Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.04.2021., 17:33   #151
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Retrovizori mali a glavu nije naučio okretati...i provjeriti mrtvi kut. A krkan u bemburi isto drag rejsa da pokaže mašinu i znanje.
Mladenxy je online   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 17:37   #152
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Citiraj:
Autor Brko Pregled postova
https://youtu.be/pFOE4PeLIfg
Zanimljivo. Sudjeluje u nesreći i ne jebe policiju ni pol posto jer mu se žuri na utrku

I tako to dragi moji počinje i završava. WRC u HR prvi i zadnji put :/ nadajmo se da sam u krivu.
sto brijes ti?
to je vec kada je sve odradjeno, auto je pokrpan duct tapeom, i nema se tu vise sto rastezati na cesti, a covjek mora stici u boks na vrijeme.
sto nasi policajci isto glume mangupe, za takve sudare nece ni izaci na uvidjaj inace ili im treba sat vremena da se mozda pojave.
na kraju krajeva, wrc auti su svi osigurani i registririani kao i svako cestovno vozilo i osiguranje ce sve pokriti.


Rally organizer: "It turned out a bit awkward that Ogier was running away from the cops and it’s clear to me that this could be interpreted from the video that was posted. No, a Toyota representative, who came immediately, is in coordination with the control of the entire rally organization and police together, made a deal to let Ogier go. I guess this cop didn't hear that so it turned out like Ogier was running away from him. There was no need for him to be detained, although the police have the right to exclude the vehicle from traffic, and at the same time from the rally if it is determined that it is unsafe to drive. His door was cracked, but he could continue the traffic so they let him go. The police took his data and the data of the driver of the other car, and they will have another conversation with Ogier later in the afternoon. If they find that he is really guilty, the other driver will pay damages as is done in every other car accident. All cars must have and have car insurance like you and me, fulfilling the European report and the procedures is the most normal"
mene samo zanima sto je taj policajac glumio ispred auta tako.

Zadnje izmijenjeno od: King of 4. 25.04.2021. u 17:42.
King of 4 je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 17:37   #153
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Mene zanima zasto bi policajci racunali brzinu kad imaju tebe, em znas tocnu brzinu bmwa em znas da je ovaj naglo kocio (sto nije).
Jedino sto se zna i vidi je da je bmw isao prebrzo a ovaj je isao promjenit omah dvije trake sto ne smije.
Tak da nek svatko popravlja svoj auto
Ne znam točnu, i to će izračunati prometni vještaci. Ali ako to stvarno vidiš da taj BMW ide više od 100, ti ne vidiš dobro. Tu baš di su se sudarili prolazim često i autom i busom, od mjesta gdje su se udarili do mjesta di je BMW stao ima do nekakvih 25m, a zaustavni put 100-0 BMW 3 s dobrim gumama je inače nekih 35m. Tako da ili je ovaj BMW na 3 sekunde promijenio zakone fizike, ili nije išao 100, a kamoli 140. Pogotovo jer sumnjam da ima dobre gume.

Evidentno se vidi, kad ovaj rally krkan skrene desno i čuješ da pusti gas, kako nos auta ponire snažno dolje jer naglo koči dok skreće desno.

Zadnje izmijenjeno od: Exomaniac. 25.04.2021. u 17:44.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 17:40   #154
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,765
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Retrovizori mali a glavu nije naučio okretati...i provjeriti mrtvi kut. A krkan u bemburi isto drag rejsa da pokaže mašinu i znanje.
Sumnjam da bi puno vise vidio s obzirom na sjedala. Taj auto je podredjen utrkama, a retrovizore ima samo zbog legalnosti za voznju javnom cestom. Jbga, tip je sjebo.

https://i.ytimg.com/vi/5s9CmE4_OYA/maxresdefault.jpg
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 17:42   #155
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Sumnjam da bi puno vise vidio s obzirom na sjedala. Taj auto je podredjen utrkama, a retrovizore ima samo zbog legalnosti za voznju javnom cestom. Jbga, tip je sjebo.

https://i.ytimg.com/vi/5s9CmE4_OYA/maxresdefault.jpg
Pa hebemu miša pomakneš glavu naprijed i okreneš u desno i vidiš, ak se ne voziš ko budala bez vozačke po centru grada.
Mladenxy je online   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 17:47   #156
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,315
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Pa hebemu miša pomakneš glavu naprijed i okreneš u desno i vidiš, ak se ne voziš ko budala bez vozačke po centru grada.
Ima hans ovratnik po ramenima i spojen sa kacigom. Još računaj pojas u H točki. Ne možeš pomicati uopće.

Отправлено через SM-G975F
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 17:48   #157
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,765
Nemaju kacigu niti ovratnik na cesti, ali pojas je taj koji je. Ma pitanje i je i dal on ista vidi kad se okrene iza... Naljepnice, aero... Aj bok
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 17:51   #158
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Ima hans ovratnik po ramenima i spojen sa kacigom. Još računaj pojas u H točki. Ne možeš pomicati uopće.

Отправлено через SM-G975F
Ako je tako kako onda takvo vozilo može dobiti dozvolu za promet na javnim prometnicama? po tome vozač ne može sigurno voziti...onda je morao imati policijsku pratnju i voziti sa sva četiri žmigavca.
Mladenxy je online   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 17:51   #159
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,315
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Ne znam točnu, i to će izračunati prometni vještaci. Ali ako to stvarno vidiš da taj BMW ide više od 100, ti ne vidiš dobro. Tu baš di su se sudarili prolazim često i autom i busom, od mjesta gdje su se udarili do mjesta di je BMW stao ima do nekakvih 25m, a zaustavni put 100-0 BMW 3 s dobrim gumama je inače nekih 35m. Tako da ili je ovaj BMW na 3 sekunde promijenio zakone fizike, ili nije išao 100, a kamoli 140. Pogotovo jer sumnjam da ima dobre gume.

Evidentno se vidi, kad ovaj rally krkan skrene desno i čuješ da pusti gas, kako nos auta ponire snažno dolje jer naglo koči dok skreće desno.
Sumjam da koči na 35m bez šire gume i kad nije u pitanju slickovi. Minmalno 38-42m.

Uostalom, vozač u BMW nije ni kočio uopće.

Отправлено через SM-G975F
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 18:02   #160
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
Kakvih 35m blize 45 lol.

Ali posto je toyota vec bila napola u drugoj traci, upitno je ko je kriv.
vex je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 18:12   #161
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Ne znam točnu, i to će izračunati prometni vještaci. Ali ako to stvarno vidiš da taj BMW ide više od 100, ti ne vidiš dobro. Tu baš di su se sudarili prolazim često i autom i busom, od mjesta gdje su se udarili do mjesta di je BMW stao ima do nekakvih 25m, a zaustavni put 100-0 BMW 3 s dobrim gumama je inače nekih 35m. Tako da ili je ovaj BMW na 3 sekunde promijenio zakone fizike, ili nije išao 100, a kamoli 140. Pogotovo jer sumnjam da ima dobre gume.

Evidentno se vidi, kad ovaj rally krkan skrene desno i čuješ da pusti gas, kako nos auta ponire snažno dolje jer naglo koči dok skreće desno.

Molim te pokazi mi di sam ja napisao koliko je vozio?

Na jednoj snimci se vidi da covjek normalno starta sa semafora (kao i drugi rally auto), u trenutku skretanja u drugu traku bmw je dva auta iza njega. Koliko bi trebao bit? 30-40m?
Zasto bmw nije ni pokusao kocit ako je ovaj ispred njega poceo?
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 18:23   #162
masterCG
Banned
 
Datum registracije: Apr 2021
Lokacija: Zg
Postovi: 124
Citiraj:
Autor King of 4 Pregled postova
sto brijes ti?
to je vec kada je sve odradjeno, auto je pokrpan duct tapeom, i nema se tu vise sto rastezati na cesti, a covjek mora stici u boks na vrijeme.
pazi ti argumenta... oni se igraju trke po javnim cestama i to im treba biti opravdanje za bilo sta?
nek natovare taj racing auto na labudicu i voze ga u boks ili gdje vec treba, a ne se glupirat medju ostalim ljudima po cesti i negdje zurit.

moram i ja stici na posao svaki dan pa me nitko ne pita jel kasnim i jel dopustam da se zatvori hrpa cesta radi wrc-a.
masterCG je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 18:41   #163
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor masterCG Pregled postova
pazi ti argumenta... oni se igraju trke po javnim cestama i to im treba biti opravdanje za bilo sta?
nek natovare taj racing auto na labudicu i voze ga u boks ili gdje vec treba, a ne se glupirat medju ostalim ljudima po cesti i negdje zurit.

moram i ja stici na posao svaki dan pa me nitko ne pita jel kasnim i jel dopustam da se zatvori hrpa cesta radi wrc-a.
O čemu ti pričaš? Pa svaki taj auto je regan i može biti na cesti kao i svaki drugi.




Što se tiče ovog "bježanja", to uopće nije istina. Ostalo je osoblje rješavati što već treba, a policajac je tražio valjda svojih pola minute slave.
__________________
Sent from AS/400.

Zadnje izmijenjeno od: Pupo. 25.04.2021. u 18:49.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 18:45   #164
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Citiraj:
Autor masterCG Pregled postova
pazi ti argumenta... oni se igraju trke po javnim cestama i to im treba biti opravdanje za bilo sta?
nek natovare taj racing auto na labudicu i voze ga u boks ili gdje vec treba, a ne se glupirat medju ostalim ljudima po cesti i negdje zurit.

moram i ja stici na posao svaki dan pa me nitko ne pita jel kasnim i jel dopustam da se zatvori hrpa cesta radi wrc-a.
Očito nemaš pojma

Auti su svi regani i cestovno homologirani

Ovo je čisti sudar u prometu i kao takav se rješava kroz osiguranje.
King of 4 je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 18:52   #165
masterCG
Banned
 
Datum registracije: Apr 2021
Lokacija: Zg
Postovi: 124
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
O čemu ti pričaš? Pa svaki taj auto je regan i može biti na cesti kao i svaki drugi.
hvala sto si mi rekao ono sto je napisano vec 200x, eto nisam znao.
pa normalno da je regan, to mu ne daje za pravo da on "zuri u boks" ili na neku iducu etapu i da ignorira policiju koja je dosla na uvidjaj.
kakve su to gluposti?

nema se njemu sta zurit na javnoj cesti, a ako zele izbjeci policiju i sva pravila koja vrijede i za nas smrtnike, onda neka natovare te aute i voze ih na prikolici uz pratnju.


Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Što se tiče ovog "bježanja", to uopće nije istina. Ostalo je osoblje rješavati što već treba, a policajac je tražio valjda svojih pola minute slave.
ajd drugi puta kad me zaustavi policija cu ladno otici i pri tome skoro pregazit sluzbenu osobu pa cu pozvati svog starog ili susjeda da rijesi papirologiju jer ja zurim negdje
masterCG je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 18:54   #166
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Ti baš voliš selektivno čitati jel
King of 4 je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 19:01   #167
masterCG
Banned
 
Datum registracije: Apr 2021
Lokacija: Zg
Postovi: 124
a ti si ocito slijep, da ne postoji video ne bi nista rekao...
tko je ovdje njemu dao dopustenje da on ode:
https://www.youtube.com/watch?v=pFOE4PeLIfg

jedan policajac ispred auta, drugi pored auta s nekim iz njegovog tima koji mu nesto pokazuje, odakle mu ideja da moze otici?
ali da, on zuri u boks pa je ok ignorirat policiju oko sebe
jbg, znaju ljudi da su dosli u selo zvano hr, ne bi tako austrijsku i njemacku policiju ignorirao.
masterCG je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 19:11   #168
keyser_s()ze
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 583
Citiraj:
Autor masterCG Pregled postova
a ti si ocito slijep, da ne postoji video ne bi nista rekao...
tko je ovdje njemu dao dopustenje da on ode:
https://www.youtube.com/watch?v=pFOE4PeLIfg

jedan policajac ispred auta, drugi pored auta s nekim iz njegovog tima koji mu nesto pokazuje, odakle mu ideja da moze otici?
ali da, on zuri u boks pa je ok ignorirat policiju oko sebe
jbg, znaju ljudi da su dosli u selo zvano hr, ne bi tako austrijsku i njemacku policiju ignorirao.
Da su bili "obični" ljudi popunilo bi se izvješće o nezgodi, te bi se sve raščistilo u roku 5 minuta... A ovi su vjerojatno čekali novinare (čudno da nema dugih cijevi), a dalje da ne spominjem kaj mi pada na pamet.
keyser_s()ze je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 19:15   #169
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Citiraj:
Autor masterCG Pregled postova
a ti si ocito slijep, da ne postoji video ne bi nista rekao...
tko je ovdje njemu dao dopustenje da on ode:
https://www.youtube.com/watch?v=pFOE4PeLIfg

jedan policajac ispred auta, drugi pored auta s nekim iz njegovog tima koji mu nesto pokazuje, odakle mu ideja da moze otici?
ali da, on zuri u boks pa je ok ignorirat policiju oko sebe
jbg, znaju ljudi da su dosli u selo zvano hr, ne bi tako austrijsku i njemacku policiju ignorirao.
Zgodno, službena verzija Toyota tima veli da su dobili dopuštenje da mogu ić a murjak se oće bacit na haubu, tko je u pravu?
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 19:16   #170
masterCG
Banned
 
Datum registracije: Apr 2021
Lokacija: Zg
Postovi: 124
Citiraj:
Autor keyser_s()ze Pregled postova
Da su bili "obični" ljudi popunilo bi se izvješće o nezgodi, te bi se sve raščistilo u roku 5 minuta...
kako znas na osnovu tog snimka koliko dugo su oni tamo?
mozda su bili 3 minute.

da se razumijemo, ja osobno mislim da ovdje policija ni ne treba, tip iz tog rally tima je trebao sve dogovorit s ostecenim, ako treba i privatno ga namirit i teraj dalje.
ALI, ako je vec policija tamo, ako stoji ispred tebe, nemas sta odlazit s mjesta nesrece pod nikakvim okolnostima!
oni su zakon i imaju te pravo zadrzati.


Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Zgodno, službena verzija Toyota tima veli da su dobili dopuštenje da mogu ić a murjak se oće bacit na haubu, tko je u pravu?
to oni mogu dobit tek od onoga tko je na terenu, ovdje ne vidimo nikakvo odobrenje.
masterCG je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 19:16   #171
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Citiraj:
Autor masterCG Pregled postova
a ti si ocito slijep, da ne postoji video ne bi nista rekao...
tko je ovdje njemu dao dopustenje da on ode:
https://www.youtube.com/watch?v=pFOE4PeLIfg

jedan policajac ispred auta, drugi pored auta s nekim iz njegovog tima koji mu nesto pokazuje, odakle mu ideja da moze otici?
ali da, on zuri u boks pa je ok ignorirat policiju oko sebe
jbg, znaju ljudi da su dosli u selo zvano hr, ne bi tako austrijsku i njemacku policiju ignorirao.
Znači, da li si TI SLIJEP kad ne vidiš da je auto već pokrpan, da je auto maknut sa mjesta gdje je udes bio, da je tu već predstavnik Toyota Teama?
I kao šlag na kraju, koji K ima tu biti 5 policajaca

A na kraju krajeva stavio sam ti gore službenu izjavu

Samo što svi vole selektivno gledati i čitati i donositi zaključke.
King of 4 je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 19:23   #172
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Za one koji ne vide, točan trenutak kada je krenut skretat u drugu traku.
Bmw 10ak metara iza, stvarno mlado od mrtvog kuta

http://www.imagebam.com/image/8ab8bd1375836580


Ps. Da se ja vozim ko taj bmw imao bi tjedno barem 2 ovakva sudara.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 19:26   #173
masterCG
Banned
 
Datum registracije: Apr 2021
Lokacija: Zg
Postovi: 124
Citiraj:
Autor King of 4 Pregled postova
Znači, da li si TI SLIJEP kad ne vidiš da je auto već pokrpan, da je auto maknut sa mjesta gdje je udes bio, da je tu već predstavnik Toyota Teama?
auto nije pokrpan nego je krpan kasnije, ako je za tebe krpanje nalijepit 1m duck tejpa onda no comment:
https://www.index.hr/sport/clanak/vi...u/2271424.aspx

auto mora po zakonu biti maknut sa ceste i ne blokirat promet ako je sudjelovao u nesreci bez vecih posljedica.
tako da ne znam sta to istices i sta ti nije jasno u vezi toga.

Citiraj:
I kao šlag na kraju, koji K ima tu biti 5 policajaca
mozda su trojica na obuci? to je trenutno aktualno pa se moze vidjeti vise policajca u jednom autu.

Citiraj:
A na kraju krajeva stavio sam ti gore službenu izjavu
nikoga ne zanima sluzbena izjava organizatora nego policije.
vozac nije mogao dobiti odobrenje od nikoga da ode osim od onoga tko je radio zapisnik.
masterCG je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 19:28   #174
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Bio jučer kod starog mosta u Novigradu, impresivno koliko je ljudi bilo, nisam vjerovao.
gil je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 19:31   #175
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Čestitke Ogieru, na kraju (ne znam jeste skužili zbog cijele pompe oko ovog udesa) 300 km rallya se svede na 0.6 sec - Evans greška na samom kraju i Neuville fulo skretanje na padinu.

Pratio sam nakon dugo godina neki rally cijeli vikend, predivni kadrovi, brzinci isto odlično izgledali. Šteta što se ne može više toga vidjeti na javnoj telki, al ovo malo viđeno, produkcija je vrhunska. Onaj jedan od organizatora izjavio da su potpisali na 3 godine, u krugu 800-1000 km nema rallya, a ak ovo njesra od korone stane, idućih bi godina moglo bit fino posjećeno.



Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 19:32   #176
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Ne izgleda kao da bmw ide nesto brzo, a ovaj definitivno nije dao zmigavac i napravio je sranje. Mislim, tako jasno, retrovizori su im premali da bi kurca vidjeli na njemu

https://streamable.com/l049y0
Dobro sad.Ima samo udubljenje. Pa nije udario serijski auto. Ovaj je ojačan kao tenk!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 19:33   #177
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Citiraj:
Autor masterCG Pregled postova
auto nije pokrpan nego je krpan kasnije, ako je za tebe krpanje nalijepit 1m duck tejpa onda no comment:
https://www.index.hr/sport/clanak/vi...u/2271424.aspx

auto mora po zakonu biti maknut sa ceste i ne blokirat promet ako je sudjelovao u nesreci bez vecih posljedica.
tako da ne znam sta to istices i sta ti nije jasno u vezi toga.

mozda su trojica na obuci? to je trenutno aktualno pa se moze vidjeti vise policajca u jednom autu.

nikoga ne zanima sluzbena izjava organizatora nego policije.
vozac nije mogao dobiti odobrenje od nikoga da ode osim od onoga tko je radio zapisnik.
Jednostavno si u krivu a dalje možeš sam pronaći sve info.
King of 4 je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 19:36   #178
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Citiraj:
Autor masterCG Pregled postova
auto mora po zakonu biti maknut sa ceste i ne blokirat promet ako je sudjelovao u nesreci bez vecih posljedica.
Molio bi članak zakona koji kaže to kaj si ti napisao.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 19:39   #179
masterCG
Banned
 
Datum registracije: Apr 2021
Lokacija: Zg
Postovi: 124
Citiraj:
Vozači, sudionici prometne nesreće, u kojoj je uzrokovana samo materijalna šteta na vozilima, dužni su, ukoliko je to moguće, odmah ukloniti vozila s kolnika, omogućiti nesmetano odvijanje prometa, popuniti i potpisati Europsko izvješće o nesreći ili na drugi način razmijeniti osobne podatke i podatke o vozilima.
https://mup.gov.hr/gradjani-281562/s...esrece-344/344

ide i kazna ako blokiras promet a auto ti je u voznom stanju i mozes ga pomaknuti.
nemoj da sad trazim iznos kazne ali imas sve na netu.


najbolje da ces cijeli dan stajati na cesti i napravit cep jer te netko malo udario...
masterCG je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 19:40   #180
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Molio bi članak zakona koji kaže to kaj si ti napisao.

Ako se ne makneš, dobiju obojica kaznu za ometanje prometa. O tome se radi. Frend mi je tako popušio. A mogli su uredno maknut auto s ceste i samo ispunit izvješće, ali su čekali murju jer se nisu mogli dogovoriti. Kad je došla murja, prvo obojici kazne za ometanje prometa. Onda uviđaj
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na