Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > RETRO hardware i software
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.05.2021., 14:13   #4171
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,178
Citiraj:
Autor Trekkie4 Pregled postova
Prijatelj Mirko...?
Da, tak nekak kolko sam skuzio iz priče

Btw kad smo vec kod Amiga, i ovo se pojavilo uz Adisona tak da ak je nekom napeto a ne njuška po "aukcijama" da mu bacim heads up. S obzirom da nije moje podrucje, ne znam ni dali je magare ili unicorn u pitanju ali to budu Amigaši znali procijeniti

https://www.aukcije.hr/prodaja/Racun...1-kune/4684950
Alien_200581 je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2021., 15:01   #4172
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Alien_200581 Pregled postova
Da, tak nekak kolko sam skuzio iz priče

Btw kad smo vec kod Amiga, i ovo se pojavilo uz Adisona tak da ak je nekom napeto a ne njuška po "aukcijama" da mu bacim heads up. S obzirom da nije moje podrucje, ne znam ni dali je magare ili unicorn u pitanju ali to budu Amigaši znali procijeniti

https://www.aukcije.hr/prodaja/Racun...1-kune/4684950

Nepoznata ispravnost

Ok stanje

Ma...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2021., 15:08   #4173
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,575
Opa, Amiga 2000 > https://en.wikipedia.org/wiki/Amiga_2000
još ako je model sa HDD - om
Meni nije ali nekom bi zaista mogla biti interesantna.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2021., 15:10   #4174
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,178
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Opa, Amiga 2000 > https://en.wikipedia.org/wiki/Amiga_2000
još ako je model sa HDD - om
Meni nije ali nekom bi zaista mogla biti interesantna.
Mislim da vise nikom ne bude interesantna kolko je cifra otisla, ja kad sam stavio isla je za 30-40 kuna Pogle sad cifru

Ajde mozda bi riskirao parsto kuna za nepoznato stanje ali ovo je def previše. Baš me zanima na kolko bu završilo na kraju...
Alien_200581 je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2021., 15:26   #4175
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Opa, Amiga 2000 > https://en.wikipedia.org/wiki/Amiga_2000
još ako je model sa HDD - om
Meni nije ali nekom bi zaista mogla biti interesantna.
UreCka šklopocija
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2021., 15:28   #4176
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,006
Citiraj:
Autor Trekkie4 Pregled postova
Prijatelj Mirko...?

Ovaj je sigurno imao BTC uređaj
c-shadow je online   Reply With Quote
Staro 27.05.2021., 15:38   #4177
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Opa, Amiga 2000 > https://en.wikipedia.org/wiki/Amiga_2000
još ako je model sa HDD - om
Meni nije ali nekom bi zaista mogla biti interesantna.



Našo jednu u buksi
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2021., 16:40   #4178
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Ovaj je sigurno imao BTC uređaj
Haha!

Jedino ako je bio lažnjak, odnosno TOP-G, Top Glory Electronics
  Reply With Quote
Staro 27.05.2021., 17:12   #4179
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,006
Loš/oštećen medij će se razletiti u svakom uređaju, u ovim ekstra brzim s velikom turažom ima samo malo veću šansu
c-shadow je online   Reply With Quote
Staro 28.05.2021., 10:07   #4180
Roy
15/JG52
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 724
Citiraj:
Autor Alien_200581 Pregled postova
Mislim da vise nikom ne bude interesantna kolko je cifra otisla, ja kad sam stavio isla je za 30-40 kuna Pogle sad cifru

Ajde mozda bi riskirao parsto kuna za nepoznato stanje ali ovo je def previše. Baš me zanima na kolko bu završilo na kraju...

Poslao link frendu koji se kuži u Amige, izgleda jako lijepo, 5,25 floppy pogotovo ali dobre šanse su da je jako dugo stajala te da je baterija iscurila i nepovratno uništila ploču. Osim toga nema nikakvih dodatnih kartica.
Roy je online   Reply With Quote
Staro 28.05.2021., 23:29   #4181
cane
Amiga fanboy
 
cane's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 146
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Nepoznata ispravnost

Ok stanje

Ma...

Izgleda jako dobro uščuvana, ali 99% da je iscurila baterija od sata ako nije preventivno izvađena.
Šteta što nema tipkovnice onda bi bio to bio jako lijepi komplet.


Trenutna cijena 1000 kuna - ako netko si može sam popraviti oštećenja od procurene baterije čak i nije toliko strašna. Ako ju kupuješ sa ebay ili osnekud poštarina bi bila velika jer je poprilično teška A2000.
cane je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2021., 00:09   #4182
Overclock
Premium
Moj komp
 
Overclock's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 993
Kolko vidim, vodova oko baterije bas i nema, a kod slicnih ni-cd baterija nisam videl da je iscurilo vise od ~1cm u krug. Single layer se moze i "po zraku" pospajati za test, pa se sam PCB propisno sanira kad stroj proradi kak treba.

EDIT:
P.S. To notice: Garry, Paula, Denise, Fat lady
Overclock je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2021., 00:33   #4183
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Overclock Pregled postova
Kolko vidim, vodova oko baterije bas i nema, a kod slicnih ni-cd baterija nisam videl da je iscurilo vise od ~1cm u krug. Single layer se moze i "po zraku" pospajati za test, pa se sam PCB propisno sanira kad stroj proradi kak treba.

EDIT:
P.S. To notice: Garry, Paula, Denise, Fat lady
Dijagnostika kreće sa Fat Lady ... Sve dok pjeva, ploča nije gotova.
  Reply With Quote
Staro 31.05.2021., 16:24   #4184
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,178
Slucajno nabasah u bespucima interneta na sliku svoje prve (i do nedavno jedine) Voodoo kartice koja me kopka i proganja več duže vrijeme !!!



Full detaljno pamtim ovu kutiju i ovog ljubicastog Anubisa i lajtninga, i izricito se sječam da je bio u igri 12MB model sa fotke Fala bogu da sam konacno otkrio tocan model o kojem se radi. Jos kada sam vidio ovaj bundle iz kutije na slici to je definitno to.

Jedna buba manje u glavi koja me više ne ždere
Alien_200581 je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2021., 16:30   #4185
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Vradžbine!

Poprilično sam siguran da imam Helios 3D Voodoo 1 u jedinoj preostaloj Pentium MMX 233 mašini

Citiraj:
Autor Alien_200581 Pregled postova
Slucajno nabasah u bespucima interneta na sliku svoje prve (i do nedavno jedine) Voodoo kartice (...)
Pazi se dobro kolega, tako sam ja počeo sa Adisonima... Tražio sam sasvim deseto, sliku mojeg starog 486 towera i Target zvučnika, za staviti baš ovdje na forumu. Kad sam slučajno naišao na sliku prvog "Adisona" a sve drugo je više-manje poznato
  Reply With Quote
Staro 31.05.2021., 16:53   #4186
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,178
No no, možda da mi netko ponudi cjelu kutiju i sve... I to za neku bargain price možda bi se upecao pa da ju stavim na zid kao ukras. Ali to se definitivno ne bu desilo, 3dfx je ultra skup sport these days i samo bi neki luđak tak nekaj napravio posebno ak ima cjeli bundle kod sebe

S obzirom da sam "natjeral mak na konac" sa nglide vradžbinama, jedino kaj mi još preostaje je 3dfx DOS-u za doslovno 2-3 naslova u kojima mi se Voodoo2 opire. Tj. točnije developeri su bili lazy gmazovi pa je pravi problem kaj implementacija i patch za V1 ne dela kak treba na V2 a V2 patch nisu izbacili... Ali s obzirom da sam i to riješio preko DOSBox-a, to su sad stvarno ono finese tipa "moram skinut sa auta 14" felge od soma eura i stavit identične takve 15" felge za 2 soma jer bude to napravilo silnu razliku u opčem dojmu (čitaj imam previše love i vremena hahaha)

Možda ako nabasam negdje na neku kombinaciju za povoljnu V1 pa za DOS rig... Necu reci nikad ali trenutno nije visoko na listi prioriteta.

Btw Target ? Da nisu onak mali sivi i kockasti, mislim da su i moji na 486 bili takvi. Mrzio sam ih prvih godinu dvije iz dna duše jer su bili nekak bizarno složeni pa su radili na nekoj tužnoj non-base "stock" jačini kad su bili "ugašeni", a kad bi ih se upalilo dobili bi bas i proradio bi potenciometar. Jedini problem je bio kaj su za te čarolije trebale 4 amerikanke koje bi ja dosta brzo spržio pa sam neko vrijeme bio osuđen na jadno "stock" ozvucenje. Ah, good times
Alien_200581 je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2021., 17:10   #4187
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,006
Sad si me sjetio na moju prvu vudujicu Orchid Righteous 3D, ona s kliketavim relejima :-)
c-shadow je online   Reply With Quote
Staro 31.05.2021., 17:16   #4188
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Alien_200581 Pregled postova
No no, možda da mi netko ponudi cjelu kutiju i sve... I to za neku bargain price možda bi se upecao pa da ju stavim na zid kao ukras. Ali to se definitivno ne bu desilo, 3dfx je ultra skup sport these days i samo bi neki luđak tak nekaj napravio posebno ak ima cjeli bundle kod sebe
Da je po mojem, takve bi se stvari i događale... Previše se toga prodaje, a premalo dijeli. I da, smatram da sam potpuno objektivan za dati ovakvu izjavu, obzirom na količinu hardvera koju sam poklonio ovdje na forumu kroz zadnje dvije, tri godine.

Nedavna situacija ovdje na forumu sa onom matičnom pločom i kolegom koji ju je "poklanjao" je samo jedna od novog-nenormalnog, iako je činjenica da kako ekonomska situacija ide dolje, tako ljudi napuhuju cijene i manje daju za istu vrijednost (u odnosu na prije).

Citiraj:
Autor Alien_200581 Pregled postova
(...) Ali s obzirom da sam i to riješio preko DOSBox-a, to su sad stvarno ono finese tipa "moram skinut sa auta 14" felge od soma eura i stavit identične takve 15" felge za 2 soma jer bude to napravilo silnu razliku u opčem dojmu (čitaj imam previše love i vremena hahaha)
Hehe, što bi tek ja trebao reći, za količinu love ulupanu u moju opsesiju ... govorimo sad već o tisućama kn, a čini se da nisam još ni približno gotov Svatko ima svoj porok, pa kad već ništa ne konzumiramo, pušimo ili pijemo, onda barem da trošimo na jednoroge, vradžbine i Adisone

Citiraj:
Autor Alien_200581 Pregled postova
Možda ako nabasam negdje na neku kombinaciju za povoljnu V1 pa za DOS rig... Necu reci nikad ali trenutno nije visoko na listi prioriteta.
Šteta... Naravno, sad je blesavo govoriti jer sam sve prodao i podijelio, ali imao sam više Pentium 233 MMX konfi sa 3dfx Voodoo1 koje sam prodavao po cijeni od 400kn ... za cijelu konfu. Zapravo sam prodavao samo Voodooicu, konfa je bila gratis, kao i sa svim drugim mašinama koje sam prodavao. Da sam znao da želiš i tražiš, ponudio bi ti nešto sa popisa, možda čak dao i prijateljski popust.

Citiraj:
Autor Alien_200581 Pregled postova
Btw Target ? Da nisu onak mali sivi i kockasti, mislim da su i moji na 486 bili takvi. Mrzio sam ih prvih godinu dvije iz dna duše jer su bili nekak bizarno složeni pa su radili na nekoj tužnoj non-base "stock" jačini kad su bili "ugašeni", a kad bi ih se upalilo dobili bi bas i proradio bi potenciometar. Jedini problem je bio kaj su za te čarolije trebale 4 amerikanke koje bi ja dosta brzo spržio pa sam neko vrijeme bio osuđen na jadno "stock" ozvucenje. Ah, good times
Bili su mali, četvrtasti ... ali ne i sivi. Pogledaj na stranicu 57, moji su izgledali potpuno isto. Ironično da sam upravo tražeći te dvije slike pronašao sliku Adisona na Njuškalu, što možeš vidjeti i na stranici iza, gdje sam ponosno objavio kako sam uspio pronaći Adison case nakon 15-godina bezuspješne potrage ... život ima čudan smisao za humor.

Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Sad si me sjetio na moju prvu vudujicu Orchid Righteous 3D, ona s kliketavim relejima :-)
Imao sam i nju, ali nije radila. Proslijedio sam je kolegi @Overclock na detaljnu analizu "što i zašto". Šteta, zanimljiv dizajn... Ako se ne varam, ima kvalitetne Omron releje

Edit
Točno, a evo i slika...
  Reply With Quote
Staro 31.05.2021., 17:55   #4189
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,178
@ c-shadow : Slusao sam na netu za tu grafu i te releje i to mi zvuci skroz fora tbh. Ko i moja xonarica kad klikče u kučištu kod bootanja kompa. To mi je čak jedan od poželjnijih modela kad vrebam V1 po netu, interesira me to kliktanje.

@ Trekkie : A gle mi podijelimo tu povremeno i nekaj Ali da... Možda u duhu zadrugarstva ponudim ključ za ključ V2 za V1 ali bum vidio jos, trenutno se odmara konzervirana u kutiji sa PCI-e dijelom kolekcije... Moram zapravo nanovo složit DOS konfu jer sam dobio neke ideje pa je to stalo u nekom trenu na pola puta jer su se cekali neki dijelovi od kineza, pa onda kad je došlo se sve nešto zagužvalo u privatnom i poslovnom aspektu tak da uopce nemam vremena za retro hw ni gaming ni niš, sva zabava mi se svela na sat vremena modanog morrowinda prije spavanja

A još ko za vraga svi mi daju zadnjih mjesec dana neki stari hw i sad to samo skladištim na tavan na b lokaciji i to sve ceka da uopce raskopam haube tim kucistima i da vidim kaj se krije unutra. Mislim nije da se bunim previše, ali postajem nervozan od svog tog neznanja i neizvjesnosti

Kaj se tice V1 i Voodoo konfi opcenite, ti si fakat to prodavao po full popularnim/prijateljskim cijenama, nema se kaj reč. Ali tad mi nije to bilo ni u planovima, veci prioritet je bio na desecima w98 naslova koje sam sklepal u međuvremenu Tak da ovo je sad više onak tipa "sve kaj me zanimalo fakat radi u glideu ali kad vec imam DOS konfu zakaj ne upiknut još i Voodoo karticu za DOS da bude ultimativna DOS kanta", zgodna ideja ali nije top prioritet hehe. A i nemrem rec da nisam nikaj upecal, i dalje sam veoma zadovoljan sa onom slot1 transakcijom

Kaj se tiče target zvučnika, da, nisu moji bili ovakvi. Ovo je neki deluxe model haha, moji su bili onak pola velicine tih i full lagani, baš ono najveci treš koji se uvaljivao ekipi. Znaš kak je to išlo prije, daj malom neke zvucnike za komp uz konfu. Naravno kasnije skuzis da se da svasta spojit na komp ak si kreativan pa igraš diablo preko linije i slično ali u startu jbga, kaj ti znaš ko balonja. Ak kaže "stručnjak" u ducanu onda it must be true, ipak pise na kutiji "computer speakers" pa mora da su to neki posebni jel tak
Alien_200581 je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2021., 19:36   #4190
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,006
Citiraj:
Autor Alien_200581 Pregled postova
@ c-shadow : Slusao sam na netu za tu grafu i te releje i to mi zvuci skroz fora tbh. Ko i moja xonarica kad klikče u kučištu kod bootanja kompa. To mi je čak jedan od poželjnijih modela kad vrebam V1 po netu, interesira me to kliktanje.

A klik ko klik, samo je bio dosta glasan, svaki put kad se uključi 3D akceleracija. Odoka (ili oduha), glasniji je od xonara, ali možda me uho/sjećanje vara nakon toliko godina

A ja platio nemale pare nekad davno za tu karticu i onda klika. Kako sad klika, a frendova Diamondica ne klika!?
c-shadow je online   Reply With Quote
Staro 31.05.2021., 21:06   #4191
frezer
Premium
Moj komp
 
frezer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: Šibenik
Postovi: 460
Kolega ovo danas donio sa otpada. Preživjela je i ugriz grajfera Samo jedna kompnenta bila odlemljena na jednoj strani. Prilemio natrag i radi. Čak je i zaštitna folija na limu sa slikom. Taman će dobro leći u jednu P4 Prescott mašinu. Možda se i Half-life2 zaigra...







frezer je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2021., 21:14   #4192
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,178
Citiraj:
Autor frezer Pregled postova
Kolega ovo danas donio sa otpada.
Very nice Da, malo je dobila po rubovima vide se ožiljci.

Ali izgleda da se neda

Uvjek me veseli kad vidim da je nekaj preživjelo elektronički ili one divljake sa kiselinom... Pogotovo ako su joj planovi za mirovinu da bude p4 gaming rig i vrti Half-life, to je lijepa starost
Alien_200581 je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2021., 15:21   #4193
512bit.net
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 71
I jedno laičko pitanje, čemu ti releji kod ORCHIDa služe osim što kliketaju?

https://www.512bit.net/3dfx/3dfx_voodoo1.html
512bit.net je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2021., 15:29   #4194
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,279
Ko što bi rekao bivši marketing direktor 3dfx-a .... it's a feature, kad čuješ klik i kad se odvrti 3dfx logo znaš da počinje zabava .
stef je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2021., 15:39   #4195
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor 512bit.net Pregled postova
I jedno laičko pitanje, čemu ti releji kod ORCHIDa služe osim što kliketaju?

https://www.512bit.net/3dfx/3dfx_voodoo1.html
Citiraj:
Autor stef Pregled postova
Ko što bi rekao bivši marketing direktor 3dfx-a .... it's a feature, kad čuješ klik i kad se odvrti 3dfx logo znaš da počinje zabava .
Upravo ovo što je Stef napisao ... isto ono što ima/radi svaka Voodooica, osim što Orchid koristi mehaničke releje, kao na dial-up modemima. Imale su jedan mekani, tihi "KLIK" kad bi se aktivirala i nešto malo jače izraženi kad bi se gasila, prebacivala natrag na pass-through mod način rada.

Po svemu drugom najobičnija Voodoo kartica, ništa posebnija od Diamond Monster ili A-Trend Helios 3D.
  Reply With Quote
Staro 01.06.2021., 15:43   #4196
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,006
Slične releje koristi i Asus Xonar koji je kolega spomenuo :-)
Razlog valjda zna samo proizvođač. Da nervira nepotrebno klikanje , to se slažem.
c-shadow je online   Reply With Quote
Staro 01.06.2021., 16:03   #4197
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Kad smo već kod Voodooica ... uživajte!
  Reply With Quote
Staro 01.06.2021., 23:23   #4198
Staromodan
Premium
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: .
Postovi: 172
Mislio sam da ce mozda biti purgerosso afterparty, ali nista, mozda kad bude normalnije. Kupio sam floppy disketni pogon i 50-pin scsi kontroler po superpovoljnoj cijeni, za rezervu ako nekad zatreba i ako jos funkcionira. Bila je i neka gejmerska kanta bez kabela i puna prasine, ali vjerojatno je cijena bila masna plata, pa sam produzio dalje.

Nemam nesto pametno za napisati, samo sam htio reci da mi je drago sto je tema aktivna.
Staromodan je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2021., 00:20   #4199
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Staromodan Pregled postova
Mislio sam da ce mozda biti purgerosso afterparty, ali nista, mozda kad bude normalnije. Kupio sam floppy disketni pogon i 50-pin scsi kontroler po superpovoljnoj cijeni, za rezervu ako nekad zatreba i ako jos funkcionira. Bila je i neka gejmerska kanta bez kabela i puna prasine, ali vjerojatno je cijena bila masna plata, pa sam produzio dalje.

Nemam nesto pametno za napisati, samo sam htio reci da mi je drago sto je tema aktivna.
SCSI po super-povoljnoj cijeni je uvijek uspjeh

...

Prenosim sa drugog foruma ... zabranjena reklama za XFX napajanja. Huh, pitam se zašto su je zabranili?!
  Reply With Quote
Staro 02.06.2021., 10:14   #4200
Overclock
Premium
Moj komp
 
Overclock's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 993
Pa normalno da su zabranili, takvo opsceno spajanje kablova, pa da to djeca vide i rade tako, shebali bi napajanje....
Overclock je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na