Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.07.2021., 07:21   #1201
zupy
Premium
 
zupy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Priko Klisa
Postovi: 843
Zanima koga praktično stanje baterija ebikea i ostalog nakon 7-8000 km ?


Znači skoro najjeftinija kombinacija kineskih baterija (90-tak eura ukupno)

Litokala 26650 5000mah deklairane na 50A ali realno prije 10-15A
26 kom--13 serija x 2 paralela - ukupno 48v i 10Ah odnosno cca 500wh
motor je deklariran 1000w malo dignut napon na 1200w

u prosjeku punjene nakon svake vožnje tj 20-25km što ispada 300-400 punjenja
Promjenio sam jedan članak (2 baterije) jer mi je prdnuo , vjerovatno jer je ostao na nižem naponu pa sam ga dubinski ispraznio


E sad malo usporedba stanja baterij sad i prije, znači i dalje mogu izvući 30tak km na jednu vožnju sad u toplijim danima - na hladnijim se osjeti pad kapaciteta/dometa.
Sve u svemu znači na 300-400 punjenja i jeftine baterije nisam osjetio neke značajnije razlike - možda koja decimala volta razlika kod punjenja kod članaka.


Složio sam i jednu bateriju od starih laptop članaka 11 serija x 7 paralela ali uz veći kapacitet i manju snagu motora na drugom ebikeu (350w) to se nemože usporediti sa ovim od 26650.
Puno se lošije pune, puno je veća razlika u naponu članaka te više naponski tone kod bilo kakvog opterećenja.

Zadnje izmijenjeno od: zupy. 13.07.2021. u 08:15.
zupy je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2021., 06:24   #1202
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Kao i obično kada zakone predlažu razne ćate cijepljene od realnog života, prijedlog zakona je s*anje.

5km/h među pješacima možda zvuči sigurno za obje strane, ali može li se držati ravnoteža na romobilu pri toj brzini? Ograničavanje snage na 250W?! Nebuloza koliko hoćeš.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2021., 08:56   #1203
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,946
Sa 250W i bicikl fino ide, a kamoli romobil.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2021., 10:31   #1204
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,538
https://www.index.hr/vijesti/clanak/...e/2290466.aspx

Citiraj:
STANOVNICI Osla više neće moći unajmiti električni romobil noću od 23 sata navečer do 5 ujutro zbog visokog postotka nesreća povezanih s tim prijevoznim sredstvom.
the_ghost je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2021., 10:49   #1205
grgagraf
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Ima netko neki tip za pumpnje prednje gume na m365? Dok odvrnem onaj njihov pomoćni crvuljak izđe jako puno zraka. Prednja guma mi se već 3 puta probušila, stražnja nijednom. Pretpostavljam jer ju ne mogu napumpat dovoljno.
Hvala
grgagraf je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2021., 14:39   #1206
blackeagle
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: Križevci
Postovi: 17
Kupi ovako nešto, ima takav ravni, pod15 stupnjeva, pod 90... ne znam koji je najbolji za m365, ali oni će sigurno znati.
https://citycoco.hr/proizvod/nastava...omobil-bicikl/

Vjerujem da ima i u romobilia https://web.facebook.com/Romobilia/?_rdc=1&_rdr
blackeagle je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2021., 16:06   #1207
grgagraf
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
hvala, probat ću taj nastavak
grgagraf je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2021., 00:16   #1208
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,331
Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Sa 250W i bicikl fino ide, a kamoli romobil.
Al' na pedal assistance e-bike, doprinosis nogama. Na romobilu im se valjda ne da ili nije prakticno.

Sto ce tice minimalne brzine i stabilnosti, to i je jedan od najbitnih problema. Nestabilnost in general a pogotovo na malim brzinama. Na vecim je valjda stabilniji zbog inercije al' onda je i opasniji i za korisnika i okolinu.

Da li su role dopustene na pjesackoj stazi? I ako nisu, a mislim da nisu, zasto?
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2021., 09:34   #1209
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Da li su role dopustene na pjesackoj stazi? I ako nisu, a mislim da nisu, zasto?
Jesu, role su pomoćno sredstvo pješaka, kao i skejt i sl.
Romobil je trenutno isto to - pomoćno sredstvo pješaka, dok se novim zakonom to ne promijeni.
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2021., 14:05   #1210
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
5km/h među pješacima možda zvuči sigurno za obje strane, ali može li se držati ravnoteža na romobilu pri toj brzini? Ograničavanje snage na 250W?! Nebuloza koliko hoćeš.
Citat koji sam vec naveo, stavlja tih 5 km u realne okvire s njima se jedino želi usvojiti:

Zakonski alat kojim će se u slučajevima prometnih nesreća moći kazneno procesuirati vozače el. romobila što do sada nije bilo moguće.

Formulacija kao neka vrste rukavice zakonodavca u kome veli, da brine o sigurnosti pa navodi preporuku. I najgori politikom ili strukom vodjen zakon radi i neke izvide, pa zna da je tih 5 km imaginarno. Ako ce nekoga uciniti sigurniji, koji inace nije uvidjavan prema pjesacima, nemam nista protiv, ali 10 do 15-tak km nije nikakva strasna brzina, dovoljno vremena za reakciju i korekciju. Jasno, za one koji pred kaficima znatno usporavaju, pred haustorima, bilo kojim ulazima/izlazima, pred skretanjem u drugu ulicu, pred ljudima koji hodaju, posebno u suzenjima kolnika.

Zanimljivo, osim ako nesto nisam propustio, elektricni (uni) monocikli prakticno ne postoje u regulama? Kako je njihova cijena znatnija od sredine ponude romobila, valjda ih nema toliko, ali bez problema idu 40+ te imaju potencijala prilicnu stetu napraviti sebi i prepreci, jer prva linija kontakta na monociklu, u trenutku nesrece, upravo ce biti tijelo u tijelo, ili znatna trauma donjeg dijela tijela, onoga koji ce biti udaren u vecoj brzini.

Steta sto ne mozes stvari nositi na njemu, inace mi je jako atraktivan u voznji. Ima li vlasnika na forumu koji ga voze?

Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Na vecim je valjda stabilniji zbog inercije al' onda je i opasniji i za korisnika i okolinu.
Zanimljivo, za nekoga tko ne vozi romobile, sad zauzimas i kompetencije?



...

*** Dalmatinka - Istine Glas***
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2021., 13:50   #1211
Karlo666
Premium
Moj komp
 
Karlo666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Kaštel Lukšić
Postovi: 1,388
Citiraj:
Autor grgagraf Pregled postova
Ima netko neki tip za pumpnje prednje gume na m365? Dok odvrnem onaj njihov pomoćni crvuljak izđe jako puno zraka. Prednja guma mi se već 3 puta probušila, stražnja nijednom. Pretpostavljam jer ju ne mogu napumpat dovoljno.
Hvala
Ja svog VSETT 10+ punim na benziskoj postaji.Provjeri imaš li isti priključak kao i u auta.
__________________
Pošten trgovac:
1,2,
Karlo666 je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2021., 23:16   #1212
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Skratio sam ban čovjeku, nema potrebe za raspravama oko toga, idemo dalje u normalnom tonu. Tema je ok, rasprava isto tako, nema potrebe da završi u neugodnom tonu
tor je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2021., 07:27   #1213
pero000
Premium
Moj komp
 
pero000's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: zlatar bistrica
Postovi: 155
Pozdrav,
kupio sam m5 e-romobil,
između ostalog ima i tempomat kojeg bi volio isključiti,
a neznam kako.
Ako netko znam molim pomoć.
Hvala
__________________



Gygabyte p35ds3
Core2Duo e8400
Sapphire 5770 FLEX
Transcend 800MhZ 2x2 gb
Segate 320GB
Chieftec A80 CTG-500-80P
Thermaltake V3 Black
LG W1934S 19"


pero000 je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2021., 11:35   #1214
Srky
Moderator
Moj komp
 
Srky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,263
Za vislje osobe (190+cm) koji je po vama bolji izbor Xiaomi Mi Pro 2 ili ovaj Microgo M5?
Gledam da je cak ovaj M5 i veci po dimenzijama 118x50x111 (M5) i 113x43x118 (Mi Pro 2) ali rekao bih da mu je nizi korman. Cijena je na strani M5 (2450kn) i Mi Pro 2 (3167kn).
Ukupno gledajuci što bi preporučili do tih ~3000kn (moze i neki treci model)?
__________________
Abit IP35 Pro Intel Quad Q6600 G0@3000Mhz (333x9)
Thermaltake BigTyp VX120@800rpm2 x 2Gb Kingston HyperX Black 1066@1000Mhz (5-5-5-18) 1.95V
XFX HD7770 1Gb GDDR5 Core Edition@1100/1250Intel 60Gb SSD + 3 x 250Gb Seagate Single Platter 16Mb
CD-RW/DVD Toshiba SDR1712C & Pioneer DVR-110DLogitech G400 & Ultra-X, G51 on Audigy SE@X-Fi Xtreme
Corsair VX450W@Sharkoon Silvation - 2 x Chieftec 120mm@7VWindows 7 Ultimate 64bit, Iskon ADSL 8192/512kbit@Enkom A1521-I
Srky je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2021., 17:42   #1215
Karlo666
Premium
Moj komp
 
Karlo666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Kaštel Lukšić
Postovi: 1,388
Citiraj:
Autor pero000 Pregled postova
Pozdrav,
kupio sam m5 e-romobil,
između ostalog ima i tempomat kojeg bi volio isključiti,
a neznam kako.
Ako netko znam molim pomoć.
Hvala
Ako je EcoReco M5 pokušaj sa Mode+Power On

A ako ne pogledaj mu Aplikaciji dali ima.
Ako imaš upustvo za upotrebu prouči ga ili ga linkaj ovdje pa da probamo skužit.
__________________
Pošten trgovac:
1,2,
Karlo666 je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2021., 19:26   #1216
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,189
Smile

Pozdrav, molim bih Vas pomoć - trebao bi mi električni romobil koji može prijeći puno km, s dosta snage (povremene uzbrdice) i okej brzine (25km/h ili 30km/h), gume moraju biti pune,koji se što manje kvari, i da je servis ako nedo Bog bude zatrebao u Hr (čuo sam da nema servisa za Segwey u Hr), i da je pouzdan i čvrst. Amortiziranje mi nije toliko bitno, rupe su zakon😅😅( jedino ako amortizeri pomažu da očuvaju romobil da duže traje onda su mi bitni ali inače nemam problema s truckanjem, da li amortizeri pomažu za to?)
Gledao sam po netu i ima puno opcija i izgubio sam se u opcijama😓

Edit: može od oko 2000-3500kn.

Hvalaa! 🙂🙂
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2

Zadnje izmijenjeno od: SniperWolf. 20.07.2021. u 19:54.
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2021., 20:18   #1217
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,528
Električni romobili i bicikli

Javi kad ces nudit 9-11k kn
Onda ces dobit to što želis

A koliko km? 100 a ? Domet
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2021., 23:30   #1218
strgani
Premium
 
strgani's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb-Križevci
Postovi: 552
Ms energy e20, do 5000kn se da nać, najbliži u tom rangu.
strgani je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2021., 16:30   #1219
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,189
Smile

Citiraj:
Autor strgani Pregled postova
Ms energy e20, do 5000kn se da nać, najbliži u tom rangu.
Hvala 🙂!
Ej jedno pitanje - kako svijet romobila ne prave marke kao npr Sony itd što su u svemu? Panasonic, Samsung, itd. Nego su preuzele druge marke npr Kuugo, E goni, Pulse itd za koje nikad prije nismo čuli,
A Ms je proizvodio jeftina napajanja i jeftine tastature i mouseve do prije par godina?? A sad vidim romobile, i dosta ljudi ima taj Ms energy.
I Ms je npr uvijek bio prije ime za ono "ajme koje šrot napajanje Ms" itd.. Jednom pregorilo, drugom crklo itd.

Hvala 🙂
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2

Zadnje izmijenjeno od: SniperWolf. 21.07.2021. u 17:03.
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2021., 20:25   #1220
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 785
Vjerojatno da je Sony kostao bi 12 000kn, a Samsung 9000kn, ovako ovi žnj kostaju 2 000+kn
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2021., 21:39   #1221
Karlo666
Premium
Moj komp
 
Karlo666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Kaštel Lukšić
Postovi: 1,388
@LAcy
Evo samo da se nadostavim o Romobilima na cesti i koliko neinformirana većina nas romobiliste prezire.
Ovo je samo jedan od scenarija što sam doživio.Nikada nisam imao nesreća i nisam lik koji piči 50 kmh među pješacima ili ostale pizdarije.
Izađem na cestu jer idem doma(nemam niti 50 m po cesti pa se prebacim na mjesto za pješake) i uredno sve imam safety opremu,svijetlo,štop svijeto,poziciju i žmigavce (jako dobro se vidi a pogotovo po mraku).

Uredno dam žmigavac,pratim prednost prolaza,semafor i dam se malo ljevo (tu je odmah proširenje za autobus)da me auta
mogu zaobići.
Lik me zaobiđe spusti prozor vikne "Umobolni idiote" i pljune me.
__________________
Pošten trgovac:
1,2,

Zadnje izmijenjeno od: Karlo666. 23.07.2021. u 22:32.
Karlo666 je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2021., 00:01   #1222
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
...

Ulovio u autu, bas cudan romobil. Ne zbog sica, vec ima cudnu boju kakvu koriste vise medicinska pomagala, a manje romo/biciklini.





______________


Citiraj:
Autor SniperWolf Pregled postova
Ej jedno pitanje - kako svijet romobila ne prave marke kao npr Sony itd što su u svemu? Panasonic, Samsung
Podatak koji ce vecini u temi biti cudan, jer danas se ne prenose informacije iz prve ruke, te cisto ekonomski brojkama, ne moze se dobiti uvid u pravo dubinsko stanje.

Vjerovao ili ne, trenutno stanje Japana je gore od onoga nakon drugog svjetskog rata, u smislu pristupa razvoja, te prije svega bilo kakvoj autonomiji donesenja odluka kod novih proizvoda. Nakon Fukushime, koja je imala dugorocne posljedice na skladista, distribuciju, kasnjenje, te citavi niz problema na koje nikad nisu ni pomisljali da se mogu desiti.

Desio se i zapadni virus visoke korupcije, pa je tako nekoc slavna Toshiba, koja je bila Nipponski Philips, od tostera za rizin kruh, do nuklearnog reaktora. Da bi 2017. prakticno bili izbrisani od Tokijske burze, a samo dvije godine ranije (prvi put u povijest industrije Japana) imali su "knjigovodstvenu" prevaru i maznjavu, kakve se ni Enron ne bi posramio. Tako nesto je presedan u povijesti Japana, potpuno nespojivo s drustvenim pravilima, no zapadna pohlepa je pokucala i na vrata njihovih direktora. Slicno, puno vise medijski stisano, te srezano u pocetku, imao je i Samsung.

Drugi su ugasili prakticno da desetke sektora svojih prizvodnih kataloga, ekstremni primjer, recimo Pioneer, uz najveci akusticki istrazivaci centar Japanu (TAD razvoj) razbijanje sektora, prodavanje dijelova, on u ovome trenutku, osim razvojne i Pro dijela, prakticno nema nista osim auto akustike u aktivnom katalogu! Bolje da ne spominjem Victora ili druga imena, koji su na 10% programa kojeg su imali s pocetka stoljeca.

Matsushita nekoc carstvo, cak je radi ekonomizacije pogasila nazive proizvoda i sve nazvala Panasonicom, naziv, koji nekoc nije puno znacio doma. U srcu razvojne Osake, nekoliko masivnih skladista i tvornica koja su nekog citavi svijet opskrbljivali, Panasonic je prodao Appleu da proizvodnju musavh ekrana. Na to je spao jedan Panasonic, ponizenje, spustanje glave, kako se uvuklo u kosti sadasnjeg Japana. Povijesno govoreci, vrsta dokolice koja je nekog bila dopustena u razvoju omisljavanja, sad je ziheraska pragmaticna, koje se ni najustogljeniji biroi EU/US-a ne bi posramili.

Poanta price, da se tamo ne ulazi u apsolutno ista, bez 100 odobrenja s vrha, a da i najmanji rizik da nesto propadne, kompletno eutanizira zelju za novim izazovima. To bi otprilike bio odgovor zasto. Najstrasnije je sto vise cak ni konceptno ne najavljuju ista. Korporativni kisobran akvizija je toliko, da danas trebas plocu velicine olimpijskog bazena, da iscrtas tragove koji vode do pravih vlasnika. Posebno kod onih koji uopce ne objavljuju podatake za javnost.

______________


Citiraj:
Autor Karlo666 Pregled postova
Evo samo da se nadostavim o Romobilima na cesti i koliko neinformirana većina nas romobiliste prezire. Uredno dam žmigavac,pratim prednost prolaza,semafor i dam se malo ljevo (tu je odmah proširenje za autobus)da me auta mogu zaobići. Lik me zaobiđe spusti prozor vikne "Umobolni idiote" i pljune me.
Kad vozis vise prometala, onda polako primjetis nesrazmjere prometnih odnosa. Kao sto sam naveo, nekima smeta brzina uleta romobila, jer ga ne vide u perifernom pogledu dok sjede u autu i musaju po ekranima. Pjesaka vide, ali romobil prebrzo uleti u kadar, a onda nesigurnost se pretvara u agresiju, ili gubljenje samokontrole, koja se manifestira i komplimentima koje ti je vozac uputio.

Neki dan u nevjerici gledam motocikl, na zelenom valu koji uletava u skarice, te koristi (!) bicisklisticku stazu, da bi ulovio moment da se lansira ispred automobila. U pohlepi da u tome uspije, uopce nije vidio, da se zena na biciklu, s kosaricom speceraja, nalazi ispred njega, na istoj putanji. U zadnji cas je zakocio, a zena nije ni znala od buke prometa, da se iza njezinih ledja odvijala drama, ciji epilog je mogao biti teska trauma, ili jos trajnije i gore.

Posebno su opasni "motoricari" koji voze sa slusalicama u usima, te jos pricaju na telefonu, dok voze romobil ili bickl Poanta, ima nas svakakvih, najgore je precijenjivanje sebe u mogucnosti reakcije, naspram okupiranja svih senzornih alata, dok si u prometu.



_________________

Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Skratio sam ban čovjeku, nema potrebe za raspravama oko toga, idemo dalje u normalnom tonu. Tema je ok, rasprava isto tako, nema potrebe da završi u neugodnom tonu
Covjek se zahvaljuje, te najkonciznije napominje da na ovome forumu, od dana reganja, nije ostvario upis jednog jedinog vulgarizma, upucenog bilo kome. Ni tonom, jos manje intencijom potrebe bilo ikoga omalovazavati, sto vjerujem da zna vecina starih forumasa.



...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2021., 11:01   #1223
Zaggy111
Premium
 
Zaggy111's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 431
Ima neki kolega na forumu da se bavi preradom bicikala na struju? Da moj preradimo, objasni mi osnove da znam sam popraviti i naravno adekvatno mu platim.
Zaggy111 je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2021., 11:00   #1224
vladjan1901
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 316
svi koji imaju problema sa pumpanjem, kupite si ovo


https://citycoco.hr/proizvod/xiaomi-...-zracna-pumpa/


nije bagatela, ali je vrh proizvod, sve pumpa u par sekundi. drzim ga u autu, pumpam lopte, gume za bicikle romobile aute, čamce....
vladjan1901 je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2021., 11:31   #1225
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
@Vladjan1901

da ne bude zabune, stvarcica izgleda prekrasno. Derivat Apple sviraca i bezimenih aspiranata, ispoliranog rezultata najvise estetike, koji bi jos trebao biti i kompresor. Jos iza njega stoji (za sada) respektabilno ime, pa ocekujem da ce i raditi duze od hardkodirane garanacije danasnjeg vremena.

Toliko je lijep, da bi ocekivao za koji mjesec, da ducani ponude i neku zastinu gumu, da se ne grebe dok stoji na betonu, jer gotovo da te tjera na zastitu, ili barem da vlasnik otrci do prvog ducana za mobitele, te kupi, barem zastitnu foliju za ekran.

Toliko je lijep, da bi ga covjek nosio u romo torbici za alat, ali opet, sto ce mi svaki dan, ili pragmaticnije, s romobilom u dva skoka sam vec na auto pumpi, odradim istu stvar u pola minute.

Ne mogu se oteti dojmu, da maneken proizvod nikad ne bi mogao izvuci 399 kn iz kupca, da ovako lijepo ne izgleda. Jer za gotovo 3x mozes desetke minuta listati umotvorine u ponudi mini kompresora.

Veli covjek za 16" pneumatik, potpuno ispraznjen, trebalo mu je pet minuta da je napuni.

Za Xiaomi osmisljenu prodaju, cista petica, ali onako sa strane kad gledam, pitam se sto bi rekli jucerasnji biciklisti i motociklisti, jesu li nas previse razmazila danasnja vremena velike dostupnosti




...

...
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 03.08.2021. u 11:48.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2021., 21:59   #1226
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Citiraj:
Autor Zaggy111 Pregled postova
Ima neki kolega na forumu da se bavi preradom bicikala na struju? Da moj preradimo, objasni mi osnove da znam sam popraviti i naravno adekvatno mu platim.
Htio sam ti odgovoriti i smetnuo dodati odgovor u zadnji upis.

Ima jedan relativno mladji lik koji radi upravo to sto trazis. Ako sam dobro shvatio, radi i odrzavanje i preinke za dostavljacke sluzbe koje po gradu voze hranu i ostalo. Poznanik urar je prijatelj s njegovom obitelji. Pa cu ga pitati ovaj tjedan kad se vidimo, pa ti javim sve kontakt generalije.

Vjerujem da u opsegu posla, sigurno ima nekavu zalihu baterija, jer nisi gori, citaj skuplji trenutak mogao izabrao za baterijsku preradu, jer su baterije skocila za 60%, zbog potraznje, litijske groznica, te stosta nejasnih prica, ali zato namrstena lica onih koji nabavljaju kod nas, dovoljno su indikativna.

...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2021., 20:42   #1227
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,345
https://pevex.hr/e-vozila-e-romobil-...ah-341044.html

Sutra 2100kn uz Diners
Kako vam se čini?
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2021., 22:04   #1228
Karlo666
Premium
Moj komp
 
Karlo666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Kaštel Lukšić
Postovi: 1,388
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
https://pevex.hr/e-vozila-e-romobil-...ah-341044.html

Sutra 2100kn uz Diners
Kako vam se čini?
Iskreno nikad nisam čuo za taj brend niti nemogu naći ikakvi kvalitetan review tako da bih se klonio takvih stvari.

Inače kad smo kod toga izgleda da bi se trebalo od MSovih izbjegavat u širokom luku.

https://ibb.co/5Bbjjt6


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
__________________
Pošten trgovac:
1,2,
Karlo666 je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2021., 22:34   #1229
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
https://pevex.hr/e-vozila-e-romobil-...ah-341044.html Sutra 2100kn uz Diners Kako vam se čini?
Neki dan sam prvi put bio u Ducanu/servisu kolege Simbijusa iz teme, FB ne pratim, pa sam morao cuti od ljudi da uopce postoji, jer osim ekipe iz Gorice, skroz mi je promaknulo. Bas je bio covjek s nekom slicnom kopijom M365(x) podici romobil i jednostavno konstatirao da se ne moze fino podesiti kao na M365, jer dijelovi jednostavno nisu jednako kvalitetni.

Ima romobila u ducanu i gradu, koji za 3 duzine prelete M365, koji su znatno sposobniji na prvoj prepreci, pa i udobniji, jasno, po cijenu tezine i prenosivosti, ali je koncenzus, da malo sto na trzistu ima zavrsnu obradu Xiaomi romobila.

Zato bih radije uzeo nesto konkurentno, cijenom blisko, ako se vec ne zeli uzeti original, ali da je idejno zasebno realizacijom, te da nije vodjeno iskljcivo zeljom da se ponudi kopija M365 za manje novaca. Mozda negdje i postoji dobra kopija, ali nisam jos za istu cuo.

U ducanu (zaboravio naziv) je bio jedan kinez od 6000 kn, mozda tisuca vise, ali tu negdje, toliko je udoban, toliko dobro amortizira, da mi je impresivniji od Zero modela koji su bili izlozeni, jer sam bas stao da probam. Nestvarno ugodno odvaja od povrsine i cini super ugodu, ali kod guvernala, kako je ruzna zavrsna obrada, kako ruzno konekcija izlazi, kao da je upaljacem topljena. Jasno, ne aludiram za model da je los, dapace, vrlo impresivan za novce, samo, jako me bode kad vidim takve oscilacije u zavrsnoj obradi.

Uglavnom, drago mi je da se vise ne mora ici u Goricu, vec moze u srcu ZG-a sve naci.







...
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 09.08.2021. u 22:43. Razlog: pospan ko pas
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2021., 22:49   #1230
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Po meni nema smisla gledati nesto s 350W obzirom na najavljenu regulativu.
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na