Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.01.2022., 12:28   #721
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2022., 09:37   #722
simpleplan
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 261
Nevjerojatno koliko agencija traži od kupca da plati proviziju, a kupac ih nazove da želi taj stan. Imate detaljnije o zakonima i što sve krše na forum.hr

http://www.forum.hr/showthread.php?t=35830
simpleplan je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.04.2022., 10:35   #723
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,762
Ekipa koja je dobila APN subvenciju zadnjih godina, ak ne već i ove, kak ide procedura za dalje?

Žena mi sad veli da ja pročitala iskustva sa neke fejs grupe da kad banka javi da je APN odobren i da su stigli dokumenti u banku, da daju tjedan dana vremena da potpišemo glavni ugovor i napravimo solemnizaciju. To mi se čini prekratko i ne štima mi priča.

Inače je naš zahtjev stigel zadnji dan APN-a tak da smo u fotofinišu dali papire ali s obzirom da smo hižu našli već debelo za vreme natječaja - bilo je tu neprospavanih noći
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2022., 11:09   #724
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
neznam mene je bankarica zvala prije 3+ tjedna da je APN odobren i da će me zvat na potpis i solemnizaciju, još ništa
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2022., 11:14   #725
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
Ekipa koja je dobila APN subvenciju zadnjih godina, ak ne već i ove, kak ide procedura za dalje?

Žena mi sad veli da ja pročitala iskustva sa neke fejs grupe da kad banka javi da je APN odobren i da su stigli dokumenti u banku, da daju tjedan dana vremena da potpišemo glavni ugovor i napravimo solemnizaciju. To mi se čini prekratko i ne štima mi priča.

Inače je naš zahtjev stigel zadnji dan APN-a tak da smo u fotofinišu dali papire ali s obzirom da smo hižu našli već debelo za vreme natječaja - bilo je tu neprospavanih noći
Ma kontaktirat će te iz banke sve šta i kad i kako treba. Ljudi imaju ružna iskustva, al iz osobonog iskustva, fakat je bilo ok. Kad su me iz banke zvali da nešto treba odraditi, napravio sam i to je to.
S druge strane, za šta ti točno treba duže vremena od tih tjedan dana? To rješiš za jedno popodne sve.


Jesu ti odobrili apn? Nešto govore ove godine da će biti limitiran broj subvencija, jer se prijavila hrpa ljudi.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2022., 15:37   #726
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,762
Nisu još odobrili ali su i rekli da budu svi dobili koji imaju ok papire i koji su poslali do 22.4.

E sad, mi nemamo još glavni ugovor potpisan a vlasnici su na moru tak da bi bil sretan da morem to sve riješiti u jedno popodne

+ moram banci slati pismo namjere iz banke gde još stoji hipoteka na kuću kaj kupujemo a ta eskapada traje minimalno tjedan dana jer je u pitanju Sberbank
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2022., 15:42   #727
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
Ekipa koja je dobila APN subvenciju zadnjih godina, ak ne već i ove, kak ide procedura za dalje?

Žena mi sad veli da ja pročitala iskustva sa neke fejs grupe da kad banka javi da je APN odobren i da su stigli dokumenti u banku, da daju tjedan dana vremena da potpišemo glavni ugovor i napravimo solemnizaciju. To mi se čini prekratko i ne štima mi priča.

Inače je naš zahtjev stigel zadnji dan APN-a tak da smo u fotofinišu dali papire ali s obzirom da smo hižu našli već debelo za vreme natječaja - bilo je tu neprospavanih noći
Zvali me iz banke da je APN odobren.
I doslovno nakon toga čekaš da oni sve papire riješe (meni trajalo par tjedana).

Nakon toga me zvali iz banke, ide plasman prema investitoru taj i taj dan.

Nakon toga otišao s investitorom k javnom bilježniku, riješio soleminzaciju za nekih sat-dva.

Nakon toga ide upis na česticu kada se stan preda (u roku 30 dana ako se ne varam) i gotovo.


Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Ma kontaktirat će te iz banke sve šta i kad i kako treba. Ljudi imaju ružna iskustva, al iz osobonog iskustva, fakat je bilo ok. Kad su me iz banke zvali da nešto treba odraditi, napravio sam i to je to.
S druge strane, za šta ti točno treba duže vremena od tih tjedan dana? To rješiš za jedno popodne sve.


Jesu ti odobrili apn? Nešto govore ove godine da će biti limitiran broj subvencija, jer se prijavila hrpa ljudi.
Svake godine je limitiran budžet. Ako se ne prijavi dosta ljudi, čeka se do kada se budžet ne spuca.
Ako se javi više, neće svi dobiti.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 29.04.2022. u 15:48.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2022., 16:36   #728
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova

Svake godine je limitiran budžet. Ako se ne prijavi dosta ljudi, čeka se do kada se budžet ne spuca.
Ako se javi više, neće svi dobiti.
Ok, kad to tako kažeš Poanta je bila da nije budžet bio ispucan, da svi koji su predali papire su dobili. Ja sam radio i nadopunu papira, sve je prošlo ok i dobio sam apn.
Ove godine navodno ni to banke nisu uzimale u obzir, nisu se uopće htjele bavit s nepotpunom dokumentacijom.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2022., 17:08   #729
ksonofre
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 18
Koliko ovdje vidim, mislim da će za sve osigurati sredstva koji budu imali sve u dokumentaciji:

https://vijesti.hrt.hr/gospodarstvo/...redita-6991180
ksonofre je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2022., 17:57   #730
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Ok, kad to tako kažeš Poanta je bila da nije budžet bio ispucan, da svi koji su predali papire su dobili. Ja sam radio i nadopunu papira, sve je prošlo ok i dobio sam apn.
Ove godine navodno ni to banke nisu uzimale u obzir, nisu se uopće htjele bavit s nepotpunom dokumentacijom.
Opet, svake godine to kažu i svake godine stigneš poslati i drugi puta. Čak bi se usudio reći da su prijašnjih godina bili stroži nego npr. prošle, mada su ljudi napričali svašta.

Prikupiti papire, poslati na vrijeme i 100% dobivaš.

Svašta ljudi pričaju a opet ne znam nekoga tko je dobio odbijenicu a da je imao sve potrebno.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.07.2022., 14:11   #731
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Long shot, ali ajmo probati...

Što napraviti u ovom slučaju? Kupio novogradnju, uselio prije godinu dana i sve super do prije par mjeseci. Prije par mjeseci iznad neme doselila mlada familija, roditelji cca 35 godina, i malo dijete cca 3-4 godine.

Od kada su oni gore mi imamo problema s snom, problema s gledanjem filmova. Oni hodaju bosi, bez papuča, skaču po petama, vježbaju navečer oko 23h, imaju društvo do 10 unutro tu itamo na balkonu itd.

Pričao sam s čovjekom, i lijepo ga zamolio da li može nešto po tom pitanju poduzeti (ovo pijančevanje i pjevanje kroz noć mi toliko ne smeta, je se desilo dva puta u par mjeseci), ali svakodnevno skakanje i hodanje po petama, ne mogu više.

Čujem jebeno svaki korak koji oni gore rade, najaktviniji su iza 23h. Njihova dnevna je iznad moje spavaće.

Pitao susjed do mene, on isto već puca po šavovima (ovi iznad imaju penthouse koji je rastegnut kroz naša 2 stana, moj i susjedov).

Pitao, zamolio, ništa se nije promjenilo, poruka pročitana i ne odgovorena na Viberu (tako inače komuniciramo).

Što mogu?

Za ovo pjevanje, znam, policija. Ali za hodanje po petama i skakanje u vlastitom stanu, mogu išta?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2022., 14:14   #732
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
ha neznam, moj savjet je pokušat liku vratit istom mjerom, e sad kako pošto si ispod, neznam, s nečime ga iritiraj, u 4 ujutro mu budi djecu nečim, smisli sam

trebaš ga dovest do toga da on shvati da ne radi tebi ono što ne želi da ti radiš njemu
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2022., 14:16   #733
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
ha neznam, moj savjet je pokušat liku vratit istom mjerom, e sad kako pošto si ispod, neznam, s nečime ga iritiraj, u 4 ujutro mu budi djecu nečim, smisli sam

trebaš ga dovest do toga da on shvati da ne radi tebi ono što ne želi da ti radiš njemu
A i to je jedna od ideja, mogu muziku nekakvu nabijati ili nešto.

Jasno, ali to mi je stvarno zadnja opcija.

Odrastao sam u zgradi i znam kako je to, ali ovo je na desetu potenciju jače i glasnije nego što sam ikada čuo.

Čak sam pitao susjede na katu (koji ne žive ispod ovi mojih), nemaju tih problema. Ljudi su uljudni, znaju da žive u zgradi. Ovi iznad mene, zaboli ih ona stvar za to. "Mi imamo "penthauza", boli nas ku... spika"...
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2022., 14:18   #734
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
pa ako si zamolio da pripaze, i nije se promijenilo, stvarno neznam što još možeš prije nego im ''vratiš istom mjerom''
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2022., 14:20   #735
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Mislio sam da mogu nešto s pravne strane napraviti možda. Tipa na razini zgrade, s nekim predstavnikom stanara ili nešto treće, ili u krajem slučaju nešto s pravosuđem odraditi.

Ali ako ne mogu (stvarno mislim da ne mogu), onda ću početi biti nepristojan.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2022., 14:22   #736
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
lagano partfiš okreni i lupkaj po stropu u 3 ujutro, zajebavat ćeš sebe, ali bome i njih
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2022., 14:23   #737
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,795
ahh slična situacija.. 3 godine mi je bio mir u stanu, tj odozgor.. odjednom nova familija, djeca trče, isto što kažeš zabava im tek kreće iza 23h, kao da vuku namještaj i premještaju po noći, ne znam šta bi rekao.. s vremenom sam otupio.. preselili su se, sad je opet mir .. nadam se da će i tebi tako
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2022., 14:25   #738
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
ahh slična situacija.. 3 godine mi je bio mir u stanu, tj odozgor.. odjednom nova familija, djeca trče, isto što kažeš zabava im tek kreće iza 23h, kao da vuku namještaj i premještaju po noći, ne znam šta bi rekao.. s vremenom sam otupio.. preselili su se, sad je opet mir .. nadam se da će i tebi tako
Isti vrag kod mene, najviše čišćenja i premještanja namještaja je većinom u subotu iza 22h.

Ali kod mene već mjesecima to traje, ne mogu spavati. Čujem svaki korak.

Kad ću više otupiti?

Ovi moji se ne sele ni ne planiraju sigurno.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2022., 14:40   #739
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,098
U tzv. penthausu može živjeti samo fina graCka gospoda. Tak da mislim da si ti preosjetljiv cccc....

Gore od toga može biti samo kad ta fina graCka gospoda su još i veliki obožavatelji životinja, pa čuvaju minitelca 22 sata zatvorenog u utar 4 zida, a kad idu van oko 23h ili u 05h, valjda prvo slijedi sumo hrvanje i boks meč (buka) onda, ne trčane, nego pada je po stepenicama.

Ti vi kao susjed trebao biti zabrinut ako čuješ kakvu buku i viku, da se ne radi slučajno o obiteljskom nasilju.
Recimo možda to što premještaju namještaj, bacaju ga jedan na drugoga ili slično ;-)
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2022., 14:41   #740
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Jel imate kućni red?
Nekad su zgrade imale jasno izvješen kućni red i u njemu je članak da ako se slože svi suvlasnici zgrade mogu isključiti određenog suvlasnika.
Samo je to borba na sudu, a i svi suvlasnici se moraju složit

Evo iz nekog random oglednog primjera s neta:


http://www.gsgvg.hr/document/2015/05...ed_GSG_big.jpg
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2022., 14:43   #741
Immortalis
Slobodan leni seronja
Moj komp
 
Immortalis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 842
Ja sam u iznajmljenom stanu i prvih 6 mjeseci je bilo sve super, onda se netko doselio iznad mene i ista stvar, preko dana ništa (ili ja ne primjećujem) i onda navečer od 22-23 pa nadalje show. Znali su me probuditi oko 2-3 ujutro s lupanjem, usisavanjem, micanjem namještaja... užas.
Nisam ništa poduzimao jer znam da bi se posvađali i nervirali bi me onda još više,.
Tako da sam nekako smanjio te njihove zvukove tako što sam si počeo puštati s mobitela white noise i to ostavim cijelu noć. Od tad ih jako slabo čujem.
Immortalis je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2022., 14:43   #742
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Naravno da imamo kućni red.

Ovo s isključivanjem, neće to ići nikako. Zgrada s preko 100 stanova. Ništa s toga.

Susjed i ja imamo problema s njima, znači nekih 2%. Eventualno mogu nategnuti još jednoga, dvoje.

@lowraider
Haha. Nisam ovaj puta, nismo jedini u borbi s tim.

Citiraj:
Autor Immortalis Pregled postova
Ja sam u iznajmljenom stanu i prvih 6 mjeseci je bilo sve super, onda se netko doselio iznad mene i ista stvar, preko dana ništa (ili ja ne primjećujem) i onda navečer od 22-23 pa nadalje show. Znali su me probuditi oko 2-3 ujutro s lupanjem, usisavanjem, micanjem namještaja... užas.
Nisam ništa poduzimao jer znam da bi se posvađali i nervirali bi me onda još više,.
Tako da sam nekako smanjio te njihove zvukove tako što sam si počeo puštati s mobitela white noise i to ostavim cijelu noć. Od tad ih jako slabo čujem.
Hvala na ovome, no to ne dolazi u obzir. Kupio sam stan za cijeli život i u vlastitom stanu kojeg sam platio xx% više nego što sam trebao, da ne mogu spavati? Nikako to ne dolazi u obzir.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2022., 14:48   #743
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,453
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Long shot, ali ajmo probati...

Što napraviti u ovom slučaju? Kupio novogradnju, uselio prije godinu dana i sve super do prije par mjeseci. Prije par mjeseci iznad neme doselila mlada familija, roditelji cca 35 godina, i malo dijete cca 3-4 godine.

Od kada su oni gore mi imamo problema s snom, problema s gledanjem filmova. Oni hodaju bosi, bez papuča, skaču po petama, vježbaju navečer oko 23h, imaju društvo do 10 unutro tu itamo na balkonu itd.

Pričao sam s čovjekom, i lijepo ga zamolio da li može nešto po tom pitanju poduzeti (ovo pijančevanje i pjevanje kroz noć mi toliko ne smeta, je se desilo dva puta u par mjeseci), ali svakodnevno skakanje i hodanje po petama, ne mogu više.

Čujem jebeno svaki korak koji oni gore rade, najaktviniji su iza 23h. Njihova dnevna je iznad moje spavaće.

Pitao susjed do mene, on isto već puca po šavovima (ovi iznad imaju penthouse koji je rastegnut kroz naša 2 stana, moj i susjedov).

Pitao, zamolio, ništa se nije promjenilo, poruka pročitana i ne odgovorena na Viberu (tako inače komuniciramo).

Što mogu?

Za ovo pjevanje, znam, policija. Ali za hodanje po petama i skakanje u vlastitom stanu, mogu išta?
Ovo pijančenje, vježbanje poslije 23h i premještanje namještaja u kasne noćne sate ok. Normalno je da se to ne radi tada i tu ti oni i trebaju izaći u susret.
Ali ovo što tebi smeta hodanje po stanu, nema pomoći ni tebi, a bome ni njima. Ja te ne bih htio imati za susjeda jer bi se tako dobro razjebali da bi netko od nas nastradao.

Prvo što radim ljeti kada dođem kući je skinem čarape. Papuče ne postoje od proljeća do jeseni. Sin isti, a hoda ko medvjed.

Mislim da je bolje da prodaš stan i kupiš kuću, na osami.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2022., 14:52   #744
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,532
Nazalost, nemas bas opcija. Frend je isto tako kupio stan prije nekoliko opcija, obnovio ga skroz (starogradnja) i onda shvatio da ima susjede tog tipa. Blizu je prodaje stana.
the_ghost je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2022., 14:53   #745
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Ja sam uzeo APN i to me sad najviše muči.

Ali razmišljamo o prodaji za 4 godine svakako.

Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Ovo pijančenje, vježbanje poslije 23h i premještanje namještaja u kasne noćne sate ok. Normalno je da se to ne radi tada i tu ti oni i trebaju izaći u susret.
Ali ovo što tebi smeta hodanje po stanu, nema pomoći ni tebi, a bome ni njima. Ja te ne bih htio imati za susjeda jer bi se tako dobro razjebali da bi netko od nas nastradao.

Prvo što radim ljeti kada dođem kući je skinem čarape. Papuče ne postoje od proljeća do jeseni. Sin isti, a hoda ko medvjed.

Mislim da je bolje da prodaš stan i kupiš kuću, na osami.
Čekaj, čekaj... Ti govoriš da je problem u meni? Susjedova familija (5 članova) i moja (2 člana, uskoro 3), ne može spavati i jednostavno smo preosjetljivi?

Mene su odgajali da se nekakva pravila ponašanja u zgradi moraju znati.

Znači, kupiš stan i zaboli te ona stvar za sve oko tebe do kada se ti držiš dnevnog reda?

Ne razumijem ljude kao ti? Zašto ne izaći u susret da bi svi bili zadovoljni? Jedne japanke staviti na noge? Tepih kupiti? Ne pričamo o perecima, pričamo o stanovi, ljudi žive cijeli život u jednom. I zašto ga ne učiti jednostanvijim za život.
Ponavljam, nisam jedini s problemom. Čak žena do nas (koja nije direktno ispod ovih gore), kaže da ih čuje.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 07.07.2022. u 15:06.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2022., 14:58   #746
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Meni je brat tako osjetljiv na setanje na petama, pa je u 2-3 podstanarska stana uvik bilo plakanja o susidima povise da su nemoguci. Kad je kupovao stan trazio je iskljucivo zadnji kat (pod cijenu minusa koje nosi zadnji kat) i eto sad je sretan. Sad smeta balotasko igraliste 50 metara od zgrade.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2022., 14:58   #747
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,098
Znam da starogradnja nema plivajuće glazure (estrih) na podu. Al novije bi morale imati, a tad se nebi to smjero tako čuti.
Btw, ja isto volim šum vodopada dok spavam ccc...
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2022., 14:59   #748
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Meni je brat tako osjetljiv na setanje na petama, pa je u 2-3 podstanarska stana uvik bilo plakanja o susidima povise da su nemoguci. Kad je kupovao stan trazio je iskljucivo zadnji kat (pod cijenu minusa koje nosi zadnji kat) i eto sad je sretan. Sad smeta balotasko igraliste 50 metara od zgrade.
Ali ja nemam tih problema do prije par mjeseci.

Živim u stanu cijeli život, ovo mi je prvi moj ali 5. stan ukupno (ne računajući stanove za vrijeme faksa).

I student sam bio 5 godina, promjenio 3 stana. Nikad problema.

Ako susjed kaže da ga budi nakon noćne smjene lupanje (s kaže da ga žena s usisavačem ne može probuditi), onda nije nešto u redu.

Čak i hodanje nije problem, ali trčanje svaku noć iza 23h za klincom ili sa klincom, nema smisla. Bosonogi, naravno.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 07.07.2022. u 15:06.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2022., 15:01   #749
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Izgleda da nisi dovoljno umoran kad te hodanje probudi


Što se tiče APN-a, kako to misliš prodati za 4 godine? Morat ćeš vratiti subvenciju.
Rok ti je trajanje subvencije + 2 godine.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2022., 15:01   #750
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Ma slazem se ja s tobom, ali nema tu nekog lijeka dok seljaku ne lupas ti pa da skuzi kako je to kad on to radi.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na