Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.04.2021., 22:16   #361
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 805
Kad smo kod G29, postoji li način da se vidi koliko je sati upotrebljavan? Ako ću ga prodavati da kupac to može provjeriti.
skitnica je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2021., 22:19   #362
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Nema toga. Eventualno po vanjskom stanju koje ne znaci puno ako je sve funkcionalno
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2021., 22:27   #363
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 805
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Nema toga. Eventualno po vanjskom stanju koje ne znaci puno ako je sve funkcionalno
Osim malo prašine nema nikakvih tragova upotrebe jer je korišten možda desetak sati. Mint, bez kutije (ako je slučajno ne pronađem). Koliko bi tražio za njega?
skitnica je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2021., 22:30   #364
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor Mihael Pregled postova
U 11. Mjesecu bio g29 sa shifterom za 1800 novi
Taj shifter je dobro uzeti?
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2021., 23:06   #365
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Taj shifter je dobro uzeti?
Ako ti je za rally onda ne.

@skitnica
1200 je pošteno i trebao bi otici brzo.
Eto kolega emilblomsky kupuje.
Mihael je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2021., 23:21   #366
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor Mihael Pregled postova
Ako ti je za rally onda ne.

@skitnica
1200 je pošteno i trebao bi otici brzo.
Eto kolega emilblomsky kupuje.
Ajd, ako je s njim sve uredno. Može!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2021., 23:42   #367
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 805
Daj mi par dana da razmislim hoću li ga prodati. Moram i sina pitati, njemu sam ga kupio a on samo pegla Fortnite.
skitnica je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 00:03   #368
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Prije par mj sam svog prodao za 1600kn na njusci, ali sam odugovlacio (bilo mi ga zao prodati) i odbijao sam ljude na fb marketplaceu, a interesa je bilo... Mint stanje s kutijom, volan+shifter+edtracker u paketu. Stajao mi spremljen barem godinu dana, a sve mi ga bilo zao prodati. I danas mi je zao, jbga, odvozio bi rado vikendom nesto.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 00:20   #369
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 805
Tako i ja. Baš mi ga je zao prodati i stalno mislim kako ću sljedeći vikend voziti i onda dođe vikend i ništa od toga. Sin je bio zagrijan za vožnju točno pola sata. I nije volan jedini. Sve bi to bilo najpametnije prodat.
skitnica je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2021., 13:31   #370
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Probao danas malo vozit dirt relly na tipkovnicu.Izletio sam negdje 20 puta.Najviše me mući osječaj za kočenje.Na tipkovnicu to jednostavno ne ide.
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2021., 09:11   #371
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,000
Pogledaj i t150(pro) ako naletis, oni se znaju nac za 1000kn. Pro verzija ima bolje pedale, sam volan je isti. On je u rangu g29, t300 je ipak rang vise volan od logija...


s tim da ako gledas za pc a ne ps4 vidi i g25 ili g27 koji je prakticki isti volan kao g29, njih bis mogao isto za razumne pare nac, samo su to stariji modeli pa je pitanje kakvo je stanje.
kiki86 je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2021., 10:04   #372
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Ma rađe uzmem novo pa bar znam na čemu sam.
To je dosta potrošna roba,pa ajd sad znaj u kakvom je stanju.Mislim većina ih je ono kaj velite isprobana pa stavljena u ormar,al ajd znaj!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2021., 11:40   #373
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
nemaš šta razmišljati. uzmeš g29 i vozi. novi naravno, a ne da je netko oznoio volan itd.
osobno sam imao g27 dugi niz godina i uzeo g29. nije isto kako vele g25, g27 i g29. svaki ima neka sitna poboljšanja. meni je osobno g29 bolji od g27. ima pametniji ffb, nema toliko klipanja kao na g27, odnosno jako tiho i rijetko. kočnica ima jedan upgrade, koji mi se od početka čino glup, kako i kažu mnogi, ali kad se podesi/kalibrira kočnica u igri, bude odlična.
ako misliš voziti samo aute sa šaltanjem na volanu, mjenjač ti niti ne treba. osim ako misliš voziti kamione i driftat. a mjenjač uvijek možeš naknadno kupiti.
uzmeš dirt rally 2 i ACC simulacije i to je sve šta ti treba za početak carstva u simracing svijetu.

e da. za podešavanje kočnice na g29;
https://www.youtube.com/watch?v=MG3P...el=KarlGosling
  Reply With Quote
Staro 26.04.2021., 11:52   #374
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor igofanatic Pregled postova
nemaš šta razmišljati. uzmeš g29 i vozi. novi naravno, a ne da je netko oznoio volan itd.
osobno sam imao g27 dugi niz godina i uzeo g29. nije isto kako vele g25, g27 i g29. svaki ima neka sitna poboljšanja. meni je osobno g29 bolji od g27. ima pametniji ffb, nema toliko klipanja kao na g27, odnosno jako tiho i rijetko. kočnica ima jedan upgrade, koji mi se od početka čino glup, kako i kažu mnogi, ali kad se podesi/kalibrira kočnica u igri, bude odlična.
ako misliš voziti samo aute sa šaltanjem na volanu, mjenjač ti niti ne treba. osim ako misliš voziti kamione i driftat. a mjenjač uvijek možeš naknadno kupiti.
uzmeš dirt rally 2 i ACC simulacije i to je sve šta ti treba za početak carstva u simracing svijetu.

e da. za podešavanje kočnice na g29;
https://www.youtube.com/watch?v=MG3P...el=KarlGosling
E to se traži. Imam ovaj wrc 9,jel to čemu?
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2021., 12:00   #375
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,301
Ako voliš više arkadno onda je Ok kao i svaki drugi Rally, lijepo i šareno a ako hoćeš nešto više realističnije onda samo i samo DIRT 2.0. Iako bi ti za Rally ipak preporučio nešto s mjenjačem jel ga možeš koristiti kao ručnu, nezgodno je gađati dugmiće po volanu ili kao ja koristiti Logitech Joystick za avione kao ručnu pa onda ne trebaš mjenjač. Na logitechu ti je jako nezgodno uopće voziti rally bez shiftera jel se nađeš u situaciji kada skrećeš a trebaš downshift pa nemožeš dokučiti pedal shifter jel je logitechovo kolo voloana jako malo i shifteri su mali i kada smotaš nisu pod prstima, iz tog razloga ja mjenjam kolo volana na svom G25 i stavljam veće pedal shiftere uz veći volan. Znači ja ti koristim G25 + ručni shifter (za brzine) + Joystick za ručnu. Nravno shifter nije postavljen na H-mod nego kao u Rally autu samo gore dole.

Zadnje izmijenjeno od: Prki. 26.04.2021. u 12:55.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2021., 12:51   #376
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
Ako voliš više arkadno onda je Ok kao i svaki drugi Rally, lijepo i šareno a ako hoćeš nešto više realističnije onda samo i samo DIRT 2.0. Iako bi ti za Rally ipak preporučio nešto s mjenjačem jel ga možeš koristiti kao ručnu, nezgodno je gađati dugmiće po volanu ili kao ja koristiti Logitech Joystick za avione kao ručnu pa onda ne trebaš mjenjač. Na logitechu ti je jako nezgodno uopće voziti rally bez shiftera jel se nađeš u situaciji kada skrećeš a trebaš downshift pa nemožeš dokučiti pedal shifter jel je logitechovo kolo voloana jako malo i shifteri su mali i kada smotaš nisu pod prstima, iz tog razloga ja mjenjam kolo volana na svom G25 i stavljam veće pedal shiftere uz veći volan. Znači ja ti koristim G25 + ručni shifter (za brzine) + Joystick za ručnu.
Misliš dirt rally 2?
Kaj mi je onda po tebi najbolje uzeti, kad ionako krećem od 0?
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2021., 12:52   #377
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
davno sam haklao wrc serial, ne znam kakavi su ovi zadnji.
od simulacija možeš probati i AC, a pogotovo rfactor2. iR ako imaš volje(para) probati, ali iskreno za početak nemoj. AC zna biti kompletan sa svim dlc paketima na akcijama 2-3 puta godišnje ispod 10€. tamo imaš more auta i moderska ekipa je jaka sa odličnim modovima. ogroman broj staza i svega. rf2 nije loš po tom pitanju, ali je zato za sada naj bolja simulacija šta se tiče fizike.

o volanima i usporedbu imaš hrpu po netu za vidjeti.
evo nekih;
https://www.youtube.com/watch?v=fMiT...mRacingPaddock

https://www.youtube.com/watch?v=DIKC...nel=TechLegend

opet kad uzmeš sve u obzir best buy je g29. ako ništa drugo bolje izgleda, ima pravu kožu na volanu i ne kvare se kao tm.
još jedan savjet za logi volane. svaki ima mogučnost privata za stol i sim konstrukciju. ako misliš stavljati na stol, ove prednje plastične hvataljke nisu loše i jako mogu uhvatiti podlogu. ali da, nije tako volan dovoljno fiksiran za podlogu.
zato ima ispod malo poslje sredine dvije rupe gdje se može ušerafiti za podlogu. tako da ako ti nije žao bušti stol gdje ga misliš montirati, onda je to odlična stvar. dobije se skroz bolji osječaj na volanu nego kad je montiran na stol samo sa prednjim plastičnim hvatačima.
  Reply With Quote
Staro 26.04.2021., 13:43   #378
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,301
Da DIRT Rally 2.0 imaš ga na plati.ru Steam key sa svim DLC-ima za 7-8€ inače je sve oko 150€- Znači Dirt Rally i Dirt Raly 2.0 su kao simulacije a ovi što ih ima 6-7 i wrc su više arkade. Moj prijedlog ti je za početak Logitech zbog cijene, sad oće to biti g25, 27 ili 29 ovisi o tvojoj bankovnoj kartici, sigurno da je 29 bolji od 25 ali je i značajnije skuplji i pitanje da li je toliko bolji, pošto uz 25 ide shifter po normalno. Svakako shifter za Rally iz gore navedenih razloga, ručne i mjenjanja brzina jel nije rally cestovno utrkivanje pa da imaš vremena. A kasnije ako te bude uzelo onda ga lijepo prodaš i gledaš kakvog remenaša.......... al o tom potom. Ako te rally bude uzeo kontaj da je promjena kola volana na veći promjer obavezno i to ti je još oko 60-70 evrića za Logitech, 30€ pedal shifetri veći i adapter + 250-300kn volan ako ga nemaš negdje u garaži. Pa onda imaš ručne za 30-40€ i tako to krene
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2021., 14:21   #379
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
Da DIRT Rally 2.0 imaš ga na plati.ru Steam key sa svim DLC-ima za 7-8€ inače je sve oko 150€- Znači Dirt Rally i Dirt Raly 2.0 su kao simulacije a ovi što ih ima 6-7 i wrc su više arkade. Moj prijedlog ti je za početak Logitech zbog cijene, sad oće to biti g25, 27 ili 29 ovisi o tvojoj bankovnoj kartici, sigurno da je 29 bolji od 25 ali je i značajnije skuplji i pitanje da li je toliko bolji, pošto uz 25 ide shifter po normalno. Svakako shifter za Rally iz gore navedenih razloga, ručne i mjenjanja brzina jel nije rally cestovno utrkivanje pa da imaš vremena. A kasnije ako te bude uzelo onda ga lijepo prodaš i gledaš kakvog remenaša.......... al o tom potom. Ako te rally bude uzeo kontaj da je promjena kola volana na veći promjer obavezno i to ti je još oko 60-70 evrića za Logitech, 30€ pedal shifetri veći i adapter + 250-300kn volan ako ga nemaš negdje u garaži. Pa onda imaš ručne za 30-40€ i tako to krene
Ma dobro. Hvala, dečki. Vidim da ste i sami zapaljeni za to. Uzel bum g29 i vidim koliko je shifter pa uzmem oboje. Kako veliš, ako se zapalim, onda je najmanji problem upgrade. Vjerujem da ih puno odustane, jer daleko je to od jednostavnog.
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2021., 16:33   #380
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 805
Imaš li ikakvu mogućnost isprobati/posuditi volan u nekoga? G29 je odličan volan za cijenu ALI promjer mu je stvarno mali. Za F1, Asseto Corsa i Gran Turismo to ni najmanje ne smeta, međutim za Dirt to itekako dolazi do izražaja jer ima puno divljanja volanom.
Razmisli i o razmještaju na stolu (pošto je PC u pitanju) jer ako ne možeš podignuti monitor ili će ti pedale doći preblizu, nije dobro.
skitnica je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2021., 23:48   #381
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor skitnica Pregled postova
Imaš li ikakvu mogućnost isprobati/posuditi volan u nekoga? G29 je odličan volan za cijenu ALI promjer mu je stvarno mali. Za F1, Asseto Corsa i Gran Turismo to ni najmanje ne smeta, međutim za Dirt to itekako dolazi do izražaja jer ima puno divljanja volanom.
Razmisli i o razmještaju na stolu (pošto je PC u pitanju) jer ako ne možeš podignuti monitor ili će ti pedale doći preblizu, nije dobro.
Nemam. Ma budem sve proučio prije nego kupim. Neću srljati.

Dobro.Dakle ,koliko vidim imam dva poštena izbora.G29 ili stepenicu iznad trustmaster t300 rs gt.1000kn razlike .Pa sad moram odlučiti.Jel se isplati 1000kn više za trustmastera?.Moža neko bude rekao da je previše za početnika,ali da ne moram mijenjati poslije ,jer vidim da je ovaj trustmaster već pristojan volan!
Fanatec elite kod nas nije dostupan,a i cijena je vjerojatno dosta veća ,tako da!
__________________
Phil of the future!

Zadnje izmijenjeno od: emilblomsky. 27.04.2021. u 12:25.
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2021., 13:04   #382
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,301
Računaj da će i T300 takođe biti premali za rally, on je samo 2cm veči od Logitecha.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2021., 14:44   #383
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Nemam. Ma budem sve proučio prije nego kupim. Neću srljati.

Dobro.Dakle ,koliko vidim imam dva poštena izbora.G29 ili stepenicu iznad trustmaster t300 rs gt.1000kn razlike .Pa sad moram odlučiti.Jel se isplati 1000kn više za trustmastera?.Moža neko bude rekao da je previše za početnika,ali da ne moram mijenjati poslije ,jer vidim da je ovaj trustmaster već pristojan volan!
Fanatec elite kod nas nije dostupan,a i cijena je vjerojatno dosta veća ,tako da!
Po mom mišljenju ti je najbolje uzeti g29 (g920) za početak. Ako te ponese hobi i onako češ htjeti preći na nešto bolje od t300. Npr Fanatec CSL DD je no brainer naspram tog thrustmastera

Osim toga Logitech je jako pouzdan i lako se prodaje. Neki ljudi još voze na G25 i sve radi, a to je praktički identičan volan.

Kaj se veličine tiče, svi ti low enderi imaju jako malo snage pa volan većeg promjera nema smisla. A na veličinu se navikne.

p.s. Fanatec kod nas je dostupan kao i svugdje drugdje - samo direkt s njihovog sajta
nub je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2021., 17:20   #384
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,301
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Po mom mišljenju ti je najbolje uzeti g29 (g920) za početak. Ako te ponese hobi i onako češ htjeti preći na nešto bolje od t300. Npr Fanatec CSL DD je no brainer naspram tog thrustmastera

Osim toga Logitech je jako pouzdan i lako se prodaje. Neki ljudi još voze na G25 i sve radi, a to je praktički identičan volan.

Kaj se veličine tiče, svi ti low enderi imaju jako malo snage pa volan većeg promjera nema smisla. A na veličinu se navikne.

p.s. Fanatec kod nas je dostupan kao i svugdje drugdje - samo direkt s njihovog sajta
Sve potpisujem osim ovoga za veličinu, tko vozi rally zna o čemu se ovdje radi, nema to veze s snagom volana, FFB-a ili ičega takvoga, jednostavno u rally vožnji je potrebno puno brže reagirati u većim stupnjevima a s malim promjerom volana dolazi do ispreplitanja ruku i moraš pomjerati ruke po volanu da bi smotao koliko trebaš (što je neprihvatljivo u rally vožnji) plus još ako moraš mjenjati brzinu a ruke su ti isprepletene ne gine ti graba i izletanje. Pogledaj malo YT rally vožnje i vidjet ćeš da svi voze na 35 promjer volana. To se da riješiti da si smanjiš stupnjeve na volanu ali si onda preosjetljiv i vrlo neprecizan.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2021., 18:53   #385
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
Sve potpisujem osim ovoga za veličinu, tko vozi rally zna o čemu se ovdje radi, nema to veze s snagom volana, FFB-a ili ičega takvoga, jednostavno u rally vožnji je potrebno puno brže reagirati u većim stupnjevima a s malim promjerom volana dolazi do ispreplitanja ruku i moraš pomjerati ruke po volanu da bi smotao koliko trebaš (što je neprihvatljivo u rally vožnji) plus još ako moraš mjenjati brzinu a ruke su ti isprepletene ne gine ti graba i izletanje. Pogledaj malo YT rally vožnje i vidjet ćeš da svi voze na 35 promjer volana. To se da riješiti da si smanjiš stupnjeve na volanu ali si onda preosjetljiv i vrlo neprecizan.
ok, ali u tom cjenovnom rangu niti nemaš opciju za veći volan. t300 je marginalno veći od g29, tak da po meni nije presudan faktor u odluci između dva volana.

Svakako se da vozit s jednim i drugim, a moderniji auti imaju manji omjer upravljanja pa i to pomaže. Problem dođe kod onih starijih gdje stvarno treba motat na svakom hairpinu
nub je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2021., 20:06   #386
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,301
Volan se naknadno mjenja, imaš na prošloj stranici moj post s potrebnim stvarima za Logitech a ako se počneš stavrno voziti u DIRT-u ne možeš birati samo novije aute s manjim lockom pa ja samim time skoro pa obavezno imati veće kolo volana ako misliš išta ozbiljno raditi. Jedna greška u nekom tjednom chalengu zbog premalog volana zna biti jakoooooo frustrirajuća a pogotovo kada znaš da te opet čeka na sljedećeoj Argentini ili Poljskoj.......
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2021., 20:17   #387
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
daj pusti čovjeka da odluči sam.
kasnije si bude kupio nešto primjereno onome šta odluči "ozbiljno" pleyat, ako odluči.
pa će uložiti u kvalitetnu opremu, poput fanateca itd.
  Reply With Quote
Staro 27.04.2021., 22:35   #388
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,301
A na šta ja to njega molim te nagovaram??? Zadnja tri posta nisu čak njemu upućena tako da ...
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2021., 22:51   #389
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
Moje iskustvo je ako nemas mjesto na kojem ce volan biti trajno spojen piši kući propalo
Ja sam neko vrijeme svaki put spajao na stol i micao, brzo dosadi covjeku. I dalje me jako zanima simracing, ali dok necu imati mjesta za neki entry lvl rig uopce ne razmisljam o kupovini boljih volana itd.
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2021., 22:59   #390
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 758
Takodjer, nakon par DIY sklopivih wheel standova napokon sam odlučio uzeti playseat challenge i preporodio sam se dok sam bio u stanu, za minutu je rasklopljen i isto toliko sklopljen, stim da sam imao Fanatec CSW na njemu, uključujući shifter i handbrake što mu dodaje na kilaži masu.
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na