Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.02.2021., 01:19   #1531
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Stigli i meni na mail...

Citiraj:
We've been working hard to improve your Revolut experience and have made some updates to our features. As a result, we’ve also made some changes to our Terms that we’d like to share with you. These changes will take effect on April 23, 2021.

ATM Withdrawals

If you're on a Standard plan

As a reminder, there is currently a HRK 1700 limit on free monthly ATM withdrawals on our Standard plan. After this, you begin paying a 2% fee. We are changing this, by adding a limit on the total number of ATM withdrawals as well, and by setting a minimum fee once your free allowance runs out.

Going forward:
  • Your HRK 1700 free monthly limit will remain the same, and once you hit it you will still begin paying a fee.
  • We are also introducing a limit of five ATM withdrawals as well. Once you hit this, you will also begin paying a fee.
  • Both of these limits apply independently. You will start paying a fee as soon as you hit one, even if you don’t hit the other.
  • The fee is still 2%, but we are adding a minimum fee of HRK 10. This means you will pay the greater of HRK 10 or 2% of the withdrawal.
If you're on a Plus, Premium or Metal plan

Our free ATM withdrawal limits for Plus, Premium and Metal customers will remain the same, and we are not limiting the number of withdrawals you can make fee-free on these plans. Fees on ATM withdrawals above these limits will stay the same, at 2%, but we are also introducing a minimum fee of HRK 10 per withdrawal.

International Money Transfers

Our most popular payment types, used by over 90% of our customers, will remain fee-free. These include:
  • Free local bank transfers in your home currency
  • Free local and international transfers in Euros to any country within SEPA (which includes EU/EEA countries, the UK, Switzerland)
  • Free transfers to other Revolut customers (peer-to-peer) in any country in the world
The following fee changes will only affect customers sending money outside the SEPA area (which includes EU/EEA countries, and the UK, Switzerland), or if you are making a cross-border transfer in a currency other than Euros.

Currently, Revolut offers two types of international transfer: “cross-border” transfers and “SWIFT” payments. They each have two separate allowances:
  • Standard and Plus customers get one free cross border transfer per month, then pay HRK 4 per transfer. SWIFT transfers cost either HRK 25 or HRK 40, depending on currency.
  • Premium and Metal customers do not pay fees for cross-border transfers and get one free SWIFT transfer per month, and then pay HRK 25 or HRK 40, depending on currency.
What’s changing

We are combining “cross-border” and “SWIFT” into one simple and transparent category we call “international payments”.

International transfer fees will range between HRK 2 and HRK 40, depending on how much you transfer and where. Our Premium and Metal customers will still benefit from an allowance of payments for free.
  • Standard and Plus. No fee-free allowance. These plans are best suited for those who only occasionally send international transfers.
  • Premium. One fee-free international payment per month. Best for people who make international transfers on a monthly basis.
  • Metal. Three fee-free international payments per month. Best for those who frequently send international transfers.
You can see more details about our new pricing with examples here.

Delivery Charge for Revolut Cards

Up until now, our terms have confirmed that customers on the Standard plan would be charged 4.99 GBP or currency equivalent for standard delivery of a Revolut card and EUR 19.99 or currency equivalent for express delivery. The delivery charge could be more depending on where you asked us to send your card.

From April 23rd, we will show you what fee applies for standard or express delivery before you order your card in the Revolut app. As always, the delivery charge may vary depending on where you are sending the card.

If you’d like to close your account because of these changes, you can do so without charge, but we’ll be sad to see you go.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2021., 08:46   #1532
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
I meni jucer stiglo. Mislim da su morati traziti alternativu.
WraGG je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.02.2021., 09:37   #1533
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,142
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
I meni jucer stiglo. Mislim da su morati traziti alternativu.
Ako si u Njemackoj onda si otvori N26 i miran si. Kartica ti je besplatna, to je obicna banka u punom smislu. Dizanje na bankomatima je besplatno u Euro zoni (dakle ne u Hr dok nije u Euro zoni). Internacionalne transakcije su isto free.

Evo ti kod za 5Eur pa probaj ako zelis. Uglavnom meni je to banka za primanje place doduse ne u Njemackoj ali svejedno. 5Eur LINK
mann je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2021., 09:56   #1534
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,180
Puno toga nadobljeno, ja osobno ne vidim neki problem za sebe osim sto sam mislio dionice trejdat, ali sad necu ocito, tu i tamo dignem sa bankomata ako nemam od glavne banke bankomat.
Ali koristim revolut za gpay i sva karticna placanja, tu cini mi se necu imat problema bar zasad.

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 19.02.2021. u 13:24.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2021., 12:47   #1535
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,360
Ni mene se, recimo, uopće ne dotiče promjena. Keš sam na bankomatu podignuo možda pet puta u godinu dana i to cijeli iznos (konvertirani euri), ali kako HPB ne naplaćuje dolazne transakcije, takve stvari mogu dizati preko njih.

Ako mi treba keš u inozemstvu, limit mi je i više nego dobar, a i naknada od 2% uz 10 kn minimuma je povoljnija od onoga što traže naše banke (s izuzetkom dizanja na bankomatima iste grupe, npr. Intesa/Unicredit gdje su besplatne ako uspiješ naći pravi bankomat).

Prekogranične transakcije izvan EU mi do sada nisu trebale, ove unutar EU su ionako besplatne kao i lokalne u HR.
franzD je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2021., 12:56   #1536
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,454
Također, ne koristim niti jednu od ograničenih usluga tako da za sada sve ostaje kako je i bilo. Dizanje gotovine je korisno za putovanja negdje kada trebaš sitno para i u džepu za taksi i slično, tako da šteta toga. Ali barem se može do 200€ bez problema za sada.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2021., 15:22   #1537
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor franzD Pregled postova
Ni mene se, recimo, uopće ne dotiče promjena. Keš sam na bankomatu podignuo možda pet puta u godinu dana i to cijeli iznos (konvertirani euri), ali kako HPB ne naplaćuje dolazne transakcije, takve stvari mogu dizati preko njih.

Ako mi treba keš u inozemstvu, limit mi je i više nego dobar, a i naknada od 2% uz 10 kn minimuma je povoljnija od onoga što traže naše banke (s izuzetkom dizanja na bankomatima iste grupe, npr. Intesa/Unicredit gdje su besplatne ako uspiješ naći pravi bankomat).

Prekogranične transakcije izvan EU mi do sada nisu trebale, ove unutar EU su ionako besplatne kao i lokalne u HR.
tebi je mozda oke, neki dobivaju placu u inozemstvu na revolut
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2021., 19:47   #1538
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,360
Citiraj:
Autor santos Pregled postova
tebi je mozda oke, neki dobivaju placu u inozemstvu na revolut
Okej, "inozemstvu" = izvan EU? Tu su se uvjeti promijenili da više nema jedne besplatne transakciju mjesečno na free planu. U SEPA području sve je ostalo kao i prije.
franzD je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2021., 08:59   #1539
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor mann Pregled postova
Ako si u Njemackoj onda si otvori N26 i miran si. Kartica ti je besplatna, to je obicna banka u punom smislu. Dizanje na bankomatima je besplatno u Euro zoni (dakle ne u Hr dok nije u Euro zoni). Internacionalne transakcije su isto free.

Evo ti kod za 5Eur pa probaj ako zelis. Uglavnom meni je to banka za primanje place doduse ne u Njemackoj ali svejedno. 5Eur LINK

Ne igra mi N26. Nemaju junior konto
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2021., 16:02   #1540
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,142
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Ne igra mi N26. Nemaju junior konto
E sada, alternativa koja ima sve sto ima Revolute po mogucnosti bez dodatnih naplata + junior konto je vec muzicka.
mann je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.02.2021., 21:15   #1541
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,890
Ima li još netko problema s dodavanjem sredstava? Kod mene konkretno kiksa sa RBA, krene na verifikaciju i onda zaglavi. Nakon nekoliko minuta mi dođe notifikacija kako je transakcija otkazana. Probao sam i preko web aplikacije (koja je baš mrak ) i čini se ista priča.

Zadnje izmijenjeno od: mkey. 24.02.2021. u 21:25.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2021., 21:34   #1542
acmevagabundo
Premium
 
Datum registracije: Jul 2015
Lokacija: ZG
Postovi: 260
Da, meni šteka od kada Erste pomoću mTokena verificira transakciju. Prije nikad a sad često. Samo zapne i onda za desetak minuta me obavijesti da nije prošlo. Zadnji put sam ponovio nadoplatu čim nije prošlo za minutu, i tek sam kasnije dobio obavijest da je prvi put neuspješno.
Problematično, posebno ako naviknaš da nadoplaćuješ malo prije plaćanja.
acmevagabundo je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2021., 15:54   #1543
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
na zabi nijednom.... sve normalno kod prebacivanja... utipkas token i amen.
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2021., 20:52   #1544
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,890
Meni je na kraju prošlo kasnije oko 22:30. Vjerojatno je kod RBA nešto zapelo.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2021., 22:22   #1545
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,865
Ne snalazim se baš na Revolut aplikaciji, a imam onu besplatnu karticu.. zanima me plaća li se naknada za slanje novca s Revolut aplikacije na neku bankovnu (npr. deviznu)?
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 25.02.2021., 22:34   #1546
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Ne snalazim se baš na Revolut aplikaciji, a imam onu besplatnu karticu.. zanima me plaća li se naknada za slanje novca s Revolut aplikacije na neku bankovnu (npr. deviznu)?
Ne plaća, jedino uplate u kunama kod nekih banaka bivaju naplaćene 7,5 kn.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2021., 09:35   #1547
GT3
Premium
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Kr. toplice
Postovi: 139
da li postoji minimum koji mora ostati na racunu?
vec mi je dva puta odbijena kartica na benzinskoj. prvi puta sam imao oko 190 kn i racun je bio cca 130 kn. jutros mi je ponovo odbijena, na racunu imam 269 kn, a trebao sam platiti 108 kn. da li je to slucajnost ili mi na racunu mora ostati neka veca cifra?
GT3 je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2021., 09:53   #1548
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Ne mora biti miminalni iznos. Provjeri si sigurnosne postavke ako već nisi..

Tipa, bezkontaktno plaćanje i slično,nekad je potrebno baš provuci cipom prije nego mozes bezkontaktno platiti. Ovisi koji je slučaj kod tebe.
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2021., 09:59   #1549
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor GT3 Pregled postova
da li postoji minimum koji mora ostati na racunu?
vec mi je dva puta odbijena kartica na benzinskoj. prvi puta sam imao oko 190 kn i racun je bio cca 130 kn. jutros mi je ponovo odbijena, na racunu imam 269 kn, a trebao sam platiti 108 kn. da li je to slucajnost ili mi na racunu mora ostati neka veca cifra?
Malo si i provjeri sigurnosne postavke za pos plaćanja.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je online   Reply With Quote
Staro 26.02.2021., 10:00   #1550
GT3
Premium
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Kr. toplice
Postovi: 139
koristim karticu vec vise od 6 mjeseci i ovo mi se prvi puta dogodilo prije 10 dana. kada mi je prvi puta odbilo, stavio sam si 300 kn na racun i onda sam platio bez problema. zato sam mislio da je problem u iznosu koji mora ostati nakon transakcije.
GT3 je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2021., 10:10   #1551
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,241
@GT3: plaćao beskontaktno ili ne? Beskontaktno sad ima 150E limit, pa dok potrošiš moraš jednom gurnut da se resetira, ili u appu pod karticom resetiraš.
Ako nije to, onda možda pos/banka odbija (dogodilo mi se par puta unazad 1-2g s onim posovima koji imaju bočno nfc, ne znam recimo da je splitska ili erste nevažno).
johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2021., 10:12   #1552
GT3
Premium
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Kr. toplice
Postovi: 139
gledao sam u opcijama, ima 30 eura potrosenih od 150, znaci nije ni to... mozda je onda taj pos na benzinskoj (3 puta bio na istoj, 2 puta odbilo, treci sam platio), probat cu negdje drugdje.
GT3 je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2021., 19:52   #1553
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,865
Standardnu karticu nije moguće dobiti kao fizičku? Ne vidim opciju u aplikaciji. Onda sa standardnom nije moguće plaćati u fizički u dućanima?
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 26.02.2021., 19:54   #1554
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,604
Cards - Add Card - Debit Card

Trenutno imaš virtualnu ako si tek otvorio account. Kako misliš sa standardnom nije moguće plaćati fizički u dućanima? Možeš sve što možeš s bilo kojom drugom karticom.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2021., 21:05   #1555
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,865
Mislim na to da mi je standardna virtualna pa zato nemam kako plaćati u dućanima, trebam fizičku karticu da bi platio u dućanu.


Kada odem na Cards - Add Card - Debit Card nudi mi samo Metal koja se plaća mjesečno. Ne nudi mi Standard.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 26.02.2021., 21:08   #1556
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Citiraj:
Autor GT3 Pregled postova
gledao sam u opcijama, ima 30 eura potrosenih od 150, znaci nije ni to... mozda je onda taj pos na benzinskoj (3 puta bio na istoj, 2 puta odbilo, treci sam platio), probat cu negdje drugdje.
Tako je to kod njih, skroz random odbija. U posljednje vrijeme se to prečesto događa pa sam totalno odustao od Revoluta, neću se više sramotiti.

Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Mislim na to da mi je standardna virtualna pa zato nemam kako plaćati u dućanima, trebam fizičku karticu da bi platio u dućanu.

Kada odem na Cards - Add Card - Debit Card nudi mi samo Metal koja se plaća mjesečno. Ne nudi mi Standard.
Dodaj tu virtualnu u Gpay dok ti ne stigne fizička.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2021., 21:34   #1557
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,180
Ja sa revolutom imam problema iskljucivo na INA benzinskim postajama, jedno 70% prodje ali 30 ne prodje.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2021., 21:55   #1558
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,890
Meni su plaćanja do sada svaki put prošla. Jedino dodavanje sredstava malo kiksa Sve u svemu, ne ulijeva previše povjerenja, ali i to je OK, bitno je znati na čemu si.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2021., 22:11   #1559
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,865
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Dodaj tu virtualnu u Gpay dok ti ne stigne fizička.

Al ček fizička će doći automatski ili ju moram negdje naručit?
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 26.02.2021., 22:16   #1560
Pentel33
Banned
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 327
Nije mi jasno kako ne vidiš unutar aplikacije opciju da naručiš standardnu fizičku karticu?
Ja sam nedavno instalirao Revolut i doslovno mi je stalno iskakala napomena da naručim fizičku karticu.
Dostava je koštala oko 45 kn i došla je za 10-ak dana.

Malo bolje pregledaj aplikaciju.
Pentel33 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na