Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.09.2021., 17:28   #1
nikola01pz
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Os
Postovi: 16
Work & Travel; iskustva, preporuke

Pozdrav svima, pošto vidim da je tema o sezonama na Jadranu pomalo ''zamrla'' i pošto nisam uspio pronaći neku konkretnu o W&T, zanimaju me neka osobna iskustva, na šta treba paziti, preporuke poslova, hoće li imati ovo ukidanje viza ikakav utjecaj na W&T ili samo na turističke dolaske u Ameriku? Kako ste uspjeli uklopiti obveze na faksu? Apsolventska, ponavljačka ili zamrzavanje godine? Kakvo je iskustvo potrebno i koliko novaca kako bi se uopće otišlo, dosad sam naletio na neke informacije oko 2t€ za sve papire, kartu i sam početak tamo. Imam tri sezone iza sebe, prvu sam bio pomoćni u pizzeriji di nas je dvoje radilo po 200-300 pizza, prošle sezone sam sam radio pizze, prvo na krušnoj peći pa na elekričnoj (100tinjak komada), a ove sezone sam krenio prva 3 dana kao servir, pa su mi uvalili novčanik tako da sam ostatak sezone radio kao konobar u restoranu (i tu i tamo kao zamjena u pizzeriji da pizzamajstor uhvati koji slobodan sat). Engleski odlično razumijem i vrlo dobro govorim i poprilično sam komunikativan tako da s te strane mislim da ne bi trebalo biti problema. Ali svaki savjet dobro dođe, naravno.
nikola01pz je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na