Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.12.2011., 11:40   #391
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
@sapunko
Prema ovome:
"
Dao je posao svom sinu i sad bi on trebao za nešto odgovarat,zbog čega?

"
Pretpostavljam da imaš 14 godina i da ti je sukob interesa stran pojam!
  Reply With Quote
Staro 13.12.2011., 14:17   #392
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Sve na goli otok i grickalicom kosit travu i jest korjenje
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.12.2011., 16:24   #393
sapunko_HR
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: _
Postovi: 277
Ako je u Dinamu sukob interesa između Zdravka i sina neznam šta je onda u svim drugim državnim i privatnim firmama gdje su namještanja natječaja, fiktivni ugovori,bonusi na plaće itd. stvar dugogodišnje prakse

Pojavio se sudac koji isto dosta zna
http://sportski.net.hr/nogomet/hnl/p...3/0054006.html

Zadnje izmijenjeno od: sapunko_HR. 13.12.2011. u 16:39.
sapunko_HR je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2011., 16:44   #394
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Super ti je ta retorika
murina je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2011., 17:44   #395
sapunko_HR
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: _
Postovi: 277
Priopćenje:

Nakon brojnih neugodnosti koje su posljednjih dana, tjedana i godina priuštili GNK Dinamo u čije se ime, nažalost neopravdano, kunu, na posljednjoj su press konferenciji u prostorijama GNK Dinamo pojedinci koji se nazivaju navijačima napravili još jedan.
Pred brojnim kamerama i predstavnicima medija koji su ondje bili, predsjednik Udruge navijača Dinama Danijel Hrnjak je sa skupinom od dvadesetak ljudi nepozvan upao na press konferenciju izvršnog predsjednika Dinama Zdravka Mamića te, zajedno s još nekim pojedincima iz te skupine, brutalno vrijeđao gosta press konferencije i ostale djelatnike kluba. Pravo na normalan rad u tim trenucima nisu imali ni predstavnici medija koji, vjerujemo, ipak vole slušati artikulirane zvukove i smislene odgovore i argumentiranja, dok je sve ovo što smo danas gledali bilo mrcvarenje i "silovanje" i predstavnika medija te njihova posla, i naposljetku, gosta press konferencije. U svemu tome, nitko nije mogao normalno obavljati svoj posao.
Da stvar bude gora, skupina dotičnih pojedinaca potpuno se oglušila na zaštitara na ulazu u stadion koji ih je zamolio da ostanu pred stadionom, a istoj je reakciji zaštitar svjedočio i nakon što je došao za njima u press prostore i zamolio ih da ih napuste (usput budi rečeno, jedan je od njih pomno štopao na satu prisutnost svih njih u dvorani, a nakon tri minute, koliko je otprilike potrebno da policija dođe od Petrove ulice do stadiona, viknuo da smjesta krenu)
Moramo istaknuti da je nasilni upad navodnih navijača u dvoranu uz vikanje, vrijeđanje, pa i prijetnje koje su se u njima dale iščitati, malo kome u toj prostoriji ulijevao osjećaj sigurnosti i ugode. Pa kako i bi?
I tako opet dolazimo do pitanja, s obzirom na tretman od strane pojedinih institucija i medija, vjerojatno retoričkog. Dokad će ovakvi ispadi biti tretirani kao "kamilica"? Je li jednome klubu, instituciji, tvrtki i bilo kojoj drugoj poslovnoj organizaciji ugodno raditi u ovakvim uvjetima?
Je li ikada itko od predstavnika Dinama ušetao u prostorije istih udruga koje bacaju mrlju na klub i sport uopće i vrijeđao ih? Je li im ikada itko upao na press konferenciju i nije dao civilizirano govoriti?
Draga gospodo, nalikuje li vama ovo na civiliziranu borbu? Nalikuje li vama psihičko uznemiravanje, sotoniziranje i prijetnje jednome čovjeku, i to diljem grada, na poštenu borbu? Je li normalno da neka udruga koja "trubi" o civiliziranoj borbi i građanskim vrednotama šalje u redakcije fotografije koje dodatno potiču na javni linč jedne osobe, pa čak i ugrožavanje njegova života? Je li normalno da se jednome od djelatnika kluba iskazuje prijetnja na transparentu postavljenome ispred njegove vlastite kuće?
Mogli bismo s ovakvim pitanjima nastaviti unedogled... I što je najtužnije, bojimo se da ćemo, po tko zna koji put naići na muk. Jer ignoriranje svega što nam se događa posljednjih mjeseci i na koji nas način inkomodiraju predstavnici nasilja, a ne sporta, dok svatko od nas radi posao najpoštenije što može i prima plaću za isti taj posao koji odgovorno radi, doseglo je neslućene granice. Imamo li mi pravo na normalan rad? Na rad koji neće obilježavati nasilna upadanja u službene prostorije, divljačko ponašanje, prijetnje i otvorena sprdnja sa svima nama u obliku kojekakvih „šaljivih“ pošiljki i pisama koje stižu na našu radnu adresu.
Dokad će se sve to ignorirati i pisati reda radi izvještaji bez popratnih osuda i komentara? Jer prebrišite ime Dinamo i ime njegova čelnog čovjeka i zamijenite ga nekom velikom hrvatskom tvrtkom i njenim čelnim čovjekom. Možete se zaigrati pa to preslikati i na bilo koju drugu javnu osobu, grupu glazbenih izvođača, udrugu... Koliko bi vremena bilo potrebno da stigne odgovarajuća reakcija odgovornih institucija, ponuda pomoći od strane udruga koje se bave kojekakvih pravima svega i svih što hoda po zemlji, osuda od strane brojnih predstavnika medija i apel da se prekine s takvim otvorenim pozivima na mržnju? Bojimo se da zaposlenici te tvrtke ne bi trebali pisati ovakve komentare. Oni bi, kreirani od nekih drugih, već odavno postojali.

Zaposlenici GNK Dinamo


http://www.gnkdinamo.hr/priop%C4%87e...mo.html#anchor
sapunko_HR je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2011., 17:52   #396
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Više duhana stavljaj!
  Reply With Quote
Staro 13.12.2011., 18:28   #397
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
hahaha do pola teksta sam mislio da je neka zajebancija

Citiraj:
Pravo na normalan rad u tim trenucima nisu imali ni predstavnici medija koji, vjerujemo, ipak vole slušati artikulirane zvukove i smislene odgovore i argumentiranja, dok je sve ovo što smo danas gledali bilo mrcvarenje i "silovanje" i predstavnika medija te njihova posla, i naposljetku, gosta press konferencije.
urnebes!!!
murina je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2011., 18:45   #398
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Neznam zasto su brisani postovi u kojima se diskutira o BBB-ima koji su upali na konferenciju, ali ajd, ocito je nekog pogodilo u zilu ...

Zalosno je da se kraj svih lopova u ovoj drzavi, mamic jedini ne svida, a ostali su im cist ok...

Ne, ne branim mamica, ali osudujem ljude kojima jedino on smeta. Meni smeta on i males i stimac i sinovcic i slicni smradovi koji su zavrsili proces zakopavanja nogometa iz doba tudmana i canjuge na celu nk croatie.
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2011., 18:49   #399
undo
You'll Never Walk Alone
 
undo's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,282
maminjo vrijeme je da odeš !

dinamo svetinja!
http://www.youtube.com/watch?v=E3MhV...eature=related
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad





undo je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2011., 19:06   #400
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Robert, aj objasni kako si Maleša stavio u istu rečenicu sa ostalima. (nije on sad meni neki junak i sl, nego jednostavno nema veze s vezom to što si napisao)
murina je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.12.2011., 19:11   #401
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Onaj ko kumuje sa Šošom i sličnim kvaziagentima je isti ko i onaj koji kumuje sa mamićem...

ne vidim po cemu se on razlikuje od ostalih smecara?
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2011., 19:57   #402
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
A ti si ih vidio kako kumuju?? Odakle ti te ideje?
Koliko ja znam, on ga je i udaljio od kluba. Uskoro i potpuno kad proda Vukušića.
Mislim toliko ja kao navijač Hajduka znam, sad ako ti znaš nešto što ja ne znam, prosvjetli me.
murina je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2011., 20:10   #403
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Ko ce koga udaljiti?

Pa males ima jaja lizat sosi dozivotno sto ga je ubacio na poziciju ( ako se to moze nazvat tako ), da ne pricam koliko mu je ovaj vratio.


No nije bitno, necu ic u detalje jer ce spadati pod politiku i opet ce mi obrisati post a ne zelim riskirati potencijalni ban radi price oko huligana, mamica, maleša i ostalih lopova cija imena nisu ni vrijedna spomena
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2011., 20:57   #404
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Ok, ne moraš u detalje ali želiš reći da je Šošo doveo Maleša na poziciju predsjednika?
murina je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2011., 23:25   #405
cyclone
life is a rollercoaster..
Moj komp
 
cyclone's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Sl Brod
Postovi: 552
Nisam BBB, ali kao navijac Dinama i ljubitelj nogometa, kako domaceg tako i stranog, mislim da je potrebno maknuti sve koji stete nogometu i razvoju istog. U nasoj zemlji je kristalno jasno tko koci nogomet, tko vodi savez, kakvi su to ljudi i ostalo. Ako je nogomet preslika drustva i drzave, jasno je da treba napraviti reda. Mamic je vladar nogometa u HR i to vecina ljudi koji imalo prate situaciju znaju. Markovic je figura, Srebric samo demagog. Nitko od njih nema rjesenje za situaciju u kojoj smo se nasli. Znaci, kolektivna ostavka je jedino rjesenje, maknuti ljude koji djeluju kao direktori svemira u svojim klubovima.

Ne kazem da je Dinamo kupio bilo koji naslov u zadnjih par godina. Hajduk je u rasulu jer se nema love, a tako je i u ostalim klubovima, pa cak i gore. Za tu situaciju savez treba snositi odgovornost jer su oni koji daju dozvole klubovima za rad. Umjesto da potpomazu klubove oni ih sustavno unistavaju jer ne stite niti igrace niti suce. Jednostavno, Dinamo je daleko najbogatiji klub i to im donosi naslove, jer mogu si priustiti 20 igraca koji nece biti bez place, nezadovoljni i slicno, a usto imaju kvalitetne fizioterapeute, trenere i slicno.

Oko Mamica je manje-vise sve jasno. Glupo je ponavljati sto taj covjek radi, koliki utjecaj ima, koliko novaca zaradjuje, sukob interesa,...

O ostavkama u HNS-u je smijesno govoriti, jer ti ljudi nemaju ni trunke morala da bi dali ostavku. Fino im je tu gdje jesu i samo ih zanima ostanak na istoj stolici. Ali stvari se ipak trebaju pokrenuti sa mrtve tocke, trenutna situacija sa puno otvorenih afera se moze iskoristiti kao korak unaprijed. Promjena u HNS-u ce se odraziti i na HNL direktno, jer cilj svima bi trebao biti jaka liga, veca konkurencija klubova, kvalitetniji nogomet i onda cemo imati kvalitetnije igrace, reprezentaciju, bolje rezultate klubova u Europi. Nije cilj samo jak Dinamo i Hajduk, tu svoju rijec mora imati i Osijek, Rijeka, Cibalia, Sibenik i ostali
cyclone je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2011., 11:03   #406
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2011., 11:09   #407
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Ah, piskaranja sa tog portala su u istom rangu kao i ona sa indeksa samo kaj ovdje najčešće nema ni potpisanog "novinara"
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2011., 11:58   #408
sapunko_HR
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: _
Postovi: 277
Sve je to i istina
Ja sam jednog trenera prvoligaša vidio više puta u kladionici,neću reći koji ali to nije neka tajna,svi ga znaju u tom gradu,da je racimo on trener Dinama u Zagrebu, novinari bi ga masakrirali.

HNS nije toliko ni kriv za stanje nogometa,koliko su ga uništili političari i ljudi izvan HNS-a.
Igor Štimac je unazadio nogomet sa svojom Ligom 16.
Jednostavno smo premali da bi imali 16 klubova,10 jakih klubova je sasvim dovoljno.
U Europi se klubovi financiraju od sponzora,članarina,reklama,ulaznica itd.,nemože HNS biti glavni sponzor klubovima.

Evo još štiva
http://sportski.net.hr/nogomet/hnl/p...4/0067006.html
http://sportske.jutarnji.hr/-ovo-je-...hnl---/993435/
http://sportske.jutarnji.hr/uskok-za...5-000-/993390/

Zadnje izmijenjeno od: sapunko_HR. 14.12.2011. u 12:55.
sapunko_HR je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2011., 13:17   #409
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Jel jos uvijek mislis da sam u krivu murina?
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2011., 13:31   #410
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Šta točno? Da je Šošo postavio Maleša na mjesto predsjednika Hajduka?
murina je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2011., 19:44   #411
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Možemo reći da cijelu državu vode pljačkaši i lopovi, isto tako je u skoro svakom sportu, misliti da če se nešto riješit uhičenjem par ljudi je glupo. Zbog načeg mentaliteta gdje je "velika" lova u igri uvijek če biti onih koji krše zakon. HNL je od postanka države korumpiran, od kupovanja igrača državim firmama za klub, gašenja kluba i otvaranjem novog bez ikakvih posljedica, djelovanja i kupovine igrača dok je klub u blokadi, gdje svako selo ima klub i svi žele biti u prvoj ligi u državi od 4,5 milijuna ljudi.

HNL je kao i država osuđen na propast zbog toga što ga vode pravi hrvati katolici koji se u jedno kunu a drugo rade. Otići će par ljudi u zatvor, ali se ništa bitno neće promjenit.
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2011., 20:25   #412
cyclone
life is a rollercoaster..
Moj komp
 
cyclone's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Sl Brod
Postovi: 552
... a ako odu kljucni ljudi, tocnije sam vrh, a dodju sposobni mladi ljudi koji nemaju zelju staviti privatni interes prije nogometa? Ako njih stavis na vrh, onda se moze kontrolirati i ono trulo sto je na razinama ispod
cyclone je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2011., 20:36   #413
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Citiraj:
Autor cyclone Pregled postova
... a ako odu kljucni ljudi, tocnije sam vrh, a dodju sposobni mladi ljudi koji nemaju zelju staviti privatni interes prije nogometa? Ako njih stavis na vrh, onda se moze kontrolirati i ono trulo sto je na razinama ispod
problem je samo što to ove mumije na vrhu neče dozvolit da dođu ljudi sa vizijom i koji su sposobni nešto napravit, kao npr kamp. nego će stavit svoje podanike, "ja sam brend" i takve ljude koji nisu sposobni složit 2- smislene rečenice a kamoli složit plan za poboljšanje i unapređenje lige i repke. Sam je Markovič reko da če on otić kad bude on to htio, pa možemo zaključit da bude stavio na čelo onog koga on bude htio, bio taj čovjek sposoban ili ne.

Ja sam uvjeren da je koim slučajem štimac posto predsjednik da bi on sagradio makar kamp jer je znao kako, novcem iz pristupnih EU fondova za koje ovi sadašnji nisu nikad čuli. Novaca iz tih fondova ima za puno stvari i samo treba imat plan i dokumentaciju. Marković je maho čekom i obečavao skoru gradnju, a vidimo da love nema ni gradnje.

Činjenca je da za vladavine markiča se ništa nabolje nije promjenilo, a ako dobijeno novog predsjenika koji nemože 2-3 smislene rečenice reči, koji će cake naučit a ništa dulje od jelovnika nije pročitao, crno nam se piše.
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2011., 00:58   #414
cyclone
life is a rollercoaster..
Moj komp
 
cyclone's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Sl Brod
Postovi: 552
Vec sam prije spomenuo da se cistka moze napraviti, sada je pogodan trenutak za to zbog afera i pritisaka iz politike koja je po novome na vlasti. Zasto predsjednik ne bi mogao biti npr Zvonimir Boban? Covjek sa ugledom koji nije htio imati posla dok je vladajuca ekipa tu gdje je.
cyclone je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2011., 09:47   #415
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2011., 09:52   #416
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Zar je bilo imalo sumnje?

Zanimljivo kak se sad Štimac više ne osjeća kandidatom za predsjednika HNS. Sigurno ne zato što je znao da će u ovoj aferi isplivati i njegovo ime

Svu tu bagru treba rastjerati...
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2011., 10:01   #417
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
http://www.jutarnji.hr/buduci-minist...porta-/993580/


Nadam se da neće ostat samo na riječima...
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2011., 10:02   #418
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Zar je bilo imalo sumnje?

Zanimljivo kak se sad Štimac više ne osjeća kandidatom za predsjednika HNS. Sigurno ne zato što je znao da će u ovoj aferi isplivati i njegovo ime

Svu tu bagru treba rastjerati...

Kako se meni vidi-sve bu to pod tepih jer je očito glavna hajka na Mamića i Dinamo...zanimljivo je gledat kako neki portali objavljuju samo tekstove na temu Mamić/Dinamo a sve ostalo se stavlja na stranu

Sudeći po:

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hajd...5/Default.aspx

vidi se tko je glavni cilj
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2011., 10:23   #419
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Kako se meni vidi-sve bu to pod tepih jer je očito glavna hajka na Mamića i Dinamo...zanimljivo je gledat kako neki portali objavljuju samo tekstove na temu Mamić/Dinamo a sve ostalo se stavlja na stranu

Sudeći po:

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hajd...5/Default.aspx

vidi se tko je glavni cilj
Pa kaj misliš zakaj je to Maleš prijavil? Sigurno ne zato da se razriješi mulj hr nogometa, već da Mamiću stane na kraj.
No, ako ćemo biti pošteni, i jajduk mora nosit svoj dio, pogotovo iz vremena Štimca.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 15.12.2011. u 10:39.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2011., 10:48   #420
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
vidi se tko je glavni cilj
E nećeš razbojniče
Kopita zla

Valjalo bi to sve razbucat bez obzira o kome se radi...vrijeme ce pokazati
__________________
...help me understand the best I can...

Zadnje izmijenjeno od: Flood. 15.12.2011. u 10:54.
Flood je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na