikad obuc na sebe. Racunaj 6kkn minimum. Autoskola 3kkn ako prodjes iz prve. Svaki pad nesto sitno preko soma kuna.

Ali sve u svemu, najbolja "investicija" koju sam ikad napravio
hash je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2021., 20:51   #947
Chandler
Premium
Moj komp
 
Chandler's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 214
Ja sam u identicnoj situaciji 😀.

Trenutno sam pasionirani vozac ljutog Tomosa Automatica 😆.
Vrijeme je za nesto ozbiljnije.
Od opreme imam jaknu,kacigu i hlace tako da imam nekakav pocetni kapital 😁.

Malo pomalo nabaviti cemo i ostatak.
Za sada, bacam se u eco mod sto se tice love.
Chandler je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2021., 21:26   #948
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Stedi pare. Gledaj index oglase uz njuskalo, cini mi se veci izbor. I zaboravio sam rec, ali u tom budzetu ne bi gledao motore bez ABSa. I da, sad sam se sjetio, zadnja kocnica na Hondi (sad sam provjerio - CB650F) je bila jedno tri klase iznad ove na MT07. Za sad koci, nije mi od neke prevelike vaznosti, ABS radi, ali za ozbiljniju kritiku bi trebao provjeriti tekucinu i vidjeti jel ima zraka. Gnjecava je u rangu entry level kocnica na MTBu, mozda i losije, al kad zagrize radi. Ostavljam to za sljedecu sezonu.
hash je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2021., 22:25   #949
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor Psycho Pregled postova
imam Metzeler m7rr i imam filing da van ljeta jednostavno predugo treba da se zagriju. moram svaki put na zaobilaznicu, stisnuti gas na par minuta da se podigne temp i onda mogu voziti. jer inace proklizavaju na mokroj cesti ako nisu zagrijane.

Razmisljam mozda o Pirelli Angel ST..iako gdje bi mogao provjeriti radnu temperaturu smjese za razne gume? da znam da su dobre i kad ne ganjam jer iskreno ne vozim sportski XJR, vise penzionerski vecinu vremena.
Meni je battlax bio broj 1 dok sa imao motore. Trosi se malo jace ali radi "od nule" . Sad sam suh, tj uzeo stanku par godina pa vozim bicikl
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2021., 22:48   #950
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor antebr Pregled postova
Hmm, pa i ne.
Nažalost nemam baš vrimena za uživanje, odnosno nekakve duže ture sa motorom.
Vozija sam Africu, i fino se vozi. Odogovara mi visina i udobnost kod sjedenja.
Ove ostale nisam probao, izgledom me najviše privlači multistrada 950.
Ima li možda neko multistradu, pa da napiše par dojmova?

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Multistrada ko bicikla za mene, tako se lako vozi - cisti gust po cestama.
rentao sam je dva puta i vozio po zakon cestama.

Jedino sta me zivciralo u pocetku, ali kasnije sam se naviknuo je suho kvacilo od ducatia. Non stop sam imao osjecaj da je nesto labavo dok radi motor od vibracija cujes metalnu zvonjavu blagu.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	multistrada.jpg‎
Views:	182
Size:	104.7 kB
ID:	24128   Click image for larger version

Name:	Multistrada1.jpg‎
Views:	156
Size:	70.3 kB
ID:	24129  
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2021., 10:14   #951
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
https://youtu.be/HsGgNTUQUpA


Misljenja? Ja lajkam, jos crveno crni cekam kak ce izgledat i mozda i uzmem
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2021., 13:32   #952
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Izgled mi je prestar ali ako su vozna svojstva dobra, zastita od vjetra,udobnost,pozicija tijela za 180+ cm , zašto ne?
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2021., 13:52   #953
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
izgled je cudan, ali navikavam se..
aftermarket auspuh ce biti must na njemu xD

ali izgleda moderan bike, konkretan s ovim agregatom i mogucnostima koji idu uz njega
malo me brinu dimenzije guma.. nisam siguran da ce biti dobar cestovni izbor sa zadnjom 18", ali ljudi koji ce ga koristiti kako je i zamisljen, to sigurno ni ne gledaju tako kao ja..
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2021., 18:30   #954
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Evo naletio sam i na ovaj video: https://youtu.be/MzdPdpv7SrA
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2021., 20:58   #955
tomislav_sb
Premium
Moj komp
 
tomislav_sb's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb <=> Slavonski Brod
Postovi: 224
😍

Zadnje izmijenjeno od: tomislav_sb. 18.08.2021. u 10:31.
tomislav_sb je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2021., 09:27   #956
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
moze malo veca slika, ova mi je presitna?
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2021., 10:32   #957
tomislav_sb
Premium
Moj komp
 
tomislav_sb's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb <=> Slavonski Brod
Postovi: 224
Tapatalk jebe s resizeom.
Drago mi je da si jedino to primjetio u vezi slike.
tomislav_sb je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2021., 11:01   #958
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Nisam mogao nista drugo primjetiti koliko je bila, sorry
Btw, cestitam
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2021., 11:10   #959
ThePornstar
Premium
Moj komp
 
ThePornstar's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: -
Postovi: 4,394
Bome, pila za odlikaše. Čestitke!
__________________


CPU: Intel i5 8250u

RAM: 16 GB

VGA: Intel UHD 620

SSD1: Samsung PM981 NVMe 256 GB

LCD: 14" Innolux N140HCG-GR2 (low power, 400 nits)

OS: Win 10 Pro x64

Battery: 57 Wh internal






ROM: Android 9
ThePornstar je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2021., 11:15   #960
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Bolestan bike, nema se sta drugo reci Nek te sluzi dobro i dugo.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na