Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.04.2021., 13:30   #31
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,133
ne nađem nigdje taj kabel, kako ga mogu pronaći po trgovinama?
__________________
ševa!
ALiEN17 je online   Reply With Quote
Staro 30.04.2021., 14:28   #32
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,541
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
ok onda, osim tog oglasa na njuškalu koji je bio više ne pronalazim nigdje kabel hdmi na vga (muški)?
Pa ne mora biti kabel iz komada,
može biti HDMI na VGA adapter > https://www.google.com/search?q=hdmi+na+vga
čak ga i Pevex ima > https://pevex.hr/hdmi-na-vga-adapter-285589.html
+
uzmeš klasični VGA kabel.
Nikky je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.04.2021., 15:25   #33
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
ček, imaš prastari monitor, uzmeš novu konfu.. i ti pošalješ komp na servis prije nego si provjerio da li je s monitorom sve u redu? znači možda ulazi ne valjaju na monitoru, kabel (ajd to si probao).. nisi ni drugi monitor za koji znaš da je ispravan spojio na komp?

jedno 20:80 za komp-monitor problem.. ove u servisu ne spominji da nisu obavili posao, dok ovo sve nisi probao.. ako se pokaže isti problem na drugom 100% ispravnom monitoru, onda care drvlje i kamenje..

imaš i hdmi-display port adapter.. ima svega što možeš iskombinirat.. a možeš i otić u trgovinu po 24" dell se241h za 800kn i riješio si sve brige


edit: omfg ti ni nemaš u2312m iz naslova teme..
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2021., 16:18   #34
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Kod njega je Dell E2420H koji nažalost ima samo VGA i DisplayPort, a njega baš taj dio muči i preostaje mu samo skalamerija s adapterima.
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 30.04.2021., 17:33   #35
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,133
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
ček, imaš prastari monitor, uzmeš novu konfu.. i ti pošalješ komp na servis prije nego si provjerio da li je s monitorom sve u redu? znači možda ulazi ne valjaju na monitoru, kabel (ajd to si probao).. nisi ni drugi monitor za koji znaš da je ispravan spojio na komp?

jedno 20:80 za komp-monitor problem.. ove u servisu ne spominji da nisu obavili posao, dok ovo sve nisi probao.. ako se pokaže isti problem na drugom 100% ispravnom monitoru, onda care drvlje i kamenje..

imaš i hdmi-display port adapter.. ima svega što možeš iskombinirat.. a možeš i otić u trgovinu po 24" dell se241h za 800kn i riješio si sve brige


edit: omfg ti ni nemaš u2312m iz naslova teme..
JA da isprobavam robu koju sam TEK kupio i došla je neispravna? da nisi ti taj lik koji je testirao komp? stari, ja za to vrijeme šta gubim gnjaveći sebe i druge po forumu (a i na drugim mjestima) trebam raditi na tom istom kompu svoj posao, a ne gubiti vrijeme a I novac na razno razne adaptere (koristeći zastarjele tehnologije usto), da ne rade ofrlje svoj posao, trebali su reći "pošalji konfu i monitor nazad, mi ćemo testirati, viditi šta je i onda ti se javimo povratno - jer je to naš posao, a ne vaš" - još ovaj test kod frend s monitorom odradim i onda dobijaju mail pred tužbu i svim mogućim inspekcijama ako mi ne riješe problem u roku od odmah. amen.
__________________
ševa!
ALiEN17 je online   Reply With Quote
Staro 30.04.2021., 17:58   #36
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
tldr, nisam čitao sve..

pročitao sam prvu rečenicu.. ne moraš ti ništa ispitivat naravno, šalji na servis, imaš garanciju.. ali problem ti je između monitora i kompa, ulaz na grafi ili kabel tj display port..

ali braciko, nemoj spominjat da servis nije napravio ništa kad su testirali upravo ono što si im i poslao od opreme i vjerojatno je ispalo ispravno.. i pazi ti sad, još ti kažeš "šta mi nisu rekli da im pošaljem i monitor?".. ako si ga kupio u admu-u, trebao si jbg.. ako nisi, zašto bi oni testirali komad orpeme koji nisi kupio kod njih? uzeo si komp, ako je on ispravan, jebe se njima što si ti spojio montor koji ne šljaka..

ugl nemoj mislit da serem po tebi, samo često ovdje likovi s dugogodišnjim iskutvom na pcekspert forumu ulete s ovakvom spikom, ko da prvi put imaju pokvaren dio opreme kod sebe..

koje si godište?


Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
a ne gubiti vrijeme a I novac na razno razne adaptere (koristeći zastarjele tehnologije usto), da ne rade ofrlje svoj posao, trebali su reći "pošalji konfu i monitor nazad, mi ćemo testirati, viditi šta je i onda ti se javimo povratno - jer je to naš posao, a ne vaš" - još ovaj test kod frend s monitorom odradim i onda dobijaju mail pred tužbu i svim mogućim inspekcijama ako mi ne riješe problem u roku od odmah. amen.

još jednom, jesi uzeo komp s monitorom? jel monitor dio složenog računala? ako je, šalji sve skupa
John Creasy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na