Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.09.2010., 20:24   #2611
syzygy
Premium
Moj komp
 
syzygy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb (centar)
Postovi: 909
Citiraj:
Autor Zmalamuth Pregled postova
Sve skuzio?
mogu i detaljnije ako zelis?
Ajde glumi još malo debila, može i detaljnije, danas imam vremena za čituckanje.

U prvom postu si naveo da hoćeš 4mbs s IPTV-om, bez nekog dodatnog objašnjenja da zapravo želiš 4mbs za internet i još 3mbs za IPTV, što ti ukupno daje paket od 7mbs. Da si to odmah tako naveo sada ne bi pisao ovaj post.

No, sada se javlja problem jer si ti očito uvjeren da se asimetrična bakrena dsl veza može dijeliti na usluge (odvojit 4mbs za net i 3mbs za IPTV), što se, zapravo, ne može. Ako potegneš download na 7mbs IPTV će ti štekat. Tako da te po tom pitanju moram razočarati.

Osobno sam prisustvovao testiranju IPTV-a na raznim modulacijama i na raznim brzinama i sama usluga najbolje radi kada ima "mjesta za disat". Dakle barem 7mbs je optimalno ako se radi o korisniku koji koristi sve tri usluge (telefonija, internet, tv) aktivno.

Sve ispod je natezanje i danonoćno prepiranje.

Brzina od 24Mbs + IPTV je bio tadašnji marketinški potez jer nitko do tada za tu cijenu nije nudio takvu "brzinu". Kao što slične šeme ima i t-com, tako i Amis mora tu i tamo bacit takvu ponudu.

Hoće li se ponuda unaprijediti? Naravno da hoće, ipak se mora pratit novije standarde, a na vama je da špekulirate.
__________________


CPU: Intel Core i7 870@2.93 GHz,
RAM: 8 GB DDR3
GPU: ATI HD5830 1GB DDR5
HDD: WD Black 640 GB
Zaslon: trenutno ga nema
Mouse: Logitech MX Performance
Keyboard: Logitech G19
OS: Mac OS X Snow Leopard
Ostalo: WD MyBook 1TB Mac Edition, Logitech G13 GameBoard



CPU: Intel Core i7 mobile @1.40Ghz
RAM: 4 GB DDR3
GPU: ATI HD5750 1GB DDR5
HDD: WD 500GB
Zaslon: 15,4" LCD
Mouse: Logitech G9
Keyboard: Logitech Wave
OS: Windows 7 64bit



CPU: Intel Core2Duo E8600 @3.33Ghz, Intel BOX Cooler
RAM: 2 GB DDR3
GPU: Intel HD4500
HDD: 320 GB
OPT: DVD-RW
Zaslon: HP 17" LCD
Keyboard: Logitech Wave
Mouse: Logitech RX1500

syzygy je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2010., 20:25   #2612
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,478
@Zmalamuth potpis to svi govorimo vec mjesecima, s time da je sada 8mbita neki optimalni paket, znaci ponude 8mbita tu je ukljucen IPTV i internet i to je to za cca 220kn odmah bi odjavio b.net kabelsku.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2010., 20:37   #2613
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Zmalamuth Pregled postova
o cemu ti?
S obzirom da i Bnet i Iskon imaju tako nesto u ponudi za cca 220kn, a dostupni su mi, I amis bi trebao napravit slicnu ponudu, ako ne zele ostat bez korisnika.

Sve skuzio?
mogu i detaljnije ako zelis?
226,84 kn + mrezni router (najam modema) 14,11 kn a ako uzmes WLAN modem/router s 4-port switchem onda je najam 29,24 kn, znaci sa bezicnim routerom cca 256 kn mjesecno.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2010., 20:38   #2614
Zmalamuth
Inquisitor DeathWatch
Moj komp
 
Zmalamuth's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb-Rijeka
Postovi: 918
Citiraj:
Autor syzygy Pregled postova
Ajde glumi još malo debila, može i detaljnije, danas imam vremena za čituckanje.

U prvom postu si naveo da hoćeš 4mbs s IPTV-om, bez nekog dodatnog objašnjenja da zapravo želiš 4mbs za internet i još 3mbs za IPTV, što ti ukupno daje paket od 7mbs. Da si to odmah tako naveo sada ne bi pisao ovaj post.
.
S obzirom da je ovo informaticki forum, mislim da nije potrebno svaki put sve crtati, ali ti si ocito izuzetak, pa volis pametarit (ili se pravit glup?).

Mene boli dupe dali oni meni pustaju 5, 10 ili 50 mbit, dok god mojih 4mbit neta + tv rade. a sada mozemo krenut u definiranje bakrenih parica, optickih kablova i slicnih gluposti do mile volje, ali zadnje kad sam gledao ovaj se Topic zove "AMIS" a ne "mrezne tehnologije", tako da ucini nam uslugu i molim te produzi, jer svakim svojim postom, samo potvrdujes da si Troll.
koji ravno 0% konstruktivnog razgovora donosi u temu, jedino sto donosis je pametarenje...

P.S.
Bakrena parica je kako se kaze: " so 90's", dobar dio novih zgrada ima optiku do kuce, i onda kombinaciju optika/utp po zgradu, cak i moja zgrada stara 100+ godina, ima optiku pred vratima, i sada elektricari vuku novu Utp mrezu po zgradi.
Cisto ako si se ponadao da si cak nesto korisno napisao.
__________________


i7 4770K cooled by Noctua NH-D14
Asus Sabertooth Z87
Corsair Vengeance Pro 2x8Gb 1866Mhz
EVGA GTX 1080 - 8gb -FTW GAMING
Logitech G500 & G510 Keyboard
OCZ Vertex4 256gb/Samsung SSD 850 Evo 500G /640Gb WD Black/2TB WD Black/3x2TB WD in sharkoon docking station
LG GH22
Corsair HX620W
Corsair Carbide 678c
Arctic Bionix F140mm x3
Phillips Brilliance 240PW - 24'''
Zmalamuth je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2010., 23:40   #2615
B3mt1
Chipokemon
Moj komp
 
B3mt1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 339
Citiraj:
Autor Zmalamuth Pregled postova
P.S.
Bakrena parica je kako se kaze: " so 90's", dobar dio novih zgrada ima optiku do kuce, i onda kombinaciju optika/utp po zgradu, cak i moja zgrada stara 100+ godina, ima optiku pred vratima, i sada elektricari vuku novu Utp mrezu po zgradi.
Cisto ako si se ponadao da si cak nesto korisno napisao.
kaj ? sta ? da ti mozda ne zivis u japanu ?
kaj ti to znaci da nove zgrade imaju optiku do kuce ??? do ulaznih vrata stana ?
imas optiku pred vratima ? koji kvart ? od koga ? ja sam u zgradi staroj 20 god pa to nemam
edit: daj sliku ako mozes te optike pred tvojim vratima
__________________
Piracy helps stop global warming.Insted of driving to get CDs, buying pre-packaged software from megacorporations and wasting energy,you can help fight Global Warming by using P2P.Help save resources,fight pollution and save the enviroment.
-It`s what Jesus would do.
B3mt1 je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2010., 00:24   #2616
marauder16
upgrading...
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb->G.Dubrava
Postovi: 438
ocekuju se sad najesen novi paketi, ali nitko ne zna nista konkretno. u svakom slucaju je ocito da fali neki paket 'izmedju' koji bi kombinirao dobre strane B paketa i AmisTv. nadamo se necemu takvome, ali se jos nista ne zna ako i postoji vise informacija, mario0000 ce vam znati reci

syzygy vam je takodjer dobro rekao. ne mozete vi 'alocirati' 3Mbit-a za iptv. oni vam puste recimo 10Mbit-a i vi mozete na torrentima toliko potegnuti, ako u tom trenutku upalite iptv stekat ce vam, jer nema dovoljno bandwidtha za njega (sve ovisi o routeru kako rasporedjuje). zato je bolje da vam u startu pustaju vise, da ne iskoristite sav bandwidth na internet, vec da nesto ostane i za iptv


EDIT: Bono me ispravio, ocito se moze tako. onda super bas cu provjerit kak je to u amisu rijeseno
__________________
to understand...

Zadnje izmijenjeno od: marauder16. 03.09.2010. u 00:52.
marauder16 je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2010., 00:36   #2617
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,478
Citiraj:
Autor marauder16 Pregled postova
ocekuju se sad najesen novi paketi, ali nitko ne zna nista konkretno. u svakom slucaju je ocito da fali neki paket 'izmedju' koji bi kombinirao dobre strane B paketa i AmisTv. nadamo se necemu takvome, ali se jos nista ne zna ako i postoji vise informacija, mario0000 ce vam znati reci

syzygy vam je takodjer dobro rekao. ne mozete vi 'alocirati' 3Mbit-a za iptv. oni vam puste recimo 10Mbit-a i vi mozete na torrentima toliko potegnuti, ako u tom trenutku upalite iptv stekat ce vam, jer nema dovoljno bandwidtha za njega (sve ovisi o routeru kako rasporedjuje). zato je bolje da vam u startu pustaju vise, da ne iskoristite sav bandwidth na internet, vec da nesto ostane i za iptv
T-com ima to tako rijeseno, IPTV je u drugom VLAN-u od Interneta, velikog li problema.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2010., 10:52   #2618
vex69
Premium
 
vex69's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 55
Ima li netko od vas problema sa call log-om na routeru 780wl?
Nakon što su ga updateali ne prikazuje ni izlazne ni dolazne pozive,samo bilježi statistiku primljenih i propuštenih poziva. Nemam telefon sa prikazom broja pa mi je ovo dosta bitno.
vex69 je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2010., 20:16   #2619
Trotter IT Co
Premium
Moj komp
 
Trotter IT Co's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VG
Postovi: 165
Ma nek ide k vragu taj Amis, podigli mi brzinu, išlo nekih 7.5 Mb/s na speedtestu, jučer mi zeznuli i spustili na 6, zvao sam ih, podigli mi na 7.4 opet i danas ponovno ista stvar, parica bi po njihovom trebala držat 9 Mb/s, a meni ide 6... ko tu kog?

EDIT: evo pokušavam ih dobit već skoro 2 sata, al nula bodova, katastrofa bi trebalo pisat iznad AMIS, a ne Pouzdano....

Zadnje izmijenjeno od: Trotter IT Co. 03.09.2010. u 21:09.
Trotter IT Co je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2010., 11:33   #2620
zrile
Registered User
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 17
Citiraj:
Autor B3mt1 Pregled postova
kaj ? sta ? da ti mozda ne zivis u japanu ?
kaj ti to znaci da nove zgrade imaju optiku do kuce ??? do ulaznih vrata stana ?
imas optiku pred vratima ? koji kvart ? od koga ? ja sam u zgradi staroj 20 god pa to nemam
edit: daj sliku ako mozes te optike pred tvojim vratima
http://a.imageshack.us/img444/9176/29042009072.jpg
Zahradnikova ulica u Sloboštini.
Radila se FTTH mreža (Fiber to the home) u kolovozu prošle godine.
Išla je po jedna optička nit u svaki stan.
U nekoliko kvartova u Zagrebu postoji FTTH mreža, a koliko toga je u funkciji to neznam
zrile je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2010., 17:42   #2621
B3mt1
Chipokemon
Moj komp
 
B3mt1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 339
tko je investitor ?? kaj si to izbriso ?
__________________
Piracy helps stop global warming.Insted of driving to get CDs, buying pre-packaged software from megacorporations and wasting energy,you can help fight Global Warming by using P2P.Help save resources,fight pollution and save the enviroment.
-It`s what Jesus would do.
B3mt1 je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2010., 20:53   #2622
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor zrile Pregled postova
http://a.imageshack.us/img444/9176/29042009072.jpg
Zahradnikova ulica u Sloboštini.
Radila se FTTH mreža (Fiber to the home) u kolovozu prošle godine.
Išla je po jedna optička nit u svaki stan.
U nekoliko kvartova u Zagrebu postoji FTTH mreža, a koliko toga je u funkciji to neznam
Citiraj:
Autor B3mt1 Pregled postova
tko je investitor ?? kaj si to izbriso ?
Investitor t-com, isto radjeno u Dugavama u to vrijeme, kolega se spojio, prezadovoljan.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2010., 09:53   #2623
zrile
Registered User
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 17
Citiraj:
Autor B3mt1 Pregled postova
tko je investitor ?? kaj si to izbriso ?
sorry za sliku, nisam skužio da sam uploadao krivu.
Cilim je dobro rekao - T-com
zrile je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2010., 14:37   #2624
syzygy
Premium
Moj komp
 
syzygy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb (centar)
Postovi: 909
Citiraj:
Autor Zmalamuth Pregled postova
S obzirom da je ovo informaticki forum, mislim da nije potrebno svaki put sve crtati, ali ti si ocito izuzetak, pa volis pametarit (ili se pravit glup?).

Mene boli dupe dali oni meni pustaju 5, 10 ili 50 mbit, dok god mojih 4mbit neta + tv rade. a sada mozemo krenut u definiranje bakrenih parica, optickih kablova i slicnih gluposti do mile volje, ali zadnje kad sam gledao ovaj se Topic zove "AMIS" a ne "mrezne tehnologije", tako da ucini nam uslugu i molim te produzi, jer svakim svojim postom, samo potvrdujes da si Troll.
koji ravno 0% konstruktivnog razgovora donosi u temu, jedino sto donosis je pametarenje...

P.S.
Bakrena parica je kako se kaze: " so 90's", dobar dio novih zgrada ima optiku do kuce, i onda kombinaciju optika/utp po zgradu, cak i moja zgrada stara 100+ godina, ima optiku pred vratima, i sada elektricari vuku novu Utp mrezu po zgradi.
Cisto ako si se ponadao da si cak nesto korisno napisao.
Pročitaj moj post i pročitaj svoj u kojem si me quotao i fino ga zaokružio sljedećim rečenicama:
Citiraj:
Autor Zmalamuth Pregled postova
o cemu ti?
Sve skuzio?
mogu i detaljnije ako zelis?
Dakle, ja ovdje pojašnjavam neke činjenice u vezi Amis IPTV-a, a ti podjebavaš i postavljaš neke zahtjeve.

Kao što si i sam rekao, ovo je informatički forum i radije troši svoje vrijeme na čitanje s razumijevanjem i shvacanjem nekih osnova nego na podjebavanje.

Još jedan info za kolege zainteresirane za optiku, HAKOM još nije odredio koji dio infrastrukture T-com mora dati u najam, tako da do kraja godine neće biti ništa definirano za ostale operatere koji ovise o njihovoj infrastrukturi.

Tak da ono, Amis će ostat isključivo na bakru još barem pola godine (po pitanju privatnih korisnika).
__________________


CPU: Intel Core i7 870@2.93 GHz,
RAM: 8 GB DDR3
GPU: ATI HD5830 1GB DDR5
HDD: WD Black 640 GB
Zaslon: trenutno ga nema
Mouse: Logitech MX Performance
Keyboard: Logitech G19
OS: Mac OS X Snow Leopard
Ostalo: WD MyBook 1TB Mac Edition, Logitech G13 GameBoard



CPU: Intel Core i7 mobile @1.40Ghz
RAM: 4 GB DDR3
GPU: ATI HD5750 1GB DDR5
HDD: WD 500GB
Zaslon: 15,4" LCD
Mouse: Logitech G9
Keyboard: Logitech Wave
OS: Windows 7 64bit



CPU: Intel Core2Duo E8600 @3.33Ghz, Intel BOX Cooler
RAM: 2 GB DDR3
GPU: Intel HD4500
HDD: 320 GB
OPT: DVD-RW
Zaslon: HP 17" LCD
Keyboard: Logitech Wave
Mouse: Logitech RX1500

syzygy je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2010., 18:01   #2625
FigoZG
Registered User
 
FigoZG's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 16
Question

trebao bi savjet oni koji vec imaju 3u1 total....danas sam bas vidjeo ponudu i ti 24mbita me zakvacilo

jel netko moze preporucit to ili je ipak krs sa tim 24mbita?svjestan sam da ih nebum imao,ali da je veza stabilna i veca nego mojih 5mbita momentalno....

koju router se momentalno djeli od amisa?
FigoZG je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2010., 18:09   #2626
fran123456
Premija
 
fran123456's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,631
TG782i dobio sa 3 u 1 uslugom. 24 mbita ti vjerojatno neće biti, pogledaj koliko ti parica daje u postavkama routera.
__________________
K: 7950GX2, 8800 Ultra, GTX295
fran123456 je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2010., 22:11   #2627
FigoZG
Registered User
 
FigoZG's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 16
Citiraj:
Autor fran123456 Pregled postova
TG782i dobio sa 3 u 1 uslugom. 24 mbita ti vjerojatno neće biti, pogledaj koliko ti parica daje u postavkama routera.
aha thomson
pa neznam,koliko ide na taj router?jel imas barem nekih 8mbit i koji ping imas kod online-igre?
FigoZG je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2010., 12:20   #2628
mario0000
Premium
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 38
pa definitivno ide bolje od starog thomsona. brzina ti ne ovisi o modemu, već o udaljenosti od telefonske centrale i kvaliteti same parice. imaš tu negdje objašnjeno na forumu kako možeš po trenutnom stanju u modemu vidjeti kakva ti je linija, s tim možeš dobiti okvirnu maximalnu brzinu....
mario0000 je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2010., 18:18   #2629
lhaymehr
Savršen sam
Moj komp
 
lhaymehr's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: V.G. Neredi
Postovi: 30
Jel vama malo sporije ide izvana zadnjih par večeri? Specifično YouTube.
lhaymehr je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2010., 19:21   #2630
mario0000
Premium
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 38
nije ti to do amisa, mislio sam i ja da je problem u mojem netu, ali je ispalo da je tak svima. frend na bnetu isto ima problema s youtubom, a ni frendici na t-comu nije bajno... izgleda da su googleovi serveri malo preopterećeni
mario0000 je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2010., 00:46   #2631
Ciclajbek
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 321
jel zadnja 2 dana svima radi kako spada??
Meni ne radi nikako, pod konekcijom sve stoji uredu, sve kao radi al ne moze otvorit ama bas nista.. logam se na router i diskonekt pa konekt i onda radi veza jedno 5 sec, otvara sve sve, i onda opet nista...sta se dogadja? i da, primjerio sam da su DNS pomaknuli sa 221 i 222 na 223 i 224, a bili su mi i lap i komp manualno podeseni na 221 i 222 i sad sam stavio na 223 i 224 al isto sranje..nis se ne dogadja...ikona na taskbaru kaze da je spojen, router isto kaze da je spojen
Ciclajbek je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2010., 07:09   #2632
ernest1985
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 35
meni sve radi najnormalnije, osim kaj je bilo problema s youtubeom, al sad je sve ok
ernest1985 je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2010., 09:37   #2633
Dooks
Slučajni prolaznik
Moj komp
 
Dooks's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Samobor
Postovi: 200
Meni se čini kao mi je net sporiji od kad su bili onu optiku zeznuli.... a youtube mi podosta sporije radi nego inače... no to mislim da je google prenatrpan zahtjevima pa im je sporije...
Dooks je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2010., 10:56   #2634
lhaymehr
Savršen sam
Moj komp
 
lhaymehr's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: V.G. Neredi
Postovi: 30
I meni isto. Nije samo YouTube spor. Sve nekako na preskokce radi pa ne radi.
lhaymehr je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2010., 19:01   #2635
Zmalamuth
Inquisitor DeathWatch
Moj komp
 
Zmalamuth's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb-Rijeka
Postovi: 918
Zvao danas info desk.
Kazu da ce slijedeci tjedan, utorak-srijeda predstavit nove pakete za 3u1.
nadam se da ce biti konkurentni, da produzim ugovor koji istice ovih dana.
__________________


i7 4770K cooled by Noctua NH-D14
Asus Sabertooth Z87
Corsair Vengeance Pro 2x8Gb 1866Mhz
EVGA GTX 1080 - 8gb -FTW GAMING
Logitech G500 & G510 Keyboard
OCZ Vertex4 256gb/Samsung SSD 850 Evo 500G /640Gb WD Black/2TB WD Black/3x2TB WD in sharkoon docking station
LG GH22
Corsair HX620W
Corsair Carbide 678c
Arctic Bionix F140mm x3
Phillips Brilliance 240PW - 24'''
Zmalamuth je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2010., 17:01   #2636
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Vec 4dana usluga im je,bar kod mene u zgradi očajna, raspitao sam se danas kod susjeda i isto, blokira tv, internet ili se nece spojit ili se spoji pa puca svako malo i vuce se, uglavnom totalno neupotrebljivo, lud sam vise. Zvao i salju novi modem, ali ako se onda nastave problemi vele da je problem kod mene. Jos da nemam 2 kompa i lap bi i posumnjao da mi na kompu nekaj ne valja, ali kad probam na bilo kojem i bilo koji nacin( žica ili bez ) uvijek radi za k.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2010., 21:32   #2637
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,478
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Vec 4dana usluga im je,bar kod mene u zgradi očajna, raspitao sam se danas kod susjeda i isto, blokira tv, internet ili se nece spojit ili se spoji pa puca svako malo i vuce se, uglavnom totalno neupotrebljivo, lud sam vise. Zvao i salju novi modem, ali ako se onda nastave problemi vele da je problem kod mene. Jos da nemam 2 kompa i lap bi i posumnjao da mi na kompu nekaj ne valja, ali kad probam na bilo kojem i bilo koji nacin( žica ili bez ) uvijek radi za k.
Nemam takvih problema, cak su i sredili link EU<>USA, tako da i youtube ocitava full brzinom.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2010., 22:31   #2638
Ladybug
Premium
Moj komp
 
Ladybug's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: n/a
Postovi: 898
I meni se vuče, nisi sam, i YouTube isto.
Ladybug je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2010., 22:38   #2639
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Citiraj:
Autor Ladybug Pregled postova
I meni se vuče, nisi sam, i YouTube isto.
Nisam streamove ni pokusavao kad sam vidio da obicne stranice otvara vjecnost.
Veceras kao nesto radi normalnije da se moze surfati, ali nisam pametan vise zaista. Pitam ih da li imaju poteskoca Nemaju, pitam da li nekaj ne štima kod mene a da oni vide Ne sve je u redu. Sve sam sigurniji da ce druzenju uskoro kraj, s obzirom na broj prijava u zadnje vrijeme i nemogucnosti koristenja usluge koju placam, a zao mi je ko psu, sa 2u1 sam bio prezadovoljan.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2010., 11:50   #2640
Blood Lemon
Registered User
Moj komp
 
Blood Lemon's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Samobor
Postovi: 1
Trenutno sam na Carnet.DUO i brzine su stvarno ok ali me muči ping dok igram nešto online ili dok pričam na skypu sa više ljudi u sobi. Ovako stojim trenutno (http://www.speedtest.net/result/968821189.png). Gledao sam malo Amis pakete i dosta mi se sviđa Amis 3u1. Ako netko od vas igra nešto online ili radi bili što a da mu je ping bitan može li mi reći kako amis stoji sa pingovima?
Blood Lemon je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na