Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.09.2021., 16:38   #361
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,173
Ma super je stvar sta ne moras ih povezivati. Stavis ga bilogdje.
Bez subwoofera je plitak zvuk, nema dubine sam bar.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je online   Reply With Quote
Staro 20.09.2021., 11:46   #362
chuspy
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 63
Ti si uzeo ovaj HS218?
Ja ga već neko vrijeme gledam pa me zanima kakav je. Na webu kažu da je prejak (noću se ne može dovoljno utišati).
I uopće kakav je zvuk za gledanje filmova. Ako je ok nebi ispaljiva velike novce za samsung / denon...
chuspy je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2021., 12:30   #363
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,173
hmmm, nemam problema sa glasnoćom, stvarno mi je tih.
TV je LG OLED C8.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je online   Reply With Quote
Staro 20.09.2021., 12:51   #364
chuspy
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 63
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
hmmm, nemam problema sa glasnoćom, stvarno mi je tih.
TV je LG OLED C8.
Meni je Philips One android...
Pretpostavljam da ARC radi kako treba. Kako si zadovoljan za tih 900kn koliko dodje, jer se razmisljam izmedju njega i Denona, ali on je x2 pa mi nekako tesko dat za spavacu sobu to...
Koliko je poboljsao zvuk TV-a?
chuspy je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2021., 13:22   #365
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,173
ono što mi je najbitnije jest što sam dobija duboke tonove.
što se tiče srednjih i visokih tonova, nije ništa extra dobiveno, jer stvarno tv ima dobre zvučnike.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je online   Reply With Quote
Staro 20.09.2021., 14:14   #366
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
I ja sam okinuo sebi 1 taj Hisense. Biti ce zamjena za ovaj Samsung

Zeni smeta taj sound tower i stavila mi ga je u kut sobe pa stalno slusam zvuk sa strane. Do sada je bio centralno ispod telke pa je bilo savrseno. Kad to zagrmi....

Javim kad mi stigne kakva je razlika u odnosu na Hisense.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2021., 16:27   #367
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,173
Hahaha, cuja sam to čudovište.
Mislim, to mora da je grozno izgledalo isprid tv-a
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je online   Reply With Quote
Staro 21.09.2021., 10:42   #368
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Stigao Hisense. Nisam bas zadovoljan nekim stvarima. Na brzinu sam spojio Bluetoothom i ovo mi odma smeta:

- Pali se kad telku upalim, to je ok, ali koji q.... mi ima govoriti "paired" svaki put kod paljenja
- Isto je kod gašenja telke "Bluetooth disconnected"

Eh sad, meni je na daljincu od MAX TV-a full zvuk pojačan i to tako stoji. Ostalo reguliram sa daljnincem od telke.

Znaci, kad palim i gasim telku, ovaj drekne ono gore, ali bas neugodno za cut.
Se moze to ugasit ikako, nisam jos manual prosao.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2021., 10:51   #369
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,173
ne može, da ti skratim muke

Meni to uopće ne smeta, zanimljivo.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je online   Reply With Quote
Staro 21.09.2021., 11:10   #370
chuspy
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 63
@nino a šta da ga spojiš preko HDMI ARC, bili onda izbio tu glupost od bluetootha?
Kako si zadovoljan sa zvukom u onosu na tv?
chuspy je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2021., 12:01   #371
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
@chuspy
Vidis zasto? Kak ce taj kabel izgledat...telka je 65"

__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2021., 12:16   #372
chuspy
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 63
aham... onda ok

btw kako si zadovoljan sa zvukom, koliko je poboljsanje?
chuspy je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2021., 12:30   #373
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Nema poboljsanja.

Samsungow tower je zvijer, soundbar mu nije "do koljena" Ovo daje zadovoljavajuci zvuk za tu cifru. Jos si nisam pustio neki filmic sa akcijom, da to zatutnji, samo spojio i prosao par programa.

Ako stignem, veceras si pustim nesto za gust, pa mogu dati neku ocjenu.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2021., 12:34   #374
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
Cek sto vi soundbar koristite za svakodnevno gledanje TVa?

Ja svog palim samo kad idem gledati film a ostalo koristim zvužnike od tva, tako da se soundbar ne pali kad i tv...
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je online   Reply With Quote
Staro 21.09.2021., 12:35   #375
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Sta to uspije preko BT-a raditi bez ikakvih lip sync problema? Na Shieldu je sve preko BT-a lutrija, neki appovi kompenziraju taj lag, drugi ne. Doduse probao sam dosta BT sluski i zvucnika, ne i soundbarove, al ne vidim da je ovaj Hisense po icemu poseban glede BT-a.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2021., 12:36   #376
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
@VandaL.pr!

Pa da.

@xlr

meni ne smeta, valjda navika.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2021., 14:27   #377
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Meni se soundbar pali automatski sa TV-om te ga koristim u svim situacijama pa i kada igram PS5 (osim ako koristim sluše).
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2021., 19:33   #378
chuspy
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 63
@nino ako večeras probaš film javi dojmove je planiram sutra ili prekosutra donjeti odluku, a on mi je nekako možda najprimamljiviji (najviše zbog cijene)
chuspy je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2021., 11:05   #379
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
@chuspy, slobodno ga kupi, za tu cijenu bolje neces nac, ukratko.

Ima dovoljno snage i zvuk nije los. Malo sam si dao oduska i odvrnio, dok zena iz sobe nije dosla pa je bilo mjutanja.

Sve u svemu, za tu cifru, nemozes bolje nac.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2021., 11:24   #380
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Pozdrav ljudovi..
U dvojbi sam, uzet neke 2.1 zvučnike spojit na komp i telku ili uzet neki soundbar uparit s telkom i kompom, namjena, filmovi i muzika (flac)..
Cijena bi bila, max.3tkn.

E što se tiče soundbara, imam neke kandidate..

https://www.mall.hr/soundbar-zvucnic...-zvucnika-crna

https://www.links.hr/hr/soundbar-yam...lack-750307179
https://www.bojezvuka.hr/proizvod/kl...r-40-soundbar/
https://www.muziker.hr/klipsch-cinema-400-eua


Vele da soundbar baš nije dobar za muziku, al kolko čitam recenzije, pokazali su se kao jako dobri..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2021., 11:34   #381
kassad
marked one
Moj komp
 
kassad's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: ck
Postovi: 220
Istoj dilemi bio pred par godina.


Za tu lovu Yamaha Yas 207 je prva liga.



Doduše dok sam kupovao yamaha je bila bliže 4k pa sam na kraju uzeo u Sancti, Samsung S61t.

Ove godine uzeo poseban sub swa-w500 na amazonu na akciji i nisam požalio.


Ako nađeš, gledaj Sonos Beam. Mislim da je to idealn soundbar za tv.
kassad je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2021., 12:00   #382
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor kassad Pregled postova
Istoj dilemi bio pred par godina.


Za tu lovu Yamaha Yas 207 je prva liga.



Doduše dok sam kupovao yamaha je bila bliže 4k pa sam na kraju uzeo u Sancti, Samsung S61t.

Ove godine uzeo poseban sub swa-w500 na amazonu na akciji i nisam požalio.


Ako nađeš, gledaj Sonos Beam. Mislim da je to idealn soundbar za tv.
Da, tu yamahu dost hvale, mada su mi klipschi bliži nekak, znam kakav imaju zvuk, odličan, imao zvučnike a nije niš drukčije po pitanju soundbarova..

Ovaj Sonos Beam košta oko 3,6tkn, a još bih i sub trebao piknut, a onda cijena leti u nebo, a ne vjerujem da je sonos tolko bolji od ovih koje sam stavio u prethodnom linku.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2021., 15:28   #383
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Beam je slab zvucnik. Vise za djecju sobu nego za dnevni. Radije kupite neki veci soundbar.
Cuky je online   Reply With Quote
Staro 22.09.2021., 21:31   #384
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Idem sutra poslusat yamahu yas 207…
Dost hvale taj soundbar, odlican za filmove i za muziku.. A cijena je jako dobra..
Jedino me muci sto nema posebno podesavanje za sub..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2021., 10:58   #385
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Slušao YAS 207 i bome se fino čuje, nije sad to neka grmljavina da se sve trese, čak bi rekao da basa ima skoro pa dovoljno, doduše, za moj ukus, da je još malko dublji bas bilo bi mi taman.. Slušao u prostoru koji ima prek 30m2, unatoč velikom prostoru, soundbar je praktički bio nafrljen do 90% fino se to čulo i bez distorzije zvuka a i prostorija je bila ispunjena zvukom, al taj soundbar za tu veličinu prostorije je ipak na knap; YAS 207 nije predviđen za tak veliki prostor. Za mojih (spavaća soba) 16m2 bi bio pun pogodak i još dok se sub stavi na neko mjesto gdje će doći do izražaja, to bi trebalo biti to..

Ono što me me privlači kod Yamahe je odlična cijena, YAS 207 je neka srednja klasa soundbara, jako dobro se nosi s muzikom kao i s filmovima..

E sad, čuo sam i Yamahu MUSICCAST BAR 400, u prostoru od 300tinjak m2 čuje se jako dobro, naravno uvjeti su nikakvi za slušanje, to je bilo samo onak usput, prezentacija, al taj soundbar i košta, 5400kn, bolji je od YAS 207 bez razmišljanja, al dal je tolko bolji da opravda većom cijenom od 2500kn, hmmm...

Klipsche bar 48 je baš veliki soundbar, mislim da je duži od 1m a i sub je veći u odnosu na yas 207, nisam ga poslušao, al vjerujem da se taj malo bolje čuje, taj model košta 4900kn..
Kod yamahe mi je prednost što je sub kompaktnijih dimenzija u odnosu na neke druge proizvođače..

Privlači me odlična (Links) cijena, 2400kn je praktički no brainer i tu nema diskusije, dileme kao nit rasprave, po ostalim trgovinama je 3tkn..
U toj cijenovnoj klasi, ne vidim alternativu ili da može parirat yamahi odnosno da nudi više nego yamaha, ako znate, molilm da me obavijestite..

Ono što me muči je, ako ga kupim, da mi s vremenom ne bu falilo zvuka, basa i da ipak ne bum trebal navijat do kraja

Zadnje izmijenjeno od: zvonac. 23.09.2021. u 11:09.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2021., 12:26   #386
VooDooZG
Neprilagođen
Moj komp
 
VooDooZG's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 159
Pozdrav,

Gledam si nešto možda ubost Samsung hw-q800a da li ga je neko možda slušao, ima ili ne znam ima iskustva -- ne znam uopće šta očekivati i koliko bi mogao biti zadovoljan s tim za filmove s Netflixa i skinute itd.. ??

Tv imam top, imam Samsung Q9FN i soba je cca 20-25 kvadrata, za stereo imam Marantz + Bowers and Willkins CM1 i sad ne znam kad njih spojim za film je ok ali ne znam nije to to, odnosno ne znam da li bi bilo bolje sa tim soundbar-om..
thx
VooDooZG je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2021., 14:51   #387
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Ma di ćeš na soudbar uz sistem. Moje razmišljanje.

Koji Marantz?
Možda bolja ideja promijenit zvučnike, pronać neke koji bolje odgovaraju tom sistemu. Ove prodaš, dodaš kolko si mislio za soundbar i po trošku si tu.

Kum je bio u sličnoj situaciji, samo je u kombi bila Yamahino pojačlo + Denon zvučnici. U glazbi dobar zvuk, film li-la. Uzeo Klipsch zvučnike, bomba zvuk na filmu, glazba još bolja postala isto. win-win
+u kabele uložit isto ak već nisi
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2021., 15:11   #388
VooDooZG
Neprilagođen
Moj komp
 
VooDooZG's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 159
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Ma di ćeš na soudbar uz sistem. Moje razmišljanje.

Koji Marantz?
Možda bolja ideja promijenit zvučnike, pronać neke koji bolje odgovaraju tom sistemu. Ove prodaš, dodaš kolko si mislio za soundbar i po trošku si tu.

Kum je bio u sličnoj situaciji, samo je u kombi bila Yamahino pojačlo + Denon zvučnici. U glazbi dobar zvuk, film li-la. Uzeo Klipsch zvučnike, bomba zvuk na filmu, glazba još bolja postala isto. win-win
+u kabele uložit isto ak već nisi
Mislim da je pojačalo 7001 a CM1 ove nebi ni mrtav dao, takve sam zvučnike tražio godinama idealni su za tu kvadraturu, za muziku za ono kaj tražim su 100/100 ali za filmove mi nekaj kao da fali odnosno nisam imao soundbar pa ne znam da li bi uopće i bilo razlike ( možda bi bilo i lošije jer ovo su zvučnici koje sam platio skoro soma eur i još stalke 150 i žice VDH i terminiranje prek 100 )..

U biti šteta da ne rade procesore zvuka koji imaju pojačalo samo za centar, sad mi je spojeno preko optike one connect na fiio dac neki jeftiniji pa možda je i tu problem jbg..

Zadnje izmijenjeno od: VooDooZG. 30.09.2021. u 15:34.
VooDooZG je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2021., 16:14   #389
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Citiraj:
Autor VooDooZG Pregled postova
Mislim da je pojačalo 7001 a CM1 ove nebi ni mrtav dao, takve sam zvučnike tražio godinama idealni su za tu kvadraturu, za muziku za ono kaj tražim su 100/100 ali za filmove mi nekaj kao da fali odnosno nisam imao soundbar pa ne znam da li bi uopće i bilo razlike ( možda bi bilo i lošije jer ovo su zvučnici koje sam platio skoro soma eur i još stalke 150 i žice VDH i terminiranje prek 100 )..

U biti šteta da ne rade procesore zvuka koji imaju pojačalo samo za centar, sad mi je spojeno preko optike one connect na fiio dac neki jeftiniji pa možda je i tu problem jbg..
Sve jasno da.

Aha, može i u dacu biti svakako problem. Malo prozuji po hi-fi dućanima i uzmi na probu neki bolji dac pa da vidiš promjenu.
Moja preporuka za Chordov dac, Qutest. Al on je oko soma eura, možda preko budžeta
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2021., 17:49   #390
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Evo da se javim.. Pao je soundbar, Yamaha Musiccast 400 (YAS408) snage 200w.

Prvo da riješimo dilemu, soundbar teško da može zamijenit stereo zvučnike, ukoliko je muzika prioritet..

Ali, soundbar kao all in one je dobar kombo izbalansiran za mjuzu i filmove, doduše, ipak je naglasak stavljen na filmove i tu je odličan, to mu je primarna namjena..

Bas, srednji i visoki, onak, fino izbalansirano, nije zamorno slušat na duge staze..
Sam sub ne vrišti od snage i ne padaju kvake od vratiju, nit se ne čuje grmljavinska tutnjava kao da je potres od 7.0.. Sub je 100w, na prvu, čini se slab, ak uspoređujemo s konkurencijom, gdje nude znatno jače snage odnosno veće subwoofere (300-400w, 8"-10").

Sub je jako dobro izbalansiran te se uklapa odlično u zvučnu sliku, bas je precizan i ima jako dobar udarac, nije nametljiv, neg onak, fino je podešen. Uz sub dolazi do izražaja i sam soundbar koji na kraju ostavlja dojam gledanja filma u kinu, bar meni, pogotovo ak nafrljim, a i malo smanjim bas, tak da se onda čuje cijeli spektar zvukova a ne samo tutnjava

Baš gledal Aquaman, to je film baš za subwoofer i tu fakat dolazi do izražaja sub koji se pokazao iznenađujuće jako dobar, baš ono, wooow, tutnjava samo takva.. Uglavnom malo čudo iz kompaktne kutije, nevelike snage, al bome velikog iznenađenja..

Pošto soundbar ne frca od snage, malo se treba jače pojačat da dođe to izražaja, naravno, glavnu riječ vodi i film tj koje je audio kvalitete, gledam da je bar DTS (audio 1500Kps).

Povezivanje je perolako, a uparivanje (wifi) soundbara sa wooferom je praktički instantno.. Imam aplikaciju music cast, pa tam sve podešavam, fora uglavnom, mada zna imat svojih mušica, grrrr...

Ono što je prednost ovog soundbara, a imam u planu bubnut još dva zvučnika, te ih bežično povezat u surround..

Yamaha musiccast 20 i 50 se mogu s ovim soundbarom bežično spojiti.
Musiccast 20 me više interesira..

Soundbar mi je već dugo vrijeme u fokusu, al eto, ja se i dalje vraćal na stereo zvučnike.. Prednost soundbara je, bežično povezivanje i ne zauzima puno mjesta, zapravo, teško i da se uoči da je nekaj od zvučnika u sobi


Ali, možda se nekima ne bi ni dopao taj model, pošto ne vrišti od snage nit ne pucaju stakla od woofera.. Ovdje je ipak stavljen naglasak na kvalitetu zvuka kao i odlično izbalansirana sinergija woofera i soundbara, osobno, ipak mi je to bitnije neg da imam u sobi neki soundbar od 400-500w i da svira svakak, samo ne onak kak bi trebalo...

Neki rivjueri vele da ipak wooferu fali malo snage, možda, rekao bih.. Ali, da se to fino glasno slušat-tj gledat i lagano ostavlja dojam gledanja filma u kinu.. Naravno, najveći aspekt kvalitete zvuka je medij koji se pušta kroz soundbar, tu dolazi do značajnih razlika za koje sam se iznenadio skroz, al eto, sad ipak gledam koji je audio format
zvonac je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na